Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: safe_value w similar_handler_argument_nid->query() (linia 310 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/similar/views/similar_handler_argument_nid.inc).

Niby profesor, a mądry inaczej.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Pamiętamy madrego inaczej członka egzekutywy Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej niejakiego Władykę profesorem zwanym.

- Ten je...ka Buzek - tymi słowami, wypowiedzianymi przez Wiesława Władykę, zakończyła się przerwa na serwis informacyjny w radiu Tok FM. Publicysta Polityki nie wiedział, że mikrofony w studiu zostały już włączone.

Władyka tłumaczy, że nie był to jego prywatny sąd o Buzku. - W trakcie przerwy, już podczas prywatnej rozmowy, wymyślaliśmy tytuły, jakimi mogłyby tabloidy opatrzyć artykuły o byłym premierze. Ja rzuciłem niestety taki - wyjaśnił gość audycji w rozmowie z Pressem.

]]>www.kominek.tv - Jerzy "jebaka" Buzek]]> przez ]]>kominotki]]>

Poza tym ten mądry inaczej pisze peany ku czci i chwale jedynie słusznego i uniłowaneo Tuska, a w kazdy piątek ucestnicvzy w siedzibie KC PZPO / tokfm / na cotygodniowym plenum politbiura partii umiłowanej.

Dwa dni przez rocznicą katastrofy smoleńskiej TVP zaprezentuje filmy National Geographic i Anity Gargas. - Czy realizacją idei pluralizmu jest to, że każda głupota, ostentacja, fałsz mogą być prezentowane w telewizji publicznej? - pytał w TOK FM prof. Wiesław Władyka. Publicysta "Polityki" jest przekonany, że film podgrzeje atmosferę przed obchodami trzeciej rocznicy katastrofy.
Prof. Wiesławowi Władyce nie podoba się, że TVP1 pokaże 8 kwietnia dwa - znane już - filmy o katastrofie smoleńskiej. - Nudnawo-solenny przygotowany przez National Geographic. I obraz Anity Gargas, którego nie widziałem. Ale wszyscy moim przyjaciele, którym ufam, mówią, że jest on jest charakterystyczny dla pani Gargas i pewnej formacji politycznej, którą personifikuje Antoni Macierewicz i jego komisja. Czy realizacją idei pluralizmu jest to, że każda głupota, ostentacja, fałsz mogą być prezentowane w telewizji publicznej? - pytał w "Poranku Radia TOK FM" prof. Wiesław Władyka.

Zdaniem dziennikarza szczególnie niebezpieczne jest to, że film dziennikarki "Gazety Polskiej" zostanie pokazany dokładnie dwa dni przed trzecią rocznicą katastrofy prezydenckiego tupolewa. A na 10 kwietnia zaplanowano m.in. prezentacje raportu komisji Macierewicza i manifestację. Przed kancelarią premiera ma stanąć miasteczko namiotowe. - To trochę nieodpowiedzialne, żeby podgrzewać atmosferę, prowokować pewien nastrój przed obchodami - uważa prof. Władyka.

Z taką opinią zgadza się publicysta Tomasz Wołek. Według którego film, "Anatomia upadku", "wprowadzi zamieszanie w wielu głowach". - Decyzje TVP oceniam więc jak najgorzej.

Dobrej opinii o dziele Anity Gargas nie ma Tomasz Lis. - Jak to jest film dokumentalny, to ja się nazywam Hans Kloss - mówił w TOK FM.

Mimo tego dziennikarz przyznał, że obraz "zwraca uwagę na rzeczy istotne", np. niszczenie przez Rosjan wraku prezydenckiego samolotu. Ale na tym lista zalet się kończy.

- Pointą filmu jest wypowiedź anonimowego Rosjanina, który z zasłoniętą twarzą mówi coś w stylu: niczego się nie dowiecie, bo to zrobił Putin - a jak to zrobił Putin, to niczego się nie dowiecie. W ten sposób w filmie tzw. dokumentalnym można dowieść wszystkiego. Bo zawsze znajdzie się anonimowego rozmówcę, który powie dokładnie to, co chcemy - stwierdził redaktor naczelny tygodnika "Newsweek".

Członkowie politbiura PZPO zastanawiają się nad apelem do Dworaka o nie mieszanie ludziom w głowach.
Prawda jest tylko jedna, prawda salonu i politbiura.

Hans Kloss prawdę ci powie.

]]>http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,13567777,Czy_kazda_glupota_i_falsz_ma...]]>

Brak głosów

Komentarze

To po co tego słuchasz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#343671

Niemądre pytanie
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0
#343676

10, dla ciebie.
A ostatnio Boomacha ma dziwne patrzenie na rzeczywistość i wygłasza jakieś bzdety.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#343682

Słuchałem tego radia od czasów Waldemara Ogińskiego (w ogóle kojarzysz o kogo chodzi? ), potem był tam Ziemkiewicz. Potem było jeszcze lepiej: Grzegorz co chlasta, Jakub co obciąga, Ewa burdelmama co wyjaśnia dziewczynkom, ze ch*j w d*pe jest en vogue, koszerny i europejski. W sam raz dla gojek.

Wszystko w oparach antykatolickich obsesji, antypolskich natręctw. Poczucie humoru - dno, muzyka (kiedyś na prawdę lubiłem) - dno, informacja - dezinformacja i antypolska propaganda.

To tyle tak z grubsza. Jeśli uważasz, ze warto tracić na to czas to się słabo cenisz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#343705

 "Dyskuszyn" skundlonych jelit post PRL przywykłych do zginania karku.

Vote up!
0
Vote down!
0

marekagryppa

#343687

[quote]zawsze znajdzie się anonimowego rozmówcę, który powie dokładnie to, co chcemy[/quote]

Niezłe, co ?

Zdanie Władyki podzielam - odkąd rozeszła się informacja o emisji "Anatomii..." czuję niepokój.
Po TVP można spodziewać się wszystkiego ale nie tego, że w zgodzie z jakimiś tam pryncypiami, zdecydowała na emisję takiego materiału, w dobrej wierze, w tej właśnie dacie.

Liss wysypał tajniki swojego warsztatu, a Władyka jakąś wiedzę ekskluzywną ?
Znaczy - ma się zagotować ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#343703

Mianowicie CENTRALĘ !
Towarzysz Władyka może być profesorem, skoro Łysenko był.
Z Łysenką też przeprowadzano wywiady. Według Gazety Wyborczej towarzysz Smolar jest profesorem, a że jest tylko magistrem, to taka smolarowa profesura zasługuje na jeszcze większy szacunek lemingów-krasnoarmiejców.

Vote up!
0
Vote down!
0

ixi band

#343729