Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 3 w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).
  • Warning: A non-numeric value encountered w video_filter_youtube_html5() (linia 1043 z /var/www/niepoprawni2/sites/all/modules/video_filter/video_filter.codecs.inc).

Marsz Wolności Poznań 11.09.2021

Obrazek użytkownika Rebeliantka

Wśród haseł: "Cała Polska śpiewa z nami, nie jesteśmy królikami", "Stop segregacji sanitarnej", "Ręce precz od naszych dzieci", "Raso ludzka powstań z kolan", "Wyłącz telewizor, włącz myślenie".

Protest rozpoczął się przy pomniku Powstańców Wielkopolskich. Trasa marszu liczyła 6 kilometrów. Uczestnicy przeszli ulicą Królowej Jadwigi, osiedlem Piastowskim aż do ronda Rataje. Stamtąd pomaszerowali ulicą Jana Pawła II do ronda Śródka i skręcili na nim w kierunku centrum Poznania. Marsz zakończył się w Parku Stare Koryto Warty, gdzie zaplanowano przemówienia i koncerty.

Uczestnicy wydarzenia wyrażali sprzeciw przeciw obowiązkowym szczepieniom. - Decyzja należy do pacjenta. Presji w żadnej formie nie ma prawa wywierać urzędnik, lekarz czy pracodawca - zaznacza Justyna Socha, liderka ruchu STOP NOP.

Portal epoznan.pl informował o stanowisku organizatorów marszu:

- Jesteśmy za respektowaniem podstawowych praw człowieka, obywatela i pacjenta. Nie zgadzamy się na segregację i dyskryminację związaną z odmowa przyjęcia eksperymentalnych zastrzyków - informowali organizatorzy. - Udział w marszu zapowiedzieli lekarze i medycy z Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców oraz grupy C19, prawnicy, nauczyciele, służby mundurowe, przedsiębiorcy i rodzice oraz wszyscy obywatele, którzy nie godzą się na segregację i dyskryminację ludzi - dodali.

Jak zaznaczają organizatorzy marszu, nie godzą się oni z projektem zmian ustawy o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nr 1449 oraz osobnemu projektowi rządowemu (w formie projektu poselskiego z pominięciem konsultacji publicznych) o segregacji pracowników przez pracodawców. - Ten drugi, pod presją naszego środowiska, właśnie został wycofany przez rząd zanim trafił na posiedzenie Sejmu. Nie godzimy się również na zapowiadane przez ministra zdrowia segregowanie ludzi podczas wydarzeń, w życiu społecznym oraz w szkołach - podkreślali.

]]>https://epoznan.pl/news-news-121440-przez_poznan_przejdzie_marsz_wolnosci_przeciwnikow_szczepien_uwaga_na_utrudnienia]]>

Średnia: 2.6 (5 głosów)

Komentarze

Telewizja TVP Poznań informowała, że: " W wydarzeniu bierze udział kilkaset osób".

Na filmie widać, jak tupeciarsko kłamią. Po co to robią?

]]>https://poznan.tvp.pl/55812622/ogolnopolski-marsz-wolnosci-w-poznaniu]]>

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1630503

Bo myślą ,że  prawdę  da się  ukryć.  Na jakiś czas  na pewno się uda. Od nas zależy na jak długo.   

Stać po stronie kłamstwa, to stać po złej stronie mocy, choćby nie wiem jak to sobie usprawiedliwiać.

Mam nadzieję ,że nie zostamie mi poczytane za nadużycie  zacytowanie  ewangelii wg. Jana 8:44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630507

Ciekawe, że kiedy kilkanaście osób z LGBTQIA+ albo innego lewackiego ruchu  protestuje to policja to osłania, telewizja pokazuje, komentuje i  wykorzystuje jako materiał propagandowy podkręcając konflikt, kiedy zaś tysiące albo dziesiątki tysiecy ludzi wychodzi na ulice w prawicowym proteście to cisza zapada, tematu nie ma....

Kiedyś Marsze Niepodległsci były minimalizowane albo  dyskredytowane jako marsze  faszystów, teraz Marsz Wolności jest ignorowany albo dyskredytowany jako marsz   głupich antyszczepionkowców. Kiedyś  to robiła telewizja tootalsów teraz robią to obie strony mainstreamu....Smutne to...

Vote up!
1
Vote down!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1630585

Przecież tu są ewidentnie 2 grupy po kilkaset osób :D

Vote up!
0
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1630660

Naprawdę widzisz "tylko" kilkaset osób?

Nawet Policja, która zawsze zaniża liczebność zgromadzeń, informowała o tysiącu uczestników:

]]>https://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/ulicami-poznania-idzie-ogolnopolski-marsz-wolnosci]]>

]]>https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/poznan-policja-ok-1-tys-uczestnikow-marszu-srodowisk-przeciwnych-szczepieniom,162335.html]]>

Vote up!
2
Vote down!
0
#1630664

#1630512

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1630544

chyba już uchwalili. I  rozszerzyli o inne telewizje z TVP włącznie, bo ja w żadnej, ani "naszej", ani "waszej" żadnego sprawozdania z tej imprezy nie widziałem. O komentarzach wspominać nawet nie śmiem. A hasła podnoszone przez uczestników wydają się być i aktualne i raczej mocne.

Vote up!
1
Vote down!
0

Waldemar Korczyński

#1630622

Ciekawe, czy i jakie będą relacje z 15 września z Warszawy?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1630641