Wszystkie ręce na pokład?

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Zastanawiam się, kiedy to ostatni raz widziałem w TV profesora Brzezińskiego, nie chcę strzelać, ale nie było to jednak zbyt świeże doświadczenie, a już na pewno jego zdanie nie było powtarzane kilkaset razy dziennie. Oczywiście powód jest jeden, udało się skłonić go do określenia Jarosława Kaczyńskiego mianem psychopaty, dla którego nie powinno być miejsca na polskiej scenie politycznej. Taka deklaracja jest zawsze cenna i na pewno wryje nam się w pamięć, we wszystkie możliwe zwoje kory mózgowej, we wszystkie zakątki. Milion gwoździ wbijane codzienne w milion desek, to bardzo stara definicja propagandy, jeszcze Łukaszewicza. Kilkadziesiąt lat, a zawsze działa.

Co ciekawe, do tej pory Jarosław „chodził” za podżegacza wojennego, który prowokuje wielkiego sąsiada, sabotuje wysiłki zmierzające do resetu, pojednania, wysiłki, które warte są poświęcenia dosłownie wszystkiego na ołtarzu tego pojednania, zdaniem profesora Nałęcza.

Teraz zaś magicznym sposobem (myk!) stał się agentem złowrogiego mocarstwa, które nie oddaje wraku, miesza i dzieli polską scenę polityczną. A on z ochotą, albo z nieświadomości spowodowanej chorobą wykonuje te instrukcje.

No, fajnie. Oprócz takiej ciężkiej artylerii, czyli autorytetu zawsze gotowego do otrzepania i wyciągnięcia, którego skrytykować nie sposób, bo natychmiast pojawią się spazmy typu, „no, jakżesz można, sam PROFESOR!”, który jest ekspertem w każdej sprawie, ostatnio także w spektrografii, kryminalistyce, lotnictwie, obóz rządowy ma także swoje działa lżejszego kalibru, o mniejszym zasięgu, ale większej mobilności i szybkostrzelności. Nikt nie przywiązuje większej wagi do tego, co tam powie Palikot, wiadomo. Tym niemniej zawsze można liczyć na to, ze powie on coś, czego nikt inny się nie odważy, że przekroczy granice łajdactwa, którą wcześniej sam osobiście gdzieś tam wyznaczył, czy to oskarżając zmarłego Prezydenta o pijaństwo, Jarosława o zamiar zabicia brata, zapowiadają c mgliście, bo w końcu ostrożność procesowa, jak to będzie fajnie, jak się szefa opozycji zabije i wypatroszy. Cel takich wypowiedzi jest jeden i jest całkowicie jasny i oczywisty. Palikot pojawia się zawsze wtedy, gdy trzeba sprowokować jakaś emocjonalną odpowiedź, na którą następnie ci „prawdziwi” poważni politycy, mogą wystąpić i z zatroskaniem pochylić się nad językiem polskiej polityki. Pojawia się tu pojęcie „język naszych oponentów”. Gdy któraś z tych szczekaczek nazwie partię opozycyjną mianem idiotów, ch… jów, kretynów, załganych hipokrytów, Premier Tusk apeluje, by „nie używać języka naszych oponentów”.

To, że właśnie teraz, przed Pochodem Niepodległości Palikot wykonuje ten zgrany, powtarzany wielokrotnie numer, daje do myślenia. Czyżby naprawdę tak im zależało, by podnieść poziom emocji na wyższy poziom? Niestety, tym razem nie mamy jednego pochodu, w którym wszyscy wiedzą, o co chodzi, gdzie i kiedy się spotykają, kto odpowiada za porządek i kto będzie odpowiadał za ewentualne incydenty, jak to było w czasie wielkiego sukcesu pochodu w sprawie telewizji Trwam. Będzie kilka różnych zgromadzeń o różnym zasięgu i intencjach, różnym czasie i miejscu. Każdy, kto będzie chciał cos namieszać, zrobi to bez trudu. I znowu zatroskany Pan Prezydent będzie musiał podjąć inicjatywę ustawodawczą?

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, w „Warszawskiej Gazecie” i Freepl.info. Oraz, jak co dzień, tutaj:
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/
http://wpolityce.pl/autorzy/seawolf
http://freepl.info/authors/seawolf
http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

beznadziejny doradca beznadziejnego prezydenta.tyle w temacie.
pozdrawiam mały jasiu

Vote up!
0
Vote down!
0
#305086

Nie na darmo ojciec Brzezińskiego miał w herbie trąbę.
A trąba jak to trąba, obojętnie jej kto w nią dmucha, byle głośno.
Ten herbowy żydek polskiego pochodzenia od lat wysługiwał się Amerykanom i raczył Polaków swoimi "cennymi" radami z za oceanu, nie troszcząc się tak naprawdę o los rodaków.
Kolejny żydowski szalony starzec, który przezornie jako młodzian dał dyla z Polski w 1939 r, a gdyby tego nie zrobił wyszedłby zapewne z niemieckiego obozu zagłady na L-4 jak Bartoszewski.
WSZYSCY SZALENI STARCY NA POKŁAD

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305100

To niesamowite. Co w tego Brzezinskiego wstąpiło.Czegos takiego po Nim się nie spodziewałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#305107

Nie wstąpiło Panie jackers, lecz wyszło.
A dokładniej wyszła kur.a z masońskiej kur.wy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305110

Otóż takie dni i takie wydzrzenia są właśnie po to między innymi (tak jest ten świat urządzony) byśmy mieli okazję przkonać się naocznie i nausznie, kto jest kim w Polsce i nie tylko. Taka mała cezura, która zmusza do odsłonięcia się na chwilę by dać wparcie czy tam odpór, odpowiednio do potrzeb. W tym przypadku tak zwane szydło wylazło z wora o nazwie Zbigniew Brzeziński. No i już wiemy z kim mamy do czynienia i już będziemy się tego trzymać. Na lata okreslił się kto zacz Pan Brzeziński i już choćby teraz, dziś zaklinał się że on tylko tak... że naprawdę to on co innego... Nic już nie pomoże. Skończyły się już dawne czasy że w jakiejś gazecie czy czymś jeszcze bardziej ulotnym, ktoś powiedział a i tak wszyscy zapomnieli najdalej po tygodniu. Mamy Cię Panie Brzeziński na Youtube, mamy nagranie na naszych pen driveach, na dyskach i się już z tego nie wywiniesz. Masz tylko jedną gębę i jedną okazję do opowiedzenia po stronie gdzie stoi ZOMO czy po stronie Polski. I tę okazję już wykorzystałeś. To już koniec. Nie koniec nas, ale Pana - Panie Brzeziński.

Vote up!
0
Vote down!
0
#305118

W mózgu Brzezińskiego alzheimer poczynił niestety takie spustoszenie, że nie odróżnia już wschodu od zachodu, dnia od nocy, ust od odbytu, itd.
Ta żałosna, masońska, stetryczała pierdoła nadal wierzy w cztery podejścia i pancerną brzozę w Smoleńsku.
Kolejny tetryk z panteonu szalonych starców.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305125

że Brzeziński jest jednym z architektów NWO. Było na ten temat gdzieś w prisonplanet.pl
I to by tłumaczyło jego niekulturalną wypowiedź co do Polaków chcących wyjaśnienia tragedii smoleńskiej i ubliżanie JK.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Szpilka

#305158

Fajnie, że znów jesteś ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#305111

My tu pierdu,pierdu a tymczasem dzisiaj w sejmie na tapecie pakt fiskalny.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#305134

Choć tak naprawdę, to dobrze dla Polski, że Brzeziński się odkrył.
Gdyby nie jego szczerość, zostałby w polskim przekazie historycznym zapamiętany na wieki, jako wielki mąż stanu, patriota, prawdziwy oddany Polak. A tak u schyłku marnego swego żywota zaprzepaścił cały dorobek (i tak naciągany i wątpliwy) i pozostanie w naszej pamięci i dla Uniwersum komuszą mendą, moralnym menelem i szalonym starcem.

Żal mi tylko Jarka. Dał się podpuścić jak chłopiec Cezaremu Gmyzowi, który to z kolei dał się prwd. podpuścić swoim informatorom lub służbom, no chyba, że Gmyz świadomie wykonywał zadanie zlecone bezpośrednio przez służby.
Gdyby tak Jarek zachował zimną krew i schował się do szafy na dwa, trzy dni, nie byłoby tego całego bajzlu.
To wszystko co Jarek powiedział, to oczywiście najprawdziwsza prawda, tyle tylko, że mógł to powiedzieć w innym czasie a nie w kontekście jakiejś prasowej prowokacji.
Cóż, wszyscy uczymy się na błędach.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305137

To bez znaczenia,czy prezes Kaczyński coś powiedział teraz ,czy powie to później.Premier Tusk i tak nie widzi dla niego miejsca w Polsce. To jest prawdziwe i ważne.
Nie należy się podniecać wypowiedzią profesora Brzezińskiego.
Słowa profesora miały wywołać burzę w Polsce i wywołały. Usłużne media będą o tym mówić i zrobią z tego temat zastępczy na parę dni.
Świat się tym nie podnieca.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#305139

To prawda, świat się tym nie podnieca. Świat w swej większości nie wie nawet gdzie leży Polska.
Nie mniej jednak ma istotne znaczenie KIEDY i CO się mówi.
I tak : Tusk zyskuje najczęściej w sondażach, gdy coś mówi. Natomiast Jarosław Kaczyński zyskuje najwięcej, gdy nic nie mówi.
Kiedy mówi - traci.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#305143

Sondaże? Jakie sondaże? Te słupki zmieniające się na zamówienie już dawno straciły na znaczeniu.
Też pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#305145

a ja byłam pewna , że r,udy nie widzi miejsca dla siebie w Polsce i zabrał się za pakowanie pinkli.....nic dziwnego jak polskość to nienormalność to trza wiać , a jeszcze pod tyłkiem się hajcuje...

To mam się martwić czy cieszyć - kto potwierdzi jak to było?

pozdrawiam stara czarownica xana

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrawiam
stara czarownica
xana

#305149

A może by tak marsz bronkowatości (skoro już się będzie plątał po Warszawie), zrobił Narodowi przysługę i odprowadził swojego premieru na lotnisko? Jako asysta mogliby lecieć z nim wszyscy uwielbieńcy i uwielbiacze. Proponuję hasło naczelne dla tego marszu: ZDONUJMY PREMIERA.

Vote up!
0
Vote down!
0
#305256

Masoński niedźwiadek dał głos na wyraźne zapewne życzenie lewacko-masońsko-michnikoidalnych w Polsce. Obecnie to środowisko B. Komorowskiego, więc wiadomo, komu zależy na ukryciu prawdy. A prawdę ten kryje, kto ma w tym interes i boi sie tej prawdy. Kto to? Ano domyślcie się i z pewnością te myśli wiodą do Namiestnika Pałacu...

Pozdrawiam

P.S.
Ten głos Brzezińskiego jest dla mnie ostatecznym dowodem, że był zamach!!!

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#305144

Od 10.10.2010 roku niepodważalnym przyjacielem polskiej władzy była Rosja z Putinem i Miedwiedewem na czele. I nagle przecieram oczy ze zdumienia, bo od czasu notki Gmyza w Rzeczpospolitej okazało sie ze Rosja to naszej władzy największy wróg, który naszemu rządowi szkodzi, szkaluje i rozwala. Jeszce co prawda nie do końca wiem w czym "nagle szkodzi" i dlaczego z największego przyjaciela nagle Rosja stała sie zapiekłym wrogiem władzy, ale może władza nagle przejrzała na oczy? Te lemingi zupełnie zgłupieją jak im sie tak będzie zmieniać opcję.

Vote up!
0
Vote down!
0

Anka1

 

#305157

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#305178

 Wilku te zdjęcie  na Twoich wpisach(znakomitych).

To zaraz wpada mi link z Yutube.Poprostu nie panuje nad tym.Jakiś wirus w kompie czy cóś?????

Zresztą na te osobniki na innych zdjęciach mój komp reaguje zawsze tak samo.

Nie wiem co robić???

U was też tak kompy reagują????http://youtu.be/xnEegSnc9Swhttp://youtu.be/xnEegSnc9Sw

                                                               

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#305185

Ten tydzień uważam za niezwykle udany. Nareszcie wynurzył się na peryskopową ktoś, kto miał coś do powiedzenia. Nie spodziewałem się, że jest aż taka desperacja. A tu skrót planu http://zezorro.blogspot.com/2012/10/realia-geopolityczne.html , który niedawno na powitanie przygotowałem. Nie nabijajcie się ze Zbiga, bo on jeszcze zdrowo śmiga. Sprawdźcie kiedy i z kim się spotyka i czyim jest wspólnikiem, to powinno wystarczyć. Nareszcie wiadomo, kto zatwierdzał plan. Od trzydziestu miesięcy tak przypuszczałem, teraz wiem. I jestem spokojny. Wała wam panowie magnaci.

Vote up!
0
Vote down!
0
#305209