Bunt wisi w powietrzu

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 Wielu naszych rodaków zastanawia się nad przyczyną bezpardonowego ataku obecnego reżimu na środowiska kibicowskie i to ataku wyraźnie przez kogoś przemyślanego, zaplanowanego i przeprowadzanego w sposób skoordynowany przy ścisłej współpracy z mediami głównego ścieku.

Dziwi to tym bardziej gdyż wszelkie statystyki, o których już dzisiaj nikt nie wspomina, wskazują, że tak zwana przestępczość stadionowa w ostatnich latach spadła o 60, a według niektórych badań nawet o 80 procent.

Oczywiście wytłumaczenie tej prewencyjnej akcji można łatwo znaleźć sięgając do naszej historii i takich jej okresów, kiedy jak to się mówi „bunt wisiał w powietrzu”.

Zawsze w takich momentach naszych dziejów zaborca czy okupant dokonuje próby prewencyjnego odseparowania i unieszkodliwienie tych grup społeczeństwa, które według niego są najlepiej zorganizowane i na dodatek zrzeszające w swoich szeregach mężczyzn zdolnych do noszenia broni.

I tak przed wybuchem Powstania Styczniowego carska ochrana donosiła zwierzchnikom o wzroście nastrojów patriotycznych wśród Polaków i możliwości wybuchu niezadowolenia, a nawet powstania.

W tym celu w październiku 1862 roku z inicjatywy margrabiego Wielopolskiego zarządzono brankę młodych mężczyzn do carskiej armii, ale przeprowadzaną inaczej niż zwykle. Zrezygnowano z dotychczasowej formy losowania, zamiast którego Zygmunt Andrzej Wielopolski (syn Aleksandra) i oberpolicmajster Siergiej Muchanow stworzyli listy ówczesnych „Staruchów”, których postanowiono unieszkodliwić posyłając natychmiast w kamasze.  

Dzisiejszym okrągłostołowym okupantom Polski warto przypomnieć, że dzięki do dziś nieznanym polskim patriotom owa mająca stanowić ścisłą tajemnicę lista przeznaczonych do „branki” wyciekła, a ostrzeżeni młodzi ludzie schronili się w lasach tworząc pierwsze powstańcze oddziały. Tak, więc zamiast stłumienia w zarodku buntu, akcja zaborców i współpracujących z nimi polskich zdrajców przyspieszyła tylko wybuch Powstania Styczniowego.

Drugim takim przykładem, który tłumaczy dzisiejsze nerwowe poczynania zdrajców zawiadujących Polską z ramienia międzynarodówki geszefciarzy jest zarządzenie niemieckiego gubernatora Fischera, który tuż przed wybuchem Powstania Warszawskiego dnia 27 lipca 1944 roku wezwał, aby następnego dnia do prac fortyfikacyjnych stawiło się w wyznaczonych miejscach 100 tysięcy mężczyzn.

Wszyscy pseudo historycy wyznaczeni do plucia na Powstanie Warszawskie skrzętnie milczą na temat zarządzenia Fischera i nie zastanawiają się, jaki los spotkałby Warszawiaków gdyby zastosowali się do niemieckich rozkazów.

Dzisiejsi okupanci Polski nie mogą oczywiście z powodu zlikwidowania poboru do wojska zarządzić branki. Nie mogą też z uwagi na „postęp ludzkości” oraz „zdobycze demokracji” skoszarować i wysłać na przymusowe roboty niesfornych Polaków.

Mogli jednak dzięki przemyślnej antynarodowej polityce zmusić do emigracji zarobkowej dwa miliony tych najbardziej aktywnych i energicznych naszych rodaków zdolnych wziąć sprawy w swoje ręce zaś pozostałych postanowili zastraszyć i zdyskredytować w oczach społeczeństwa. 

Jeżeli posłuchamy dzisiejszych wystąpień Tuska czy jego nowego pupilka, Bartłomieja Sienkiewicza. Jeżeli weźmiemy do rąk uprzednio zaopatrzonych w gumowe rękawiczki, Gazetę Wyborczą lub obejrzymy dziennikarskich najmitów z TVN24 to bardzo szybko spostrzeżemy, w którym kierunku idzie atak agresywnych szczurów, czujących się coraz bardziej zapędzonymi do kąta i jednocześnie pragnącymi ocalić swoje własne skóry.

Te ataki idą w kierunku najbardziej zorganizowanych grup społecznych, które nasz wróg zdefiniował, jako najgroźniejsze dla trwania Systemu III RP.

Nie dziwmy się więc, że cała energia Tuska i jego szemranej ferajny oraz „zaprzyjaźnionych” i wspierających ich gadzinowych mediów jest skierowana na walkę z Kościołem, „Solidarnością” i ruchem kibicowskim.

Niech nas nie zwiodą ich sztuczne i pozujące na pewnych siebie, bezczelne mordy odgrażające się z ekranu telewizora. Oni czują strach i panikę, a pomysły zaczerpnięte z arsenału dawnych zaborców i okupantów mówią nam jasno, czym jest III RP i w ręce, jakich łotrów dostała się Nasza Ojczyzna.

Tekst opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara"

Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.

Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6

Najnowszy numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta już  w kioskach podobnie jak I-szy numer  miesięcznika Zakazana Historia

 

Brak głosów

Komentarze

Tak to prawda.Ta szemrana banda bedzie robiła wszystko aby niszczyć polski patriotyzm.Bo gdy widzi większą grupę ludzi czy to protestujących pracowników czy grupę kibiców z polskimi flagami to już przebiera nogami i wracają im marzenia o zomo i stanie wojennym.

Marika

#378924

...w 1981 przed stanem wojennym była branka na ćwiczenia wojskowe....organizował to radziecki jenerał Jaruzelski...teraz doradza rezydentowi !

Pozdrawiam

z ujscia Menu do Renu

z ujścia Menu do Renu

#378927

To winien widzieć i czuć każdy, kto nie jest idiotą.

Obibok na własny koszt

Obibok na własny koszt

#378943

największym błędem jest lekceważenie przeciwnika (czego Autorowi absolutnie nie zarzucam) proponuję zwrócić uwagę na organizujące się ruchy narodowe które przez władzę są - jak mi się wydaje - traktowane jako największe niebezpieczeństwo. W kolejne rocznice 11 Listopada prowadzone są działania, za każdym razem inne, zawsze zorganizowane, z wykorzystaniem lewaków, Niemców, policyjnych (i "cywilnych") prowokatorów oraz sił policyjnych. Wygląda to na zorganizowane i przemyślane działanie. Wobec zjazdu międzynarodowego lewactwa na szczyt klimatyczny w Warszawie w dniu 11 listopada 2013, sądzę że uderzenie w środowiska kibicowskie ma - w zamyśle władzy - sprowokowanie ich do zorganizowania się i w rezultacie do konfliktu o charakterze międzynarodowym. Oczywiście, policja w trosce o porządek... i tak dalej. Czy trzeba dużej wyobraźni aby przedstawić sobie walki uliczne w Warszawie, z udziałem rodzimych "faszystów" oraz europejskich lewaków, może nawet z rezultatem w postaci ofiar śmiertelnych, nad którymi ryży Fuehrer pochyliłby smutno głowę i obiecał ojczystej Europie, że jak najszybciej zrobi porządek. I zrobiłby... itd ? Może nawet kwalifikowałoby go to do ewentualnej Pokojowej Nagrody Nobla, co by go stawiało na równi z innymi laureatami, Obamą i Wałęsą?
Pozdrawiam
Honic

#378953

Pełna zgoda. Pisałem o tym:

http://niepoprawni.pl/blog/152/czy-znowu-wron-nas-pokona

#378955

jest to grupa mlodych ludzi silnych i odwaznych nie idacych na kompromis,zdyscyplinowanych, zorganizowanych ,wewntrznie solidarnych i w dodatku patryjotycznych.
Kiedys tacy byli mlodzi robotnicy w zakladach pracy dlatego je zlikwidowano.
Solidarnosc pod Duda to jest tylko kanalizacja emocji, organizacja rachityczna i nie zdolna do aktywnego dzialnia Duda jest czlowiekiem UKLADU okraglego stolu.
Walka z kibicami trwa od dawna i z coraz to wieksza agresja i podstepem rezym uzywa prowokacji i kazdej okazji zeby ich obrzydzic spoleczenstwu-typowy bolszewicki sposob.
Tym niemniej ta grupe latwo zidentyfikowac i pozniej zniszczyc, kazdy kibic jest juz napewno sfotografowany i ma swoja "teczke".

Gorzej jest z tymi co walcza w podziemiu nie chodza na mecze z otkryta twarza.
Tych trzeba zanecic zeby wyszli i pokazali twarz.
Do tego sluza np. portale niby patryjotyczne, a calkowicie sterowane przez UKLAD.
Portale ktore dziwnie utrzymuja sie na powierzchni mimo iz juz juz mialy splajtowac z braku wplat.
Nikt nigdy nie widzial oficjalnych rozliczen tych blogowisk temat tabu.
Wlasnie na tych portalach agentura stara sie zdemaskowac ,a pozniej niszczyc tych niepoprawnych, najpierw ich prowokujac swoimi wlasnymi antyukladowymi wpisami zeby sie odkryli.

#378959

  Tych, którzy będą się udzielali na solidarnościowych protestach i mieszkali w miasteczkach namiotowych. Swoją drogą, wcale bym się tak bardzo nie zdziwiła, gdyby te protesty zupełnie rozeszły się po kościach, a ich najważniejszym zadaniem było zdobycie jak nawiększej bazy danych na temat protestujących.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Lotna

 

#378995

Przyznaję, nie doczytałem. Błąd już naprawiłem. Poczytuję sobie za zaszczyt że do identycznych wniosków doszedłem niezależnie.
Czy pan Sienkiewicz zdaje sobie sprawę że jak by coś nie wyszło, będzie pierwszym do odstrzału sanitarnego (przez ratującego sobie opinię mocodawcę)?
Jestem też zdania że należy monitorować i nagłaśniać ewentualne chamskie wystąpienia prawomyślnych funkcjonariuszy głównego ścieku (bardzo mi się spodobało to sformułowanie; "mainstream" to jednak makaronizm jak by to określiła moja nauczycielka języka polskiego).
Bedę też trzymał kciuki za Naszych, zwłaszcza Organizujących, żeby udało im się podjąć najwłaściwsze decyzje. Pamiętam 11 Listopad 2011 w Warszawie, wtedy się udało.
Co do pokojowych noblistów, w necie chodzi informacja o tym że do Pokojowej Nagrody Nobla miał kandydować w 1939 roku Adolf Hitler. Bez dostępu do wiarygodnych źródeł nie mogę tej informacji zweryfikować.
Pozdrawiam
Honic

#379010

z całą menażerią to decyzja Angeli.W mojej ocenie Tusk będzie rządzić do końca z zamiarem przedłużenia żerowiska na następną kadencję.Wspomnicie,że niestety miałem rację.Obecnie, większość naszego Narodu jest zbyt leniwa,by ruszyć cztery litery w imię dobra Ojczyzny i zmiany ustroju.Wyraźny brak silnych liderów stojących na czele niepodległych i niezależnych elit,robi swoje.Masy ruszą tylko wtedy, kiedy zobaczą dno w garnku na przysłowiową zupę,dlatego system jest tak ustawiony,by było za mało do życia, a za dużo do śmierci,pozdrawiam.

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#378984

dno sie pokaze?
Polacy zdradzili PIS, moze to jest teraz kara i strategia PISu ze ci co glosowali na PO teraz sami na kolanch sie przyczolgaja i znajda dowody babci i z tymi babciami na wozkach i noszach zawitaja raz przy urnach?

#378993

Angela ma teraz inne problemy i ma w głębokim poważaniu zwłaszcza Tuska - Murzyn zrobił swoje, Murzyn może spadać.
Bardziej Putin mógłby użyć wpływu ale po co - ma komfort z takim popychadłem.
Czy Tusk by się "rozgadał" w zemście jeśli Putin go zdejmie ze świecznika ?
Nie, Putin wie, że Tusk to śmierdzący tchórz. Putin wie, że Tusk potrafi się jeżyć tylko na Polaków ale nikomu z zewnątrz nie podskoczy. Czyżby nikt już nie pamiętał jak zrobił się niższy od trawy po kpinach Nigela Farage'a i krytykach Camerona i główny ściek, dyrygowany z KPRM momentalnie przypasował?
Chyba nie, a szkoda !
Dziś wystarczy, że jakiś brukselski polityk wytknie Tuskowi, że to właśnie on robi z Polaków nazistów i Tusk momentalnie narobi w majty...

Wracając do Putina... Teraz gdy Wołodia ma Syrię na głowie, nie trzeba mu zmian u wasali - lepszy wypróbowany w bojach tchórz niż nowy premier w Polsce, wielka niewiadoma - anuż (pardon - nie wiem jak to się pisze) palma takiemu nowyszowi odbije i zacznie od burzenia sowieckich porządków w Polsce ? To może być problem większy od Syrii.
Bo Syria... Rosja w kryzysie lubi podpalić pożary by pokazać się przed światem największym gaśniczym i strażnikiem wsiemirnojego miru.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#378997

"Putin wie, że Tusk to śmierdzący tchórz". Z pewnością. Bo Tusk wie, że gdyby się rozgadał, to szybko i skutecznie zejdzie.
Pozdrawiam
Honic

#379078