ECHA PIERWSZEJ EKSHUMACJI OFIARY SMOLESKIEJ

Obrazek użytkownika Kobayaschi
Kraj

Mamy pierwsze pokłosie ekshumacji zwłok ś.p. Zbigniewa Wassermana.

Pokłosie w postaci nieoficjanlnych informacji o śladach materiałów wybuchowych na zwłokach, natychmiastowe dementi Prokuratury Wojskowej w tej kwestii oraz wypowiedzi Pani Małgorzaty Wassermann o tym, że żadnych badań zwłok Zbigniewa Wasermanna w tym kierunku prokuratura nie przeprowadziła.

Obserwując wielomiesięczny bój o przeprowdzenie ekshumacji, pełne nadziei oczekiwanie wyników, zadawałem sobie pytanie, jak to możliwe, aby ci, którzy o to bezpośrednio walczyli, dopuścili do sytuacji, w której badania ekshumacyjne prowadzili tylko biegli, podporządkowani machinie państwowej? Jak można było dopuścić do tego, aby w tym niezwykle ważnym procesie nie wzięli udziału specjaliści niezależni?
A może byli, tylko my o tym nie wiemy? Stawiam jednak na to, że nikt, prócz wyznaczonych przez „władzę”, nie zbliżył się do tego procesu. Skala matactw, nieprawidłowości, kłamstw, niekompetencji po stronie rządu oraz prokuratury jest tak olbrzymia, że jakakolwiek ingerencja uczciwego czynnika z zewnątrz mogłaby zawalić ten misternie budowany „dom smoleńskich kłamstw”. Dlatego udział niezależnego eksperta był niemożliwy, gdyż byłby zabójczy dla rządzącego systemu PO.

Pytanie, co dalej? „3%-owa prawda rosyjskich dokumentów ekshumacyjnych” obliguje do następych ekshumacji oraz postawienia zarzutów tym, którzy są odpowiedzialni za fałszowanie materiałów dowodowych, a także ich przyjęcie w postępowaniu śledczym „na wiarę i zaufanie po linii doskonałej współpracy”. Kwestia odpowiedzialności, oczywiście, to tylko teoria. Nikt za nic nie odpowie tak, jak do tej pory. Na razie.

Następne ekshumacje? Tak, ale tylko i wyłącznie z udziałem niezależnych zagranicznych specjalistów, wybranych przez osoby poszkodowane. W innym przypadku wyniki ekshumacji zostaną użyte do rozbudowy „domu smoleńskich kłamstw” tak, jak już dzieje się z wynikami ekshumacji ś.p. Zbigniewa Wassermanna.

Brak głosów

Komentarze

to moze tych niezależnych ekspertów sprowadzimy z niedawno odkrytej planety kepler22 [tzw. ziemia2]?!!! bezstronnośc gwarantowana. Oczywiście ma koszt pani Wasserman, na pewno PO,KGB, ich nie zinfiltrowało. O co w tym wszystkim chodzi,do życia nie przywróci go nawet sam jehowa.Jaki w tym cel ze ruscy winni , nawet gdyby hi.hi.hi to i tak putinowi możemy naskoczyć ja, pan ,Wassermanowa i cała unia europejska i USA ,chyba że dla przykldu kontrolerów ruskich na szubienice i paru od Tuska też i sowite odszkodowanie, bo biede klepie córcia

Vote up!
0
Vote down!
0

maslanka

#209327

zorn. Ty nawet nie jesteś troll, tylko zwykły chamuś ("bo biedę klepie córcia"). Wracaj do swoich, tak, jak ci tu doradzają...

Hun

Vote up!
0
Vote down!
0
#209358

O prawidłowe opisanie rzeczywistości.
Takie są potrzeby cywilizacji.
Ale tobie to chyba nie jest potrzebne.
Stój dalej przy swoim płocie, baw się siusiakiem ...
Ktoś przechodząc życzliwie wytrze ci smarki,
żebyś nie musiał ich połknąć ...
Takie są potrzeby cywilizacji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#209425

 rzygowiny

Vote up!
0
Vote down!
0
#209464

 Zorn... Pomyliłes portale . Tu nie ONET.

Wynoś sie WSiowy celebryto . Tu nie ma miejsca dla takich jak "ty".Miejsce dla smieci intelektualnych jest w tvn, i gówno wartej.

No i polszmacie.

Redakcjo proszę o zabanowanie takich gniotów na naszym portalu.Bardzo prosze.

Chce te święta spędzić w spokoju.                                                             

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#209345

Co jest grane ?

Sam doświadczyłem cenzury na niepoprawnych, a tu takie coś....

mamy jeszcze portal, czy niekoniecznie ?

wp

Vote up!
0
Vote down!
0

wp

#209388

Alexola

jakim prawem takie scierwo panoszy się po tym portalu zmiataj do swoich!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#209599

Jeżeli ludzie sami tego nie zakombinują badając ciała,czy jakieś części odzieży to nikt im nie pomoże.Czas działa na niekorzyść rodzin i całej Polski czekającej na prawdę!

-----

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#209511