447 Wiadomo, że chodzi o pieniądze, ale jakie?

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Naczytałem się co niemiara komu ten haracz  winniśmy wypłacić i tu sprawa jasna, ale zastanówmy się o co w tym szaleństwie chodzi. Powiskałem po internecie i zacząłem liczyć, a warto gdyż wówczas trafi dopiero do człowieka co to są za pieniądze, owe 300 miliardów baksów.

Skoro nasza armia zamierza nabyć w USA samoloty F-35 po 203.123.000 sztuka, to wychodzi na to, że nasza armia miałaby 1.500 szt., tych najnowszych na świecie maszyn, z pełnym uzbrojeniem. Kto by wówczas podskoczył?

Albo inny przykład, czołgi Abrams. Chodzą po 10-23 mln$ wyśrednijmy do równego rachunku ca 16,5mln$ i cóż się okaże, otóż mielibyśmy Abramów 18.200 sztuk. Dla porównania: w minionych czasach PRL-u „mieszkało” w Polsce 2.300 czołgów. Który z sąsiadów by „zagulał”? Moglibyśmy spełnić życzenia malkontentów i wyprosić Jankesów z Polski, gdyż Polska bez niczyjej pomocy byłaby nie do ruszenia.

Za wyszabrowaną z okazji 447 kwotę jakiś miłujący pokój kraj, kraj wiecznych wędrowców, mógłby na ten przykład nabyć Półwysep Krymski (aktualnie bezpański) osiedlić się i jeszcze zostałoby trochę szmalu na oblewanie parapetówki (22.000km2 a 10.000 $/km2).

Warto w przerwie miedzy posiłkami świątecznymi (albo świeczkami hanukowymi na ten przykład) pomarzyć o tym, na co taaaaką kasę wydać by się dało, gdyby oczywiście się dało ( co jest wątpliwe bardzo, ale pomarzyć fajna rzecz)!

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

- zręcznie manipulować argumentami i nagłaśniać że walczą z bolszewikami i faszystami w Sądch ?

Trzeba to nagłaśniać na całą Europę i na wszystkich forach internetowaych że walka o Polskę jest z bolszewickimi mordercami i ich potomkami których po wojnie w Sądach zainstalował tu stalin.

Vote up!
5
Vote down!
0

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce. Bez względu na okoliczności Rząd nie może działać z zemsty ani kryć aferałów. Upadek Polski bliski.

#1612508

... Takich jak Ty i ja? Nie potrzeba, gdyż to doskonale rozumiemy. Tych po drugiej stronie barykady - oni walczą o swoje życie, swoje koryta - nie ma sensu ich przekonywać. Tu nie chodzi o przekomarzania, tu chodzi o to, aby wreszcie skończyć z bolszewicką iluzją prawa. Raz i na zawsze, a wówczas reszta pójdzie łatwiej. Mam taką nadzieję, że tym razem to nie kolejna maskirowka lecz "real".

Pozdrowienia

Vote up!
2
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1612531

Klasyka propagandy bolszewickiej. Gościu wymyśla sobie 300 mld dolarów i wokół tej kwoty buduje wstrząsające obrazy. Może ktoś się na tę metodę nabierze? Problem w tym, że portal Niepoprawni.pl nie jest dla debili a na 447 można nabrać jedynie prawdziwego głupka...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1612570

Bo jeśli nie ma sprawy, Gościu, to o co ten cały burdel z 447?

Vote up!
2
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1612587