Amber ze WSI Gold

Obrazek użytkownika cccp.ue
Kraj

Minister finansów NIC, prokuratura NIC, policja NIC, Urząd Skarbowy NIC, umorzenia NIC to.
.
Niech mi kto wytłumaczy, dlaczego NIKT w Polsce NIE ZABLOKOWAŁ KONT BANKOWYCH Amber Gold - choć prawo na to pozwala?
.
Zablokowanie kont UNIEMOŻLIWIŁOBY WYTRANSFEROWANIE PIENIĘDZY np. ZAGRANICĘ i zabezpieczyłoby spłatę wierzycieli.
.
Zamiast tego ZLIKWIDOWANO KONTA firmy a klienci zostali z ręką w nocniku.
.
Bo ci ze WSI zabronili?

Brak głosów

Komentarze

Poproszę o źródło, bo o ile mi wiadomo, to konta zostały właśnie zablokowane.

Dominik C

Vote up!
0
Vote down!
0

Dominik Cwikła

#283577

spółka Amber Gold sp. z o.o. nie posiadła kont bankowych (zostały wypowiedziane przez wszystkie bez wyjątku banki) i dlatego nie mogła jakoby realizować zwrotu (z pustego to i Salomon nie naleje) lokat dla swoich naiwnych i zidiociałych klientów.
Skoro nie było żadnych kont bankowych należących do Amber Gold sp. z o.o. to i nie było czego blokować, prawda?
Logiczne czy zawiłe?

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#283585

Jeszcze wczoraj filmowcy/producenci od Bolkowych arcydzieł twierdzili, że nim pojawił się sponsor Plichta vel. oszust Stefański to mieli już cały i zapięty budżet tego POkomuszego arcydzieła o TW Bolku.
Dziś oświadczają, ze jak oddadzą te marne grosze do depozytu sądowego (w jakim sądzie mają zginąć?) otrzymane od oszustów z Amber Gold, to produkcja jest zagrożona i może być nie dokończona lub dokończona lecz ze znacznym opóźnieniem.
W tej zakłamanej III RP kłamie już nie tylko język czy głowa, tutaj kłamie już nawet upływający czas co sekundę.

PS
TW Bolek kasę Ambera weź, no bo po co ci ten zakłamany i załgany film, skoro sam nie wiesz, co w nim będzie prawdą, a co kłamstwem, tak jak sam tego nie wiesz o tym co w twojej gadce jest prawdą a co kłamstwem. Bolek, na miły Bóg - ustatkuj się na starość, nie bądź ostatnim kiepem co pomrocznością wszystkich zaraża.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#283584

Idę o zakład że  właśnie do wspomnianego 2017 ta banda będzie rozmontowana i osądzona a ten co chciał wmówić że ma krew Walezych już będzie czyścił latryny ...Z dobrych ludzi robi sie kryminalistów a ze szmat "bochaterów" (celowo użyte "ch":) i cała rzesza dobrych wujków czy też leśnych dziadków może mnie pultnąć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#283593

 za wszelkie nieprawidłowości w tym kraju obarczać WSI, robienie ze słuzby specyficznego "czarnego luda"...Nalezy zacząć od pytania KTO pozwolił na dalsze prowadzenie dzałalności o charakterze, za jaki w niedalekiej przeszłości miał postawione zarzuty...Ale o tym....sza! Wiadomo, ze w tym regionie niepodzielnie rządzi jedna, jedyna właściwa opcja polityczna, a wszystkie znaczące stanowiska, łącznie z prokuraturą, są obstawione przez jedynych mądrych i bez skazy...Nie zdziwił bym się, gdyby okazało się, ze brudne pieniądze ,prane w Amber, były na początku rublami...Nie czarujmy się, kto opanował kanały z Afganistanu i to, ze wiodą m.in.przez Polskę jest raczej publiczną tajemnicą... Sam fakt dość specyficznej lokaty, gwarantującej taki zysk, niestety musi być powiązany albo z bronią,albo z narkotykami...z kolei złoto było, jest i będzie dość trudno wykrywalną walutą, biorąc pod uwagę pochodzenie...Cały teoretyczny kapitał Amber mozna by spokojnie w postaci złota wpakować na pierwszego, lepszego "dostawczaka"...Nie mam zielonego pojęcia jak się to ma do dziennego wydobycia złota w Rosji, a w zasadzie ile było by to minut czy godzin...O tym, ze pieniązki czyste nie były świadczy łatwość, z jaką o nie zabiegano i na co miały być przeznaczone...Pamiątkę po ikonie mozna sponsorować jedynie w ten sposób...Wobec powyzszych nie demonizujmy WSI, zadał bym pytanie gdzie podziało się ABW, wszelkie komisje nadzoru, gdzie Urząd Skarbowy, sądy, w których spółkę trzeba było zarejestrować...I wreszcie, na sam koniec zadam pytanie...komu zalezało na "utopieniu" Amberu i dlaczego...? Moze wreszcie któraś ze słuzb wypełniła swoje konstytucyjne zadanie...Mam taką nadzieję, tylko ludzi szkoda,ale to znowu inna bajka...

Vote up!
0
Vote down!
0
#283595

Trop rosyjskich rubli i niejasnych powiazan spolki Amber jest ewidentny. Spolka Amber byla pod mafijnym parasolem ludzi z Kaliningradu. Najdziwniejsze jest to, ze pewne tematy sa omawiane w mediach, a o innych wazniejszych nie mowi sie wcale.
Uklony.
"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

Vote up!
0
Vote down!
0

"Kto nie był buntownikiem za młodu, ten będzie świnią na starość" Józef Piłsudski

#283601

Jest coś na rzeczy z tymi pticami, bo w maju 2010 roku (chyba było to 28 maja - pisze o tym z pamięci, która może być zawodną)ten gostek z AG był na imprezie XX lecia samorządu terytorialnego w gdańskim Teatrze Wybrzeże, gdzie prezydent miasta Gdańska P.Adamowicz odznaczał dwóch nieznanych dla mnie typków z Kaliningradu jakimiś medalami za owocną współpracę miast.
Chyba wówczas po raz drugi widziałem tego gostka kręcącego się, a nawet dość pewnie poruszającego się po 3Miejskich saŁonach.
Powyższe informacje dla 100% pewności musiałbym potwierdzić u innych uczestników uroczystości w teatrze.
Ci wszyscy, co sponsorują te miejskie imprezki to niezła latorośl mafijnych 3Miejskich lian niczym ośmiornica, bo za każdym z nich ciągnie się jakiś smrodek związany z nieruchomościami gdańskimi.

Obibok na własny koszt

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#283603