Sędzia Rysiński rozłożył państwo moralnie

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Dziś kolejny raz zobaczyliśmy gdzie nasz kraj zmierza. Sędzia Rysiński uniewinnia Beatę Sawicką (mimo iż ta przyjęła łapówkę), atakuje CBA (stałym zwrotem o totalitaryzmie).....Sawicką gani....moralnie....

Demokratyczne państwo wyklucza testowanie uczciwości obywateli czy dokonywanie wyrywkowej kontroli przy użyciu w tym celu tajnych i podstępnych metod. Postępowanie takie jest praktyką państwa totalitarnego - dodał Rysiński.

Jak wielką brednią jest powyższe stwierdzenie nie trzeba tłumaczyć. Jak można zwalczać terroryzm, chronić kraj przez zdrajcami, eliminować ludzi którzy jak Sawicka mają lepkie rączki?

Jak bez prowokacji dowiedzielibyśmy się o kimś takim jak sędzia Milewski? Przypomnę tylko fragment z jego rozmowy z "prowokującym" dziennikarzem

Milewski:Skład wyznaczony i skład już czyta akta i teraz jest kwestia... specjalnie się wstrzymywałem ewentualnie to jest

D: To są zaufane pańskie osoby?

Milewski: Słucham?

D: To są zaufane dla pana osoby, jeśli chodzi o... no wie pan, sprawa jest ważna...
Milewski: No... proszę się nie martwić. Tak powiem...niezależna.pl

Im więcej takich Milewskich, Sawickich tym państwo słabsze. Im większa ich obrona tym państwo słabsze. Dziwne że sędzia Rysiński nie postuluje usuwania monitoringu z ulic, wykrywaczy metalu z sądów-przecież państwo nie może testować uczciwości obywateli!!! Czekam aż wystąpi o usunięcie monitoringu i wykrywaczy metali z gmachów sądów. Liczę na to iż ogłosi to jutro na konferencji prasowej. Przecież żyjemy w totalitarnej IIIRP....

Brak głosów

Komentarze

o usunięciu fotoradarów testujących totatlitarnie szybkośc jazdy obywateli!
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#353276

Zapomniałem o nich:). Dziękuje za przypomnienie:).

Vote up!
0
Vote down!
0

zuberegg

#353325

Miałem tą nieprzyjemność oglądać relację z orzeczenia sądu apelacyjnego i byłem , zostałem, zdemoralizowany uzasadnieniem w myśl którego, można robić wszystko co przyjdzie do głowy i unikać jakiejkolwiek odpowiedzialności dopóty, dopóki nikt mi nie udowodni moich niecnych czynów, a jak udowodni, to zawsze można dowody podważyć dzięki sędziom pokroju Ryfińskiego wybiegającego w uzasadnieniu ponad obowiązujące prawo, kreującemu samodzielnie wręcz nowe prawo, prawo Ryfińskiego.
Uzasadnienie, jakże długie,sprawiające wrażenie wyważonego i całkowicie bezstronnego, uzasadnienie, które broni praw jednostki przed aparatem państwa, które uniewinnia złodziei, ma jeszcze, o zgrozo, pouczać wszystkich nieprzekonanych i zawracać na jedynie słuszną drogę na której wszelkiej maści kreatury okradające Państwo Polskie będą mogły czuć się bezpiecznie. Piękne prawo i alternatywa dla złodziei i wszelkiego innego pomiotu.
Z drugiej strony miałem tez nieprzyjemność oglądania konferencji Donalda T. po spotkaniu z matkami "pierwszego kwartału" i z jednej strony uśmiałem się jak wariat jakiś, albo cóś, a z innej załamałem się, że takie zero premiera potrafi w tak prostacki sposób obrócić porażkę w sukces, zamienić swoje poniżające podejście do obywateli w peany uwielbienia ze strony zachwyconych matek, które dziwnym zbiegiem okoliczności mówiły przed kamerami jak wyuczone aktywistki POlszewii.
Jakoś nie mogę pozbyć sie wrażenia, że to wszystko zostało wyreżyserowane, aby Donald T. mógł pokazać się w świetle jupiterów jako czuły, inteligentny, wrażliwy mąż stanu rozumiejący i wręcz walczący z niejakim Rostowskim o równe traktowanie matek a ja jako ten niepoprawny moher oczyma wyobraźni cofam się jakieś pół roku i widzę taką rozmowę:
R: Spada nam!
T: Wiem, wiem sondaże coraz gorsze.
R: Ja mówię o dochodach...
T: To też? To co mam zrobić?
Po tygodniu
R:Znalazłem wyjście!
T: ?????????????
R: Części matek damy przywileje, a części nie.
T: ????????????
R: Będą wrzeszczały, że to niesprawiedliwe itd...
T: ?????????????
R: Po jakimś czasie wszystkim damy tak samo, a Ty ogłosisz, że to Twoja zasługa, a ja ogłoszę po jakimś czasie, że budżet załamał się przez nierozsądne roszczenia i za jednym zamachem Ty będziesz słodki a ja wymigam się z odpowiedzialności za kasę.

:) germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#353326

Tak maja Polacy jak sobie poscielili.
Walka o byt i niepodleglosc skonczyla sie 13 grudnia i od tamtej pory przetracony kregoslup Polski sie nie zrosl.
W brew co ludzie widza na co dzien, dalej wierza ze komuna zostala obalona i ze jest demokracja.
Zastanawiajace jest tylko jak takimi mozna byc glupcami zeby zaprzeczac swoim wlasnym zmyslom,widza czarne, a mowia ze to biale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#353337