Radwańskie szmalcowniczkami ? - sugeruje Fibak ?

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Czy Państwo uwierzylibyście w coś takiego co powiedział Wojciech Fibak, odnocząc się do zachowań publiczności izraelskiej w trakcie meczu naszych reprezentantek ?

"Nie powinniśmy robić szumu wokół tego, co stało się na korcie, bo jeśli ktoś będzie o tym czytał w Nowym Jorku, czy w Toronto, czy w Paryżu, to pomyślą, że w jakiś sposób nasza reprezentacja, my Polacy, nie byliśmy bez winy, że coś musiało być na rzeczy. "

Co miał Fibak na myśli ? Czyżby były zasadne podejrzenia, że siostry Radwańskie mogły brać udział w szmalcownictwie ? Donosiły na gestapo o żydach ? Co ci ludzie mają zamiast mózgu ? Czyżby to było pokłosie "Pokłosia" ? Tolerancja dla chamstwa przekracza w Polsce akceptowalne granice. Takie są skutki chowania głowy w piasek, drogie lemingi.

Brak głosów

Komentarze

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#333952

wydaniem oczywiście chrzciły żydowskie dzieci), tata Radwańskich obsługiwał komory gazowe, a ci biedni izraelscy kibice to ci co uniknęli soahu, holoaustu i nergala. Czyli alles O.k. A Pan Wojtek jest palantem chociaż grał w tenisa.

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#333957

Nasuwa się pytanie: cz fibak jest skończonym idiotą, sprzedajną świnią na usługach czy też może chowa pejsy pod łysiną i broni swoich? 

Vote up!
0
Vote down!
0
#333959

i jedno i drugie, taki starozakonny fiut wedzony.

Vote up!
0
Vote down!
0
#333960

że Fibak jest aż tak prymitywnym burakiem. Okazuje się, że niektórzy ludzie tak długo zaliczani są do elity, dopóki nie zabierają głosu. Podobnie stracił "dziewictwo intelektualisty" partner życiowy Kory, kiedy zaczął wypowiadać się w telewizji. A przecież mogli po prostu milczeć.

Vote up!
0
Vote down!
0

Anka1

 

#334299

..."Powinniśmy robić szum wokół tego, co stało się na korcie, bo jeśli ktoś będzie o tym czytał w Nowym Jorku, czy w Toronto, czy w Paryżu, to pomyślą, że Żydzi nie są tacy święci, na jakich siebie kreują. Nasza reprezentacja, my Polacy, byliśmy bez winy, ale zgodnie z zapowiedzią amerykańskiej diaspory żydowskiej - jesteśmy przez nich deprecjonowani na całym świecie tylko za to, że w czasie wojny ratowaliśmy życie tysiącom żydów, a teraz odmawiamy wypłacenia im haraczu w wysokości 64 miliardów dolarów".

Gdybym usłyszał powyższe słowa z ust Wojtka Fibaka, uznałbym - iż jest godnym obrońcą Agnieszki i Urszuli Radwańskich, jest patriotą, a przede wszystkim Polakiem. A tak... kicha panie Wojtek! Nie pierwsza to twoja antypolska wypowiedź w mainstreamach. Przyjdzie czas, że się będziesz musiał z tego wytłumaczyć. Oliwa... sprawiedliwa...  Czyli co? Masz po prostu... przej... ne na całej linii!!! 
Jesteś... nikim, choć z kasą, ale bez... honoru. A nie ma wyższości kasy nad honor i patriotyzm. Jest odwrotnie. Czyżbyś o tym nie wiedział, buraku...?

Pozdrawiam, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
0
Vote down!
0
#334317

pieniadze na sportowca (Polacy z talentem w tenisie,nie mogli sie rozwinac w PRLu gdzyz to byl elitarny sport chociaz nie az tak drogi tyle za nie dostepny szaraczkom.
Fibak to cham jakich malo ale cwaniaczek i zlodziej oraz koniunktuarzysta.
Chwali gdzie sie da PO bo robi przekrety i wisi skarbowi panstwa duza kase.
Zlodziej bo moim znajomym w Kandzie do tej pory nie zplacil wszytkiego za obrazy Kossaka jakie od nich kupil.
Pewnie takich interewow wiecej zrobil w Ameryce bo jezdzil po Polonusach i tam tanio na swoje nazwisko wyszabrowywal obrazy,
ktore pozniej drogo sprzedawala w Polsce.
To ze szczeka ten parch Fibak na Radwanskie to normalka od tego takiego PObolszewia trzyma na smyczy po za tym Radwanskie jako patryjotki zagraly na nosie PObolszewickim pacholkom moskalsko-szwabskim,a tego te PRLowskie benkarty im nie zapomnialy.
Nastepna sprawa to ze Fibaka zzera zazdrosc, on im do piet nie dorasta i nigdy tych pieneidzy nie mial co one juz maja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#336481

wypowiedzi panie Radwańskie powinny zażyczyć sobie aby ten 'piękniś" nie komentowal ich występów . Nich zajmie się swoim żydowskim handlem taże bez Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0

lupo

#336491