Człowiek Angeli w Warszawie a Gowin z Budką na aucie….

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Dołowana przez PIS totalna opozycja oczekiwała cudu niczym kania dżdżu. I wreszcie nadszedł ten dzień, gdy oczekiwany cud miał się spełnić: Borys Budka sam się zdymisjonował, PIS wyrzucił Gowina z rządu i pozbawił go funkcji wicepremiera, zaś Angela Merkel wysłała do Polski swojego Człowieka, który przed ucieczką z Polski był Człowiekiem Putina w Warszawie...

Od tego dnia nie minęły dwa miesiące gdy się okazało, że te wszystkie cudy sprawiły, że totalna opozycja zamiast szczytować, zaczęła jeszcze bardziej dołować niż w czasie, gdy Budka usiłował zdymisjonować Kaczyńskiego, gdy Gowin jako wicepremier usiłował wysadzić rząd Morawieckiego a Donald Tusk siedział w Brukseli na stolcu szefa Europejskiej Partii Ludowej!

Przybycie Człowieka Angeli do Warszawy tak bowiem rozochociło totalną opozycję, że zapomniała o totalnej zasadzie nie mówienia prawdy Polakom o tym, co zrobi, gdy dojdzie do władzy. Perspektywa bliskiego tryumfu pod wodzą Führera Tuska tak zaślepiła totalsów, że na wyprzódki zaczęli ujawniać tajny plan Platformy Obywatelskiej, polegający na powrocie do przeszłości, czyli do walki Tuska z polskością i z Polakami. Sygnał do boju dał oczywiście sam Człowiek Angeli w Warszawie bez żenady informując, że zerwie Krzyże we wszystkich instytucjach, wyrzuci religię ze szkół, a niepokornych dziennikarzy z telewizji polskiej, którą też zlikwiduje – wywali na bruk. Człowiek Angeli przypomniał też sobie, że w zasadzie to on był autorem 500+, tylko ich nie dał Polakom, gdyż nie zdążył odkopać zakopanych miliardów złotych, przed ucieczką z Polski.

Rozochoceni bojowcy Platformy Obywatelskiej pamiętając, jak Tusk w roli Króla Europy usiłował ubogacić Polskę emigrantami z krajów arabskich i szantażując Polskę sankcjami finansowymi, gdy Arabów nie przyjmą – rzucili się natychmiast na zasieki na granicy z Białorusią z pizzą i śpiworami tam, gdzie Łukaszenka podwozi turystów z Iraku, Egiptu i Pakistanu, przybywających do Mińska w nadziei przekroczenia granicy z Polską.

Natomiast marszałek Grodzki pamiętając, jak Tusk z Kopaczową likwidowali szpitale pod pozorem prywatyzacji – śmiało ujawnił plan likwidacji 870 z tysiąca szpitali, gdy Platforma zdobędzie władzę pod przewodem Człowieka Angeli w Warszawie. Wszyscy bowiem byli pewni, że pod ostrzałem Führera Platformy Obywatelskiej PIS nie dotrwa do jesieni…

A tu klops…Na nic płacze Szymka Hołowni nad Konstytucją! Na nic wyzwiska Frasyniuka i Wałęsy pod adresem polskich żołnierzy i Straży Granicznej! W błocie się nurza zapowiedź Nitrasa o piłowaniu katolików, żeby już więcej głowy nie podnieśli! Śmiały plan pręgierzy dla dziennikarzy przedstawiony przez inspektora Balcerowicza z Instytutu Marksizmu i Leninizmu przy KC PZPR także legł w gruzach, tak jak jego zapowiedź kolejnej terapii szokowej. Słowem - dramat!

W sytuacji kompletnego fiaska Blitzkriegu - Człowiek Angeli w Warszawie został cofnięty do Brukseli na konsultacje. Tam, na salonach brukselskich były Król Europy uzgodnił z aktualną Królewną Ursulą von der Leyen (oczywiście także powołaną przez cesarzową Angelę!), że powróci do znienawidzonej Polski, ale tym razem w roli Zbawiciela: tego, który odebrał Komisji Europejskiej fundusze, która KE zabrała Polsce!

W dzień powrotu Führera z brukselskich konsultacji, nieodżałowana stacja TVN24 zorganizowała Człowiekowi Angeli możliwość wystąpienia na wizji w glorii chwały Zbawiciela, któremu Polacy będą zawdzięczać możliwość korzystania z funduszy europejskich. Führer opozycji nie przewidział jednak, że informując o tym, jak te fundusze w Brukseli załatwiał – równocześnie ujawnił największą tajemnicę Unii Europejskiej!!!  Mianowicie to, że Komisja Europejska nie jest żadnym demokratycznym ciałem, przestrzegającym europejskich traktatów! Komisja Europejska to taka sama organizacja, jak Biuro Polityczne Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, utrzymujące jedność państw bloku wschodniego przy pomocy gróźb, szantażu a nawet interwencji zbrojnej!

Problemem Komisji Europejskiej jest to, że nie posiada pod swoim dowództwem Armii Tęczowej, która podobnie do Armii Czerwonej przywróciła by takie Węgry na łono krajów budujących postęp! W przeciwieństwie do Jaruzelskiego Führer Tusk nie może dziś postraszyć Polaków czołgami Bundeswehry a pytanie „Wejdą, czy nie wejdą?” można włożyć we wszystkie bajki o Donaldzie Tusku... 

Reasumując, Komisja Europejska – żeby nie spalić na stosie byłego Króla Europy – w końcu wypłaci Polsce należne jej fundusze, a dalsze chwalenie się Tuska, że to on je załatwił tylko umocni przekonanie, że ta cała Unia Europejska to twór wzorowany na Związku Sowieckim i sojuszu bratnich krajów, trzymanych za mordę w imię w jedności…

Czy to dziwne że w tej sytuacji mówi się, że ten cały scenariusz wojny KE i Führera Tuska z Polską wymyślił Jarosław Kaczyński po to, żeby kompletnie skompromitować folksdojczów i bolszewików walczących o władzę w Polsce?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (13 głosów)

Komentarze

Jak to dobrze, że Gawrion ma wyczucie i czuje bluesa (nie zawsze, nie zawsze...) i umieszcza na czołówce felieton klasycznie kisielowski, niemalże na poziomie Mistrza.

Pozdrawiam Panie Pytonie i obiecuję, że teraz zawsze będę zerkał na Pańskie teksty. Nie wszyscy potrafią dobrze machać piórem... Właściwie... władać neuronami..

 

Serdeczności.

Vote up!
6
Vote down!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1630646

Ktos to juz powiedzial a ja tylko powtarzam ze lepszego prezentu Budka nie mogl zrobic

dla PiS-u oddajac swoja pozycje Tuskowi. Nie sadze ze zrobil ten prezent w jakims

porywie patriotyzmu? Raczej bym powiedzial ze zwyczajnie zabraklo mu wyobrazni.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JanStefanski

#1630650

Tusk myślał, że Polaczki zapomnały afery za jego rządów: afra vat (Nowak przygotowywał i wprowadzał przepisy umożliwiające straty w budżecie), hazardowa, paliwowa, amber gold, melioracyjna, autostradowa- stracili polscy przedsiębiorcy, afera mieszkaniowa w Warszawie i innych miastach- bezprawne przejmowanie kamienic, sprzedaż majątku za bezcen (np.Ciech), Tusk i Pawlak podpisali umowę na najdroższy gaz w Europie, Kopacz podpisała niekorzystny pakiet klimatyczny (kazał jej Tusk), którego wynikiem jest drogi prąd.
 

Vote up!
5
Vote down!
0

Dodaj artykuł na naszych blogach http://ikatalogfirm.pl/blog/
http://katalogifirm.com.pl/blog/
http://bazafirmy.pl/blog/
http://dzialka.bazafirmy.pl/

#1630663

Donald Tusk próbował dostosować Polskę jako land lub zespół landów do systemu niemieckiego. Trochę to nie wyszło. Pomocne stacje i gazety też nie wyrobiły. no i co teraz. PiS może przegrać, ale przede wszystkim z samym sobą, popełniając poważne błędy (zwierzęta futerkowe, namolne przekonywanie do szczepień i  związane z tym szantaże dla opornych. A zwłaszcza obostrzenia i zamykani gospodarki. I jeszcze wrogość wobec sojuszników i wobec patriotycznej opozycji (Ziobro, Konfederacja). I to w obszarach swojego elektoratu. Można rzec, e to więcej niż głupota ze strony PiS. To błąd, który może kosztować nie tylko utratę tego, co dało się ponaprawiać, ale przegrana PiS może wszystko zaprzepaścić.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1630692

Donek Love Marsz
/ wyborczy hymn PO/

Chorągiew wznieś – szeregi mocno zwarte
To marsz PO – spokojny równy krok
Ofiary PiS-u i tyranii kaczystów
Są pośród nas i dumny jest nasz wzrok. /2x/

Więc wolny szlak - donkowym batalionom
Co zmienią kraj w wzorcowy placu złom
Na Donka twarz z nadzieją patrzą dziś miliony
I dzień miłości wstaje nad nasz dom. /2x/

Już trąbka gra – to apel nasz ostatni
I do wyborów - gotów każdy z nas
Niebieskie flagi wkrótce wioną ulicami
Przemocy PiS-u już się kończy czas. /2x/

Chorągiew wznieś – szeregi mocno zwarte
Przekrętów, kłamstw – miarowy, równy krok
Ofiary PiS-u i tyranii kaczystów
Są pośród nas i dumny jest nasz wzrok. /2x/

( Trawestacja znanego marszu i tłumaczenia polskiej wersji literackiej z lat 60-tych
w wersji M.Mozetsa)
© M.Mozets.

Vote up!
1
Vote down!
0

Mozets

#1630701