Spisek prochowy

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Felieton opublikowany w „Warszawskiej Gazecie”.

Cały kraj został zelektryzowany wiadomością o planowanym zamachu na Sejm i Ukochanych Przywódców. To znaczy zelektryzowany został, ale prądem o niewielkim napięciu, gdyż okazało się, że polski Unabomber o zamachu, materiałach wybuchowych i fajnych wybuchach, co to je ma nagrane pisał od lat na Naszej Klasie. 4 lata temu dyskutował na tym forum ze znajomymi o swoich pirotechnicznych zainteresowaniach, pisząc m.in.: „A filmy o wybuchach mam i wielu mnie namawiało, żebym je w Internecie pokazał wszystkim. Jednak ja wole tylko prywatnie pokazywać takie filmy a to z jednego ważnego powodu. Nie wiem dokładnie, po ilu latach tego rodzaju przestępstwo ulega przedawnieniu (…)

Wybuchy nagrał 11 lat temu, a w Internecie o tym pisał od lat 4. Jak widać, od materiałów wybuchowych był fachowcem wybitnym, ale od konspiracji, to już niekoniecznie. No i zwerbował wspólników, jak się wydaje, wszystkich czterech z ABW. Czyli, było zapewne tak, ABW zauważyło te wpisy i podstawiło mu swoich agentów. Ot i warszawski spisek prochowy, wierna kopia tego zaplanowanego przez Guy Fawkesa z Londynu. Oba zakończyły się w podobny tragikomiczny sposób. No, może dla Guy Fawkesa nie było to zakończenie szczególnie zabawne, ale takie były i czasy, na żartach się ludzie nie znali.

Prok. Krasoń wymieniał przedmioty, które odnaleziono w czasie przeszukań kilkunastu podejrzanych miejsc. Odkryto m.in. materiały wybuchowe, w tym heksogen, pentryt, trotyl, proch, urządzenia, które mogą być wykorzystywane do konstrukcji ładunków wybuchowych, zapalniki, lonty, detonatory, kilkanaście sztuk nielegalnie posiadanej broni i ponad tysiąc sztuk amunicji. Poza tym elementy ubioru maskującego, kamizelki kuloodporne, hełmy kevlarowe, snajperskie stroje maskujące.

Choć, właściwie, skąd wiemy, że te materiały, co je zgromadził, to trotyl, czy inny heksogen? Jak wiadomo od Pułkownika Szeląga, a wątpić w jego słowa niepodobna, wykryć takie cząstki wysokoenergetyczne można, ale co z tego, trzeba następnie pół roku czekać na badania, dopiero wtedy można odróżnić materiały wybuchowe od perfum, czy namiotu PCV. No, tak mówił, chyba, że czegoś nie zrozumiałem. Zatrzymany pracował w jakiejś akademii rolniczej i z namiotami foliowymi na pewno miał styczność.

Jedno jednak wiadomo. Wyraźnie zostało to powiedziane z naciskiem i powtórzone, że niedoszły "zamachowiec" miał poglądy "narodowościowe, ksenofobiczne, nacjonalistyczne i antysemickie". Szkoda, że nie dodali jeszcze nic o gejach, ale sprawa jest rozwojowa. Tego samego dnia, gdy (były, czy na pewno? Gdzie uchwała w tej sprawie?) członek PO Ryszard Cyba zamordował Marka Rosiaka i poderżnął gardło Pawłowi Kowalskiemu, tylko za to, że należeli do innej partii, niejaki Mazowiecki napisał, że Cyba był opętany nienawiścią, a przecież wszyscy wiedzą, jakie media szerzą nienawiść- Radio Maryja, oczywiście. Zwykła logika mówi, zatem, że Cyba był słuchaczem Radia Maryja. CBDO, czyli, co było do okazania, jak mawia się w matematyce. Podobna logika będzie nam towarzyszyć przez najbliższe tygodnie, jestem tego pewien.

Spadkobiercy partii mającej na rękach krew milionów ludzi, zamiast codziennie się modlić w podzięce, że nie zawiśli na suchej gałęzi, będą wykorzystywać tego operetkowego „Unabombera”, by w niezliczonych aluzjach obciążać nieokreślonych prawicowców, co to chcą obalić republikę i którym tak łatwo przychodzi mówienie o trotylu, w domysle „mryg, mryg, już wiecie, o kim mówimy”.

Wiadomo, zanim się kogoś zatłucze maczetą, albo wsadzi do psychuszki, należy go wpierw pozbawić cech ludzkich, odczłowieczyć, wykazać oprawcom, że działają w słusznej sprawie, broniąc demokracji, Europy, albo zagrożonej świeckości państwa, na przykład. Nie inaczej było w Rwandzie, zanim maczety poszły w ruch, przez długie miesiące rządowe radio cierpliwie i systematycznie wciskało ludziom w głowy, że Tutsi to nie ludzie, tylko karaluchy. Gdy pewnej nocy wezwano, by „ściąć wysokie drzewa”, wszyscy wiedzieli, co trzeba zrobić. Mordercy z Interahamwe grasowali pewni całkowitej bezkarności. I pewni, że robią dobra robotę. Niełatwą i niewdzięczną, ale ktoś musi coś zrobić z tymi wrogami, bo bezczynność to zdrada ojczyzny.

Dzisiaj już się nie tłucze ludzi maczetą, nie ten czas i nie to miejsce. Ale już tak zdelegalizować, przynajmniej w marzeniach wyobrazić sobie szeregi zastraszonych ludzi w obozach reedukacyjnych, no czemu nie? Po co dziś się sączy w ludzkie umysły nienawiść i pogardę do opozycji, do moherów, do pisowców, do oszołomów, do „faszystów”, do „nazioli”. Po co dziś straszą ludzi „fackelzugami” i nielegalnymi tulipanami. Kibolami i obrońcami krzyża. Ci z Tusk Vision Network i ci ze Świątyni Antypisa z Czerskiej. Te płatne mendy internetowe z forów, ci celebryci ze „Śniadania kabotynów” i szczekaczki ze „Szkiełka”, dzwoniące, żeby , na miłość boską, coś wreszcie zrobić z tym Kaczyńskim. Ludziom trzeba wdrukować te myśli tak, by uwierzyli, że to ich własne przemyślenia. Jak to zrobić? Ano, bardzo prosto: powtarzać, powtarzać, powtarzać, te same zdania, te same slogany. Charakterystyczne, wszystkie dyskusje, jakie prowadzę z tak zwanymi lemingami, pokazują to samo - powtarzanie typowych zdań powtarzanych setki razy w TVN i Wyborczej. Te same klisze, te same stereotypy, te same zdania, przecinek w tym samym miejscu. Wstyd za granicą, szósta rano, podsłuchy, kurdupel, borubar, flaga do góry nogami (sorry - AFERA z flagą do góry nogami), Lepper, Giertych- to ze starego zestawu. Giertych, to już chyba jest w porządku, choć, kto wie, zapewne nadal obciąża Kaczyńskiego. No i naciski na pilota, lądowanie, naciski, naciski, lądowanie, naciski. Telefon Brata. Wojna z Rosją, Wojna z Niemcami. Po trupach do celu, Wawel. Wojna z Niemcami i Rosją. Jednocześnie. Koniecznie jednocześnie.

Brak głosów

Komentarze

Notorycznie i niepoprawnie "10"

Pewnie już tak nagadali się o tej "wojnie" z i  żeby to uwiarygodnić powinni jescze dla samozadowolenia 13XII wprowadzić stan wojenny.

I wtedy mogą powiedzieć"a nie mówiliśmy"

Na mnie ci kretyni nie działają.Urban mnie zaszczepił.I epidenia propagandy wykluczonych z myslenia mnie nie rusza.

Serdecznie pozdrawiam Wilku...

 

                                                               

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#310171

Był już taki facet Brüno(austriacki schwul), co to się po świecie woził sensację czyniąc.
Naszego Bruno też z całą pewnością po świecie wozić będą i to nie tylko medialnie, dla wiadomych, propagandowych celów.
Jest bardzo prawdopodobne, że za sprawą obecnej polskojęzycznej władzy, wrócą pewne zapomniane a skuteczne kary : dyby, publiczna chłosta, przypiekanie żelazem, pławienie, hiszpańskie buciki, łamanie kołem i wożenie przed egzekucją po kraju delikwenta w żelaznej klatce jak opętaną czarownice, która "spółkowała" z szatanem.
Nie wątpię, że za kilka miesięcy a może nawet tygodni (no powiedzmy w odpowiednim dla władzy momencie) nasz Bruno przyzna się nie tylko do próby zdetonowania 4 ton wysokooktanowych substancji ale nawet do namówienia wojowników Jedi i Żółwi Ninia do obalenia władzy w Polsce.
Ba, odpowiednio obrobiony, jak każda dobrze obrobiona czarownica, przyzna się do wielokrotnego spółkowa nie tylko z szatanem, kozą, waranem z Komodo ale nawet z samym Bogu Ducha winnym J.K.
Wtedy znów do tablicy zostanie wywołany jeden z żydowskich szalonych starców w osobie Lwa-dewianta-Starowica i powie : a nie mówiłem.
A naszemu Bruno pozazdrości nawet tamten Brüno.

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#310192

Nie puszczać głośno bąków,bo ABW czuwa,i mogą to uznać jako atak chemiczny na sejm

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#310203

 I niech teraz pod sejm podejdzie Krucjata Różańcowa! Zaraz antyterroryści "zabezpieczą" budynki parlamentu, "unieszkodliwiając" "podstępny" atak zamachowców 

Vote up!
0
Vote down!
0
#310223

Zapomniales dodac,ze z wykrywaczami czastek wysokoenergetycznych sprawdzajac wszystkich uczestnikow i przetrzymujac ich trzy miesiace, do otrzymania wynikow badan

Vote up!
0
Vote down!
0
#310284

Tak moi drodzy tylko w ten sposób możemy przeciwdziałać zakłamaniu mediów. Rozmawiając z ludźmi dając przykłady zdrady i kłamstwa. A przy okazji czy nie warto wracac do ludzkich odruchów z których nas przez ostatnie lata wypłukano.
Rozmowy miedzy ludźmi to takie przecież przyjemne.
A jak z lemingiem to nawet wesołe.
Bo zobaczcie jak przy 11 zdaniu wracaja do pierwszego a potem drugiego i nastepnego wypowiedzianego wcześniej i tak do 11go i od poczatku. Nawet gestykulują w ten sam sposób. Zaprogramowani czy co? Ale tłumacze i jak ten komputerowy wirus dosteję się do ich softu i sieję spustoszenie w oprogramowaniu lemings2007 aż milo patrzec jak gość po restarcie otwiera oczy i mówi że był niezłym ch..jem przez ostanie lata i ma chęć poprawy tak dla samego siebie bo nie mógł uwierzyć że dał się tak omamić(zaprogramować)
Starajcie się . Do zobaczenia gdzieś na marszu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#310291

Są materiały "wysokoenergetyczne", które trzeba badać miesiącami, są choroby bardzo rzadko spotykane "pomroczność jasna", których trzeba długo szukać u "wyjątkowych" lekarzy specjalistów. Pojawi się nowy problem społeczny, dyżurni "dziennikarze" też sobie z nim poradzą z właściwą sobie zręcznością. Czy to jest śmieszne? Sama nie wiem - terka

Vote up!
0
Vote down!
0

 - terka

#310375

Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: