Skandal na sympozjum naukowym

Obrazek użytkownika Shork
Idee

Skandal na sympozjum naukowym. Profesor Dukat twierdzi, że zapuszczanie kołtuna nie jest panaceum na wszelkie choroby. Co gorsza, kwestionuje rolę upuszczania krwi choremu w celu usunięcia zalegających w niej waporów.
Znany ze swoich uzdrowień trudnych pacjentów profesor kwestionuje metody swoich sławnych kolegów.
Na sympozjum naukowym wywołał skandal, mówiąc, że metody stosowane od wielu lat są nieskuteczne. Jako dowód przedstawił nazwiska osób, które leczył z pominięciem uznanej nauki.

Oto reakcje uczestników.

Profesor Ciachun-Pierdecki.
Gdybym nie znał dzieł tego profesora pomyślałbym, że zwariował. Zapuszczenie kołtuna nie leczy chorób? Do czego to doszło. Problemem powinna zająć się policja. Powinni mu zabronić, zanim wysunie jakąś kolejną, szaloną tezę naukową. Na przykład, że trzeba się myć częściej niż raz w roku.

Profesor Wkieszeń-Koperta
A dowody? Czy Dukat podał jakieś dowody na swoje wybujałe tezy, wyssane z palca?
Rynek skalpelów i misek do upuszczania krwi uległby załamaniu, gdyby te kłamstwa okazały się prawdą. Pracę straciłoby miliony ludzi. A kto nakarmi te głodne dzieci?


http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/skandal-na-naukowym-sympozjum-prof-jan-talar-pobieramy-narzady-od-osoby-zyjacej,360444.html?fb_action_ids=10201241763380984&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210201241763380984%22%3A395517573908742%7D&action_type_map=%7B%2210201241763380984%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5D

Nie profesor z XXI wieku:
Były co prawda próby konstruowania narządów zastępczych dla osób potrzebujących, ale od tego czasu technologia wcale się nie rozwinęła i nadal serce czy nerka muszą być wielkości sporej szafy.
Pewnie prace by się posunęły ale cała kasa idzie na kampanie oddawania narządów.

Brak głosów

Komentarze

 

Źródła medyczne nie podają, czy upuszczanie krwi jest najlepszą metodą stosowaną przeciw waporom, niektórzy medycy preferują wywołanie biegunki lub womitów. Jednak zapuszczanie kołtuna nie jest i nigdy nie było terapią. Przeciwnie: kołtun jest chorobą, której nie wolno leczyć chirurgicznie, gdyż plicatomia może prowadzić do utraty zmysłów lub ślepoty. Warto też odnotować, że niektórzy desperaci celowo hodują sobie kołtun, dziś zwany dredami.

 

A tak na serio: w załączonym materiale zmroziło mnie, że tematem zainteresowała się TVN. Nic dobrego z tego nie wyniknie.

 

   

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#384139

Bez dłuższego myślenia stawiam na walkę z metodami alternatywnymi.... zioła od 2015 r zakazano...
Szczegółów nie znam, ale aptekarstwo, czyli Big Farma przejmie dział...
Szczepionki idą im "dobrze"!!!

***************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#384140

Przypadkowo rozmawiałam ze spotkaną terapeutką zajmującą się metodami naturalnymi. Jest zorientowana w temacie. Twierdzi, że na świecie jest silna tendencja do odchodzenia od profilaktyki (ziołolecznictwo, metody naturalne), wręcz tępi się ją.
Oczywiście zyskają na tym producenci leków. Pacjent zamiast stosować profilaktykę, za parę lat będzie stałym klientem apteki, za każdym razem opuszczając ją z torbą leków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#384157

że dalekie od standardów nauki wypowiedzi prof. Dukata mogą spowodować wstrzymanie dotacji udzielonych nam przez europejskie farmy hodujące pijawki. Dotacje te przeznaczone są na zakup młodych pijawek hodowanych wg najnowszych metod opracowanych przez światowej sławy naukowców.
Tak nieodpowiedzialne awanturnictwo o politycznym podłożu doprowadzi do zapaści polskiej psychowaporologii. Podważa też autorytet naszych utytułowanych waporologów dotychczas zawsze wysoko cenionych przez naukowców z zaprzyjaźnionych europejskich krajów.

P.S.
A na poważnie:
Ro, z tego rzeczywiście nic dobrego nie wyniknie. Trzeba podkręcić propagandę i postponować ciemnogrodzkiego naukowca, który ośmiela się oczekiwać, że człowiek naprawdę umrze, zanim zostaną mu zabrane narządy.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#384148

No i charakterystyczna jest informacja na końcu tekstu TVNu -"615 zmarłych dawców". "Zmarłych". A jeszcze wcześniej mowa o "szkodach dla naszej specjalności". Szkody są niewątpliwe.

Vote up!
0
Vote down!
0
#384142

ιlιι 

Szalony naukowiec w każdym wieku:

- jesteśmy przygotowani do uruchomienia linii produkcyjnej oryginalnych biologicznych części zamiennych do wszystkich modeli człowieków. Do zainicjowania procesów wzrostu poszczególnych części wystarczy nr katalogowy pępowiny, 0,5 mg opiłków starego narządu, benzoesan sodu i SKOK na Stefczyka.

 W przyszłości biologiczne części zamienne staną się dominującą formą serwisowania u ludzi. Z rynku znikną koncerny farmaceutyczne, które z niewiadomych przyczyn propagują i wspierają różne formy eutanazji, ograniczając w ten sposób rynek zbytu aspiryny, tabletek z krzyżykiem, ranigastu i pochodnych. Natomiast narządy mechaniczne wielkości sporej szafy nie nie będą w stanie spełnić warunków unijnych norm spalania i emisji CO2.

 

::::::::::::::::::::::VV:i:l:i:s::::::::

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ιlιι </p>
<p> </p>
<p> </p>
<p>________VV_i_l_i_s____</p>

#384630