Zdrada niech ZDRADĄ będzie nazywana...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

"Dziś jest czas na wielki wspólny front niepodległościowy i nie ma już miejsca na wewnętrzne dyskusje ambicjonalne... Trzeba sobie zdawać sprawę, że takie dyskusje można było prowadzić lat temu 5 czy 10, ale nie dzisiaj, gdy centrum władzy, rządzący mówią: likwidujemy państwo polskie" - A. Macierewicz

-------------------------------------------------- 

Wielokrotnie pisałem o potrzebie powrotu do nazywania określonych rzeczy, zdarzeń, faktów, ludzi i ich postaw, działań i zachowań, w sposób jednoznaczny – bez relatywizacji  i pojęciowego chaosu.

Marzy mi się świat i Polska, gdzie prawda jest nazywana prawdą a fałsz kłamstwem, dobo dobrem a zło złem, zdrajca zdrajcą a patriota patriotą, przestępca przestępcą a prawy człowiek właśnie takim... Po prostu świat, gdzie słowa znaczą to, co znaczą...

Marzy mi się Polska, w której rządzący wypełniają swoją misję i we wszystkich działaniach dbają o nasz kraj. Gdzie prawo jest traktowane powszechnie jako obowiązujące wszystkich w ten sam sposób. Jakże był chciał żyć w wolnym, niepodległym i praworządnym kraju, gdzie politycy i nami rządzący dbają o  teraźniejszy i przyszły interes naszego narodu i Polski, naszej Ojczyzny.

Ta nasza Polska to 1000 letnia historia, tradycja, symbole, ziemia i jej bogactwa, tożsamość, język, kultura. Polska to nasze lasy, jeziora i góry, łany zbóż, waluta, wypracowany naszymi rękoma majątek narodowy i te krwawiące groby naszych Ojców i Dziadków, którzy za tą Polskę oddali swe życie.

Polska to nasze państwo i pragnąłbym, aby była obowiązkiem Polaków, którzy nią rządzą. Tak jak zapewne obowiązkiem rządzących Izraelem Żydów są obowiązki izraelskie, rządzących Francją Francuzów są obowiązki francuskie, rządzących Niemcami Niemców są obowiązki niemieckie, rządzących Rosją Rosjan są obowiązki rosyjskie, rządzących Grecją Greków są obowiązki greckie...

Takie to proste, naturalne i oczywiste przecież... Wszakże chyba tylko dla tych jednak, którzy czują się narodowo tymi, którymi mają zaszczyt rządzić... Gdy tak nie jest stają się domniemanymi zdrajcami obowiązków jakie im powierzono a tym samym zdrajcami obszarów ich zarządzania..."

Tak... marzy mi się Polska posiadająca elity i przywódców zasługujących na miano Mężów Stanu, którzy potrafią myśleć w jednoznacznych kategoriach propaństwowych  i potrafią jasno identyfikować dobro Polski.

I pragnąłem do niedawna właśnie też takiej Polski, gdzie wreszcie jej nią rządzący od 22 lat w końcu określą, czego tak naprawdę chcą, do czego dążą, jaki jest ich cel... Twardo, jasno i jednoznacznie...

I... doczekałem się nareszcie! Słowa wypowiedziane przez Ministra Spraw Zagranicznych oraz późniejsza reakcja na nie ludzi z PO, RPP, SLD, częściowo PSL i Pałacu Namiestnikowskiego... spełniły moje marzenia o jednoznaczności rozumienia w Polsce takich słów jak: zło, zdrada, hipokryzja, grabież, małostkowość, kolaboracja... Dziś mogę spokojnie i z czystym sumieniem wszystkich ich nazywać po prostu zdrajcami Polski, jej niepodległości, suwerenności i tożsamości narodowej. Dziś bez wahania mogę stwierdzić, że działają na szkodę Polski i niszczą naszą państwowość!

Obserwując reakcję na słowa "polskiego" ministra mogę też wskazać na prawdziwych polskich patriotów, którzy potrafią równie jednoznacznie walczyć o naszą niepodległość i suwerenność oraz potrafią wypowiedzieć słowa prawdziwe... Słowa tak ważne i tak istotne, że winniśmy wszyscy je zapamiętać... Słowa, które - ku tej pamięci - postanowiłem przytoczyć i za które bardzo dziękuję...
 

--------------------------------------------------
 

"„Polska  będzie swobodna w swojej wierze, obyczajach i kulturze”. Te słowa – wbrew pozorom nie są powtórzeniem, cytatem czy omówieniem ostatniego, skandalicznego przemówienia Ministra Spraw Zagranicznych Pana Sikorskiego w Berlinie, ale cytatem z odezwy Wielkiego Księcia Mikołaja Mikołajewicza z 1914 roku zapowiadającego, że jeżeli Polacy rzucą wszystkie swoje możliwości i będą dzielnie walczyli za Cesarstwo Rosyjskie, wtedy łaskawie Car nada im autonomię. Identyczne sformułowania rok później powtórzyli Cesarze Prus i Austro-Węgier w 1915 roku. Wcześniej podobne zapewnienia dawał Franciszek Józef nadając  autonomię galicyjskiej części rozebranej autonomii.  

Takich zapewnień w ciągu ostatnich 250 lat nasi zaborcy i kolaboranci, namawiający nas do tego, abyśmy się poddali w cudze jarzmo było bardzo dużo. Ci, którzy uczyli się jeszcze historii Polski sprzed reform Pani Minister Hall… Ci, którzy pamiętają czym były rozbiory, zabory i okupacje wiedzą o tym dobrze.

Zawsze te słowa namawiające nas do tego, żebyśmy zrezygnowali z niepodległości, ubrane są w niesłychanie ładne (słowa – dop: kj). Istota  namowy brzmi tak: zrezygnujcie z niepodległości a my zagwarantujemy wam ład, porządek,  bezpieczeństwo i dobrobyt. I znowu – i nie jest o tylko cytat z Pana Sikorskiego – tym razem przywołałem słowa, które sformułował publicznie - w "Radiu dla Ciebie" -  Pan Kwaśniewski. To nie dziwi w ustach byłego aparatczyka PZPR, to nie dziwi w ustach takich ludzi, jak Pan Rosati, to nie dziwi w takich ustach takich ludzi, jak Pan Miller. Czy ma nas dziwić w takich ustach jak Pan Sikorski?

Ja muszę powiedzieć, że już mnie nie obchodzą różnice między tymi Panami, które były w przeszłości. Pamiętam je i dla historii warto je odnotować , ale wszyscy dzisiaj Ci ludzie połączyli się we froncie wymierzonym przeciwko niepodległości Polski. Działają tak i zachowują się tak, jakby zniszczenie polskości i niepodległości naszego kraju, państwowości polskiej było dla nich rzeczą najistotniejszą , najważniejszą!

Pomyślmy  jakie jest zaplecze tego działania, o co im tutaj naprawdę chodzi?

Czy my będziemy naprawdę bogatsi podporządkowując się Niemcom? Jeżeli tak ktoś myśli, to niech pamięta, że z każdego Euro, które (…) Polska (…z Brukseli…) dostaje w ramach, w zamian  za likwidację własnego przemysłu, z każdego Euro 85 centów idzie do Berlina. Polska działa tutaj tylko jako kraj pośredniczący w tym wypompowywaniu pieniędzy, na które składają się wszystkie Kaje Unii Europejskiej i przepompowywaniu ich do Berlina. Nawet dróg za to nie wybudowano, nie mówiąc już o innych rzeczach. Nawet nie dotrzymano zobowiązań wobec polskich rolników, które oficjalnie, publicznie i we wszystkich stolicach ogłoszono, że będą Oni zrównani w prawach z innymi rolnikami (unijnymi – dop.: kj) począwszy od roku 2012 i będą dostawali takie same dopłaty do hektara z rolnictwa. Tak dalece nie dotrzymano, że Pan –ówczesny Marszałek Niesiołowski – raczył powiedzieć, że im się to nie należy, bo przecież inne są proporcje liczby rolników w Polsce i w Niemczech, nie zdając sobie sprawy z tego, że dopłaty są do hektara a nie na głowę ludności.

Przywołuję te fakty gospodarcze, żeby Państwu uświadomić, że istotą tej propozycji nie jest zamiana suwerenności na bezpieczeństwo i korzyści gospodarcze. Odwrotnie! Ten proces pozbawienia nas niepodległości jest czyniony po to, żeby w pełni, swobodnie i bez żadnych już zobowiązań  eksploatować polską gospodarkę i polskie możliwości.Najpierw zniszczono polski przemysł, teraz chce się zniszczyć polskie rolnictwo i do końca wyeksploatować te możliwości, które jeszcze w Polsce w ostatnich latach zachowaliśmy. Tak! My mamy ciągle dodatni bilans dochodu narodowego. Jeżeli wejdziemy do Wielkich Niemiec, będzie to ostatni rok dodatniego bilansu dochodu narodowego. Będzie to ostatni rok, gdy Polacy nie będą cierpieli nędzy.

Wielki kryzys gospodarczy, który ogarnia dzisiaj centrum współczesnego świata przemysłowego chce się rozwiązać przy pomocy i przerzucając  go na barki tych, którzy są na zewnątrz, tych, którzy są najsłabsi. I to my mamy paść ofiarą tej operacji. My mamy i stracić niepodległość, i stracić resztki suwerenności gospodarczej, i resztki bezpieczeństwa gospodarczego. A bezpieczeństwo fizyczne… jak będzie wyglądało, to pokazali nam Niemcy, którzy - za zgodą Pana Tuska - przyszli rozbijać, niszczyć, demolować Warszawę i Marsz Niepodległości , pokazując nam, co myślą i jak będą traktowali polską suwerenność, polską godność narodową i polską tożsamość narodową.

Dzisiaj jest czas, żeby się temu, ostatni czas żeby się temu przeciwstawić! Dziś jest czas na wielki wspólny front  niepodległościowy i nie ma już miejsca na wewnętrzne dyskusje ambicjonalne, że ktoś chciał zostać kimś, a ktoś jeszcze kimś innym i że, jak mu nie dano jakiegoś stanowiska, to on sobie załatwi i założy nową partię. Trzeba sobie zdawać sprawę, że takie dyskusje można było prowadzić lat temu 5 czy 10, ale nie dzisiaj, gdy centrum władzy, rządzący mówią: likwidujemy państwo polskie.

Dzisiaj ten, który nie stanie w jednym szeregu ruchu niepodległościowego, kto nie stanie wokół Prawa i Sprawiedliwości w budowaniu wielkiego frontu niepodległościowego bierze na siebie odpowiedzialność z likwidację państwa. O tym musimy stale pamiętać!”.
 

Źródło: Antoni Macierewicz, Audycja „Głos Polski”, Radio Maryja, 01.12.2011 rok (TUTAJ)
 

--------------------------------------------------
 

Nie zawsze zgadzam się z Panem A. Macierewiczem, nie do końca odpowiada mi PiS, ale są takie chwile w życiu narodów, w historii ich państw, w których ważą się ich losy. Taka chwila - moim zdaniem - jest teraz. Powiedziano jednoznacznie nam - Polakom, że właśnie kończy się nasza niepodległość i suwerenność, kończy się nasza Polska. 
 

Czy godzimy się na to? Czy godzimy się na V Rozbiór Polski?
 

Pozdrawiam

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

 

 

Brak głosów

Komentarze

Tak, Krzysztofie.
Stała się rzecz wielka.
Po raz pierwszy od 76 lat, wrogowie Polski, jednoznacznie się określili.
Wybrali odwrotną niż Polacy, stronę barykady.
Wyszli spomiędzy nas, aby nas sprzedać.
Znamy ich przekonania i znamy ich twarze.
Znamy również historię ich czerwonych dynastii.
Czy pozwolimy im na to?
Czy jak bezwolne owce, pozwolimy prowadzić się na rzeź?
Czy antypolska mniejszość, odniesie zwycięstwo nad
POLSKIM DUCHEM?

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#205307

Mix

Lista zdrajców jest długa. Niestety nie ma rozkazów,
nie ma Armii Krajowej , nie ma zaplecza.
Jedno jest pewne , żadnego okrągłego stołu i opowiadania
głodnych kawałków.
Został tylko masowy sprzeciw społeczny i ulica a potem symboliczna szubienica.
Tylko jak, każdy siedzi osobno we własnym okopie. A na dodatek mój okop daleko od Warszawy.
Jest tylko jeden sposób.
Nie mogę o tym napisać , bo za dni parę już by mnie nie było.
Mam już takie myśli w głowie że zaczynam się bać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#205309

Zaplecze powstaje w realu. Także poza wa-wą.
Myśli się nie bój, nawykniesz:)
A z dala od nasłuchu, korzystaj z priv-a.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#205311

Czas siodłać konie

Vote up!
0
Vote down!
0
#205340

Mix

To dobrze że powstaje.
Musi być też plan, system kontaktu i odpowiedni ludzie.

Co do priv-a / nie znam i nie wiem jak temat ustawić u siebie.

Uważam że już nie ma czasu na zabawę i tylko pisanie.
Potrzebne są kontakty i organizacja ludzi w terenie.

Wiem że nie jest łatwo bo nie wiadomo kto jest kim naprawdę.
Ja jestem sam i z tą samotnością tkwię w nicości.
Ludzi można organizować wiedząc że jest góra która działa ,
jest plan i strategia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#205457

Po lewej stronie, masz Panel użytkownika.
Mniej więcej w połowie listy, masz Prywatne wiadomości.
Kiedy otworzysz tę opcję, to na dole jest przycisk, opisany
"napisz nową wiadomość".
Tam, trzeba wypełnić pole adresu, gdzie trzeba wpisać
nick adresata.
Niżej, wpisujesz temat.
A jeszcze niżej, tekst listu.
Wtedy wybierasz Wyślij wiadomość i
GOTOWE :)
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#205464

W takim razie jaka jest możliwość zapoznania się z tym sposobem?Samo pisanie i wymienianie opinii nic nie zmieni.
Jeszcze trochę,a i ten kawałek wolnej przestrzeni nam zabiorą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205312

Witam

Skończyło się "owijanie w bawełnę". Wiem, że to może dla nas było jasne od dawna, ale wielu Polaków było omamionych manipulacja i słoneczna propagandą. Wierzyli w lepszą Polskę...

Ja uważam, że Sikorski i cła ferajna Tuskowa celowo wypowiedzieli to za granicą. Było o skierowane do Polków (w gazetach niemieckich, brytyjskich przemówienie Sikorskiego zajęło jakieś nieznaczące miejsca). Tusk czekał trzy dni... aby zobaczyć naszą reakcję... I... poszło... TOTALNIE...

Uważam, że przez tą swoja pychę popełnili błąd... Teraz wielu "a'la" lemingów nie ma już żadnych argumentów i wielu zostało pozbawionych złudzeń. Stało się... zdrajca jest zdrajcą, niezależnie od nawet przeszłych zasług. Cichociemni mawiali... "W imieniu RP....". Dziś nie czas na cichociemnych i ich metody, choć uważam, że zdrada Ojczyzny jest zbrodnią, która winna być - udowodniona - karana najwyższym wymiarem tej kary...

Jeszcze Polska nie umarła...

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#205316

za to jest tylko jedna kara  KS

Vote up!
0
Vote down!
0
#205317

Mix

Nie wiemy kto jest kim.Ty przecież nie wiesz czy nie jestem agentem. Dlatego też przegrywamy. Ludzi jest mało i każdy u siebie.
Do moich rozwiązań potrzeba profesjonalizmu , doświadczenia,
ludzi co znają się na rzeczy i są patriotami oraz niestety zaplecza finansowego.
Działania powinny być prowadzone na kilku frontach.
A do tego potrzebni są ludzie do zadań specjalnych znający prawo,języki obce i mający kontakty na świecie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#205461

Mam rozumieć,że nie ma żadnych szans na działania?Czy skazani jesteśmy na marazm?
Będziemy sobie popiskiwać na Niepoprawnych,ponarzekamy,może nawet przeprowadzone zostaną jakieś mądre analizy,dyskusje i....Wiem,że masz rację pisząc,że nie wiemy kto jest kim,ale jest wielu patriotów w Polsce,(również tych do zadań specjalnych)którzy są gotowi,by coś dla Ojczyzny uczynić."Reszta" tez jest osiagalna.Potrzeba tylko"iskry Bożej".Nie mam prawa się wymądrzać,ale mnie "krew jaśnista zalewa"(że zacytuję boginię solidarności)kiedy słucham i patrzę na to wszystko,co się wokół nas dzieje.W najgorszych przypuszczeniach nie brałam pod uwagę takiego obrotu spraw!
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#205513

Mix

Potrzeba nam się spotkać w realu. Stworzyć siłę w ilości
i jakości.
Nie ma przywódcy i planu oraz sztabu głównego.
Pieniądze to druga rzecz choć bardzo istotna.
Mamy patriotów ale na czas pokoju. Patriotów na czas wojny nam brakuje.A teraz jesteśmy w stanie wojny w dwóch z trzech
możliwości a / przez chwilę byliśmy w trzech / definicji wojny. Nasza sytuacja je spełniała.

Iskra Boża do oświetlenia drogi czy wybuchu społecznego.
Temat ten nadaje się tylko do rozmów bezpośrednich.
Niestety działanie przez internet to tylko jak piszesz popiskiwanie , ponarzekanie.
Pozdrawiam , nie wolno tracić wiary w Niepodległość i nie wolno zapomnieć Nam o naszych marzeniach.

Vote up!
0
Vote down!
0

Mix

#205551

tak na mnie warczales kiedy pisalem prawde. Jak sie teraz czujesz?

Vote up!
0
Vote down!
0
#205320

Jak ktoś kto w danym czasie i miejscu, zrobił WSZYSTKO,
co w danej chwili zrobić było można.
Moje samozadowolenia, czy ich brak, są nieistotnym szczegółem,
nawet dla mnie samego.
Wojen nie wygrywa się emocjami, tylko chłodną strategią,
w oparciu o posiadane informacje.
I wtedy, jedna przegrana potyczka, nie stanowi jeszcze
przegranej wojny.
A to co robię, robię dla Polski, i moich Przodków, którzy dla Polski życie oddali.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#205329

"Żeby Polska była Polską".....tylko tyle i aż tyle.
Każdego dnia na naszych oczach ograbiają nas z ojczyzny!!Każdego dnia ograbiają nas z tożsamości.To się dzieje ,to jest prawda.Nie można tego nie widzieć.Już nie można .Za nic mają nas ,NARÓD.Już nikt się z nami nie liczy.Nie liczą się z nami "ci wybrani z wybranych" ,rozgrywają Polskę,wychodząc z założenia ,że po nich choćby potop.Nie liczy się z nami świat i też rozgrywa nas jak chce,widząc naszą słabość.Czasami myślę ,że to zły sen.

Pozdrawiam,serdeczności.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#205308

Wielu polszewickich żłobów marzy,
Aby wcale nie miec twarzy.
http://www.youtube.com/watch?v=4z6OzbFSzfs

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#205310

W odpowiedzi na końcowe pytanie, odpowiem, że TAK.
To o czym Pan napisał, było wiadomym nie od dzisiaj, czy też dnia w którym Sikorski za aprobatą Tuska dokonał ostatniego namaszczenia na trupie Polski.
Godzimy się na V rozbiór Polski i daliśmy temu wyraz w ostatnich wyborach.
Tylko głupiec nie mógł dostrzec tego co robią Polsce rządowi zaprzańcy.
Cała czteroletnia kadencja tych bandytów wieściła nam przez megafon, co się dzieje.
Wszystkie afery kryminalne tych łajdaków i zaprzańców były zwiastunem dzisiejszego stanu rzeczy, a zamach pod Smoleńskiem swoistym wykrzyknikiem.
Co zrobiliśmy, ażeby uniknąć własnej eutanazji?
Nic.
Poniesiemy straszliwe konsekwencje swojej bezczynności i tolerancji wobec zła w czystej postaci.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205313

#205318

Zgadzam się z Tobą.

http://moher.nowyekran.pl/post/42423,czy-adwentowo-w-sercach-mamy

Vote up!
0
Vote down!
0
#205326

Witam

Też głosowałem na PiS, choć mam i miałem wiele zastrzeżeń. Niestety nie wierzę w taki wynik głosowania... podobnie jak w wyborach prezydenckich czy w 2007 roku... Sądzę, że faktycznie PO miało dużo, ale nie aż tyle...

A może jednak... dobrowolnie poddaliśmy się eutanazji? Smutne...

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/
kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#205319

Już gdzieś napisałem.

"Oświadczenie Sikorskiego - ma moc prawną (w świetle prawa międzynarodwego)

Vote up!
0
Vote down!
0
#205323

Tylko Czapa.

Wiem, że wiesz co myślę.

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#205328

Jak rozwiązywano to w Państwie Podziemnym.
http://niepoprawni.pl/content/tajemnicza-smierc-marszalka

"elementy układanki"

Pamiętam opowieść dziadka : Polska Podziemna (zawsze tak mówił ) działała. Były sądy i wyroki śmierci , zdrajców likwidowało się, nawet w Berlinie ".
Skąd o tym wiedział w latach 70.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205345

Wiem co sugerujesz. Zdaje mi się, że to słuszne rozwiązanie. Jednak czym albo jak zostanie nazwane ? Wszak walka o własny kraj, zbrojna walka, nazywa się jak ... ?

Przecież już "dziś", całkiem niedawno słyszałem nieoficjalnie porównanie walczących za okupacji w "podziemiu"  do terroryzmu. Oszołomami są wszyscy ci, którzy nie zgadzają się na czerwoną i różową demokrację. Natomiast jeśli użyją "pięści", zostaną okrzyknięci terrorystami.

Przytoczę taki cytat wypowiedzi arcybiskupa Gądeckiego w 90 rocznicę powstania Związku Oficerów Rezerwy, katedra poznańska 28 września 2011 r.

" Nie służy dobru ojczyzny bezkrytyczne ubóstwianie demokracji budowanych na piasku. Demokracja jest tylko wtedy ustrojem bezpiecznym, gdy większość obywateli to ludzie światli, odpowiedzialni, kompetentni, ludzie sumienia, którzy szczerze troszczą się o dobro wspólne. Stąd ważnym przejawem patriotyzmu jest krytyczne analizowanie ustroju i zachowań ludzi rządzących, ale przede wszystkim osobisty, pozytywny udział w życiu społecznym i politycznym. Do tych obserwacji można dorzucić także te uwagi, jakich udzielała wychowawcom znana w środowisku wielkopolskim generałowa Jadwiga Zamoyska. Mówiła ona: " Bez czystości serca-umysł zawsze jest ciemny. Tak społeczeństwa, jak i jednostki, które się przykazaniami Boskimi nie rządzą lub rządzić przestają, utrzymują się w stanie barbarzyństwa lub do niego muszą powrócić. Ludzie poważni i roztropni zawsze będą mniejszością. Jeśli zaś panuje większość, toć większość koniecznie z głupich, a nie z mądrych składać się musi" (36.11.1876)

Źródło " Miesięcznik Kościelny Archidiecezji Poznańskiej" 11/2011 ROK LXII

Stąd wniosek. Atakowana historyczna tożsamość Polski, Zafałszowywanie historii, ograniczanie godzin lekcyjnych tego przedmiotu, manipulacje przy kanonie lektur, ignorancja świąt i dat historycznych, ignorancja symboli narodowych czy wręcz ich sukcesywne usuwanie z przestrzeni publicznej, profanacji symboli katolickich oraz zmasowana propaganda medialna doprowadziła do do zeszmacenia społeczeństwa Polskiego. Stąd wyniki wyborów, frekwencja, obojętność.

Reasumując większość z głupich składać się musi i to jest istota dzisiejszej demokracji. Wytarty slogan głupców, słowo klucz na wszystkie patiotyczne inicjatywy i działania.

Czas siodłać konie. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#205347

Witaj,
to dobrze, że mówisz wprost.
To już nie jest kwestia marzeń, Ojczyzna wzywa.

Może nie ostatni czas, jednak dłużej nie możemy być bierni.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#205327

Witam

Nie wzywam do karania śmiercią, ale przeprowadzenie postępowania dowodowego, postawienia zarzutów zdrady i jeżeli zostaną sądownie udowodnione, to - należy domniemanych zdrajców - postawić przed Trybunałem Stanu i wymierzyć zgodnie z prawem jak najwyższy i adekwatny do czynu wymiar kary.

Jedno jest bezsporne: wyrażenie dobrowolnej zgody na utratę samodzielności narodowej i państwowej, utratę suwerenności i niepodległości... ba... nawet poproszenie o taka utratę... jest najwyższą kategorią zbrodni przeciwko państwu i narodowi polskiemu. Jest to tak naprawdę prośba o likwidacje państwa polskiego i działaniem łamiącym obowiązującą polska Konstytucję.

Tu nie ma okoliczności łagodzących... w momencie popełnienia przemówienia R. Sikorski złamał obowiązujaca Konstytucję i zrobili to Ci wszyscy, którzy zgodzili się i poparli tezy Sikorskiego...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#205330

są Lasy Amazonii, Madagaskar i Kodeks Honorowy (niestety nie obowiązujący wobec ludzi bez honoru)...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#205331

Nie popadajmy w skrajności .
Ja też jestem przeciw - ale są szczególne przypadki .

"2267 Kiedy tożsamość i odpowiedzialność winowajcy są w pełni udowodnione, tradycyjne nauczanie Kościoła nie wyklucza zastosowania kary śmierci, jeśli jest ona jedynym dostępnym sposobem skutecznej ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem.
(….)Jeżeli jednak środki bezkrwawe (…………)wystarczą do obrony i zachowania bezpieczeństwa osób przed napastnikiem (…….)władza powinna (…….)ograniczyć się do tych środków, ponieważ są bardziej zgodne z konkretnymi uwarunkowaniami dobra wspólnego i bardziej odpowiadają godności osoby ludzkiej.
Istotnie dzisiaj, biorąc pod uwagę możliwości, jakimi dysponuje państwo, aby skutecznie ukarać zbrodnię i unieszkodliwić tego, kto ją popełnił, nie odbierając mu ostatecznie możliwości skruchy, przypadki absolutnej konieczności usunięcia winowajcy "są bardzo rzadkie, a być może już nie zdarzają się wcale"."

http://niepoprawni.pl/blog/858/piate-przykazanie

"Kongregacja" w swojej głębokiej mądrości daje wyjście dla ukarania zdrajcy poprzez KS.
Pozostaje kwestia "taryfikatora" za taki czyn.
Moralnie sprawa jest w/g mojej oceny czysta.
Jeśli weźmiemy pod uwagę ciągłość Państwa (tu z małą przerwą chazarskiej władzy) w Polsce w czasach nam współczesnych - zdradę karano KS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#205346

Co z tego że jesteśmy świadomi tej zdrady narodowej ? Przecież ten proces trwa nieprzerwanie od wielu,wielu lat.Obecnie rzadzący po ostatnich wyborach ,wzmocnieni palikotowcami i "millerówką " -zdjęli z twarzy teatralne maski.Już nie trzeba udawać.Zlikwidowali nasze wojsko, wzmocnili liczebnie policję i jej odłamy,zniszczona została świadomie gospodarka ,wtłacza się do głowy ogłupiałemu Narodowi fałszywą ideologię ,że patriotyzm narodowy to przeżytek .Czas w jakim się obecnie znalazła Polska -to nasze być lub nie być. Wydarzenia ,deklaracje jakie padają ze strony naszch decydentów i UE wskazują,że Społeczenstwo nasze ma ostatnie chwile na to,by przeciwstawić się tym wszystkim planom zdrajczyków ,którzy dążą do odebrania nam państwowości i tym samym suwerennosci.Co z tego ,że 30-40 % społeczeństwa to wie lub intuicyjnie wyczuwa,że z Polską dzieje się coś złego?.Potrzebny nam TRYBUN.Odważny , bezkompromisowy -który pociągnie masy za sobą.Sam J.Kaczyński -otoczony "kordonem sanitarnym" znajduje się w takim klinczu,że bez pomocy społeczeństwa nie zrobi nic.Kwestią czasu jest tylko Jego uinicestwienie przez TS lub "jakiegoś" oszołoma.Wyrażamy na forach internetowych swoje obawy,lęki i czasem mam wrażenie,że w ten sposób próbujemy zdjąć z siebie ten ciężar zbiorowej odpowiedzialności.Boimy się postawienia przysłowiowej kropki nad "i".Mamy bowiem świadomosć konsekwencji z następstw jakie powinniśmy podjąć jako Naród.Wiem,że nie mozna dyskutować na forum o formach przeciwstawienia się temu ZŁU,które jest u naszych bram. Wiemy wszyscy ,że treści zawarte na blogach społecznościowych/i nie tylko/,są analizowane przez specjalne "jednostki".W ten sposób władza wie,jak z tym patriotycznym "bydłem" postępować i jaka jest jego ewentualna siła.Więc co dalej?.Biernie poddać się eutanazji ? A może wreszcie ujawni się ten wymarzony przez wielu TRYBUN i cofnie nas z tej ścieżki ,która prowadzi Polskę w przepaść ?

Vote up!
0
Vote down!
0
#205338

Zapoczątkowane przejmowaniem mediów i strategicznych zakładów. Potem rozszalała się propaganda prosowiecka. Kochamy Jelcyna, musimy w dwójnasób Putina. Tylko rosyjski gaz i paliwa będą naszą przyszłością i radością. Stały się piętą Achillesową!. Architekci dywersyfikacji poszli do odstrzału. Dosłownie!. Zachłyśnięcie Unią i zniknięciem granic z wymarzonym i utęsknionym, peweksowskim zachodem. Raj, wyśniony przez zaściankowych biedaków. Tanie pospawane z kawałków graty pod marką Opel, VW i BMW. Marzenia wieśniaków. Utrata wolności i tożsamości narodowej, to tematy godne oszołomów z PiS!. Kto by tam o tym myślał. No to i macie na fali szczęścia, premiera rodowitego Niemca i prezydenta rdzennego Rosjanina. Rozszarpią do siebie te resztki sukna, z nadrukiem mapy, okrojonej w Jałcie Polski. Wyskok Sikorskiego/cholera wie jak nazywał się jego rebe dziad/, jest kontynuacją dekompozycji. Etapowym przystankiem zamach smoleński i cała akcja werbalna, mająca na celu unicestwienie PiS. Zamknięcie gęb niedobitkom i oszołomom, wierzącym w reaktywację biało czerwonej. Złudzenia moherów!...

Vote up!
0
Vote down!
0
#205343

- ... takim "europejkom" jak ta polskojezyczna menda (0:25 ) :

http://www.youtube.com/watch?v=Bii4ppdiumc

w czasie wojny nasi Rodacy golili lby a dla takich "europejczykow" jak won Tusku, Sikorski - czy jak on tak naprawde sie nazywa - mieli stosowna porcje olowiu w podziece za "sluzbe" Rzeczpospolitej.

Czuj duch !

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#205350

Witam

Trochę zgorzkniale...

Też jestem łysy, więc głupio byłbym się czuł wśród ogolonych zdrjców. Ponato trochę naszych też sie goli... ;)

Może nalezałoby w imieniu Rzeczpospolitej tatuować niezniszczalnie zdrajców na ich środku czoła napisem: "Jam zdrajca Polski". Byłoby niezłe... Kwestia tresci napisu może być do rozważenia, np. "Jestem z Unii", "Jestem Gejem", "Jestem Marksem". Moga być znaki w kształcie np.: 'sztucznego penisa", "świńskiej głowt", "twarszy Marksa", "twarzy czerwonej świni", itp...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#205355

"...tak długo, jak długo Rzeczpospolita miała w sobie gotowość do nabijania na pal różnych szubrawców, zdrajców i rozdokazywanej czerni, tak długo była potęgą, przed którą czapkowała i Germania i Kreml.

Wychodzi więc na to, że bez powrotu do palowania nic z tego nie będzie.

Bez nabicia na pal plugastwa nie będzie wolnej Polski. Będzie taki sam syf, jak jest. Plugastwo, zdrada, zaprzaństwo, k.urewstwo, służalczość, donosicielstwo  będą po prostu postawami równoprawnymi dla prawdy, męstwa, wierności, patriotyzmu, wiary.

A to znowu, zgodnie z kopernikańskim "gorszy pieniądz wypiera lepszy", oznacza gnicie i śmierć, rozszarpanie ścierwa Polski przez jej wypróbowanych wrogów, zwanych przez idiotów sąsiadami."

http://www.nicek.info/2011/10/01/skowyt-zydokomuny/#comments

Czuj duch !

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#205356

 taraz Polakom najbardziej potrzeba dużo broni palnej i silnych ładunków wybuchowych - a wtrakcie rewolucji podobno obowiązuje jedna zasada - żywcem h.. nie wypuszczać !

Vote up!
0
Vote down!
0

***** tvn.

#205358

oby przeczytało go i ZROZUMIAŁO, jak najwięcej osób.

To, co się dzieje po prawej stronie woła o pomstę do nieba. Skłócenie, podziały, wewnętrzne walki (to PIS). Jednocześnie niechęć ze strony "pozostałej" prawicy, plecącej o "bandzie czworga" (PIS ma należeć do tej bandy). Nawet tak oczywista i neutralna sprawa, jak "Marsz Niepodległości" stała się przedmiotem jakichś niezrozumiałych dla mnie rozgrywek.

 

Pytanie tylko, czy PIS (w obecnej formie) jest w stanie sobie poradzić z naszymi oczekiwaniami.

Jakiś czas temu umieścił Pan tekst o podejrzeniu fałszerstwa ostatnich wyborów. Fałszerstwo mogło mieć miejsce na serwerze PKW. Bardzo sobie wziąłem ten tekst do serca - okazało się bowiem, że istotnie - nie zapewniono ŻADNEJ kontroli procesu liczenia głosów. Wysiłek wszystkick osób wciągniętych w projekt "Pilnujemy wyborów" po prostu poszedł na marne.

Wydaje mi się, że podobna historia była z wyborami prezydenckimi i wszystkimi od 2007 roku.

Jakie mamy gwarancje, że ta sama gierka nie zostanie wykonana kolejnym razem? Może chodzi o to, aby skanalizować siły patriotyczne w takiej partii, która "programowo" będzie służyła do przegrywania (bo programowo nikt "nie zadba" o poprawność procesu liczenia głosów)? 

Oczywiście trudno w tej chwili o liczącą się alternatywę dla PIS, ale bez odpowiedzi na te pytania mam coraz więcej wątpliwości...

Vote up!
0
Vote down!
0

andygo

#205360

... na moje oko w przełomowym czasie ( a prawdopodobnie jeszcze wcześniej ) wyszło zlecenie na zagospodarowanie prawej strony politycznej sceny no i ktoś musiał zostać "prawicowym" politykiem, "prawicowym" dziennikarzem, "prawicowym" ... ,

... bo po prawdzie - czy w Polsce istnieje prawica sensu stricte ?

Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#205362

andygo

Vote up!
0
Vote down!
0

andygo

#205363

 

Panowie ...  na h.j nam ta Unia ?!  

Odbudujmy Rzeczpospolitą z 1610r (900 tys. km kw).  

Zadanie - wyzwanie - dla prawdziwych Mężcyzn !!!
 

~regnum poloniae
dzisiaj, 17:21
 
... jeszcze cieple ! :-)))
Vote up!
0
Vote down!
0

veri

#205423

tę wypowiedź p. Macierewicza. Wklejam link, bo warto to usłyszeć. Ja jestem pełna podziwu dla niego, mogę wyrażać się o nim tylko w samych superlatywach. Uważam go za jedną z najwybitniejszych postaci polskiej sceny politycznej. Pracowity, odważny, bardzo inteligentny, wielki patriota.

Wklejam link do jego wypowiedzi:

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=28392

Vote up!
0
Vote down!
0
#205431

http://www.konserwatyzm.pl/artykul/2839/ujezdzanie-konia-trojanskiego

Vote up!
0
Vote down!
0

andygo

#205441

po zamieszczeniu tekstu "Zdrada niech ZDRADĄ będzie nazywana..." na pewnym forum polonijnym otrzymalem taki oto komentarz:

"Chodzi o to, że Sikorski wygłosił doskonałe przemówienie w Niemczech. Zawierało ono także propozycję zmian (poprawy) funkcjonowania Unii. Mówienie o ograniczeniu suwerenności wynika z wyjątkowego kretynizmu, podłości i zupełnie anachronicznego myślenia ludzi, którzy nie cofną się przed żadną podłością a nawet zdradą polskich interesów i dobra polaków, tylko po to, żeby zyskać trochę więcej poparcia wśród swojego elektoratu ciemnej hołoty.

Czy obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodach na terenie Unii, jest ograniczeniem wolności obywateli jej państw?

Najgorsze jednak jest to, że odrażający gnom, kurdupel, stalinista i hitlerowiec, ogłosił marsz na 13 grudnia. Niech się nawet leje krew, a co mu tam? Mam nadzieję, że policja spełni swój obowiązek i ostrą amunicją będzie strzelać do patriotów i prawdziwych polaków."

za najciekawsze uwazam OSTATNIE ZDANIE tego "polaka"...
rece opadaja..................................

Vote up!
0
Vote down!
0
#205601