Wolne sądy... od zdrowego rozsądku

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

To jest Pani Wolszczak

Pani Grażyna Wolszczak

Według Wysokiego Sądu Panią Wolszczak zatruł smog.

Wysoki Sąd zasądził Pani Wolszczak odszkodowanie. Wyrok w sprawie Grażyny Wolszczak właśnie się uprawomocnił. To oznacza, że skarb państwa naruszył jej dobra osobiste, bo nie walczy skutecznie z zanieczyszczeniem powietrza w Polsce. Pytanie czy Ona ten smog to miała dawkowany indywidualnie czy tak samo równo jak wszyscy inni obywatele? Gdzie mamy w takim razie zgłaszać się po odszkodowanie? Pani Wolszczak musi być bardzo dumna z siebie. Ze wszystkich mieszkańców kraju smog wybrał tylko ją. Ciekawe czym ten smog się kierował

Tej pani nudzi się występowanie w serialach i chciała tą sprawą pokazać swe zaangażowanie polityczne w walce o obalenie tego obecnego rządu zdobytą wygraną w Sądzie i liczy że dostanie nagrodę od PO i miejsce mandatowe i zacznie robić karierę w polityce jako poseł, jak Jachira

Zapewne wyrok wydał sędzia z IUSTITII.

Problem w tym, że wielu sędziów  to prostu idioci, dla których Gretą Thunberg jest autorytetem. Brak mądrości nie pozwala na sprawiedliwość.

I to jest dramat.

ps.

A wystarczyło aby Państwo obiecało, że ograniczy smog, tak jak to zrobił Trzaskowski w imieniu Warszawy i by Wolszczak wycofała pozew. 
Rafałowi uwierzyła i wycofała.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Coś  mi się zdaje, że i tu sąd może się popisać. I zasądzić np. od banku zwrot całości wpłaconej przez klienta kwoty, a potem uznać, że stosowny pozew banku uległ, np. przedawnieniu. I człek ma - jak to w socjalizmie - mieszkanie za friko. A jak się dobrze postara, to bank - czyli my wszyscy - jeszcze mu dopłaci, bo przecież korzystał bezumownie z pieniążków klienta. Nie wiem czy to prawda - jeśli nie proszę o sprostowanie - ale jakiś bank wystąpił podobno do SN o wyłączenie z orzekania w sprawach frankowych sędziów, którzy maja takie (frankowe) kredyty.

Vote up!
5
Vote down!
0

Waldemar Korczyński

#1630632

- i właśnie w ten sposób pasożytują na Polsce i ją nam świadomie niszczą.

To Bolek z TW-u i zdrajcami dał komunistom i sowieckim służbom 25 lat na obsadzenie sądownictwa w Polsce swoimi agentami którzy dalej zarabiają miliony na dzikiej reprywatyzacji - bo ona cały czas trwa a nawet się nasila.
Że też ta wałęsowska rura jeszcze nie zdechła ! bo to on jest w 90% za to odpowiedzialny.

Ale daliśmy się tej Bolkowej świni nabrać !!!!

To nie przypadek że mafiozie i mordercy kazali wypłacić 200 tys. złotych odszkodowania za duszną celę (palił papierosy w celi) - i zapalane świało w nocy bo klawisz sprawdzał czy się nie powiesił na skarpetce jak to to u nas dość często bywa.

To dlatego też te wykolejone ku**y w togach nie chcą dopuścić Sędziów pokoju do orzekania bo nic nie będą mogli zarobić na łapówkach.

Gdyby ten Ziobrowy lamus chciał naprawdę naprawić ten wymiar totalnej niesprawiedliwości to jest mnóstwo środków na to - w tym amnestia dla tych którzy się przyznają że Sędziemu dali łapówkę (Niemcy tak zrobili z lewymi kontami swoich obywateli) - ale to "wszystko" co on zrobił do tej pory - to "pic na wode i fotomontaż" - a czas ucieka Polsce i Polakom bezpowrotnie.

Vote up!
7
Vote down!
0

***** tvn.

#1630635

Ten wyrok nie możee się ostać. Teraz każdy mógłby zarządać odszkodowania. Wyobraźmy sobie 10 milionów pozwów. Państwo zostałoby zrujnowane. I o to chyba chodzi.

PS Swoją drogą to ciekawe, czy wyrok wydał sędzia z "Iustitii". 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1630674

- do uchwalenia ustawy antykorupcyjnej.

Wstrzymywali tą ustawę ile się dało ale kaczy plaskacz jęzorem poprzewalał w gębie bo utrata władzy zajrzała mu w oczy i zdecydował że nie ma innego wyjścia.

To ostatnia kadencja PiS-u bo mimo że ostatnim poszkodowanym  w aferze SKOK (kilkaset osób) - wypłacili potajemnie każdemu z nich te ponad 100 tys. euro aby siedzieli cicho - to Putin im nie odpuści.

Tu niżej link o PiS-owskich hipokrytach: (linik aktywny - tylko kliknąć) - ta ustawa miała wejść w życie w poprzedniej kadencji !!!

https://tvrepublika.pl/PiS-spelnia-obietnice-Sejm-zajmie-sie-najwazniejszym-pomyslem-Kukiza,127194.html

Vote up!
4
Vote down!
-1

***** tvn.

#1630689

ileż można czekać?!

 

z usunięciem PiS-u

dłużej nie zwlekać

ileż można złodziejom

kazać czekać?!

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1630869