Strachy na Lachy ! Panie pożal się Boże, Premierze.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Blog

Jutro ulicami Warszawy ma przejść stutysięczny marsz przeciwko nie przyznaniu TV Trwam koncesji na nadawanie na cyfrowym multipleksie. Co bardzo ważne! - marsz ten jest współnym przedsięwzięciem Prawa i Sprawiaedliwości i Solidarnej Polski.

Dzisiaj, powodowany strachem premier znowu usiłował pokrętnie zastraszać Polaków sankcjami prokuratorskimi. Panie Premierze!

Za czasów mojej młodości, jak premier Cyrankiewicz straszył Polaków, że im odrąbie ręce, nieustraszony naród odpowiadał: „Strachy na Lachy".

Nieco później, jak pewien generał wydał narodowi wojnę, pozabijał górników na Wujku i wyprowadził czołgi na ulice naród mu pokazał słynny „Gest Kozakiewicza”.

Jutro Panu też ludzie pokażą. Aż panu w pięty pójdzie. Bo sobie Pan na to po stokroć zasłużył. I proszę się nie dziwić, bo Rada Ministrów, której Pan przewodzi to od jakiegoś czasu nie Rząd Rzeczpospolitej, a Cywilna Rada Zastraszania Narodowego.

Dla mnie osobiście premier, który musi straszyć naród sankcjami, traci bezpowrotnie prawo do sprawowania tego szczytnego Urzędu.

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

Post Scriptum: Wedle przewidywań rządu produkcja przemysłowa w Polsce miała na wiosnę wzrosnąć o 4.7%. Dzisiaj się okazało, że spadła do 0.7%.

Źródło oryginalme:
http://salonowcy.salon24.pl/410653,strachy-na-lachy-panie-pozal-sie-boze-ptemierze

Brak głosów

Komentarze

Marsz w obronie wolnych mediów.
TV Trwam jest corpus delicti renesansu zamordyzmu (roszczę sobie prawa autorskie)

"Pod rządami PO, w pierwszej dekadzie XXI wieku, dzięki mecenatowi państwa, nastąpił, bezprecedensowy w historii Polski, renesans zamordyzmu".

Marsz wspiera bardzo wiele organizacji i ruchów rzeczywiście obywatelskich, wymieniać tylko partie trochę nie fair.

Osobnym problemem jest instrukcja postępowania wobec prowokatorów, milicjantów w mundurach i tajniaków oraz sposób zachowania w razie zamieszek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247150

że on jest mało inteligentny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247155

Że ten człowiek zle skończy żywot.Tego jako człek wierzący Mu nie życze.Ma czas aby wyprostowac swoją drogę.Nawet jeśli jest ona ruska lub germańska.Startował jako Polak.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247163

Startował w Polsce i przedstawiał się jako Polak.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#247168

Paweł106 Dziś zauważa się w mediach głównego nurtu dużo tych strachów na Lachów. oznacza to jednak tyle, że władza zaczyna panikować i obawiać się wkurzonych ludzi.
Nie dość że marsz to jeszcze w Warszawie bedą kibice z Poznania.Jeśli na marsz przyjdą osoby w łasce uświęcającej to nic od nich nie grozi, jednak najbardziej obawiać należy się prowokatorów którzy zapewne mają już ustalony i opłacony plan działania.

Vote up!
0
Vote down!
0

Paweł106

#247170

"Cywilna Rada Zastraszania Narodowego"
świetne określenie, ale pozostaje pytanie jak długo jeszcze cywilna.

germario

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#247171

To straszenie jest dowodem na stwierdzenie, że rządzą nami TERRORYŚCI. Jak nazwać inaczej system, który łamie podstawowe zasady demokracji - jak nie DYKTATURĄ? Dyktatura oparta na strachu,to jest właśnie terroryzm. Rząd podejmuje decyzje, które nie akceptuje większość Narodu, bo nie chce żadnych referendów. Na pokojowe protesty nie reaguje. Na krytykę z wolnych mediów i pokojowe protesty przeciwników przygotowuje "straszne niespodzianki". Myślę, że społeczeństwo ma już dosyć "takiej demokracji" i jest gotowe zapłacić za wolność dużo większą cenę niż sobie dyktatorzy wyobrażają. Tusk powinien leżeć plackiem i we worku pokutnym przed Narodem, gdyby miał odrobinę honoru. Ale do tego trzeba być Polakiem.
Europa jest naszym domem, ale obecna UNIA NIE!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

RAK

#247173

Tak mi się ostatnio kojarzy PełO - PiekłO

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#247214

I tylko tych warcholow mi brak i tego imerializmu amerykanskiego i tych scotow z molodajcami strzelajacymi w otwarte okna tak dla jaj i patrz pan niby komuny juz nie ma a wszystko to jakby dejavi i ten rudy wlasciciel Toli tak jak ten slepiec co to nas prowadzil wyglada. Wiec wyglada na to ze szykuje sie znow okragly stol tylko z kim te parszywe su...ny chca go robic jak mawia stare przyslowie:to se ne vrati pane hawranek.Tamten morderca uniknal jak na razie stryczka ale co sie odwlecze to nie uciecze a ten wlasciciel Toli przy zmianie wladzy jak nic zafunduje sobie urlop do smierci na panstwowym wikcie choc az sie prosi aby wzorem przedwojennym za zdrade Najjasniejszej kula w leb.

Vote up!
0
Vote down!
0
#247219

Wg mnie, ten osobnik goni już w piętkę i nic nie pomogą nagonki na Kaczyńskiego, jakoby to on był satrapą, mordodzierżcą. Nawet nie przeszkadza tym żołnierzykom Tuska i pochlebcom Palikota gadać od rzeczy, boć wszyscy wiemy, że nie Kaczyński dzierży władzę i nie on jest autorem tych wszystkich dążeń i działań p/ko narodowi , zachowując się nie gorzej niż propagandziści, rodem prosto z PRL-u ! Przyjdzie jednak i na niego kryska (pisałam już o tym na początku jego drogi ku Słońcu Peru). Szkoda tylko,że nie dostrzega tego, bo nie chce, spora rzesza naszych rodaków (przykładem internauci z mego "podwórka", gdzie prowadzę blogi - Pana artykuł z portalu 24 - skopiowałam i mam u siebie na blogu kresowianka32.blog.interia.pl)

Vote up!
1
Vote down!
0
#247299