Nakryć Polskę Cycem !

Obrazek użytkownika jwp
Blog

…Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej… - Józef Piłsudski.

Zacznijmy od kolejnego cytatu.

„…jeżeli kiedykolwiek jakakolwiek forma rządu uniemożliwiałaby osiągnięcie tych celów, to naród ma prawo taki rząd zmienić lub obalić i powołać nowy, którego podwalinami będą takie zasady i taka organizacja władzy, jakie wydadzą się narodowi najbardziej sprzyjające dla ich szczęścia i bezpieczeństwa. Roztropność, rzecz jasna, będzie dyktowała, że rządu trwałego nie należy zmieniać dla przyczyn błahych i przemijających; Doświadczenie zaś wykazało też, że ludzie wolą raczej ścierpieć wszelkie zło, które jest do zniesienia, aniżeli prostować swoje ścieżki przez unicestwienie form, do których są przyzwyczajeni. Kiedy jednak długi szereg nadużyć i uzurpacji, zmierzających stale w tym samym kierunku, zdradza zamiar wprowadzenia władzy absolutnej i despotycznej, wówczas ich słusznym i ludzkim prawem, ich obowiązkiem staje się odrzucenie takiego rządu oraz stworzenie nowej straży dla swego przyszłego bezpieczeństwa…”.

Deklaracja niepodległości Stanów Zjednoczonych

Wiemy już, że demokracja, wbrew głoszonym przez obecną władzę poglądom podlega weryfikacji nie tylko w drodze demokratycznych wyborów. Podobnie jak dzisiejsi koalicjanci zachowywała się władza ludowa w emanacji swojej, jaką  była jej emanacja w postaci systemu trójpartyjnego w PRL-u. Jest to jednak z powodu rozbrojenia Polaków, nie tylko fizycznego, ale i mentalnego, jest to zgoła niemożliwe. Szwajcaria ze swoimi uzbrojonymi rowerzystami mogłaby nas obecnie rozjechać. I choć, to żart, sądzę jednak, że trudno byłoby nam obecnie się zorganizować w celu przywrócenia nam Ojczyzny. Ni dość, że broni nie ma, to i chęci brak. Co najwyżej możemy wzniecić burdę w lokalu, jak nam kelner ciepłe piwo poda. A i tu mam wątpliwości, może się okazać, iż najlepsze jest ciepłe piwo. A nawet wskazane.

Ilu młodych Polaków bez ogadżetowania poradzi sobie na ulicy, nie mówiąc o lesie, czy też życiu w ogóle. I to nie jest jedyny problem. Kolejnym jest zwyczajna niechęć do czynów wzniosłych. Gdy kusi Wielki Świat. Byle z dala od zapyziałej Polski. Nie wiemy przecież, co nam milsze. Czy wyrzeczenie owocujące, czy też najkrótsza droga. Gdy za przewodnika stada robi pospolity ]]>jurgieltnik]]>. A zdrada nie może być nazwana kurestwem, raz z powodu poprawności politycznej, dwa, gdy słowa miękną geopolitycznym uwarunkowaniem i śladem węża na piasku. Czekam chwili, gdy znów w modzie będzie Katarzyna, Stasiu i Koń. Jawi mi się jednak, że kolejność jest nie po myśli króla Stasia, vide – zanim z Katarzyną, to Bronek pod Koniem będzie. Choć, jak widać, nie wadzi to temu acanowi z tombakowym fingielkiem na tłustym paluchu. A krew nie spłynie, jak woda po kaczce.

Nie przywracaj nam Ojczyzny Wolnej, ani też nie przysyłaj w tej sprawie Swego Syna. Nie chrońmy się pod Koroną Matki Boskiej, ni też pod wotami. Modlitwą niech będzie codzienny trud. Ojczyzny nikt nam nigdy nie zabrał, ni z serca, nie też z rozumu. Bo tylko głupek może sobie inny świat wyobrazić i takąż drogą pójść ku zatraceniu. Wygrana bitwa, to nie zwycięstwo. To trud i ciężar ogromny. Pełen wyrzeczeń i zasadzek wcześniej poczynionych. Nie znam takiego Narodu jak Nasz, nie odbierając innym godności, który tak sponiewierany na skrawku Bożego Poletka, nigdy nie klęczał. Jeżeli już, to przed Stwórcą. Nie stracił Ducha, ni Wiary. Witalność Nasza mogłaby świecić swym blaskiem nawet po Ciemniej Stronie Księżyca. Dlatego warto i czekać i nie zwlekać…

Ja wiem, że lęk i zwykła troska o byt codzienny. Rozumiem, że trudno własne dzieci na barykady posyłać. Nic nas jednak nie usprawiedliwia przed największym grzechem. Grzechem zaniechania. O czym, że bowiem wnukom opowiemy, o ile ustawa emerytalna pozwoli. O rejteradzie z pola walki, czy też o czynach chwalebnych. Nie ma się czym przejmować, prawdziwą historię znajdą w Wiki i IPad-dzie. A babcia i dziadek będą robić za idiotów, już o to ZUS zadba. Byle tylko nie było przeszłości i przyszłości, ani też czasu na takie pierdoły.

Co zatem czynić ?, jaką drogę obrać i czym się kierować, by nie pobłądzić w tych mrocznych i dziwnych czasach. Ano za ryj, za gębę przyprawioną obcą ręką Naród złapać. Bez litości i miary żadnej. Pospołu. Czas trudny takich decyzji wymaga. Ewolucję sobie, jak i Rewolucję podarujmy. Czas wejść na wyższy poziom gry. Tam gdzie nie ma ściemy. Nikt bezkarnie nie będzie nam szczał do mleka. Ni też pod płaszczykiem postępu z dewiacji czynił normę. Jak się okazuje, pomimo badań statystycznych, większością zawsze był margines. A każdy Wielki Wojownik, czy też Wódz był ciepły, jak kaloryfer w szczycie sezonu grzewczego. Czekać tylko, jak listy Piłsudskiego do Witkacego opublikuje Krytyka Polityczna, a Biedroń odsłoni tajemnice alkowy swoich jednej płci rodzicieli. Tak między ustami, a kroczem Lenina.

Gdzie są woje z tamtych lat ? W filmach Made in Warner & Bros. Tam, gdzie Aleksander jest Wielki na polu bitwy, a w łożu ociepla stosunki. A gdzie historia materialna ?, jak zwykle w dupie. Wkrótce się okaże, iż Trójca inna była niż myślimy, a nawet wiemy. Taka bardziej po myśli. Bo cel jest jasny, jak goła Gabrynia. Tylko i tak krosty zawsze na wierzch wyjdą. I wyrzuty po mordzie. Wcześniej, czy później. Byle nie za późno. Bowiem prędko, prędko baśń się baje, tylko…

Tryb warunkowy, to zapomniane i rzadko używane narzędzie. A jeżeli już, to tylko w przypadku manipulacji i zastraszenia. Dlatego najwyższy jest czas, by się zastanowić, co potem. Jak sobie poradzimy z Wolną Polską.. Czy będziemy, jak zwykle kręcić sznury wyobraźni i życzeniowo ją budować, czy też odważymy się zacisnąć pętle na szyi oprawców Ojczyzny. Złapać za nogi i dociągnąć truchło, aż do ziemi. Czy ogień Katyniem i Smoleńskiem zasypany jeszcze w Nas się na tyle tli, by pożogą wybuchnąć. A może lepiej pachołkom i krętaczom, ciurom oraz pętakom Polskę nie tyle oddać, bo już jest, a pozostawić. Na pastwę, nie losu bynajmniej. Na pastwę naszej bezczynności.

Jak już weźmiemy na braki los Ojczyzny, to pamiętajmy, że nie ma odwrotu. A i czas być może najtrudniejszy czeka. Nie tylko lata wyrzeczeń i reżim, by uporządkować nie tylko własne podwórko. Staniemy być może nie tylko naprzeciw Germańcom i Sowietom. Staniemy za wolą Boga do konfrontacji z siłą niewyobrażalną. I tylko nam może pomóc Wiara w Zwycięstwo.

Uczmy się od wrogów. Kabel ciach i bankom, jak i wampirom gospodarki ciach. Nacjonalizacja sprzedanego za bezdurno majątku narodowego, bez krzywdy dla firm polskich i rodzinnych. Wyzerowanie długów, w jakich tkwimy. Bez naszej zgody podjętych, a i tch w jakie nas wpuszczono. Dziki Zachód bez szeryfów w zmowie z gangsterami. Ludzie Honoru na poczytnych miejscach, pospołu z ich apologetami. Wszak drzew Ci u nas dostatek. Wspólnota się obroni, jak i Rodzina oraz wartości. Nie będzie rabunków, to tylko margines Odrodzenia. Podłość i nikczemność zwróci się przeciwko kuglarzom rzeczywistości. Ręka szlachetna bez lęku dotknie skrytej pod bojaźnią. Ale przed czym właśnie ? Nie ma barykad, na których przeciwko sobie stoimy. Jest  jedna Polska, nasz kraj. W Narodzie może bić tylko jedno Serce.  Tak jak w Rodzinie. Nie masz nic gorszego, jak rozdźwięk.

A dlaczego Cyc leży na Polsce ?

]]>Wielki cyc jednak na kopcu Wandy, a nie Krakusa - link]]>

Nie będzie Cyca na żadnym Krakowskim Kopcu, ani też na Polsce.

Komentarze ad personam, off topic, spamowanie i trolling,

jak najbardziej na miejscu.

Utwory muzyczne mile widziane.

A najbardziej mnie podnieca ta wizja…

„…Przypomnijmy: projekt "Sen Kraka - twierdza 33" wygrał towarzyszący festiwalowi Grolsch ArtBoom konkurs Fresh Zone. Zwycięzców wybrali jurorzy, m.in. słynny muzyk i producent L.U.C. Wskazali też prace "Barcelona" oraz "Chwastung Krakau", które w nagrodę mają być zrealizowane podczas tegorocznej edycji festiwalu (15-29 czerwca). "Sen Kraka - twierdza 33" to dzieło tandemu Ba-bi (Maria Bitka i Ilona Ludwika Barszcz). Swój projekt chciały zrealizować, pokrywając kopiec Krakusa agrowłókniną zafarbowaną biodegradowalnymi barwnikami. Planowały też procesję na szczyt instalacji w celu zwieńczenia jej sutkiem wykonanym z wafelków, galaretki i ciepłych lodów. Zapewniały, że kopca nie uszkodzą…”.

Głównie te sutki z wafelków, galaretki, bez ciepłych lodów.

Tego mi właśnie w Polsce i w Domu brakuje !

A teraz z innej beczki.

Marek Grechuta
Akrobatka na piłce

Ja kocham cyrk, ja kocham cyrk
na przykład wtedy kiedy był
gołąbek tak a nie ma znikł, po prostu znikł
jak w jednej chwili zatrzymany, zamieniony w szare nic

Wszyscy biją brawo, wszyscy klaszczą w dłonie,
Ale jest wspaniały ten prawdziwy cyrk
A we wszystkich oczach, wesołych dłonie
Znowu fruwa w górze, siada na cylindrze, na ramieniu, aż go pan zamieni w muchę albo nic
albo nic, albo nic

Ja kocham cyrk, ja kocham cyrk
no tylko popatrz co on robi, co za duma
paszcza lwa, orkiestra gra
muzyka gra

Ja kocham lwa, ja kocham psa,
że do muzyki, do tanecznych figur tak
się pchają słon i biały koń
A przede wszystkim za to, że po chwili znów już sobą są

Wszyscy biją brawo, wszyscy klaszczą w dłonie,
Ale jest wspaniały ten prawdziwy cyrk
A we wszystkich oczach, znów wesoły płomień
Znowu fruwa, w górze siada

Nie boję się, bo śmieję się, kiedy wysoko,
kiedy wysoko w górze, pod kopułą tnie,
powietrze tnie, esy floresy swoim ciałem
jak trupy na trapezie

Wszyscy biją brawo, wszyscy klaszczą w dłonie,
Ale jest wspaniały ten prawdziwy cyrk
A we wszystkich oczach znów wesoły płomień,
Znowu w górze siada na cylindrze, na ramieniu, aż go pan zamieni w muchę albo nie
albo nic, albo nic

Ja kocham cyrk, ja kocham cyrk,
za to, ze świat zmienia w małą kulę pod stopami
kiedy się toczy, a ja na niej równowagę łapię w mig.

 

Brak głosów

Komentarze

Pulkowniku,

wiem, ze lubisz nocne rodakow rozmowy, ale po 1 am to naprawde za pozno ;(

Czy resort dysponuje juz narzedziami, dreczacymi spamerow i trolli ?

pozdro. z hal

baca.

#257853

przychodzi jaś do domu ze szkoly z placzem
dlaczego placzesz pyta mama
bo dzieci sie ze mnie śmieją, ze mam dlugie zęby
wcale nie masz dlugich zębów!

ale załóż filce by nie rysować podlogi:)))
ale sie uśmialam z twojej czerwonej czapeczki:))))

pozdrawiam

#257890

Witam,
było też z berecikiem i ziemniakami.
A Baca od dawna łamie "Trollgulamin".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257900

Witaj,
to nie jest kwestia lubości.
To tylko prosty test końcowy.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257899

odsłon i tylko 3 klakierów jak narazie

#257886

Rozumiem, że zaliczyłeś siebie do owych klakierów. Inaczej rachunek Ci się nie zgadza...

#257898

więc jesteś

#257901

Znowu pomyłka w rachunku. 3+0=3. Nie 4. Do usług.

#257902

Tak na marginesie...

"...Praca w Urzędzie Bezpieczeństwa mnie całkowicie odpowiada...".

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257906

De gustibus...:-)))

Pozdrawiam

#257910

I jeszcze proszę od siebie o dekapitację.

Choćby za cytat z podania Wiktora Dobrodzieja, który tymi słowami zwracał się do MBP.

Jaki ojciec, taki syn ? - link

Służby - Bohaterowie drugiego planu - link

Niżej już nie można upaść.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257920

"...teraz 4 na 10...".

Jak widać kelner wystawia rachunek różniczkowy.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257912

To chyba raczej przypadek, gdy kelner - na polecenie właściciela - mówi: "na koszt firmy". :-))) Ale nie upieram się przy swojej metaforze ;-)

#257913

"...na koszt firmy..." zawsze jest ukryte w kolejnym rachunku.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257915

Najgorsze jest to, że te rachunki to cholernie nudna lektura :-))) Obawiam się, że nasz dialog staje się dla niektórych nieco zbyt hermetyczny, a więc chwilowo znikam ;-)
Pozdrawiam

#257916

Hermeneutyka i nie tylko Malinowski.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257917

że wszyscy zobaczą kim jesteś i jakie tu gierki uprawiasz wraz z resztą

#257911

co to za portal

#257921

I tak w temacie...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257927

jeszcze nie oflagowany? chyba Cie sama oflaguje, moze mądrzej nie będzie, ale za to jeszcze śmieszniej:)

ps. nie gniewaj sie, ale chyba polubilam dodu:)

 

#257931

Ale piekny ten Dodu, Amelio.

Zdaje sie, ze zostaniesz przedszkolna opiekunka trolli ;)

pozdro.

 

baca.

#257995

typowy troll, ugniata sobie pileczkę:)

pozdrawiam

#257997

poniektórzy zmienili zdanie .Swe video schowaj w kieszeń mam cię gdzieś i możesz pisać wielkie elaboraty o bzdurach zawsze Ciebie zniszczę

#257930

Znamy, znamy odwagę i brawurę...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257939

to moja Twoja ulubiona notka, jak na razie. z wielkim cycem w tytule i z wielkim jajem w komentarzach. dodua będzie mi żal, kiedy juz dolączy do zoltych kamizelek:)

#257943

śmieszna:) zwlaszcza biorąc pod uwagę jak musial merytorycznie uzasadnić swoje zgloszenia:)

ktoś walczy o życie:)

ps.
pozdrawiam wszystkich, także tych z dużym cycem czy malym jajem:)

#257948

"co to za portal"

tego komentarza! sam się ostatnio zastanawiam....

#257933

Jak im ciężko po polsku pisać, "poniektórzy" mają problem...
Ktoś im zabełtał...

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257935

A może zagramy w "Tysiąca" ?

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257944

To Tomek.
M zresztą.
Nie denerwuj go proszę, bo znów się skórką od chleba
pochlasta.
I zacznie od następnych ludzi wyłudzać dane osobowe,
pod pozorem potrzeby pomocy.
PS
Przepraszam za offtop.
Zaraz się poprawię, ale w innym komentarzu.
Mieszanie tego osobnika z tematem Patriotycznym, byłoby
ujmą dla Tematu.

#257954

Zdjęcie z reklamy na stronie głównej portalu...
]]>]]>
 

 

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257942

czy to jest wlaśnie to, czego "wszyscy wreszcie chcemy"....

#257946

ale jego to , spowodował coć co było tylko jego reklamą cwany facet wie jak ...

#257947

moglabym prosić o polską wersję językową?

z góry dziękuję:)

#257949

Do pięciu razy sztuka ?

Czekam z niecierpliwością na nowy nick.

A póki co zasiliłeś grono "blokersów".

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#257974

Gdyby nie było reakcji na ów wyjątkowo perfidny 'ad personam' (wyjątkowo perfidny, bo zawierający sugestię), nie wiedziałabym,
co o tym (braku reakcji) sądzić.
Wiem, że teraz ja się narażam (OT), ale bardzo przeżywam to, co się tu dzieje, więc liczę, że ten pierwszy i ostatni raz ujdzie mi na sucho...
A topic zgłębiam. Trudny jest.

Pozdrawiam serdecznie

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#258011

Jak nakryć 0.5 bln Euro, które tak skutecznie "wyparowało"
z Polski?
Zaraz po tym, jak Polaków na tyle zadłużono?
500 mld Euro!
A my bąkamy coś o gierku?
Tamten to był detalista i operował drobnymi.
Do tego zbudował drogi i infrastrukturę, którą obecni
"włodarze" dopiero teraz kończą rozkradać.
No i jeszcze jedna różnica.
Za gierka płacono wykonawcom, a wypłaty pozwalały
przeżyć.
Ktoś powie, że był zamordyzm i czerwona dyktatura?
A dziś nie ma?
To za wnioski:

#257959

gość z drogi

w wątku bardzo patriotycznym,ale nie wiem dlaczego "zaszumianym"

jesli dobrze zrozumiałam,

to mamy się przeciwstawiać,głuPOcie,idiotyzmom i czort znajet czemu jeszcze....

 i dobrze....wszak cały CZAS to robimy,

pozdr z dycha

ps

jeśli dobrze zrozumiałam,to idzie o Bunt,ale przecież my się cały CZAS buntujemy,przeszkadzamy i piach sypiemy im w oczy...czy to zbyt mało,,,?

nie wiem ale moim zdaniem i TAK dużo w zalewie głuPOty izalewającej nas korupcji....

nagłaśnianie ich przekrętów,wyszydzanie CYCem nakrywanie ,więc nie narzekajmy,ze zbyt mało robimy....

przyjdzie czas,że "dziura  w murze" miast KESZu wypluje same ZERA

i wtedy LUD ruszy na Stolycę...wcześniej nic nie dadzą nawoływania do boju,bo NAS nikt nie musi namawiać,MY wiemy ,ze juz CZAS,ale POzostali muszą buzią dotknąc "gleby" by LUD zrobił porządek z pijawkami

serdecznie pozdrawiam z 10

 

gość z drogi

#258009

Witaj,
tylko, jak ruszmy, to dojdziemy do zgliszcz Polski, a rachunek znowu na nasze konto.

Każdy dzień, to straty co raz trudniejsze do odrobienia

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#258043

gość z drogi

Targ na przecenę Polskiej Gospodarki i Majątku Narodowego trwa od czasów Buzka,po przez TW Boniego ,Wąsacza ,Grada po Tuska....

sprzedane Cementownie,Cukrownie,Huty,Stocznie

a TERAZ  i SUPER Korupcja z marcinkiewiczem w tle...

ten Proces niszczenia zapoczątkowali unici i ci z kongresu....wszak Polskość to Nienormalność

i jesli widzi to około 30 % Polek i Polaków,a reszta klaszcze w dłonie,to nie miej do nas pretensji,tylko do KLASKACZY i Klientów tuskowego stołu,i to tych Kiepskich .

a nie rychów ,grzechów,i pędzacego królika,bo oni,przynajmniej wiedzieli że kręcą lody i mają z tego KESZ.

miejmy pretensje

ale  do tych plastelinowych ludzików,ktorych  i tak nikt i nic nie przekona,a na pewno ,nie my

serdecznie pozdrawiam z 10 ,smutną bo i czas smutny....

 

gość z drogi

#258071

I te zgliszcza sprzedadzą na złom.
Ciekawe, jak wielka musi wybuchnąć afera, by ich ludzie pogonili.
Wydaje się bowiem, że już prawie wszystko było.

I spływa to po nich i wyborcach.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#258086

gość z drogi

nie zal,skoro rozumu nie mają ,niech liscie z drzew ogryzają...

uśpieni,ukołysani tvn opium i wrzaskiem celebrytów z pod ciemnej gwiazdy rodem,

niech zjadają okruszki z pańskiego stołu,niech się zastawiają by innym zaimponowac nowym produktem i nowym kredytem...niech grilują ,az przyroda sama ich zresetuje....

niestety z tą częścią naszego Ńarodu,

nie wygramy,ale oni tez dawno już przegrali,przegrali bo byli pazerni...

nawołujesz do czego ,napisz jaśniej ,bo rozumiem,że nie o rewolucję idzie....

rewolucja jak historia Historią,zawsze zjadała swoje najlepsze dzieci a kanalie sięgały po władzę,na tej karuzeli władztwa...

my w czasach Solidarnościowego zrywu,głodem ,chłodem i więzieniem cierpieliśmy DLAPOLSKI,

a kto jest we władzach ?,michnikowszczyzna ,kiszczakopodobne,iTW

bo to dzisiaj ważniejsze niż Znaczek z Matką Boską w klapie....

walterownie  i solarzownie rządzą Krajem i Kiepskimi ,

wyprowadzenie ludzi na przeciw tusko/grasiowym  czołgom,jest marzeniem

tych,ktorzy za mordę wzięli Naród i otumaniają go ZIOŁEM

Doskonale rozumiem Twoją Rozpacz , złość

ale Ludzi żal,dla garstki DRANI,Karierowiczów i tych,którzy nawet na Naszym Forum namawiali ,by POLKI i POLACY nie GŁOSowali i

nie głosowali,zostali w DOMU jak te ciepłe PAPUCIE spokojnie i obojętnie patrzące na dziejące się DRANSTWA...

moja chata z kraja ,grill,też..........

a przecież Obywatel świadomy swego KRAJU,ma co jakiś CZAS władzę w nogach i rękach,czyli KARTKĘ WYBORCZĄ....

napiętnujmy więc tych,którzy z nieznanych mi POwodów,namówili Naród do zostania w DOMU w czasie wyborów,a głupi posłuchali i zostali ,i tak został nierząd

administrujący nasze Piękne Miejsce na Ziemi

a teraz dla przykładu bardzo smutnego dam casus pana kuca wybrany u nas 

niezliczoną ilością głosów,i na pewno nie sfałszowanych....tak zagłosowali ludzie niegdyś n a buzka,tego samego,który pozbawiał ich pracy,chleba i  niegdyś chcieli go wózek wsadzić,tak teraz zagłosowali na kuca

smutne,ale prawdziwe...

a MY,my róbmy swoje...jak dawniej bywało..."partyzanka" uświadamianie,latające biblioteki jak niegdyś,czyli Drugi obieg i solidarność taka nasza,ludzka,gdy gnębi nas WRÓG

a jak trzeba to strajk po włosku...

serdecznie pozdr z 10 smutną...

 

gość z drogi

#258284

Witaj Bracie,
czapka duża i niejedna, stadiony z zapleczem.
A autostrady budujemy na koszt wykonawców.
Wnioski same się nasuwają.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#258053