Czy Rosjanie dobijali rannych w katastrofie Smoleńskiej w 2010. Fotografia wyjaśni ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Chociaż raport techniczny podkomisji smoleńskiej został uznany przez przeciwników Antoniego Macierewicza za teorię spiskową, to zasługuje on na uwagę – pisze na portalu observer.com amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa John Schindler. Według niego, „nowe dowody pokazują, że Rosja odegrała rolę w katastrofie smoleńskiej”.

 (]]>https://www.tvp.info/37229280/nowe-dowody-pokazuja-ze-rosja-odegrala-rol...]]>)

Kiedyś fantazją mogłoby się wydawać sugerowanie, że Putin „ryzykowałby wojną mordując czołowych przedstawicieli władz Polski, ale w ciągu ośmiu lat po katastrofie Kreml ukradł Krym i dokonał inwazji na wschodzie Ukrainy, nie wspominając o użyciu bojowego środka chemicznego w Anglii, by uciszyć wrogów” – pisze amerykański ekspert.

Czy i dlaczego Rosjanie dobijali strzałem w tył głowy ocalałych Polaków z katastrofy Smoleńskiej w 2010  i komu na tym zależało , kto na tym mordzie skorzystał ? Tak się pytam. Może kiedyś otrzymamy odpowiedz i na te pytania ?

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (10 głosów)

Komentarze

A czy czegoś innego niż to, co najbardziej odczłowieczone, można spodziewać się po moskiewskiej barbarii, na czele z kagiebowcem Putinem? Jako przykład podać można zaszywanie śmieci w zwłokach w czasie posmoleńskich autopsji (patrz Anna Walentynowicz), będące wyrazem typowej dla kompletnie zdziczałych degeneratów (i wyznawców Belzebuba) pogardy dla zwłok.

Pozdrawiam   

jan patmo

#1618923

na krok nie odstają!

 

z imieniem Putina

na ustach

dzień i noc czuwają

od obrony

moskiewskiej barbarii

na krok

nie odstają!

 

jan patmo

#1618929

Jest zdjęcie, jest podkomisja Antoniego Macierewicza i jakoś nikt nie podnosił publicznie tej sprawy, nie ustalił tożsamości tej osoby?

Czy nie jest to dziwne?

W Internecie trwała dyskusja na temat tego zdjęcia i ......internauci  lekarze sugerowali, że to zdjęcie z photoshopu a z kolei Jürgen Roth w książce sugerował, ze to ciało Piotra Noska, funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu.

 

(...)Jürgen Roth twierdzi, że fotografia trafiła do Vincenta di Maio, znanego amerykańskiego patologa, który specjalizuje się w ranach postrzałowych. „Uszkodzenie na tyle głowy odpowiada prawdopodobnie ranie postrzałowej. Ewentualny ślad krwi oznaczałby, że rany powstały, gdy osoba jeszcze żyła”" – miał napisać di Maio w orzeczeniu datowanym na 27 listopada 2014 r. Roth opisuje, że próby poprawienia jakości zdjęcia, by ustalić czy to na pewno są rany postrzałowe, nie przyniosły rezultatu. A jedynym sposobem wyjaśnienia pochodzenia uszkodzeń czaszki byłoby fizyczne zbadanie ciała.(...)

#1618961

To jest właśnie powód dlaczego żadne poważne media ani żaden szanujacy się decydent nigdy nie cytuje Niepoprawnych.

Masz chłopie dowody - wszystkie leżą w grobach. Wystarczy przeprowadzić sekcje zamiast bzdury pisać.

#1619294