"Głos ulicy" do "Prof." S.Niesiołowskiego

Obrazek użytkownika baltowcom
Kraj

  

Słuchając RMFu(bo najlepiej odbiera bylejakie radyjko) między sprzedawanymi chrupkami i lizakami naleciało mnie na klikanie. Czekam właśnie na zapowiedzianego Adama Hofmana . Wcześniej traktowałem Go,jako takiego sobie chłopca,ale od jakiegoś czasu jawi się,jako elokwentny polityk gotowy do szybkiej i trafnej riposty. Co powie i jak sobie poradzi w nieprzyjaznym PIS radio?

Nie udało się z należytą uwagą wysłuchać,bo kilka dzieciaków "zawieruszyło się" i dało utargowć swoje Orbit-owe 10groszówki. Po nich samych widać POgarszającą się w oczach sytuację w kraju,bo kurczące się,lub coraz żadsze "ustawowe :-) " kieszonkowe wpędza je,już w tym wieku,w POreklamowy stres! Non-stop atakowane coraz to bardziej wyrafinowanymi cudeńkami w TV muszą mierzyć się z brutalną rzeczywistością,czyli "złymi" rodzicami,którym zaczyna brakować na chleb. Chciał nie chciał wdepnąłem na niwę świetlanej POlityki prorodzinnej i to w czasie rozliczania PIT,kiedy głośno słychać o jednym z jej elementów- uldze na dzieci,a z którą jest jedno,ale coraz powszechniejsze ALE,bo... Aby z niej skorzystać to... Trzeba mieć z czego ją odpisać!

Miałem pisać dalej o "wsparciu" POprawnego państwa tych,którzy dźwigają trud wychowania na dobrych obywateli tych,co mają w imię solidarności sPOłecznej pracować na ... emerytów. Nie mogę teraz,bo wstąpiła znajoma Pani,babcia kilkuletniego chłopca i w kilku zdaniach opowiedziała o pobycie wnuczka w szpitalu,co... znów dźwigło ciśnienie i odebrało zdolność kulturalnego pisania! A,faktów takich znam w cholerę!

Wrócę jednak do tego od czego zacząłem,a więc do Hofmana. Z tego,co udało mi się dosłyszeć to nie zawiódł-było dobrze! Z POszarpanym nerwem nie dam rady sPOkojnie skomentować i uchwycę tylko zdanie,choć nie dosłyszałem pod czyim było ono adresem,ale dla mnie ważne,bo zauważam efekt stanu Jaruzelskiego,czyli POddaństwa,apatii i beznadzieji,a słyszę coraz częściej "a,co my możemy?"-zdanie Hoffmana- "Jak wsłucha się w głos ulicy i wróci,to się dogadamy"
To WAŻNE zdanie ze względu na słowa "Głos ulicy" wydrwiwane przez POlitycznie POprawny "salon",który kocha "ulicę",kiedy czas wyborów i jego lokatorzy pchają się na swoje fotele,a PO... mają tą dopiero,co chołbioną "ulicę" w głębokim POważaniu!!! To My ta "Ulica" jesteśmy najliczniejszą częścią tego społeczeństwa,to My jesteśmy solą tej ziemi,to My musimy dźwigać ciężar utrzymania państwa i wychowania jego przyszłych obywateli! A,wy?! Rozwalacie w wygodnych fotelach swoje 4litery wpychając swoje głowy do szklanego pudła wydając kolejne POuczenia i POlecenia oczekując ciągle POsłuszeństwa oraz kolejnych wyrzeczeń !!! Mam przed oczami obrazy,gdy pod "Niespodzianką" cieszyliśmy się z wyboru każdego z was, kiedy to ufni ludzie zdejmowali z palców swoje ślubne obrączki na FOZZ i pamiętam tamte obiecanki za "krótkotrwałe zaciskanie pasa" do jakiego słodko i przekonywująco namawiał wczorajszy bohater "Bibki u Komorowskiego", ... Zatraciliście się bez reszty w swoich oczekiwaniach! 
Pod Smoleńskiem nie tylko rozbił się samolot z 96 ludźmi,ale powstała w państwie wyrwa,a wy?! Zamiast rzetelnie,uczciwie przyczyny jej powstania wyjaśnić i starać się ją jakoś załatać to... Tak,jak Rosjanie do Naszego Samolotu dopadliście z łomami i dalej ją rozwalać! Wasze "śledztwo",które na wątpliwości zamiast je wyjaśniać i rozwiewać odpowiada prostackim i ordynarnym atakiem udowadnia tylko,że jest bylejakie i POzorowane,a wręcz jest to matactwo!!! Nie będę,kiedy mi plujecie w twarz udawał,że deszcz pada,prowokujecie swoją obłudną "POlityką Miłości" i doprowadzicie w końcu do tego,że poleci kostka brukowa na wasze puste ... głowy! Ten numer przerabialiśmy już w 1981,kiedy to wasza sztandarowa "kanalia" niejaki Niesiołowski nawoływał do "wieszania komunistów na latarniach" dając "usprawiedliwienie" dla 13grudnia stanu Jaruzelskiego! (kto po za mną mu to jeszcze pamięta?) Dziś ten WREDNY PROWOKATOR znów robi przecież to samo !!! Mam swoją dalszą prognozę,ale ... to już czyste gdybanie.

 

p.s. Jeszcze tekst AUTOPROMOCJA zawierający lokowany "artykuł" w postaci czystej wody "naturszczyka",który słysząc w TV z ust przedstawiciela panującej "Partii Miłości" prośbę skierowaną do dziennikarzy w obronie sztandarowej "Ministry" tego rządu fachowców: "Dajcie spokój i dajcie Jej 6miesięcy,aby mogła nauczyć się i sprawdzić" - postanowił złożyć swoją ofertę.

Biorąc POważnie pod uwagę troskę i zapewnienia,że budżet państwa to dla POprawnej POlitycznie władzy PRIORYTET i liczą się nie jakieś tam przyszłe domniemane oszczędności,lecz te realne "tu i teraz" postanowiłem POświęcić się i w imię,tak ważnego dla PO tzw.dobra wspólnego jestem gotów "przebić" warunki finansowe "Ministry" dzieląc wszystko przez 6! Czyli miesiąc próbny i gaża też 1/6! Aby was rozpalić do swojej oferty składam zobowiązanie,że jeśli na tym skróconym stażu okażę się gorszy to... chapniętą w ten sposób kaskę oddam.

A,i jeszcze- patrząc na ten rząd to resort,czyli luksusowy fotel jest mi zupełnie dowolny.

Czekam

 

baltowcom

Brak głosów

Komentarze

Sama już nie wiem jakiego jeszcze dna może dosięgnąć to
indywiduum????

Vote up!
0
Vote down!
0
#246915

z wiekiem staje się coraz większą szmatą sam siebie tak nienawidzi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#246917

Tę facjatę powinno się umieścic jako logo zbliżających się rozgrywek w piłce noznej pod tytułem euro 2012 polska wita.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#247088