Dzieciaki z Konfederacji! Posłuchajcie Ziemkiewicza jak się robi marketing polityczny

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Dzieciaki z Konfederacji! Posłuchajcie Ziemkiewicza, jak wygląda profesjonalny marketing polityczny, ale nie, przecież pojedliście wszelkie rozumy. Z Korwinem zawsze będziecie w opozycji.

Amatorszczyzna polityczna (wyborcza) Konfederacji skutecznie zniechęca do głosowania na krzykaczy, którzy  nie grzeszą profesjonalizmem politycznym. Lepiej niech pełni pretensji działacze, posłuchają za darmo cennej lekcji, a Ziemkiewicz na początku lat 90-tych szkolony był w tym względzie w USA, jak się robi politykę. 

Tacy z nich liberałowie - siedząc w wygodnym fotelu mówią o wolności, agresji na rynku, wygrywaniu silniejszego, a sami mają pretensje do tegoż (medialnego) rynku, że ich nie pokazuje w TV. Mają więc pretensje do silniejszego, że postępuje zgodnie z ich ideami - ignoruje i depcze słabszych. 


Słuchać od drugiej minuty: 

]]>https://www.youtube.com/watch?v=sq8RKdKsLOU ]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (7 głosów)

Komentarze

pałka

Vote up!
1
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1605388

No tak żeby wejść do grona elity po okrągłostołowej należy bluzgać samymi kur..ami i najlepiej prowadzić politykę rozporkową... A co do Ziemkiewicza, no cóż w odpowiednim momencie chyba oficer prowadzący go odpalił albo po prostu musiał się komuś przymilić bo rachunek na 200 tyś do zapłaty.

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1605389

To przecież w Realu lansowano starego funkcjonariusza służb PRL jako prawicowego prawnika, choć gostek skończył jedynie Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Pancernych w Poznaniu.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1605391

Otóż to, propaganda o męczeństwie sekty politycznej ("kościółka" wyznawców) zamiast zmierzenia się z realem. Ale skoro jakas część ich elektoratu to łyka a resztę nie zniesmaczy...

Vote up!
2
Vote down!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1605401