Program wyborczy Platformy Obywatelskiej

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Nikt jeszcze nigdy nie podniósł bezkarnie ręki, a tym bardziej nogi, na krzyż. O opamiętanie modlić się trzeba.

 

To jest pokłosie działań, mowy nienawiści, mniejszości niemieckiej pod roboczą nazwą PO. Brak zdecydowanych działań PiS-u rozzuchwala najgorsze kreatury.

 

 

W Szczecinie doszło do ataku na kościół. 30-letni mężczyzna skakał po krzyżu, rzucał krzesłem w drzwi, a na koniec brutalnie pobił księdza. - Czy panu Sławomirowi Nitrasowi wystarczy takie opiłowanie Kościoła Katolickiego, które miało miejsce wczoraj?  - pyta szczeciński radny Dariusz Matecki

- Spotkaliśmy się, by zapytać o coś Sławomira Nitrasa, zapytać o coś zarząd Pomorza Zachodniego PO i zarząd ogólnokrajowy PO. Panie Nitras, czy jest pan zadowolony z tego, co wczoraj w kościele na szczecińskich Pomorzanach się stało? 

- rozpoczął swoją konferencję prasową Dariusz Matecki, szczeciński radny i działacz społeczny. 

 

O szokującym wydarzeniu z kościoła pw. św. Józefa w Szczecinie napisał portal szczecinskie24.pl. 

- Mężczyzna wdarł się do kościoła, zniszczył jego przedsionek i skakał po krzyżu. Interweniującemu kapłanowi złamał żuchwę

- pisze lokalny serwis internetowy, wskazując, że pijany mężczyzna miał rzucać krzesłem w szklane drzwi, a także z dużą siłą uderzyć księdza w twarz i uciec. Poszkodowany kapłan - ks. Marcin Nockowski - ma pękniętą żuchwę, konieczna będzie operacja.

- Zatrzymany, około 30-letni mężczyzna zniszczył w przedsionku kościoła drewniany zabytkowy 1,5-metrowy krzyż, elektryczną kadzielnicę i kropielnice

- informuje Radio Szczecin, publikując także nagranie z kościelnego monitoringu.

Dariusz Matecki nie ma wątpliwości:

To jest kolejny akt chrystianofobii, akt wymierzony w kościół Katolicki, w chrześcijaństwo, który ma miejsce na Pomorzu Zachodnim, ale nie tylko. Co wpływa na zwiększenie ilości tego typu wydarzeń? Być może są słowa takie jak "musimy Was opiłować z pewnych przywilejów". Czy panu Sławomirowi Nitrasowi wystarczy takie opiłowanie Kościoła Katolickiego, które miało miejsce wczoraj? 

- To są wydarzenia, do których dochodzi na fali antychrześcijańskiej nagonki. Na fali  nagonki takiej, którą pokazał pan poseł Sławomir Nitras. Niestety, od tej nagonki nikt się oficjalnie w Platformie Obywatelskiej nie odcina

- wskazał Matecki

 

Nitras i opiłowywanie katolików

Nitras był pytany na campusie Rafała Trzaskowskiego o realny rozdział Kościoła katolickiego od państwa. Odpowiedział, że "w perspektywie czasu dojdzie do ograniczenia roli Kościoła w państwie". W jego ocenie być może jeszcze w tym pokoleniu katolicy mogą stać się mniejszością w Polsce. "Staną się realną mniejszością, nie mniejszością, że będzie kogoś innego więcej, ale nie będą większością" - mówił w trakcie dyskusji. "I muszą się z tym nauczyć żyć. I wtedy chyba to będzie w jakiejś realnej takiej społecznej proporcji" - dodał.

- Ale dobrze, żeby stało się, to mówiąc uczciwie, w sposób niegwałtowny. Żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty, ale na zasadzie: to jest uczciwa kara za to, co się stało, musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego, że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę, jeżeli się cokolwiek zmieni

 - mówił Nitras.

 

Źródło: niezalezna.pl

 

Pora najwyższa szykować się do fizycznej wojny z lewactwem ,który dąży do niej wszelkimi metodami. Trzeba być gotowym gdy przyjdą po nas Katolików. 

 

]]>https://niezalezna.pl/411492-skakal-po-krzyzu-i-pobil-ksiedza-matecki-pyta-nitrasa-czy-wystarczy-takie-opilowanie-kosciola]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

To fakt - brakiem reakcji przez wiele lat tak rozbestwili zdrajców i komunistów że trudno będzie to zatrzymać.

Polskie Służby Specjane powinny kilku najbardziej groźnych i niebezpiecznych wrogów "zneutralizować" bo trwa wojna o Polskę - ale u nas nie ma służb tylko zbolałe cioty co nawet auta rządowego nie umieją prowadzić tylko walą w drzewo.

Jak narazie to z nieznanych powodów umiera J. Targalski - kolejny polski patriota.

Vote up!
3
Vote down!
0

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1630842

w chuciach siła

 

w chuciach siła

trafi się taka

co każdą z nich

by zaspokoiła?

 

PS Ale pomarzyć zawsze można! 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1630864

W związku z napadem na kościół w Szczecinie i pobiciem księdza przypominam, że jak jakiś psychol wybił szybę w synagodze w Gdańsku to była afera na "pół świata", a na drugi dzień byli tam przedstawiciele wszystkich religii.

Prezydent Andrzej Duda  zrobiłby ważny gest gdyby pojechał do kościoła w Szczecinie i odwiedził w szpitalu pobitego księdza.

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630897