Prowokacja Warszawska

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Jestem przekonany, że kiedyś, w podręcznikach historii to, co zrobił rząd Tuska, Prezydent Gronkiewicz- Waltz przy użyciu środowiska Wyborczej i Krytyki Politycznej i zjednoczonych ośrodków prorządowej propagandy, będzie określane jednoznacznie, jako Prowokacja Warszawska, tak, jak dziś mówimy o Prowokacji Gliwickiej.

To, co kilka dni temu było naszym domysłem, czy wściekłym oskarżeniem, układa się w bardzo kogiczna całość, dobrze udokumentowaną. Można już dzisiaj powiedzieć, że to, co się stało 11.11.11 było przygotowaną prowokacją, dokonana przez policyjne oddziały w cywilu, przez lewackie bojówki, a przede wszystkim, przez władze, które udzieliły pozwolenia na marsz i na jego zablokowanie w tym samym miejscu i czasie. W oczywisty sposób starcia i zniszczenia były nieuniknione. Nie trzeba być geniuszem, ani Sherlockiem Holmsem, by wiedzieć, co się stanie. A gdyby nawet nie, gdyby się to nie udało, to o to, by tak się nie stało, zadbały specjalne policyjne oddziały w cywilu, wmieszane miedzy demonstrantów i prowokujące zamieszki. Wiemu już, że ten gość, co spoliczkował kamerzystę, został zidentyfikowany, jako uczestnik lewicowej zadymy sprzed roku. Tak mu się jakos pozmieniały poglądy w ciągu roku. Nawrócił się! Cud!

Wiemy, że policja „uratowała” samochód TVN, po czym po prostu przepuściła zamaskowaną grupę wyłaniającą sie z bocznej uliczki i nie mającą nic wspólnego z pochodem, a sam po prostu poszła sobie. Jak fajnie wygląda płonący samochód w newsach!

Wiemy już, co nie było jasne na początku, kim sa ci tajemniczy bandyci z dżinsach i w kapturach, częściowo w kamizelkach z napisem „Policja”. Tak, to niesłychane, ale, to naprawdę polska policja. Ten bandzior kopiący przechodnia w twarz to rzeczywiście policjant, obecnie na zwolnieniu lekarskim. Nie dość, zatem, że sq.. syn, to i tchórz na dodatek. Znamy ich twarze, wiemy, co to za tajemnicza specjalna jednostka, utworzona niedawno do zwalczania kiboli, ale, jak widać, dużo bardziej wielozadaniowa. Jeśli ich teraz nie zdemaskujemy i nie spowodujemy ich dekonspiracji i rozwiązania, jeszcze o nich usłyszymy, niczym o SBckich szwadronach śmierci, czyli departamentach do specjalnych poruczeń.

Tak, jak wszyscy z sentymentem wspominają czasy młodości, tak i ja z pewnym przewrotnym rozrzewnieniem przypominam sobie, jak w stanie wojennym 100 tysięcy ludzi było określanych, jako „grupka wyrostków”. I proszę, wróciło! Jak ktoś nie poszukał w necie, nie obejrzał, nie poczytał, to nie wie, że było jeszcze coś poza tym spalonym, jak się wydaje, przez prowokatorów, samochodem TVN, niczym Reichstag w III Rzeszy, poza bandyckimi napadami sprowadzonego z zagranicy bydła, które robiło wypady z kawiarni „Krytyki Politycznej” , napadało na przechodniów w stosunku 100 do 6, po czym bohatersko chowało się z powrotem w tym „Nowym Wspaniałym Świecie”, istniejącym dzięki hojności wspomnianej już władzy reprezentowanej przez Gronkiewicz- Waltz, która pobiera 12 złotych za metr, gdy rynkowa cena wynosi około 400 złotych za metr. Taka hojność nie może pozostać bez podziękowania i zapłaty w jakiejś innej formie, czy walucie, tak też i się stało, czego skromnym wyrazem zdaje się być udział w prowokacji tej „kawiarni”, która zasługuje raczej na miano meliny, skoro udzielała schronienia bandytom, a w środku, po aresztowaniu tych bandytow znaleziono kastety, miotacze gazu i pałki. No, ale, jak zapewne wyjaśni europoseł Olejniczak, po pierwsze, bandyci znaleźli się tam przypadkiem, po prostu przechodzili, zanęcił ich aromat świeżo parzonej kawy i specyficzna atmosfera miłości, to i wpadli na chwilę. Zresztą, tu nie ma, co gdybać, ten clown już tak przecież napisał, więc teraz, to już tylko trzeba czekac, aż napisze, że te pałki i kastety po prostu zapomnieli w szatni prawicowi klienci, czasem się tak zdarza. Albo, że zapewne przygotowywano jakas zabawę przebierańców, czy coś takiego.

Gdyby nie te popłuczyny po Rózy Luksemburg i Julianie Marchlewskim obchody mogłyby wyglądac tak fajnie i radośnie, jak te w mojej kochanej Gdyni:

http://zezem2.nowyekran.pl/post/37643,parada-niepodleglosci-gdynia-2011

Wszędzie, całej Polsce, gdzie nie było psów z Antify, było wspaniale, radośnie i spokojnie. Tylko tam, gdzie lewactwo postanowiło dokonać prowokacji, doszło do zadym i polała się krew. To jest fakt, koniec, kropka. Gdy oglądałem pierwsze migawki byłem wściekły i smutny, że lewackie bydło jednak zepsuło nam nasze piękne święto. Ale myliłem się. To, czego nie pokazały żadne prorządowe przekaziory, to 90 tysięcy ludzi, maszerujących w spokoju i skupieniu w Marszu Niepodległości. Chciałbym zawołać, pokazując kanaliom z Wyborczej gest Kozakiewicza: „Przeszliśmy!”. Ponieważ piszę to w Yokohamie, mogę jedynie krzyknąć w drugiej osobie: „Przeszliście, chłopaki!”. Da Bóg, w przyszłym roku będę w kraju, to przejdziemy razem! Razem będziemy trzymać „faszystowskie” Biało- Czerwone flagi i „faszystowskie” agresywne bannery „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Na złość Polrewkomowi z Czerskiej.

No, ale co tu wiele pisać, jak to ktoś powiedział, lepiej raz zobaczyć, niż sto razy usłyszeć. Właśnie znazłem ZNAKOMITY film o tych zajściach. Wszystko tu jest doskonale pokazane, mógłbym napisać sto felietonów i nie dokonałbym tego, co genialny autor tego filmu z Nowego Ekranu w ciągu 18 minut.

P.S. Zachęcam do czytania poniedziałkowych felietonów w Freepl.info i w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

http://freepl.info/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

http://seawolf.salon24.pl/

http://solidarni2010.pl/n,1583,13,seawolf-partia-zlych-ludzi.html

Zachęcam też do słuchania moich felietonów w wersji audio, na

http://niepoprawneradio.pl/

Brak głosów

Komentarze

Pytanie bez odpowiedzi -
Dlaczego "wystawiono" budynek URM i Ambasade Rosji-
Ktoś wstrzymał w ostatniej chwili "atak" na bezbronny budynek PO Premiera?

Wystarczyła jedna butelka, jedena kupka kostki brukowej -

#200584

cały przekaz medialny tego dnia,na początek jaśnie nam panujący składajacy wieńce z "mondrom"przemową i nagle zmiana o 180 stopni,kibole narodościowcy i inni demolujący wawkę-przyćmili obchody z innych wielkich miast-przyćmili i o to chodziło-przekaz ma być jasny,wszelkiego rodzaju obchody patriotyczne to nienormalność,zabić ducha w Narodzie.Ostatni etap przed nami-kryzys- podwyżki energii, żywnoci,ster kata od nieruchomości,ulg wszelkich cięcia."Dobra Narodowe" idą w obce łapy ,gaz łupkowy,geotermia i inne pokłady.Domu już nie ma,belka pękła,mur w popiołach,czeka na nas las i pewna metoda-na głoda.

#200591

To trzeba zobaczyc ( zanim zblokuja ) !

"Widziałem naziola" czyli 11.11.11 okiem blogera.

TO JEST "PROTEST POKOJOWY"

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/37657,widzialem-naziola

#200605

Dokleję to raz jeszcze: http://www.youtube.com/user/Klodzko24tv#p/a/u/0/lalC16HgR5E

Widać tam wyraźnie atak facetów w białych kominiarkach na kordon policji. Będę to wklejał do upadłego, gdzie się tylko da. Może prokuratura wreszcie otworzy oczy.

#200590

na jakimś filmie widać jak ci w białych czapeczkach nie patrzą tam gdzie wszyscy, takie momenty są.
A jakoś skądś gdzieś wiem że gdy jakieś osoby w tłumie nie patrzą tam gdzie tłum to oznacza że te osoby są prawdopodobnie w tym tłumie służbowo.
Ale to tylko tak mi się przypomniało.

Remek.

Remek

#200740

Ogromne dzięki za ten materiał i tekst. Tu jest wszystko w pigułce. Całe szczęście że właściwie każdy może dziś nagrać i widać na youtube że to robili. Część z tego może potem posłużyć do rozliczenia sprawców.
A sprawcy jak wiadomo nie lubią być filmowani. Tym razem przynajmniej kilku jest sfilmowanych na gorącym uczynku. Muszą być bardzo pewni, że im nikt do tyłka się nie dobierze skoro nie zakrywali twarzy. Ale jeszcze nigdy nie było tak że sprawiedliwość przegrywała bez końca. Przyjdzie czas że zapłaczą nad swoim losem. Tylko my - Polacy musimy tym razem mieć ciężką rękę i kamienne serca dla zdrajców i prowokatorów. Widać jak sytuacja w Polsce szybko zaczęła zdążać do oststecznego rozwiązania. Jak dużo brakuje by poważnie polała się krew, trudno przewidzieć. Dziś nie ma już prawie żadnej wątpliwości że do tego dążą organizatorzy w rodzaju blumsztajna czy tęczowego grubasa. Na co liczą? Sadzą że tusk ich obroni? On sam niebawem będzie wiał gdzie pieprz rośnie.
Wielkie dzięki wszystkim którzy rejestrowali to się działo!

#200603

berecik
Krzysztof Czabański: co się dzieje w mediach? Po imieniu, proszę! "Nie był to błąd w sztuce, lecz założony scenariusz"
Napisał w Polityce. Pl. Zamierściłem tam komentarz, który pozwolę sobie szanowny Wilku tu zamieścić.

Szanowny Panie Czabański Ja zaś mam wrażenie, że całe to widowisko było dokładnie wyreżyserowane i rozpisane na role. W dniu 11.11 nie zwróciłem na to uwagi, dopiero wczoraj po wcześniejszym obejrzeniu szeregu filmów na różnych internetowych forach. Jeżeli będziecie mieć okazję oglądnąć pierwszy etap rozróby, to zwróćcie uwagę ile wśród prowodyrów zajścia było białych kominiarek.Jeżeli nie wiecie kto był ubrany w takie kominiarki, to po przejrzeniu kilku filmów w internecie nie będziecie miać watpliwości.

berecik

#200604

"Przeszliście chłopaki"
Dziewczyny też tam były i przeszły!:)

#200617

To co stalo sie w Warszawie ,to jest najwiekszy powod do tego ,aby caly rzad stanal przed Trybynalem Stanu!!!!!Jak to jest mozliwe zeby nazisci mogli uczestniczyc w naszym swiecie narodowym i bic nasza mlodziez razem z polcja,ktora powinna nas bronic i otaczac opieka.To juz nie jest nasze panstwo polskie!!!To prywatny folwark Tuska ,to on zawladnal wszystkim.Teraz z nas zrobi niewolnikow.Zblizamy sie duzymi krokami do Korei.Koncze,bo w gardle sciska. Pozdrawiam. Jolka.

#200608

... że ja lubię się czepiać i jestem w ogóle wredny gość, to powiem, że całkiem nie potrafię zrozumieć "RADOSNEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI" W KRAJU NIEPODLEGŁOŚCI PO PROSTU POZBAWIONYM...

Ale coż, Polacy to dziwny ludek i dobrze, że ich Bozia wyraźnie kocha, skoro im się tak wspaniale wiedzie! ;-)

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#200614

Że też do tej pory niby"faszyści" nie spalili tej krytyki.Należy się. ktoś się zastanawiał kto był w tych białych kominiarkach. Oczywiście że posiłki ze wschodu dla towarzysza  rudego i wymownego.

#200612

Nie tylko Pan jest przekonany, że to była prowokacja. To aż nazbyt rzucało się w oczy aby można było zaklasyfikować inaczej.Każdy normalnie myślący tak właśnie ocenia, jak Pan. Dziwie się tylko,że ta cała POpaprana ferajna sądziła, że to ujdzie naszej uwadze. Śmiać mi się chce, że oni nie biorą pod uwagę faktu, że przeciętny Polak ma dzisiaj do dyspozycji własną kamerę, o aparatach foto nie mówiąc. Oni jednak myślą kategoriami funkcjonariuszy partyjnych PZPRu, oni z tego nie wyrośli i ludzi uważają za durniów. Ja myślę,że liczyli na to, iż ze strony Marszu Niepodległości będzie rozróba na większą skalę gdy pokażą się niemieccy anarchiści. Wówczas prawdopodobnie w ramach ćwiczeń zostałyby użyte sławetne megafony szczelinowe. No ale to się nie udało mimo licznych prowokacji.
Cieszy mnie, że w Gdyni Święto Niepodległości było ładnie obchodzone. W moim mieście (na Wybrzeżu)też. Ja również kocham Gdynię.
Pozdrawiam

Szpilka

#200613

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Zamiast komentarza, powtórzę przeczytany ostatnio na Niepoprawnych dowcip z czasów stanu wojennego:

Ogłoszenie prasowe: Zamienię syna zomowca na córkę. Może być kurwa. :)

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#200620

To prawda - przeczytać i zobaczyć, to dwie różne rzeczy... Chwilami mam wrażenie, że skala tego, co się dzieje, pod pewnymi względami przerosła nawet to, co było za komuny. Każdy mijający pod tymi rządami dzień to marnowanie kolejnej porcji tego, na co z takim trudem i za taką cenę pracowały i o co walczyły pokolenia... Za chwilę rozstaniemy się z wolnością.

#200623

Niewiarygodne, a jednak

wp

wp

#200890

Tak. Dzięki temu z czym się właśnie zapoznałem, myślę też że to prowokacja. Ale jej zasięg może przekroczyć przynajmniej moje wyobrażenie. Posłużono się lewackimi pożytecznymi idiotami, posłużono się niemiecką bolszewicką Antifą (świadomie używam tego określenia mając kilkunastu uczciwych niemieckich przyjaciół), posłużono się małolatami-zadymiarzami i policją, "intelektualistami" którym przyznaję prawo tylko do cudzysłowu, a także posłami, przedstawicielami władz miejskich i co najmniej dwóch partii politycznych. Nie umiem przypuścić, którzy z nich byli tego mniej lub bardziej świadomi a którzy po prostu byli tylko "pożytecznymi idiotami". Kto to wymyślił, zorganizował i na bieżąco kontrolował. I nie chodziło, moim zdaniem, tylko o zablokowanie czy rozproszenie Marszu Niepodległości i popsucie narodowego święta. Tu chodzi o usunięcie z przestrzeni publicznej atrybutów narodowych które nie są potrzebne niewolnikom. To nie jeden przypadek. Jak już pisałem, może niezbyt składnie, podobną prowokacją były obchody rocznicy Powstania Warszawskiego na Powązkach w Warszawie. A czy to przypadek że akurat teraz nagłośniono sprawę Orła na koszulkach sportowców? Czy przypadkowo przywołuje się w kontekście patriotycznego święta sugerowane pracowicie od dłuższego czasu uosobienie wszelkiego zła jakim są Kibole których darzę wielkim szacunkiem bo ratują honor Polaków i nie dają się zeszmacić jak rożni "intelektualiści", "działacze", dewianci czyniący ze swych ułomności ideologię i inni?
Zaiste, dzięki Twojej (nie wyłącznie, oczywiscie) pracy zdałem sobie sprawę z zasięgu zła którego jesteśmy świadkami, i które nas bezpośrednio dotyka.
Czy to możliwe żeby ta prowokacja wykraczała poza granice państwa, możliwości obywateli i zasięg struktur państwowych Polski?

#200628

Politycy biorący udział w blokowaniu przemarszu manifestacji z okazji rocznicy odzyskania niepodległości to po prostu idioci, i nie ma co się zastanawiać z jakich pobudek postępują tak jak postępują. Idioci i już, kropka.
Ci idioci, i im podobni, traktują nas obywateli, jak barany, o które trzeba dbać tylko na tyle aby nie zdechły, a strzyc przy każdej okazji, jak najczęściej. Barany bez prawa głosu.
germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#200645

Prowokacja z 11.11.2011 to taki sam scenariusz jak prowokacja na Placu Grzybowskim w Warszawie w 1905r. Z tłumu Polaków wychodzącego z kościoła pw. Wszystkich Swiętych po mszy patriotycznej oddano strzały w kierunku carskiej policji. Efekt- kilkunastu zabitych niewinnych patriotów i stan wojenny do wybuchu I wojny światowej. Dochodzenie wykazało, że prowokatorami byli socjaliści (Piłsudski) i agenci Ochrany. Młodych koniecznie trzeba uczyć historii, inaczej będziemy mieli powtórkę z "rozrywki".

#200664

Pouczał garnek patelache :))))
"prowokacja na Placu Grzybowskim w Warszawie w 1905r."

Był rok 1904 13 listopad.
"13 listopada 1904 roku. Po nabożeństwie uformował się pochód, na czele którego stanął Stefan Okrzeja. Uczestnicy marszu protestowali przeciwko groźbie mobilizacji zapowiedzianej przez władze carskie. Przy wylocie ulicy Próżnej zgromadzone wojska i carska policja otworzyły ogień karabinowy. Padli zabici i ranni."

o co poszło ?
do dzisiaj widać spór :
-Piłsudski zwolennik akcji bojowych
-Dmowski widzący przyszłość w "koegzystencji" z caratem(rozumna ugoda)

#200681

Dałbym 100 punktów, ale skala jest tylko do 10.
Rozsyłam komu się da.

A tak na marginesie... W jakim kraju my żyjemy? Chyba jednak Rostowski wiedział ci mówi, gdy zalecał załatwianie zielonych kart dla dzieci.

#200668

Re: Harcerz
Wyluzuj.
Pisząc pomyliłem o 1,5 miesiąca datę. Reszta się zgadza.
No Piłsud za każdą cenę krwi- pod warunkiem, że była to POLSKA KREW- próbował walczyć z Rosją. Dla niego jako zdeklarowanego socjal- komucha, Rosja to emanacja klasowo wrogich kapitalistów. Poczytaj jak było u narodowców, a nie jakieś wypociny z Wikipedii, chyba.Czy wiesz,że Piłsudski był w kajecie Lenina jako potencjalny Towariszcz? Odkryła to Ochrana i Piłudski wylądował na Syberii.

#200689

Porównanie do prowokacji gliwickiej nietrafne
i-adamczak, 16 listopada, 2011 - 07:20

Prowokacja z 11.11.2011 to taki sam scenariusz jak prowokacja na Placu Grzybowskim w Warszawie w 1905r. Z tłumu Polaków wychodzącego z kościoła pw. Wszystkich Swiętych po mszy patriotycznej oddano strzały w kierunku carskiej policji. Efekt- kilkunastu zabitych niewinnych patriotów i stan wojenny do wybuchu I wojny światowej. Dochodzenie wykazało, że prowokatorami byli socjaliści (Piłsudski) i agenci Ochrany. Młodych koniecznie trzeba uczyć historii, inaczej będziemy mieli powtórkę z "rozrywki".

Młodych koniecznie trzeba uczyć :)
miesiąc w tą albo w tamtą - nie rozumie Twojego bezkrytycyzmu.

"Wypociny" - trzymajmy się faktów
Tania propaganda .

#200690

Ja puszczam, Ty lubisz wąchać. Tobie jednak to szkodzi.
Na poważnie, poczytaj sobie co Twój ulubieniec Piłsudski wygadywał o Polsce i Polakach.

#200712

No chyba że po rusku przeczytają o tym. Bo po hebrajsku na pewno tego nie przeczytasz.

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

Czasem ANTY, czasem PRO; zawsze OFF.

#200729

Ciekawi mnie cały czas to że filmy tego samego autora są używane przez TVN.
Nie to żebym nie mógł spać po nocach z tego powodu ale to mnie frapuje.
Jak patrzę na to z lotu, to widzę że TVN ciśnie trochę na rząd Tuska i Bufetową chwaląc Komorowskiego.
Nawet pan Żakowski sugeruje że media wykrzywiają przekaz, nie mówi konkretnie jakie media (chyba tylko RZ wymienia z nazwy)
I się zastanawiam nad tym co widzę.
Bo może to być objaw walki o władzę we władzy.

Przyglądam się też Palikotowi który jest bardziej platformowy od Platformy ale to osobna historia...

I to są moje takie przemyślanki.
Ale może źle widzę, bo nie mam telewizora nawet i wszystko to czerpię ze stron www tych mediów
Remek.

Remek

#200743