Do Niepoprawnych. Protestuje!

Obrazek użytkownika ooone
Blog

Nowi użytkownicy
Oona
pani.x
andsoon
Leszek_Smagowicz
neuuotic
Bareya
jagam59
precz z lemingami
Jan Obserwator
AntiJewish

Protestuje przeciw zarejestrowaniu nowego nika "Oona". Jest zbyt podobny do mojego. Produkuje sie na portalu Niepoprawni.pl od chyba ponad roku i uwazam ze nabylem jakies prawo do pewnej autentycznosci. Uwazam ze wykazuje swoja oryginalnosc nie tylko swoim nikiem, ale przede wszystkim swoimi opiniami i doniesieniami. Dlatego domagam sie obrony mojej identycznosci.

ooone

Brak głosów

Komentarze

 nik "lupo"  tak jak nazywa się mój pies a jest  rownież nik "lupi". Nawet nie wiem kto był pierwszy ale jakoś nie przeszkadza to nam. Nie chodzi mi oto aby Cię krytykować tylko pokazuję,że może być bardzo podobnie i bez emocji.

lupo

#347182

 Bardzo ładnie byś się identyfikował autentycznie w swojej identyczności np. pod nickiem ooone-t.

Wesołych Świąt!

#347246

A ja się z Autorem zgadzam (w tym wypadku, bo poza tym nie zawsze). Niektórzy czytelnicy mogą mylić oba nicki, a zmiana dotychczasowego nie załatwia sprawy, bo na ogół ma się już jakiś swój profil i może chce się utrzymać ciągłość.

Trudno obarczać i tak zapracowanych Adminów dodatkowym zajęciem pilnowania różnic w nickach, ale dobrze by było, gdyby nowemu zwracali uwagę, że bardzo podobny nick już jest.

Wesołych Świąt wszystkim :-)

#347328

ooone:

Najpierw erratum. Ostatnie slowo mojego wpisu powinno byc: "tozsamosci".

Dziwi mnie wyrazna wrogosc w wypowiedziach. Ze dochodze swojego "prawa" albo chocby interesu, to to jest przyjmowane jako cos zlego?! Co za niewolnicza mentalnosc! Jesli taka mentalnosc przewaza wsrod dzisiejszych Polakow, to nic dziwnego, ze zachowuja sie jak lemingi.

Dziekuje proxeni.

ooone

#347404