Totalitaryzm plażowo-demokratyczny

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Idee

Zmagający się z chamstwem intelektualiści nie dostrzegają braku kultury u siebie. http://chlodnyzolw.salon24.pl/120922,problem-intelektualisty-krotkowidza

Podobnie jest z "obrońcami wolności". Gdy tylko mają okazję próbują zniewalać innych. Co myśleć, co jeść, jak się ubierać... w takich sprawach "wolnościowcy" nie tolerują odmienności!

Poniżej jeden z przykładów wolnościowego totalitaryzmu.

--------------------------------------------------------------------------------

Obrońcy postepu, wolności i tolerancji zbudowali całkiem nowy front. Wojna w obronie zasad europejskiej demokracji rozgorzała na plażach!

Francuscy i włoscy urzędnicy uznali, że należy rozprawić się z kobietami, które chciałyby pływać w burkini! Za przebywanie na plaży w stroju, który odsłania jedynie twarz, dłonie i stopy, w jednym z włoskich miasteczek można zapłacic nawet 500 euro kary!

- Widok zamaskowanej kobiety może przestraszyć małe dzieci, nie wspominając już o higienie- uzasadniał politykę plażowego totalitaryzmu Gianluca Buonanno, burmistrz Varalla Sesia.

Pomysły serwowane nam przez politycznych władców Europy coraz szybciej prowadzą nas ku budowie Nowego Wspaniałego Świata.

Wolność, terror, biurokracja...?

Brak głosów

Komentarze

Z tym Burkini to sprawa rozbija się o islamizacje, tylko że jak się nie chcę taki problemów to się nie bawi w multi-kulti.

#28750

No proszę :-) A urzędnicy tłumaczą , że chodzi o Higienę i jej dzieci ;-)

#28757

zauważ, że to lewactwo samo sobie sprowadziło ten problem na głowę. Po pierwsze socjal, a po drugie multi-kulti jako nowa świecka religia... no i nic dziwnego, że potem mają takie dziwne problemy.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Kirker prawicowy ekstremista

#28780

Dla nich nie ma różnicy. Nam może wydawać się, że te przepisy wymierzone są przeciw muzułmanom. Oni traktuja islam i chrześcijańśtwo jako wrogów postępu. Tną na obie strony.
http://chlodnyzolw.salon24.pl/112396,wojujaca-tolerancja

#28789

która skarży solarium, ze sie nie opaliła. W basenie to także kwestia higieny. Normą jest kostium kąpielowy i czepek. Wszystko więcej, lub mniej, to...
Tak między nami mówiąc - powinni dać jej popływać. Ostatecznie to nie futro.
Cała afera jest dęta, bo ktoś uczepił się regulaminu pływalni. Miał rację, ale idioci to rozdmuchali.
Spuśćmy zasłonę albo nawet kwef milczenia.

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#28793

Sprawa jest poważniejsza. Zakazane jest nawet "przebywanie" na plaży w niehigienicznym stroju.

Podobnie jak w szkołach. Za zakładanie niehigienicznej chusty (na głowie) dziewczęta są usuwane ze szkół.

Ale dotyczy to nie tylko dziwecząt.

Za niehigieniczny strój usunięty został z francuskiej szkoły... ksiądz. Miał na sobie sutannę.

Dla jasności: ksiądz nie był muzułmaninem.
Pozdrawiam.

#28806

Bikini można - widok gołej p... im nie przeszkadza. Nie jest przerażający, szczególnie dla nich. Widok twarzy jest przerażający. O, Głupoto ludzka! Zawsze byłaś na czasie, ale dziś czas jest dla ciebie szczególnie łaskawy. Działaj i pogrążaj Europę w coraz większym chaosie. Już zbliżają się armie barbarzyńców, żeby zająć miejsce opalonych, sytych i głupich przedstawicieli cywilizacji łacińskiej. Tak, upadek Imperium już blisko...

#1489990