Twitter tylko dla idiotów?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Moje konto na twitterze @KapitanNemoPL zostało niespodziewanie dla mnie zawieszone. Globalny cenzor nie poinformował mnie jednak z jakiego powodu, choć zgodnie z regułami tego portalu – wystarczy naruszyć „zasady” Twittera, by być pozbawiony dostępu do portalu.

Nie jestem sam. Co chwila Twitter zawiesza kogoś, kto wyraża politycznie niepoprawne opinie, odnoszące się do opinii tych, którzy usiłują zbudować w świecie nowy „ład”. A więc „ład” nietykalnych zboczeńców, demonstrujących wiarę w Klimat, w mnogość płci, w aborcję i nieuchronną Apokalipsę, gdy nadal będziemy jedli mięso, pili mleko od gwałconych krów, ogrzewali się zimą przy kominku, nie czcili Grety Thunberg i co najgorsze: wierzyli w Boga Wszechmogącego.

Nie będę ukrywać: należę do grona tych słusznie zawieszanych przez Twitter niepoprawnych, którym przez lata wciskano bajki o dziurze ozonowej a teraz nakazuje się słuchać „kazań” dziecka, które nie chodzi do szkoły. W młodości usiłowano mi bezskutecznie wcisnąć "prawdę" o wiodącym ustroju socjalistycznym i wierze w Marksa i Lenina. Jednak to nie ja jestem dzisiaj głównym celem wykluczenia przez portal tylko dla idiotów. Tym celem na polskim portalu jest oczywiście „Kaczyński”, „Duda”, „Morawiecki” i „pan Jędraszewski”. Jedną bowiem z metod odzierania z godności w.wym. osób jest pozbawianie ich tytułów. Stąd się bierze „pan” a nie „arcybiskup”.

Wszyscy, którzy stają w ich obronie, ujawniając piramidalne kłamstwa lewactwa, postkomunistów i zwyczajnych kłamców – piszących np. o rzekomym zaciąganiu długów przez rząd premiera Morawieckiego, który ogłosił zrównoważony budżet na 2020 rok – są bezczelnie zawieszani przez Cenzora portalu Twitter. Tak więc rok „1984” – opisany przez Georga Orwella – gdy „Wielki Brat” kontroluje życie wszystkich ludzi – wkracza (nie tylko do Polski) z całą przerażającą bezwzględnością.

Spróbujecie na Twitterze napisać, że Greta Thunberg, to zmanipulowana przez wielkie koncerny kukiełka, a Janina Ochojska – pisząca do Grety donos na arb. Jędraszewskiego – to zdziecinniała posłanka o inteligencji, która nie dorównuje poziomowi adresatki donosu Ochojskiej…

W ten „postępowy” świat „Wielkiego Brata” i wiary w Klimat pcha nas Platforma Obywatelska, której szef postanowił skupić wokół siebie wszystkie ścieki III RP. Mój mem o benefisie Rozenka i jego zespołu „Czerwone Młoty” zapewne także wzburzył Wielkiego Cenzora Twittera. Jednak faktem jest, że Platformie Obywatelskiej udało się przepchnąć do Parlamentu Europejskiego nie tylko Janinę Ochojską, ale także Komitet Centralny PZPR z tow. Leszkiem Millerem na czele. W polskim zaś parlamencie brylują takie tuzy intelektu jak Pihowicz i Jachira, zaś na czele senatu stanął profesor medycyny, który brał koperty za operacje – ale tylko w swoim prywatnym gabinecie.

Spróbujcie o tym napisać na TT – a zawieszenie konta macie jak w banku! Benefis Rozenka i „Czerwonych Młotów” – to zatem obiektywny fakt, którego nie zdołał przyćmić benefis Zenka w TVP…

Moje konto @KapitanNemoPL jest zawieszone i dlatego zwracam się do wszystkich – by ten krótki reportaż z pola bitwy lewactwa z Polską, polskością – z naszą tradycją i wiarą - zechcieli właśnie przesłać na Twittera.

Pozostaję z życzeniami Szczęśliwego Nowego 2020 roku, życząc także wszystkim byśmy w 2020 roku nie poddawali się „Wielkiemu Bratu” i nachalnej lewackiej propagandzie, mającej swe korzenie w komunizmie. Tak jak to Orwell przewidział w jego dziele „1984”…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (29 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Apoloniusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Apoloniusz

#1613497

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1613524

Wszyscy, którzy łamią zasady poprawności politycznej są dzisiaj wrogami "postępu". Tym głównym wrogiem jest nie tylko abp. Jędraszewski. Są wszyscy, którzy solidaryzują się z arcybiskupem i walczą z czerwoną i tęczową zarazą. Siedzi więc sobie Apoloniusz na Niepoprawnych pl. i tropi każdego, kto nie jest idiotą i pluje pod  "nowy" wiatr LGBT, genderyzmu i ekologizmu - wyrosłych z fundamentów komuny... Orwella warto przeczytać jeszcze raz. 

Vote up!
15
Vote down!
-3
#1613558

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Apoloniusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tam potrzebują takich jak piszesz idiotów, których mogą tresować: raz ich zawieszą, później odwieszą. Ku uciesze gawiedzi. Nie płacz, nie skomlij - bądź mężczyzną - już niebawem znów będziesz twitował. Skończy Ci się karencja. Przyjmą, przytulą i będzie klawo. Będziesz mógł nauczać. Wszak jak sam piszesz tam, w tym lewackim niebie tylko idioci się produkują, więc nie sierdź się na mnie, ja Ci tego miodu naprawdę nie żałuję, ja Ciebie (o Autorytecie Moralny!) tylko cytuję.

A tak przy okazji: nie przyprawiaj mi pyska odszczepieńca i klakiera LGBT, wszak komuniści przez minione lata wszystkich "innych" nazywali faszystami. Nie przystoi się z nimi równać. Zaręczam, kiepsko to wygląda bez dowodów.

 

Vote up!
4
Vote down!
-9

Apoloniusz

#1613562

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1613565

Gdy spojrzymy na czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, to zauważymy, że głosili oni nauki Jezusa wśród tych, którzy nie wierzyli w zbawczą moc i miłość Syna Boga. Nie "produkowali się" w środowiskach, które wierzyły słowom Jezusa, kiedy jeszcze sam stąpał po Ziemi nauczając. Apostołowie – i tu użyję porównania i metafory – sami na własne życzenie w imię prawdy i miłości bliźniego "wsadzali głowy w gniazda szerszeni".

Nie sztuką jest pisać prawdę, wskazywać na błędy w środowisku (na przykład na naszym Niepoprawnym serwisie), w którym zdecydowana większość w trosce o Polskę i Polaków ma takie samo lub podobne zdanie, jak Autor – Kapitan Nemo. Ale sztuką jest pisać prawdę na lewackich portalach, takich jak: TT czy FB. To na nich właśnie Kapitan Nemo wypełniając swe "posłannictwo", często naraża się na kąśliwe komentarze, a także – jak ostatnio – na czasowy ban. Jeśli na tysiąc czytelników materiałów, które tamże publikuje Kapitan Nemo... chociaż jednemu czytelnikowi (użytkownikowi) "otworzy oczy" na lewacką negatywną w skutkach rzeczywistość i tenże zmieni swą orientację polityczną, to będzie to sukces naszego niepoprawnego Kapitana.

Sam w latach 2001-2005 publikowałem komentarze na portalu... gazety wyborczej. Nie dlatego, że podzielałem poglądy Aaaaadasia Szechtera. Wręcz przeciwnie. To była "wojna na argumenty" w proporcji 1:50. Ja jeden, a libertyńskich lewaków pięćdziesięciu. Ale kilku moich adwersarzy po kilkuletnich bojach na argumenty w końcu przyznało mi rację i zmieniło swe poglądy. Pomyślałem: dobre i to. Niestety, "dywanowe ataki" "szechterowców" tak osłabiły mój układ nerwowy, że zaprzestałem "prostowania ideologicznego kręgosłupów" lewakom na gw w obawie, że dopadnie mnie zawał.

Dzisiaj niecyklicznie zamieszczam swoje materiały na FB. No i po dwóch ostrzeżeniach i 7-dniowym "banie" zaserwowanym przez adminów, 6,5 miesiąca temu otrzymałem 30-dniowego "bana". Za co? Ano za tę grafikę:

Ów "ban" jest zatem dowodem na to, jak szefostwo facebook'a w Polsce jest lewackie, genderowe i LGBT-owskie. Ogólnie ujmując, dało świadectwo Polsce i Światu, jakimi są chorymi na umyśle ludźmi.

Reasumując,
Apoloniuszu: – zamiast krytykować poczynania Kapitana Nemo na TT, po prostu wyraź słowa uznania, że – tak jak napisałem wyżej – "wsadził głowę w gniazdo szerszeni".

Pozdrawiam noworocznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020.
Satyr

 

 

Vote up!
14
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1613569

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Apoloniusz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

po kolei: Jjj-cie, mam taką cichą nadzieję, iż te jedyne plusiki to od Ciebie. To mi starczy za pociechę, otarłem łzy i już nie beczę.

Odnośnie Twoich cennych przemyśleń "Satyrze" to tak: wolałbym sobie rękę odgryźć niżbym miał lewaków promować (to też taka metafora), ale wyobraź sobie, że nikt po prawej stronie nie produkuje się na lewackich portalach i telewizjach. Nikt. Kropka. To poszliby z torbami, gdyż kogo mieliby stawiać do kąta, za co braliby dolary, ruble i szekle? A jak do nich na klęczkach łaszą się nasi "celebryci" to uwiarygodniają te ichnie q...wo i o to chodzi. Ja wiem jak trudno żyć bez celebry, łaskotania po genitaliach, ale trzeba się powstrzymać. Idąc Twoim tokiem rozumowania próbuję tę oczywista prawdę zaszczepić tu w tym naszym "Niepopkowym" kurniku, może wreszcie coś do owych "Autorytetów Moralnych" uczących etyki tutejsze pospólstwo, dotrze. Przykro mi, iż Ty i ja mamy inne, skrajnie inne zdania. Przyjmuję Twoje przypomnienie mi (prostemu członkowi tutejszego pospólstwa) nauk Ewangelistów. Przyjmuję z pokorą, czego dowodem będzie, iż nie zwymyślam popieranego przez Ciebie "Autorytetu", który insynuuje mi lewactwo i szerzenie LGBT, niech tak zostanie. Mea culpa.

Pozdrawiam serdecznie Was obu Czcigodni Blogerzy, Ciebie Satyrze i Ciebie Jjj-cie oraz wszystkich "Niecelbrytów". Cieplutko.

Vote up!
3
Vote down!
-7

Apoloniusz

#1613574

 Witaj! Trochę jednak mnie zadziwiłeś. Po co u diabła tutaj się udzielasz pomiędzy"burakami", skoro Twoje ego jest poniewierane? Tu nie ma wyższych racji, jak Polska i naród. Moi przodkowie, to szlachcice, ale jakoś nie stoję o to, bo dla mnie  wolna silna Polska i zasobni godni Polacy w wierze katolickiej, to nadrzędny cel. Wiele pozytywnych przymiotów można by jeszcze dodać. Pozdrawiam z Nowym Rokiem!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1613586

... albowiem urodziłem się w slamsach na warszawskiej Ochocie. Jaki tam ze mnie "Celebryt" od 14 roku życia robota, robota i robota, więc gdy nadarza się okazja, aby jakiemuś "Autorytetowi Moralniackiemu" do...ć to mi się dzieciństwo przypomina i jest mi jakoś wówczas lżej na serduszku. Także Cię pozdrawiam mimo różnic klasowych. Obyśmy tylko takie kłopoty ćwiczyli.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Apoloniusz

#1613599

   Witam ponownie! Nie rób ze mnie jakiejś indolencji umysłowej, Różnice klasowe, postrzegali komuniści, a chyba to nie twoi protektorzy, bo określiłeś, że masz. Na pewno nie Pokolenie AK, bo bym nie pytał. Miło, że się odniosłeś, bo świadczy o osobistej kulturze. Trochę żałuję, że mnie nie do końca zrozumiałeś. Mnie ten zaszły przymiot, mobilizuje obecnie do obrony imienia ojczyzny i dobra obywateli. Dla mnie nie będzie chwili zawachania , aby przykładem moich przodków zbrojnie powstrzymać wroga Polski. Nie jestem facetem w rurkach. Tyle konkluzji, czas nieubłaganie tworzy nam naturalną oderwaną wizytówkę. Mam gości, więc uciekam od klawiatury.na jakiś czas. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1613608

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Jestem jakim jestem nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Najważniejsze być sobą i mieć dużo luzu oceniając wydarzenia, będąc niezależnym.

Pozdrawiam serdecznie Ciebie Apoloniuszu.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1613589

  Witaj Marku! Niewiele się różnimy, bo Polska naszą nadrzędną wartością. Kiedyś się nie różniliśmy w poglądach w przynajmniej w 2015 r. Przypomnij sobie, jak wariowaliśmy za Beatą, Jarosławem, za Polską. Przecież, ta obecna  Twoja "Konfederacja", już się okazała agenturą Putina. Znasz tych pięciu przywódców. Nie wierzę, że te kreatury przewróciły ci w głowie, że dla nich porzuciłeś Prawo i Sprawiedliwość. To dla mnie najtrudniejszy z Tobą monolog w starym roku. Kończąc wszystkiego najlepszego w starym roku i Błogosławieństwa Bożego! Marek chcieć, To znaczy mieć, ale nie od razu wszystko, wielu postronych by zginęło. Ale, nie daj Boże bedziemy musieli podjąć taką decyzję, aby obronić Polskę przed neokomuną. Mówić my, to Pokolenie AK, na razie rozproszone, ale cementujemy. My czerwonym nie odpuścimy, a ich jest max 20% Kłaniam się!

Vote up!
12
Vote down!
0

ronin

#1613610

Ja czerwonym bydlakom nigdy nie odpuszczam i za weta Dudy  co do sądów i weta degradacyjnego, które te weto nie pozwoliło ukarać czerwonych bydlaków i morderców w mundurach

A PiS-u za brak ustawy antyaborcyjnej i ciche wsparcie Dudy.

Jestem człowiekiem wierzącym i nie mogę popierać tych co pozwalają na zabijanie dzieci nienarodzonych i nie mają szacunku do Praw Boga.

Albo całym sercem kochasz Pana Boga, albo tylko udajesz,

Wszystkiego najlepszego w tym nowym roku, dla Ciebie Ronin i Twojej rodziny.

Jako szlachcic zrozumiesz szlachcica.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1613616

 Witaj ponownie! Oglądam w TV Zakopane, bo kawałek jazdy, bo lubię. Opona swoje zrobiła i co tam robi Soloch! Myślę, że PAD, albo kadencja, zrozumiał. Myślę, że również nie błąd Jarosława, że nie stanowczo. Nie dobrze, że ja to mówię, ale na dwóch fortepianach nie da się grać, a przynajmniej w nowej Polsce! Dodam, że ustawę 447 nie uchwaliła Polska i nie wolno obarczać obecny rząd. Chciałbym, aby ludzie pokroju Czarzastego zostali osądzeni, aby sowieckie sądy zostały osądzone przez naszą Najjaśniejszą Rzeczpospolitą! Chciałbym, aby nasz Szacowny Prezydent Polski stanął przed Polski Chwały Sztandarem! Tylko Polskim!  Z Rudymi facjatami, sami sobie porozmawiamy, tylko nie chcą się zjawić.. poczekamy ....Cześć!

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1613620

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dodam tylko, że porównanie z Apostołami dość niefortunne, bo Apostołowie nie wciskali niewierzącym kasy, a Kapitan publikując na lewackich portalach - tak.

Kapitan może się tylko pocieszać, że nie jest sam w tym szaleństwie (bo promowanie lewackich portali i mówienie, że się z nimi walczy to szaleństwo) - jednak dla każdego normalnego słabe to będzie pocieszenie.

Vote up!
4
Vote down!
-10

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1613591

Właśnie miałem pisać, ale mnie w 100% wyręczyłeś. Oczywiście - trzeba mieć ideały i je urzeczywistniać, ale trzeba być też mądrym, sprytnym, przebiegłym. Taktyka proponowana przez wielu - polegająca na nie dotykaniu FB, TT przypomina mi trochę naiwny konserwatyzm Spartan. Z jednej strony honorowych i walecznych, a z drugiej zbyt konserwatywnych aby iść z postępem czasu... i przetrwać.. 

Vote up!
8
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613772

Dlatego ja mam tam kilka kont, więc bany mnie nie straszne

I walka tam idzie na całego i co gorsza....wygrywamy

Vote up!
6
Vote down!
0
#1613774

Polityczny Twitter jest zdominowany przez prawicę i rezygnowanie przez nią z tryumfującej bytności tam byłoby taktycznym idiotyzmem.

Vote up!
9
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613804

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Przepraszam, że nie na temat, ale innej okazji nie ma, z racji tego, że unikasz odpowiedzi na moje pytanie kierowane na priw...
Możesz mi opowiedzieć, z jakiego powodu zostałem pozbawiony rangi blogera ?.
Z tego co pamiętam z naszej umowy, powodem mogła być ewentualna treść bloga, której nie miałem już okazji zamieścić.
Proszę o szczerą odpowiedź, i w ogóle o jakąkolwiek odpowiedź.

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1613808

Wszystko z powodu naszej umowy którą jest punkt IV.3.1 Regulaminu serwisu. Nadałem Ci, bo poprosiłeś, choć logika kazała mi nie nadawać. Odebrałem ponieważ: 

a. minął bodajże ponad tydzień od nadania rangi, a Ty niczego nie publikowałeś - widocznie ranga nie jest potrzebna do blogowania,

b. posiadanie rangi umożliwia korzystnie z innych praw i przywilejów, których bez tej rangi byś nie miał - masz na koncie bardzo dużo negatywnych punktów, oznacza to że społeczność ocenia Cię bardzo negatywnie.

Vote up!
7
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613811

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

. n był mwy trmn zmszczn pblkcj... b. wższ, ż ndżyłm nnych prw z rcj psdn rng ? c. lśc pnktów ngtywnych wdzłś w mmnc przyznn m rng n mł t wpływ n Twj dcyzję. d. mższ stnąć w prwdz pwdzć, c był fktycznym pwdm dbrn m rng? . będę tkwł w błędz twrdząc, ż pwdm dbrn m rng były pl Twch prtlwych "prtgwnych" ??? f. jstś w tj sprw czcwy ??? g. wższ, ż tych klk hrtwych płkrzy mżn nzwć "spłcznścą" prtl ??? h. mm przsłć C grźby jdng CZŁNK tj "spłcznśc, który grz m płwnm bz względ n t c zmszczę n prtl ??? . wższ t z czcw ??? j. Mj rng blgr wpłynęł Twm zdnm ngtywn n dzłlnść prtl ? k. Skr jdnk Twm zdnm wpłynęł ngtywn, t prszę wskzn tg mjsc . P.S. Wrcjąc d Pńskj rgmntcj, ż n dknłm tkst w cąg tygdn, dpwdm... N dbry tkst Pn Gwrn wrt pczkć zrlkswć sę p tym "gówn", któr t zmszcz "SPŁCZNŚĆ", c łskw Pn tlrj...
Vote up!
1
Vote down!
-8
#1613825

post scriptum tylko utwierdziło mnie w słuszności mojej decyzji ;)

Vote up!
7
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613845

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pana wszystko by "utwierdziło", dobrze Pan o tym wie.
Każdy pretekst jest dobry.
Powiem Panu jedną rzecz, dotrzymywanie słowa, to sprawa honoru.

P.S. A pański uśmiech wiele tłumaczy...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1613849

Lasy zamiast podtykać lewakom stryczek, na którym nas powywieszają. Gdyż lepiej być konserwatywnym Spartanem niż dyndającym się wisielcem.

A swoją drogą: Szczęścia (przyda Ci się jak nigdy) w Nowym Roku!

Vote up!
3
Vote down!
-5

Apoloniusz

#1613789

Z całym szacunkiem, ale chyba nie znasz kompletnie sytuacji politycznego, polskiego Twittera. Prawicowi publicyści, dziennikarze, komentatorzy dominują tam (z miażdżącą przewagą) od wielu lat i byłoby po prostu głupie i idiotyczne odpuszczać w takiej sytuacji. Pomimo banów ze strony adminów, które w żadnym stopniu nie osłabiają pozycji prawicowców.

Także - zawsze - zanim zaczniesz doradzać, to rozpoznaj chociaż pobieżnie temat. Twitter, facebook - czy chcemy tego, czy nie - jest miejscem wymiany informacji i kreowania opinii publicznej. Idiotycznie byłoby rezygnować z wpływania na tę opinię. Tym bardziej że mamy ogromny wpływ na nią. To tak jakbyś odradzał ruskim trolom i agentom aby wchodzili na niepoprawnych, bo zwiększają ruch na portalu. Nawet nie trzeba nic liczyć w arkuszu kalkulacyjnym, aby wiedzieć co się bardziej opłaca. Już takich doradców miała PO kiedy zaczęła bojkotować media publiczne - szybko im wyszło, że to raczej nie poprawia ich sytuacji - bo nieobecni głosu nie mają.

A na brak szczęścia nie narzekałem, nie narzekam i nie będę narzekał, dziękuję. Na szczęście (!) to nie ono ma decydujący wpływ na moje losy ;)

Vote up!
11
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613807

skoro tak twierdzisz, to tak jest. Więc się w piersi uderzam, że zbłądziłem. Moimi życzeniami dotyczącymi "szczęścia" może jeszcze nie gardź. Wszak rok 2020 trwa dopiero kilka godzin. Aha, nie wywieszaj mnie na "Redakcja poleca" jest mi milej pisać tam na dole, gdyż jestem prostym człowiekiem i nie zależy mi na splendorach. Masz tu uwieszonych wielu godnych (Celebrytów), dla mnie radością i splendorem jest samo pisanie na Twoim blogu, że mi podobni to czytają i obrzydliwi też.

Pozdrawiam mile. Przypomnę się za rok pogadamy o owym szczęściu.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1613850

Tak - Twitter jest pod prawicową okupacją ;) Nie ma sprawy.

Przyklejamy wg własnego uznania - na nic prośby o przyklejenie i odklejanie :)

Zamiarów Fortuny nikt nie zna, dlatego w równym stopniu może sprzyjać jak i szkodzić. Dziwne by było gdyby dzieliła się z Tobą swoją wiedzą ;)

Pozdrawiam również.

Vote up!
7
Vote down!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1613873

Masz rację - Tweeter mamy po partyzancku opanowany. Facebook w nieco mniejszym stopniu też.

Mnie najbardziej wściekają Google. Więc poszukuję innej wyszukiwarki.

 

Pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1613885

Radzio takie baty od wczoraj na TT zbiera, że bidok popuścił

Vote up!
12
Vote down!
-2
#1613515

  Mnie lat temu prawie wszędzie poblokowano, bo im się nie podobają Polscy patrioci. Zresztą, szkoda zdrowia na agenturę, lepiej poczytać dobrą książkę. Jednak trzeba agenturę archiwizować wszędzie i tutaj też. bo fizycznie, prawem, lub łącznie  przyjdzie czas na nią. Wszystkiego dobrego w nowym roku, zdrowia i sił w tępieniu robactwa ku chwale Boga i Rzeczpospolitej. Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-1

ronin

#1613568

Z przykrością muszę Was zawiadomić o śmierci Wojciecha Diduszki. Poległ od petardy, rzuconej przez wyborcę PIS.

Pogrzeb odbędzie się już jutro.

Pośpiech wynika z tego, że denat 3 stycznia jedzie z żoną na narty do Austrii.

R.I.P

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1613672

Huski! Ty zarazo! To wreszcie jak, bo nic nie rozumiem.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1613722