Życie po życiu, czyli z wilczym biletem od Salonu24

Obrazek użytkownika amelia007
Kraj

Piszę ten list do Ciebie drogi przyjacielu, bo tak będzie mi najłatwiej.

Długo zastanawiałam się na treścią tej notki i nad tym czy powinnam się z czegokolwiek tłumaczyć, albo cokolwiek wyjaśniać. Doszłam jednak do wniosku, że to nie jest konieczne, ponieważ mój blog i prawie wszystkie moje komentarze zachowały się na Salonie 24, chociaż ukryte. W moich ostatnich kilku notkach i wielu komentarzach już zdołałam wyjaśnić moje motywy, moje obawy, a także moje oburzenie i niezgodę na pewne treści wciąż obecne na Salonie24. Są co prawda osoby, (a może tylko jedna osoba, dokładnie nie wiem), która zdaje się sugerować, że sobie jakoś zasłużyłam na taki los, tylko i włącznie na podstawie NIEZNAJOMOŚCI treści JEDNOEGO mojego usnietego komentarza – cóż, nie będę tego nawet komentować. To tyle odnośnie przyczyn mojego całkiem niedobrowolnego i w moim przeświadczeniu całkiem niezawinionego odejścia.

Na poczcie prywatnej otrzymałam zapytania jak moja obecna sytuacja wygląda, widzę także komentarze na salonie24 osób, które zdają się być zdezorientowane i nie całkiem pewne, co się ze mną dzieje i jak będzie wyglądała moja sytuacja w przyszłości. Gwoli jedynie wyjaśnienia podkreślam raz jeszcze: moje konto na Salonie 24 zostało CAŁKOWICIE zablokowane. Znaczy to, że nie mam dostępu do mojej poczty na Salonie24, nie mogę administrować moim tam kontem, blogiem, ani lubczasopismami, których jestem redaktorem. Nie mogę także moderować, ani odpowiadać na komentarze na moim blogu. Co już sczegolnie jest kuriozalne, nie mogę nawet przeczytać komentarzy pod moimi własnym notkami na moim własnym blogu. Cóż, nie będę pisać o tym, co sadzę o decyzji ukrycia mojego bloga i moich wszystkich komentarzy, a następnie całkowitej blokady mojego konta. Ale fakt, że mnie o takiej decyzji nawet nie uprzedzono, nie dano szansy by się pożegnać ze znajomymi i przyjaciółmi, wymienić adresem innej poczty, zadbać o przyszłość moich lubczasopism zakrawa tylko i wyłącznie o zwykłą złośliwość. Tym bardziej, że komentarze i notki, któryby mogliby posłużyć za udokumentowanie takiego, a nie innego stanowiska są nadal obecne na Salonie 24 i dają wystarczjace dobre świadectwo tego, czym sobie na takie traktowanie zasłużyłam, a raczej: nie zasłużyłam.

Ale nie chcę tutaj odgrywać roli ofiary, bo prawdę powiedziawszy nie czuje się szczególnie ofiarą. Podobny los spotkał przede mną bardzo wielu przyzwoitych, kulturalnych i sympatycznych blogerów, czasami o niezwykłej wręcz erudycji, opanowaniu i znajomości poruszanych przez siebie zagadnień. Nie znalazłam się w złym towarzystwie. Wręcz przeciwnie: grono osób, które nadal cieszą na Salonie24 sympatia i poważaniem administracji coraz bardziej zastanawia i budzi coraz większe zdziwienie. Tym bardziej, więc chcę podkreślić, że nigdy nie prosiłam i prosić nie zamierzam o amnestię, ułaskawienie, darowanie win czy danie drugiej szansy. Ani przez chwilę nie czułam i nie czuję się winna. Wszystko, co napisałam do tej pory na Salonie24 napisałam świadomie, z rozmysłem i wszystko nadal podtrzymuje. Nie zamierzam się odwoływać, ani prosić o jakiekolwiek wyjaśnienia. Nie rozważam nawet ewentualności powrotu na Salon24, chyba, że mnie administracja przeprosi, i przywróci dostęp do mojego konta: Amelia007 oraz uczyni z powrotem jawnym treści moich notek i komentarzy.

To tyle, jeśli chodzi o sprawy formalne. Korzystając z okazji, że już popełniam taką notkę porządkową chciałam także serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy się za mną ujęli, których moich banicja jakoś obeszła, zmartwiła czy wręcz oburzyła. Jestem niezwykle wzruszona wyrazami waszej sympatii, troski i solidarności. Z ręką na sercu nie podejrzewałam, że aż tyle osób w ogóle zauważy moja nieobecność, a tym bardziej się nią przejmie. Były też i przykre niespodzianki, ale tak nieliczne w porównaniu z wyrazami sympatii i solidarności, że nawet nie warto wspominać. Szczególne podziękowania i ukłony dla moich przyjaciół: Ani Sówki55, Dedeen, Kazi, Natenczas Wojskiego, Bajbarsa i wielu wielu innych. Bardzo miłą niespodzianką, była dla mnie reakcja osób, które nie podzielają moich poglądów, a jednak się za mną ujęli i Pani Elig, która osobiście nie ma powodów by darzyć mnie sympatią. Kochani wszystkich was bardzo serdecznie pozdrawiam i dobrze życzę. Zarówno wszystkim blogerom jak i administracji czy właścicielom. Nie mam żalu, że odchodzę, chociaż czuje się upokorzona sposobem, w jakim administracja pokazała mi drzwi. Nie czuje się ofiarą i myślę, że nią nie jestem. Obecność na Salonie24 to najmniej, co można poświęcić w obronie wartości, w które się wierzy.

ps.
Wielkie dzięki dla Ander za notkę na ten temat na salonie24!

Brak głosów

Komentarze

Mogę się założyć, że to sprawka Won Krwawczyka. Swego czasu podczas jego weekendowych dyżurów było najwięcej blokad. Teraz widocznie dostał wolną rękę po obietnicach podczas 5 urodzin s24, więc blokuje i rozdaje bany hojną reką. To jest gość, który pamięta każdą prawdę rzuconą mu w oczy ( tego alergicznie nie znosi) i mści się blokując i ukrywając.
Znam opinię dwóch podległych mu pracowników, gdy dyrektorował na Onecie. Najłagodniej określę, że opinia ta jest kiepska; zdecydowanie. Człowiek nie potrafi współżyć z podległym mu personelem.

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#212798

milo Cie widziec!

powiem tak: ryba psuje sie od glowy. i jeszcze, nawet jesli ten jegomos ma wolna reke, czy obydwa lapska, to i tak, tylko dlatego, ze ktos nad nim na to sie zgadza. jakis szeregowy admin nie moze byc odpowiedzialny za polityczny kurs tak duzego poratalu jakim jest salon24. to jakby powiedziec, ze tylko Artykułowicz jest winny za balagan w sluzbie zdrowia, albo szympansy z wierzy za tragedie Smoleńska.

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#212808

inaczej. Udając stojącego w rozkroku nie potrafi oprzeć się naciskom, czy chce się przypodobać władzy? Nie wiem.
I pomyśleć, że Prezydent Obama zaszczycił go udzieleniem wywiadu.

Przypomina to trochę sytuację TV TRWAM - prawdopodobnie dyskryminowanej przez KRRiT na okoliczność nie "zaprzyjaźnienia się" z PO RP i Frontem Jedności Narodu pod auspicjami demona Antypisa.

Pozdrawiam, szczególnie Niegasnące Słońce Peru i Księżyc Kaszub w pełni objawiony

Vote up!
0
Vote down!
0
#212822

Witaj,

Ilość osób zwiniętych czy niewidocznych, mam wrażenie, że dramatycznie wzrasta w ostatnim czasie na salonie. Przykro mi, że spotkało to również Ciebie. Zastanawia w tym wszystkim klucz, który jest używany do tego typu działań - o ile można jeszcze zrozumieć blokowanie jakiegoś chamstwa, o tyle ukrywanie treści, które nie zgadzają się z jakimś tajnym "profilem" jakoby niezależnej instytucji, to już jest działanie rodem z poprzedniego ustroju.
Patrzę na to również w szerszym kontekście ostatnich "rozgrywek" w blogosferze, która ewidentnie zyskuje na znaczeniu i zaczynają mi przychodzić do głowy niepokojące wnioski.
No, ale to temat na osobny tekst - a na razie życzę Ci, abyś zachowała pogodę ducha pomimo tych nieprzyjemnych wydarzeń, które Cię spotkały.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

ander

#212826

zaintrygowales mnie zapowiedzia tekstu z wnioskami na ten temat. koniecznie daj znac jak cos napiszesz. pogoda ducha jest, tylko pierwszego dnia bylo mi bardzo przykro. ale wszystko, albo prawie wszystko ma tez i swoje dobre strony.

pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212831

dzisiaj też u Ciebie byłem ale mój komentarz wisiał chyba z dwie, może trzy godziny tylko i wiadomo...

"Tam powinno być co najmniej 400 rąk grzebiących we wraku i ziemi w celu zalezienia ofiar a nie wyłącznie statystów chroniących teren akcji przed dziennikarzami i gapiami!

PZDR

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212869

taki byl komentarz, jak zacytowales?

pozdr wredoto:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#212873

o inicjałach RR-K, co by sporo wyjaśniało. Amelia007 zaprotestowała przeciwko nieprzyzwoitym wpisom tej blogerki i po tym została ukryta i zablokowana na s24.

To zdumiewające, że zamiast zdyscyplinować, czy też przywołać do porządku RR-K sankcje dotknęły osobę protestującą przeciwko jej niechlubnym "wyczynom". Bardzo źle to świadczy o salon24.pl. Przykre to. I szkoda, bo przecież portal ten mógł być i niby nadal udaje, że jest "niezależnym" forum, gdzie można podyskutować na jakimś przyzwoitym poziomie. Tymczasem odnoszę wrażenie, że i tam dochodzi do niekorzystnych dla demokracji zjawisk typu nepotyzm, wspieranie swoich i tzw. BMW (bierny, mierny, ale wierny).

I nie wiem dlaczego w naszym kraju nie może być normalnie. Amelka nawet nie wypowiadała się po stronie PiS-u, wyrażała jedynie swoje niezadowolenie i oburzenie tekstami zadeklarowanej zwolenniczki Platformy Obywatelskiej RP. To zdumiewające.

@Amelka - wyrazy współczucia. Wiem jak się człowiek czuje w takiej sytuacji. 3maj się!

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212816

czy my sie znamy, ze tak dobrze znasz sytuacje?

Vote up!
0
Vote down!
0
#212823

Bywałem - czytywałem - nawet coś napisałem / skomentowałem na blogu na s24, ostatnio. Poprzednio pisywałem tam jako Gasipies, ale mnie zablokowali - najpierw czasowo, a potem ukryli moje teksty notek i komentarzy. Pamiętam, że było to dla mnie przykre - jednak trochę "czasu" tam pisałem. Śmiałem się, że za "czosnek" - popełniłem wtedy parę notek z "czosnkiem" i "niezależną dziennikarką". Doszedłem jednak do wniosku, że nie ma sensu pisać dalej w stanie ukrycia, owszem niektórzy czytają, nawet dyskutują, ale to chyba nie o to chodzi. Zasadniczo to pisuję w nadziei dotarcia do ludzi i obudzenia ich ze snu. Wierzę, że większość ludzi (jeśli nie wszyscy nawet) nie ma złych zamiarów, nie jest do głębi zepsuta, natomiast bywa, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest okrutnie zmanipulowana. Natomiast ci, którzy czytają ukryte notki zapewne nie są nieświadomi. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że dotarcie z przekazem do leminga to idea, czy nawet ułuda w jakimś sensie ... i nie wiem na ile realna - no... ale jak już zacząłem to piszę.

Próbowałem założyć inne konto tam. Inny nick, z innego komputera. Szybko się ktoś zorientował, być może że to ja i znowu ukrył - zablokował.

Założyłem więc jeszcze konto z jeszcze innego kompa - tym razem pod nazwiskiem. Na razie ukryli mi tylko(!) jedną notkę o "wiarygodności" Jana Osieckiego. To dość symptomatyczne. Czyżby miał plecy.

PS
Ciekawostka - Ankieta czy brzydzisz się Adamem Michnikiem spowodowała reakcję Administracji S24 - nawet osobiście Igor Janke się do mnie odezwał (napisał) z "propozycją" usunięcia tej ankiety, jako ... nie pamiętam, coś mu się nie podobało. Zapewne "negatywne treści pod adresem ...". Tymczasem Ankieta "Czy brzydzisz się Platformą Obywatelską?" nadal wisi na stronie "lubczasopisma" któregoś tam ("Donald T." lub "Pulpitum Odium PO RP", a może jeszcze innego, nie pamiętam teraz, a nie chce mi się szukać, ale widziałem niedawno) i nikomu nie przeszkadza? Okazuje się, że ... zresztą wyciąganie wniosków pozostawię ewentualnym czytelnikom.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212842

no tak. to juz wszstko wiadomo. ja pisze chyba z dosc podobnych powodow.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#212845

Witaj Gasipies!

A ja cały czas się zastanawiałem, gdzie zniknąłeś, nawet ostatnio wchodziłem na Twój blog na salonie, żeby sprawdzić, czy jednak dalej nie piszesz notek, tylko są "znikniete".

Pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
0
Vote down!
0

ander

#212986

guepardo
Cześć! Widywaliśmy się na salonie, często zastanawiałem się gdzie jesteś. Dobrze, że tutaj. Witaj i wszystkiego dobrego!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213071

Dzięki i nawzajem. Mam jeszcze konto na NowyEkran.pl jako Gasi, ale niezbyt często tam wrzucam notki.

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#213073

Chyba wiem,

dlaczego nie jestes tam tak aktywny, jak wczesniej :)

Swoja droga, szkoda tych pozornie tylko niezaleznych stron.

Ale niech sie ONI ciesza, ze nie kontroluja tylko Jankego i Krawczyka ;)

pozdro.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213079

w końcu się doigra i tyle, ktoś wybuchnie i przyłoży
W innym kraju społeczeństwie z innym temperamentem już dawno miałoby to miejsce Facet widać wiraże lubi ale do czasu w końcu w bandę przywali
PZDR

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212872

usunięcia i blokady użytkowników zachodzą na s24 tak jak dawno temu się tego spodziewałem: najpierw ci najbardziej radykalni, potem ci nieco mniej i granica stopniowo się przesuwa i wylatują kolejni brużdżący; przyjdzie jeszcze czas, że będą wywalać lewaków, może nawet RRK poleci pod nóż

wyrażnie widać, że na s24 nie chodzi o zarabianie kasy, bo gdyby tak było, to nie pozbywano się osób, które mając miliony odsłon były lokomotywami portalu

Vote up!
0
Vote down!
0
#212828

dokladnie tez tak sadze. mimo, ze nigdy nie bylam prmowana moj blog mial z notki na notke coraz wiecej odslon. calkiem sobie dobrze radzilam. jesli nie o forse to o co im chodzi? sa tylko wykonawcami polecen z gory? bo to tylko moze bzc silniejsze chyba niz forsa...

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#212839

someone
Głowa do góry!
Ja też zostałem tam zablokowany kiedyś.Wyraźnie widać,że są tam układy,a Igor Janke ma swoich popleczników,jak np. RRK,czy pani Nowacka,etc.Nie mam tam zaufania i cieszę się z tego,czego życzę równierz Tobie.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#212849

Korekta - równiez ;).

Vote up!
0
Vote down!
0

someone

#212851

jak widac sporo nas tutaj, odrzuconych. pozdrawiam serdecznie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212866

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Pani Amelio tu Wuj Mściwój dotknął sedna sprawy.Tak zwani smutni panowie okresu jeszcze moim zdaniem nie minionego,czyli SB-cy i UB-cy przejmują i zakładają cały czas niezależne inicjatywy,gazety,ruchy,portale i wdrażają takie ''step by step'',po naszemu pomału po ścianie aż się to dostanie.Moim zdaniem to nie jest sprawa jednego czy kilku urażonych person,tylko wylatuje się za to ,że jak widzą kogoś kto trafnie punktuje ta chora rzeczywistość(przeważnie ma to wymiar ukazanie fałszu i obłudy salonowych filarów,a których to poniżej). Ja wyleciałem chyba za to ,że zadawałem pytania Sadurskiemu,Maliszewskiemu,Skalskiemu i jeszcze ze dwóm czy trzem,najpierw nie mieli argumentów,później pisałem do obrazu,a potem na Berdyczów.Do takich osobników jak RRK,Wywczas,Rodakzusa i tym podobnych chyba w ogóle nie pisałem bo po co mam czytać jeden przekaz dnia kilkanaście razy.Łatwiej mają już ci uznani z dużą poczytnością,ale i oni są pomału ''step by step''malowani farbą niewidką.Niech ktoś się natrudzi wykosztuje i jak zaskoczy to wtedy przywłaszczają.Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#212862

od razu mi lepiej jak na to spojrze z takiego dystansu. bardzo dziekuje!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212865

że tu Panią znalazłam . A przy okazji wiem gdzie się podział Gasipies :)

Administracja salonu postąpiła  okropnie , ale to blokowanie najlepszych blogerów świadczy tylko o małości i dyspozycyjności administratorów  .

( na układy nie ma rady :))  )

Vote up!
0
Vote down!
0
#212868

dokladnie! dziekuje i pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212875

No wlasnie, gdzie jest Gasipies ?

Jak wiesz, to pozdrow go od bacy. i... zapros na Niepoprawnych :)

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212929

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212935

Nie doczytalem tego :)

Ale ciesze sie, ze jestes.

I pozdrow piekny powiat swidnicki !

(ale z wyraznym NIE dla Chlebowskiego z Zarowa :)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212936

Niestety nie mieszkam w umiłowanej i prześlicznej Świdnicy, rodzimej poniekąd, nawet dawno tam nie byłem. Pożytek z tego taki, że nie jestem ziomalem ww. [-ego].

PS

Czytaliście już ostatnią notkę Ściosa

 

ROSYJSKI TRYUMF POLSKIEJ PREZYDENCJI

 Istnieje tylko jeden obszar, w którym działania dyplomacji III RP okazują się niebywale skuteczne. Tym...

cogito.salon24.pl/379242,rosyjski-tryumf-polskiej-prezydencji

 

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212944

No, to mi ulzylo z tym Chlebowskim :)

Dzieki za polecenie Sciosa.

Szkoda, ze jest to na sralonie.

Zagladam tam z niechecia !

pozdro, Gasi.

3mam kciuki za Twoje akcje !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212948

na jego własnym blogu Bez Dekretu jeśli nie chcesz wchodzic na Salon. Tutaj link do tego artykułu:

http://bezdekretu.blogspot.com/

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#213030

Dzieki za przypomnienie !

Bede pamietal :)

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213065

Witaj wśród Przyjaciół.
Jeżeli mogę Cię prosić o cierpliwość, to odpowiem wyczerpująco na Twój wpis jutro. Raz z powodu braku czasu dzisiaj i późnej pory, dwa - z powodu szacunku dla Ciebie.
Moje Nicki na salonie24 to:
jwp, howl, bushido i jeszcze kilka innych. Nie na raz. Jak mnie likwidowali, to wracałem walczyć. Dość długo pisałem pod nickiem Bushido, wycięto mnie po raz kolejny. Gdy pierwszy raz mnie zniknięto na amen, to znalazłem Niepoprawnych. I tu się odnalazłem.
Zostań z nami. Tu znajdziesz Przyjaciół, a nawet Rodzinę.

Jutro więcej.

Serdecznie Pozdrawiam i Do Jutra

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212870

o jak fajnie, ze tyle tu znajomych! pozdr!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212876

Widzisz,
już lepiej.
A Wilczy Bilet ze "Sralonu24", to list polecający u Nas.

Serdeczności

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212898

Witaj Pulkowniku :)  Witaj Amelio !

Salon 24, cz raczej sralon 24, jak chce jwp,  kompromituje sie praktycznie od pierwszych  chwil po zalozeniu.

Jest niby  inicjatywa pana Igora Janke i...  no wlasnie... KOGO jeszcze ?
Z pewnoscia jest to "inicjatywa" kontrolowana przez tzw. sluzby 3 RP. Prawdopodobnie ABW, ktora to "sluzba" walke z niezaleznym internetem ma niejako wpisana w statut :)

pozdrowienia Amelio !

baca.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212927

ano wlasnie, tez mi sie wydaje, ze uscisk jest tutaj niewykluczony...

pozdr. serdeczne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#212933

Amelio, bedzie dobrze.

Niepokorni (administracyjnie) sa nie do ruszenia przez donkowych tajniakow internetowych. Serwer Niepokornych jest poza zasiegiem ich brudnych, tajniackich lap !

pozdrowienia w naprawde smutnych czasach.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212940

pytanie jak dlugo jeszcze? po doswiadczeniach s24, ktore nie pozostawia zadnych zludzen o co w tej grze tam chodzi, jestem pewna, ze lepkie macki potwora beda probowaly i to miejsce zajac, o ile stanie sue wystarczajaco popularne i opiniotworcze. tak to dziala:(

Vote up!
0
Vote down!
0
#213091

dzieki za muze!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212877

Bardzo mi przykro że tak Ciebie potraktowano
Z tego co zauważyłem powodem tego zdarzenia był komentarz
u Janke Grabią sobie ci od "Niezależne Forum Publicystów"
PZDR

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212874

nie tylko. powodem glownym bylo wk*anie sw. krowy. ale dobrze, ze Ci przykro, sprobowalo by nie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212879

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rtOvBOTyX00

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212885

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212882

nic nie ma. chyba znowu nic Ci sie nie wkleilo...

Vote up!
0
Vote down!
0
#212886

wiem ze nie ma!!!
Muszę jakąś instrukcję przeczytać jak wklejać

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#212889

Ty, tylko czasem wiecej nie chodz tam na mojego bloga. tam ludzie znikaja. sa strasznie cieci na moich komentatorow. tna i znikaja z zajadloscia godna lepszej sprawy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#212894

Witaj Bracie,
jako, że nie masz jeszcze pełnych opcji na Niepopkach, to napisz do mnie na gmaila, a tam Ci wyjaśnię, jak wklejać i inne myki robić.

Tu są o wiele lepsze narzędzia.

jwpkos@gmail.com

To dla Ciebie, grają moi ludzie

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212915

Muszę jakąś instrukcję przeczytać jak wklejać 

Musi to na Rusi:). 

 

 

""

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212937

Kto zgłosił Twój komentarz i dlaczego ?
Jakieś Jaja, strusie.

Pozdrawiam

Jak widać same "ukryte treści" z salonu.

Dobrze, że tu jesteście, pozdrawia Was również Ala1212, obecnie Równa Babka.

Ode mnie - Rolling and Tumbling, Toczę i staczam. A dla nas to - Jestem zwinięty i nie upadnę. Na pohybel Jankesom.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#212906

[quote=jwp]Kto zgłosił Twój komentarz i dlaczego ? [/quote] A dlaczego - odpowiem cytatem:

"negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego"

Z wyroku sądu - sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak.

Czyli po ich nik-

owemu 

"Regul. VI pkt 1 - 2" 

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#212941

Dzieki za przytoczenie tej sadowej 'sentencji' na temat Michnika.

Powinna byc przypominana, bo kompromituje ona caly system prawny 3 RP.

Pozdro, Gasi. Dobrze, ze jestes !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#212942

A czy ktokolwiek musi mnie zgłaszać do tych pedałów z adm-u s24?
Czasami się obawiam że jak tylko wejdę na stronę salonu to mój komp sam się wyłączy:)))
Obecny salon w oborę się zmienia
PZDR:)
R Z

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#213319

jak to się mówi: Nie miła Bogu ofiara, pójdź cielę do domu".

Witamy na Niepoprawnych. Wystarczy tylko strzepnąć pył ze swoich stóp po długiej drodze z Salonu24.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#212905

ladne, ciele to sympatyczne zwierzatko:) prosze jak tu sympatycznie, trzeba bylo mi sie wczesniej tutaj zadomowic. ale nie tego zlego, teraz juz wiem na 100% jakiego koloru jest tamto miejsce:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#212910

Witaj Amelio

Pamiętam Twój cudowny blog z salonu (pies trącał ten salon), a także pamiętam Cię Wolną Irlandio i Twoją muzykę. Cieszę się, że tu jesteście.

Pozdrawiam serdecznie

RB (ala 1212)

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#212912

jak fajnie, ze takie cieple przyjecie. i jeszcze mozna muzyke wklejac. no, no wcale nie jest zle to zycie po zyciu. w niebie tylu znajomych i to same anioly:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#212914

Czekam na Twoje notki, jest nas tu coraz więcej,
Tobie oraz Wszystkim, którzy Cię tak pięknie przywitali
muzyka, którą tak kochasz.

Kto nie wierzy w naszą wspólnotę niech przeczyta komentarze pod Twoim wpisem.

Do miłego muzycznego :)

RB

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#212922

sliczne, wielkie dzieki!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212924

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#212975

to z pewnoscia pryszczaci:)

pozdr!

Vote up!
0
Vote down!
0
#212987

dobry :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#212980

Witam! a my to sie chyba nie znamy? pytam bo wiekszosc do tej pory tu komentujacych to "starzy" znajomi...

Vote up!
0
Vote down!
0
#212988

jakby to powiedzieć, jednostronnie:).

S24 od samego początku wzbudzał we mnie odruch wymiotny więc nie bywałem tam. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy znajomy podsyłał mi linki. I tak się jakoś składało, że większość do... ;)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213017

do mnie? chyba nie... ja to w wiekszosci takie pierdu pierdu...:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213024

raz czy dwa:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213041

no no, ale sie ciesze:)

kiedys "napisalam" notke, ktorej cala tresc stanowilo slowo:"nic". mam nadzieje, ze to nie ta:)

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213044

podobnego :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213047

....jak oznajmił mój Rotmistrz JWP :
//Pojawiła się się u Nas Amelia007 i Wolna Irlandia ze "Sralonu24"...//
.................................
....no więc witajcie Drogie Panie na NP.pl.
Ja tutaj " robię" za skromnego "wilczka", ale jest mi miło,że jestem w gronie - przyzwoitych Rodaków.
pozdrawiam
Marek

Vote up!
0
Vote down!
0
#212984

w imieniu swoim i kolegi, ktory troche niezrecznie dobral sobie nick. ale poznalam go pod tym nickim i chyba najdluzej pisal pod nim na salonie24, ze pewno dla wielu zawsze zostenie wlasnie Wolnym Irlandczykiem, wiec moze niech juz nie zmienia...

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#212989

"Są co prawda osoby, (a może tylko jedna osoba, dokładnie nie wiem), która zdaje się sugerować, że sobie jakoś zasłużyłam na taki los, tylko i włącznie na podstawie NIEZNAJOMOŚCI treści JEDNOEGO mojego usnietego komentarza " - to o mnie?
Ja tylko usiłowałam dociec dlaczego Cię zablokowano - w żadnym miejscu nie wyraziłam radości z tego powodu. Nawet swój wpis zatytułowałam "nieporozumienie" można sprawdzić na blogu Sówki. Ale ktoś mnie z kolei uświadomił, że zablokowano Cię dwa dni po tym komentarzu.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ufka

#213002

w takim razie dziekuje za wyjaśnienie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213004

Witajcie na Niepoprawnych !
Jedno co dobrze wychodzi Jankemu to.... budowanie katakumb. Ta stara już dawno za ciasna dla tylu zapiwniczonych. Dobry pan z niego, ludzki, komforcik oferuje by ciasno braci piszącej nie było, hihihihi.
Też się staram, ach jak się staram by mnie wywalili z hukiem, jak na razie - sądząc ostatnio po ilości komentarzy i odwiedzin - moje wpisy zwiedzają podziemne labirynty sralonu. Ma to swoją dobrą stronę - ich "mieszkańcy" nie srają na podłogę, czego nie można powiedzieć o tych co salony salonu froterują.;);)
Pozdrawiam Was serdecznie.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213016

no prosze jeszcze jedna "stara" znajoma. chyba bylam swojego czasu zbyt obcesowa dla Ciebie u Bronka, milo, ze sie nie gniewasz. tak masz racje - jak wyleciec juz, to z hukiem, gryzac i drapiac, a nie na czworakach. ich bez nas by nie bylo, a my sobie jakis portal zawsze znajdziemy. nikt w dzisiejszych czasach nie potrzebuje kolejnej GW, a wszelkie takie usilowania by cos z prawgo albo neutralnego w lewo wykrecic, koncza sie uapdkiem i wstydem. wystarczy zobaczyc co stalo sie z "W prost". pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213027

"chyba bylam swojego czasu zbyt obcesowa dla Ciebie u Bronka, milo, ze sie nie gniewasz"

A wiesz, że nie kojarzę ? Ale jeśli było jak piszesz to mam nadzieję, że z pyskiem na Ciebie nie wyleciałam, hihihihi.
Nie pamiętam, qrcze, bo w zasadzie moje bywanie na sralonie polega głównie na zamieszczeniu nowej notki i odpowiedzenie na komentarze pod nią. Rzadko komentuję na cudzych blogach choć czytuję, pamiętam tylko, że u Laeni i Niegdysiejszego jakieś wierszydła wypisywałam, ale to było dawno.;);)
Na Niepoprawnych to zupełnie co innego, jak w domu.
Fajnie, że jesteś !
Pozdrawiam.
contessa

_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#213037

"A wiesz, że nie kojarzę ?"

no to nie ma sprawy, moze cos pomylilam. ja tez sie ciesze, ze tu jestem i ze dostalam takie cieple przyjecie od tylu znajomych osob:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213042

Po raz pierwszy przeczytalem tu komentarza mojej ulubionej blogerki.

Mam nadzieje, ze napiszesz dla Niepoprawnych cos extra na zasadzie copyrightu :)

pozdrowienia

z bonusem muzycznym na przywitanie - dla Ciebie i Amelii:

http://www.youtube.com/watch?v=KTdnMp-HOr4&feature=related

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213074

.... wielkie, sorry.Mam nadzieję ,że *wolna Irlandia*...
puści mi w niepamięć moją gafę i niewiedzę :-)))
A Tobie .... proszę posłuchaj :
.....http://www.youtube.com/watch?v=6TTEaQqOBbQ
Pozdrawiam
Marek
ps.
...mam nadzieję, że dobrzy Ludzie - uwolnią ten clip,
dzięki Jarku .

Vote up!
0
Vote down!
0
#213007

pewno, ze tak. chociaz prywatnie WI bywa nikczemny, podly i wredny, to ogolnie ma duze poczucie humoru:)))

bardzo dziekuje!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213009

".... chociaz prywatnie WI bywa nikczemny, podly i wredny, to ogolnie ma duze poczucie humoru:)))
- i co dupę obrabiasz przy jupiterach i centralnie na podwórku?
Ładnie to tak?
Bronek zobaczy jak potrafisz koszule z szafy komuś wyciągać w życiu się nie odezwie
PZDR:))) R Z

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#213313

ja też Cie slońce kocham, a Bronek to straszny bydlak jest:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213354

jwp

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213012

Janke robi audyt i wywala samodzielnie myslących i piszących!
Ja też dostałem kopa!
Onet II za wnioskiem Zdrojewskiego :-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#213008

ja, ale nas tutaj jest! nie smialabym sie, gdyby w krotce wszyscy, ktorzy jakos wychlaja sie poza glowny nurt, przeniesli sie tutaj:)

pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213011

stary agent
Jestem tu i ja. Dzięki linkowi zapodanemu w s.(nazwy portalu nie wymienię). Blogu raczej prowadził nie będę, ale komentarz od czasu do czsu zamieszczę i znajomych odwiedzę.
Pozdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

stary agent

#213010

milo mi. prosze powtórzyc ten komentarz, za ktory (Cie/Pana?) ukryli. to bardzo dobry komentrz byl. jakby co to mam jego kopie, ale dopiero drugiej wersji.
pozdr. i zachecam do prowadzenia bloga.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213013

Jak Się Masz Amelko!

Cieszę się, że znów piszesz. Niepoprawni to bardzo fajny portal. Będziesz zadowolona. Piszą tu najlepsi z najlepszych. Kilkoro naszych ulubieńców brakuje, ale nie martw się, admini S24 pracują wytrwale aby i oni tu się znaleźli. To tylko kwestia czasu :) więc niech nasza wdzięczność będzie z nimi.

O tym, ze tu jesteś przeczytałam u Aspirynki, za chwilę pewnie zleci się tu pół salonu. O ile już tu nie siedzi :)

PS. dzięki za zaszczyt, jakim chciałaś mnie obdarzyć. Odpisałam Ci, ale przez blokadę nie przeczytałaś pewnie. Nic to :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#213014

ale fajnie, ze mnie odwiedzilas:) poczestowalabym cie jakas piosenka, ale dopiero co sie wprowadzilam i jeszcze nie wiem co gdzie jest. ale powoli sie zorientuje i zaprosze na przyjecie cala wiare:) ale mnie wczoraj WI rozśmieszyl. na priv. kategorycznie ode mnie zażądał by mu powiedziala, jak sie tutaj wkleja klipy. a ja sama nie wiem:) mam nadzieje, ze mnie nie zbluzga, ze zdradzilam tresc jego maila:)

przeczytalam, ale juz nie zdążyłam odpisac. poprosilabym Cie bys ucalowala ode mnie Bronka, ale bys to haniebnie pewno wykorzystala, jak zwykle, a ja strasznie zazdrosna o Niego jestem:) wiec go tylko pozdrów, ale tylko troche, bez przesady i zadnych uścisków:))) pozdrow takze wszystkich stalych bywalcow oberży pod Kaszalotem, zwlaszcza Tomków 7:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213018

Bronka w końcu wycałuję, bo Ciebie z parasolką nie ma w pobliżu :)))

No, bez przesady. Może obejdzie się bez całusów :)

Spokojnie, umebluj się, zawieś firanki, potem urządzisz parapetówkę.

A czytałaś? http://www.rp.pl/artykul/774489,788044-Zycie-z-dziura-w-potylicy--Subotnik-Ziemkiewicza.html?p=1

Polecam. RAZ przemówił ludzkim głosem. Wpradzie w wigilię wg. kalendarza juliańskiego, ale zawsze.

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#213021

i jeszcze cos. jakbys mogla podac u Aspiryny link do notki Andera "wilczy bilet", a takze u mnie na blogu, to bede Ci wdzieczna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213020

Fajnie, ze tu jesteście. Nie miałabym za złe, gdyby reszta fajnie-piszących na S24 też tu się znalazła. Ale to chyba tylko kwestia czasu. :)

Koteuszu, czekam na opalenie Twojej strony :) Tam też pewnie będzie się działo..... :)))

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#213019

No, nie wiem, bo będę tam autorem i adminem jednocześnie. Chyba będę musiał jakoś porządku pilnować. :)
Planuję uruchomić stronę (kupuję domenę) do końca lutego, wcześniej nie będę miał czasu.
Strona będzie miała raczej charakter lokalny, choć nie pominę okazji, żeby robić wrzutki na tematy krajowe. Tam będę publikowane pierwotnie teksty, które wrzucać będę także i tutaj.
Niemniej skupię się na wydarzeniach lokalnych i przypomnę niektórym, że żyję, bo niektórym wydaje się, że straciłem pazury; za grzeczny byłem przez jakiś czas. :)

A swoją drogą to bardzo ciekawe towarzystwo się tutaj zebrało, sami dobrzy znajomi i do tego z Klubu Podpadziochów Salonowych. :)

pozdr
Koteusz

Vote up!
0
Vote down!
0

Koteusz
=======
Polacy domagają się prawdy o Smoleńsku!

#214118

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#215190

Już wkleiłam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#213033

dzieks:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213040

Cześć! Wyleciałem z Salonu tuż przed Tobą, chyba dzień wcześniej. Wątpliwości nie mam - załatwiła mnie "słynna" blogerka z Krakowa. Zachciało mi się - idiocie jednemu - podyskutować z babą.
Zajrzałem tutaj z ciekawości i zaskoczyła mnie ilość byłych salonowiczów, istny klub odrzuconych. Będę zaglądać od czasu do czasu, choć po tym doświadczeniu z Salonem jakoś odechciało mi się pisaniny.
Pozdrawiam serdecznie.
guepardo

Vote up!
0
Vote down!
0
#213067

no wlasnie! widzialam w jaki sposob Cie zalatwili. to chyba bylo pod notka Libickiego? przyszlam ta pani i zaczela bluzgac jadem i inwektywami na prawo i lewo, z jeszcze jedna na dokladke, a Ty je tylko punktowales. mnie jeszcze wtedy oszczedzili, chociaz i na mnie "kapowala". tylko usuneli moj komentrz, ktory byl odpowiedzia na jej chamskie prowokacje.
przyszedl mi pomysl na nowa notke, posrednio zwiazany z tym tematem. chyba jutro wrzuce. trzymaj sie i pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#213090

Tak, to była pokazówka siły i bezgranicznego chamstwa. Udowadniałem to jej, a przede wszystkim jej wyznawcom, w sposób spokojny i beznamiętny. Przyznaję, komunikat o blokadzie, który pojawił mi się na monitorze był dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Na długo zapamiętam to poczucie wściekłości i bezsilności zarazem.
Pozdrawiam.
Guepardo

Vote up!
0
Vote down!
0
#213121

[quote=guepardo] Wątpliwości nie mam - załatwiła mnie "słynna" blogerka z Krakowa. Zachciało mi się - idiocie jednemu - podyskutować z babą.
[/quote]Czyli potwierdzają się moje przypuszczenia, ciekawe czy jej za to płacą, czy też tak bezinteresownie :)
Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#213113

Nie wiem czy jej płacą, ale babsztyl jest kompromitacją salonu. Zaczynam wierzyć w jej powiązania rodzinne, bo trudno o logiczne usprawiedliwienie chamstwa, demagogii, agresji. Śmiech mnie tylko pusty ogarnia, gdy pomyślę sobie, że ten rodzinny biznes kręci się za unijne pieniądze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213117

w której troszczy się o PiS-a.

"Z tej awantury seremetowo-parulskiej nic dobrego dla PiS nie wyniknie.

Znów karty odkryto zbyt wcześnie."

Tonący Błasika się chwyta

A w wigilijnej - jak donosi Kisiel, któremu udało się rozszyfrować język i przesłanie "nieocenionej śledczej"

Smoleńsk - jednak spisek - RRK odsłania tajemnicę śledztwa

Dwóch lat trzeba było, żeby ukryte powiązania łączące spiskowców smoleńskich ujawniły się w pełnej krasie. Katalizatorem demaskującym tę zmowę było dzisiejsze postrzelenie się w policzek zastępcy szefa Wojskowej Prokuratury Okręgowej w Poznaniu ds. przestępczości zorganizowanej. Pisze  o tym nieoceniona śledcza salonu24 - RRK. ...

09.01.2012 21:37

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#215198

i trzeba by jej wpisy odbierac jak kabaret, gdyby swiadomie nie traktowano jej jako tuby propagandowej i nie wystawiono ja na odcinek szczucia i plucia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#215201

W notce zapowiada koniec PiS. Widzenie takie miała.

Vote up!
0
Vote down!
0
#215216

Vote up!
0
Vote down!
0
#213084

Wuju,

prosze o usuniecie tego TYPA !

Janke na Niepoprawnych to naprawde skandal ;)

poZdro !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213086

no nie wiem. moim zdanie wyszedl duzo bardziej... malowniczo, niz na zdjeciach, ktore sam sobie wkleja na s24:) ale decyzje juz zostawiam Panom. mnie ani ziebi, ani grzeje:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213095

Dla Boga, pułkowniku Baco!
Larum grają! wojna! nieprzyjaciel w granicach! a Ty się nie zrywasz? szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz?
Co się stało z tobą, żołnierzu?
zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213127

on się wszędzie wkręci, był w radiu tok fm, w telewizji puls, więc czemu nie tu?
POzdro

Vote up!
0
Vote down!
0
#213204

Prędzej bym się śmierci spodziewał, niż tego, że Cię zablokują.

Pozdrawiam w imieniu służby.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213119

A Ciebie kto załatwił?
guepardo

Vote up!
0
Vote down!
0
#213123

Przepraszam za powtórki, ale jeszcze nie do końca wiem, jak się tu poruszać. Pytanie kierowałem do Parabellum.
guepardo

Vote up!
0
Vote down!
0
#213126

Nie mam bladego pojęcia, kto mi się tak przysłużył.
Wiedziałem, że mam wielu "fanów", ale kto to był ???

Miałem nieszczęście napisać wiersz i zamieścić na blogu @Wujka i następnego dnia wszytko mi zablokowali. Jak to w państwie miłości, tolerancji i prawdziwie europejskiej kultury bywa.

Pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213131

Z powodu wiersza? Nie żartuj. Mnie zainteresowała inna historia. Ta ich słynna Agata wyjaśniła mi, że w s z y s t k i e moje konta zostały zablokowane. Wyjaśniłam idiotce, że miałam jedno i być może zostałem wzięty za kogo innego, jako że ich schizofrenicznej gwieździe z Krakowa zdarzają się zwidy.
Nie wiem jak Ty się czujesz, ale mnie świadomość, że dałam się tak potraktować jeszcze dziś doprowadza do furii.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213134

No bo jak to wytłumaczyć, że już następnego dnia załatwili mi wszystkie 6 nicków ???

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213140

Ocho, to jakiś fajny wiersz!
Dawaj go tu zatem. Zobaczymy, czy wart jest resoru :)

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazia

#213162

Nie zdążyłem go skopiować dla siebie, a teraz nie mam dostępu do swojego konta.
Musiałbym go pisać "na piechotę" jeszcze raz, to dużo roboty, ale mniejsza o to, a jak mnie zwiną tutaj ???

pozdr.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213165

PARABELLUM:

/.../  Musiałbym go pisać "na piechotę" jeszcze raz, to dużo roboty, ale mniejsza o to, a jak mnie zwiną tutaj ???

_____________

Raczej nie zwina.

Serwer jest poza zasiegiem Sluzb.

ONI moga tylko pogrozic z daleka ;)

* Ale, jak bedziesz tu propagowal tresci wrogie, powiedzmy donkowo-bulowe, to dlugo tych tresci tu nie popropagujesz ;)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213280

Cieszę się niezmiernie że tez się zameldowałeś na posterunku Resorcie:)
Jak dobrze że wszystko się kompletuje i układa
R Z

Vote up!
0
Vote down!
0

R Z

#213135

Widzę, że towarzystwo się przenosi.
Ale ja im dam jeszcze popalić, tylko w innym wcieleniu.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213141

"Ale ja im dam jeszcze popalić, tylko w innym wcieleniu."

co za wredota, co za zaciekolosc:)
a swoja droga, jak mozesz sie dziwic, ze dolaczylam do grona zasłużonych? czyz nie jestem wystarczajaco uparta i niepokorna?:)

jesli ktos ma dostep tam u nich do Teloka, to prosze podziekowac bardzo w moim imieniu:) Dostalam piekna notke:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213155

bo administracja S24 zrobiła się taka bezczelna, że im się należy bezrobocie.
Nie ma rasowych blogerów, nie ma klikalności, nie ma pracy.
Ale o Tobie ludzie pamiętali.:)

Resortu pies z kulawą noga nie wspomniał.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213173

etam. etam. ja tylko nie pozwalam o sobie tak latwo zapomniec:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213182

Jedno w saloonie24 jest stabilne - brak znanych kryteriów czegokolwiek. Ściskam kciuki!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213153

dziekuje bardzo:) z kryteriami to ja sie obawiam, ze jednak "som", ale nie takie by sie komus z nas mogly podobac:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#213166

[quote=amelia007]z kryteriami to ja sie obawiam, ze jednak "som"[/quote]Ytam. Ni ma. Zdarzyło mi się dostać od administracji RÓWNOCZEŚNIE prośbę o korektę treści notki i bana czasowego. Czyli co administrator, to obyczaj.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213169

ja bardzo cenie sobie twoje poczucie humoru i w ogole. ale nie mam sily ani czasu na uswiadamianie. jesli nie widzisz o co chodzi, to trudno. baw sie dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213183

Witaj,
czas tutaj przywitać się :-)

Ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#213186

milo Cie widziec!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213190

Co to są takie jakieś punkty użytkowników ???

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213199

Za każdą ocenę notki 1 punkt
Za komentarz notki 2 punkty
Za napisanie notki 5 punków

Vote up!
0
Vote down!
0
#213206

A po co to niby jest ?
Zamiast licznika ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213208

Tutaj oprócz licznika jest ranking punktowy Twoje aktywności na serwisie. Napisz PW do KUKI, on lepiej wyjaśni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213212

Witajcie:)
W najbliższym czasie, postaram się naskrobać notkę, w której
opiszę nieco, podstawowe funkcjonalności NPPL.
Witam i pozdrawiam serdecznie

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#213220

A Ty długo tutaj jesteś ???

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213223

Od czasu jak napisali na mnie donos. Pan Andrzej Dąbrówka mówi, że trzeba pisać w jednym miejscu. Ale nie zgadzam się z tą tezą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213226

napisali na Ciebie donos, czyli od kiedy ???

A kto to jest p.A. Dąbrówka ???

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213238

Ty wiesz, że ja to nerwowy gość jestem ;-) 11 listopada 2011 napisałem pewną notkę, podsumowujące wydarzenia w Warszawie w tym dniu. Notka zniknęła jak kamfora po kilku godzinach.
A.D bardzo ciekawy jegomość.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213250

Witaj,
a dlaczego tylko na chwilę.

Pozdrawiam

BUSHIDO

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213227

Jak tyś mnie wykrył ?

Coś długo się nie odzywasz, czyżbyś był pod wpływem tego złego ducha Resortu ?
Podejrzewam, że sierżant Jajec musi być w pobliżu.

Pozdrowienia dla por.Zarazy.
Pozdr.

Resort

Ps. Co się dzieje z Bacą ???

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213236

Parabellum...

witam Generala Sluzb Tajnych i Wszelakich.

Niezwykla historia. Wczoraj zauwazylem tu Amelie, (ukrytego) Gasi, Wolna Irlandie, Koteusza. Pozniej Ufke. A teraz Ciebe, Guepardo i Panne Wodzianne. 

Jestem naprawde w internetowym szoku ;)

* I co ciekawe, tu nie ma Mysiej, Krawczyka i Ephorosa.

Sytuacja doprawdy niezwykla ;)

* I zagadka dla Panny Wodzianny.

Ktore z tych NFL-owych znakow zwiazane sa ze srodowiskiem... wodnym :)

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213248

General Parabellum, Panna Wodzianna, Amelia, Guepardo, Wolna Irlandia, Ufka, Koteusz, Gasi, Bushido...   co jest grane. To wyglada na kolejna rewolucje w jankeskich  mediach pod kontrola Sluzb ?

Brakuje mi tylko Freemana i... Laenii. I Styx, Laleczki, Marie i kilku jeszcze blogerow.

Ale najwazniejsze, ze jest... "Resort".   Parabellum bedzie wiedzial, jak zabezpieczyc dyskusje przed chuliganami od Bondaryka i czerwonymi, RRK oszolomami.

pozdrowienia !

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213240

Witaj,
jak możesz to się zamelduj na skype.

Ważna sprawa.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213243

Pozdrowienia, Pulkowniku.

Co sie stalo w tym Sralonie. Byla tam jakas strzelanina miedzy tajniakami ?

* Wiosna nasza ?

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213267

No i był jakiś sens w tym, że mnie wywalili. Znalazłem Bacę i się cieszę niezmiernie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213244

Ephorosostwo kompromituje sie nie pierwszy raz.

Jankeski chuligan burzy wieze babel, ktora zbudowal z pomoca Sluzb.

Niech mu ziemia lekka bedzie ;)

pozdro !

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213258

A pułkownik często tu raczy bywać ?

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213247

Baca i ja jesteśmy tu codziennymi gośćmi.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213253

Czyli gdzie ???
Jak Was tu znaleźć ?

Jeszcze nie mogę się w tym połapać, jak dotrzeć do konkretnego blogera.
Wyświetlają mi się jakieś notki z przed wielu miesięcy w ogóle "od czapy".

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213269

Zdaje sie, ze jest to miejsce poza zasiegiem naszych przyjaciol od Bondaryka. Nie ma tu Ephorosa i tej jego niewiasty banujacej na sluzbie. Agaty Lustyk, czy jakos tak.

Podobno pieknej niewiasty :)

pozdro 

dla Resortu, jego Kierownictwa i pracownikow na sluzbie ;)

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213255

Aż szkoda, że ta, podobno piękna Agata, nie działała w czasie komuny. Za późno się biedactwo urodziło, ale nadrobiło z naddatkiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213272

Wiesz co, do jakiegos czasu myslalem, ze banujacym cenzorem moze byc tylko zblazowany facet po przejsciach. Taki Ephoros z zaslonietymi oczami, jak Temida.

Pozniej jednak kazalo sie, ze towarzysz Jankes 'rzucil' na front cenzorski dame o wdziecznym imieniu Agata.

Taka Lune (Julie) Bristigerowa~ bis ;)

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213296

http://wpolityce.pl/wydarzenia/34543-edward-miszczak-dyrektor-tvn-szczerze-przyznaje-ze-w-stacji-nie-wolno-smiac-sie-z-platformy-lemingi-tego-nie-chca

Pozdrawiam PS

Vote up!
0
Vote down!
0
#285990

s24 jak sie okazuje, to chyba nie jedyna "prawicowa" tuba:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#286082

pewnie tutaj jest.

Ale ja mam swoje własne resortowe miejsce, gdzie nie ma nikogo, kto by się odważył cenzurować, podglądać, kapować, banować.

Udusiłbym gołymi rekami.

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213274

Wiesz o tym, że za jakiś czas, chciałbym TAM wrócić ?
Pogadaj z pewną miłą Panią, Ona może dużo powiedzieć. Oczywiście jak dobrze sprecyzujesz pytanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213279

Postaraj się, zrób koledze dobrze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213281

Wiesz jak w Resorcie robi się dobrze bliźnim ?:)))
Chyba mu aż tak źle nie życzysz ?

Resort

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213284

Życzę, bo to szambo mnie przerasta. Pomóż mu wrócić na salony jeżeli możesz. Niech sobie bryluje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213288

Guepardo,

nie wiedzialem, ze Parabellum moze...  zalatwiac to i tamto.

Piekna Agata byla obecna na urodzinach sralonu. Mozna bylo sie do niej przytulic i strzelic sobie fotke z Cenzorem.

pozdro.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213291

Widocznie może, jak nie u tej damy, to u innej, tak przynajmniej sądzi sierota, sponiewierana przez Salon. Resorcie, postaraj się, pokaż klasę!

Vote up!
0
Vote down!
0
#213294

Usiłuję to jakoś uporządkować i coś w końcu zrozumieć.
Czy Wy obaj jesteście w jakimś sporze ???

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213297

To tylko internetowa zabawa z cenzorami i tajniakami w tle  ;)

pozdro resortowe.

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#213308

za zagadką. Wyraźnie przeceniasz moją domyślność, nie wiem o jaką panią Ci chodzi, a miłych trochę znam, to się gubię.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213283

Znasz go ? Mówiłem Ci o moich wielbicielach, tylko nie wiem ja tutaj banować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213282

ale na tyle oględnie, że mogłem jedynie odgadnąć atmosferę, a nie konkretne posunięcia, czy tym bardziej osoby i miejsca.

Vote up!
0
Vote down!
0

Resort

#213286

I znów jesteśmy na celowniku. Ale parszywy nas los Przyjacielu. Powiem Ci, że mam już tego dość. Ale do zakończenia sprawy zaciskam zęby. Tylko to.
Później to będę pisał ... nie o polityce.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213292

Wal wszystkich po pysku jak leci, a co Ci zależy?

Vote up!
0
Vote down!
0
#213301

Zapraszam do notki
http://niepoprawni.pl/blog/1821/witamy-na-niepoprawnym-oddziale
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#213302

Chyba nie zrozumiałeś słów Bacy.

A w odpowiedzi na Twoje pytanie - tu nie ma banowania.

Jak uznasz, że ktoś przegina, narusza netykietę lub/i regulamin, to zgłaszasz Naruszenie.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213304

Biedny Ty jesteś , nie do końca, a nawet  z początku, wywalony z Salonu. Rozpętuj histerię wokół siebie, proś o pomoc, a z pewnością znajdą się frajerzy, którzy swoje  koneksje uruchomią.  Tylko po co, skoro nic Ci nie zagraża?

Vote up!
0
Vote down!
0
#213320

Witaj,
może masz sporo racji, a może nie.
Ale po co taki język, to nam nie służy.
Pax między Chrześcijany, proszę.

Trzeba stworzyć dom, żeby mieć do czego wracać
Upchać miłość tam, w każdy kąt
Więc marzenia miej, bo to nie jest ciężka praca
I kochaj, i kochaj!
Zbudujesz dom

Wybuduje dom z komina i rupieci pełen strych
W kącie gdy nad lampką winą koty trzy
Gdzieś za szafą zadomowi się nam świerszcz
Jak ćmy wpadną wpadną przyjaciele
Tylko wierz, mocno wierz, mocno wierz

Trzeba stworzyć dom, żeby mieć do czego wracać
Upchać miłość tam, w każdy kąt
Więc marzenia miej, bo to nie jest ciężka praca
I kochaj, i kochaj!
Zbudujesz dom

Ziemię wokół zrównam z ziemią
Głośno skrzypieć będą drzwi
A wieczorem sen o domu
Niech się śni, niech się śni
Ty posadzisz w każdym oknie złoty kwiat
A nad nami dach i niebo
To nasz świat, cały świat, cały świat

Trzeba stworzyć dom, żeby mieć do czego wracać
Upchać miłość tam, w każdy kąt
Więc marzenia miej, bo to nie jest ciężka praca
I kochaj, i kochaj!
Zbudujesz dom
Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#213333

Dzięki za wiersz i wielkie "przepraszam" jednocześnie. Poniosło mnie, widocznie taka bzdura jak wywalenie z tego żałosnego salonu zbyt wyprowadziła mnie z równowagi. Dlatego pewnie niepotrzebnie zareagowałem na otwarty tekst z prośbą o wstawiennictwo u jakiejś prominentnej salonowej damy. Nie powinno mnie to obchodzić, bo to już nie mój cyrk, nie mój salon, nie powinienem się dziwić, że pisze to ktoś, kogo widziałem na salonie moment wcześniej.

  Przepraszam więc za zamieszanie gospodynię i znikam żeby mojego adwersarza nie narażać na niepotrzebny stres, nie musi mnie banować.

Pozdrawiam serdecznie.

Guepardo

Vote up!
0
Vote down!
0
#213379

To zaczyna wyglądać na początek rewolucji. A niech się Jankes kisi ze swoimi megierami...
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#213358

mowisz? dobrze by bylo... i to nie dlatgo, ze mnie z stamtąd wyrzucono, ale dlatego, ze pewne media i platofrmy, nie tylko sa malo wartosciowe, ale wrecz zajmuja sie propaganda i swiadomie lansuja teksty pelne agresji, teksty ktore maja na celu jedynie ponizanie, a w rezultacie calkowita elminacje opozycji. ja to dobrze przemyslalam i nie rzucam slow na wiatr. wszystko sobie jeszcze jakos uloze i napisze o tym kolejna notke. a przy okazji: czy moj blog jeszcze tam jest, czy juz calkiem go wyrzucono, nawet w wersji ukrytej? pytam bo jesli to drugie, to na szczescie mam kopie prawie wszystkich moich notek i ostatnich kilku moich komentarzy, wiec mysle, ze warto by je wkleic by jak najwiecej ludzi przekonalo sie z czym salon24 walczy i jakimi metodami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#213388

Bez zmian. Zwinięty, ale jest. A ferment narasta. Bokiem im wyjdzie. Szkoda, że tu nie ma odpowiednika Saloniku Kameralnego. Wielu,jak się gada, ten brak eliminuje z Niepoprawnych. W końcu czasem dobrze mieć chwilę oddechu od "spraw życia i śmierci"
ukłony

Vote up!
0
Vote down!
0
#213389

To ya.
Tak, szkoda że na s24 co raz mniej osób których teksty czytało się chętniea taką osobą była Pani.
Nie wiem czy mogę ale tekst dzisiejszy Sówki55pozwolę sobie wkleić bo jest tego wart, pozdrawiam.

Dokąd odeszłaś, Amelio007?
Tulipany dla Amelii, Sówka55
Tulipany dla Amelii, Sówka55

"Dokąd odeszłaś – Amelio007 -
co z Tobą nagle stało się?"

Dokąd odeszłaś, śpiewała kiedyś Edyta Bartosiewicz, w piosence, nomen omen "Niewinność", mówiłaś "w życiu najważniejsza jest ideałów czysta moc"...

Od Nowego Roku w Salonie24 nie ma z nami Amelii007, jej konto zostało (bezterminowo?) zablokowane. Zniknęło – to znowu jak w piosence - "bez pożegnania słów". Miałam nadzieję, że jest to jakieś nieporozumienie, i że zostanie wyjaśnione, wygląda jednak na to, że się myliłam, i że Amelia do S24 nie wróci.

Bardzo mi z tego powodu przykro. Uważam, że jest to dla Salonu wielka strata, sama się zastanawiam, czy – jeśli dla takich blogerów jak Amelia, uczciwie przedstawiających swoje racje i wierzących w prawdziwe wartości, nie ma miejsca – czy jest tu też miejsce dla mnie i mojego Myszulka.

Z Amelią zaprzyjaźniłyśmy się od razu z oczywistego powodu, łączy nas miłość do kotów. Amelia ma ich siedem, ja - w domu - osiem. Na Jej blogu pojawialy się nie tylko koty, były sny, były marzenia, muzyka i wiersze, było współczucie dla skrzywdzonych, była wiara w sens dobra, piękna i przyjaźni, i płomienna obrona tych wartości, w które Amelia wierzy, a w które wierzę i ja.

Amelia znalazła życzliwe miejsce na niepoprawnych.pl i tam przeniosła swój blog. Jej czytelnicy na pewno pójdą za Nią, w S24 zostanie po Niej puste miejsce.

Puste miejsce po "krucjacie utkanej ze snów i marzeń".

Szkoda. W moim przekonaniu tak stać się nie powinno, a Amelii stała się krzywda.

Mówiła, w życiu najważniejsza jest ideałów czysta moc...

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#214455

bardzo dziekuje. tak czytalam te notke Ani i bardzo sie wzruszylam. juz jej o tym pisalam na priv. prosze mi mowic na "Ty". pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#214580