Dlaczego Izrael walczy w eliminacjach mistrzostw Europy w piłce nożnej?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Bardzo krótko.

Dziś mecz Polska - Izrael. Nie wiem co wspólnego ma Izrael z Europą i zawsze się nad tym zastanawiałem. I jako niby Europejczycy uczestniczą w innych dyscyplinach sportowych i nie tylko.

Z czego to wynika? Naprawdę nie wiem. Przecież oni nie mają żadnych związków z naszym kontynentem. Ich kraj jest daleko od Europy i winni uczestniczyć w różnego rodzaju rozgrywkach na terenie położenia ich kraju a tak nie jest, co jest naprawdę bardzo dziwne.

Podobnie zadziwia mnie to, że na terenie Unii Europejskiej mają także swój żydowski Parlament, jako "część" Parlamentu UE, co też jest jakąś aberracją. Chciałbym się dowiedzieć kto jest w tym "parlamencie", ale mimo poszukiwań nie znalazłem na ten ten temat żadnych szerszych informacji, nie mówiąc już o nazwiskach. Jest to owiane jakąś tajemnicą i też nie wiem dlaczego, chociaż się domyślam.

Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Wszak Żydzi, od blisko 2000 lat, kolonizują Europę.

Jakże by można pominąć tych "europejskich" kolonizatorów? Nawet jeśli to Semici! Zresztą od kilkudziesięciu już lat mamy w europejskich drużynach piłkarskich innych Semitów - Arabów (z francuskich kolonii na przykład) oraz Afrykańczyków - Murzynów, także z kolonii.

Czyli wszystko - dzięki koloniom i kolonizatorom. Vivat kolonie! Vivat kolonizatorzy i "koloniści".

Pozdrawiam serdecznie,

Vote up!
9
Vote down!
-3

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1594247

Zgadzam się z Panią i dziękuję za komentarz. Ale przecież Żydzi mają dziś swoje państwo i winni tam być a nie w Europie czy gdzie indziej na świecie. Kolonizowali, bo nie mieli swojego państwa. Dziś mają i dlaczego nie są tam? Ot, zagwozdka. 

Pozdrawiam też serdecznie

Vote up!
17
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594258

"Przecież oni nie mają żadnych związków z naszym kontynentem." To błędne mniemanie.

Ziemia Palestyńska czyli obecnie Izrael leży w Azji Mniejszej ale ludność napływowa głównie z Europy, znaczy że państwo to ma bilet wstępu na europejskie areopagi, Eurowizję, wszelkie europejskie eliminacje sportowe. Taki fenomen.

Wielu też dostaje nasze obywatelstwo, mogą brać udział w polskich wyborach? Pewnie tak! To też darmowa przepustka do całej UE, w razie gdy zrobi się gorąco.

 

Vote up!
13
Vote down!
0

CISZA

#1594263

Izrael jest już w ruchu bezwizowym w strefie Schengen oraz na podstawie innych umów bilateralnych.

Do Izraela też nie trzeba wizy na pobyt turystyczny, zezwolenie dostaje sie na lotnisku.

Również masa Polaków ma obce obywatelstwo, to głównie kwestia wygody, u Izraelczykow dawniej i bezpieczeństwa.

Vote up!
4
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594315

Panie Krzysztofie.

Nie ma żadnej zagwozdki. Izrael jest wyspą wśród państw arabskich. Nie ma takiej możliwości by na Bliskim Wschodzie reprezentacja Izraela mogła grać a jej fani dopingować. Dla przykładu żaden Izraelczyk nie ma prawa wjazdu do Syrii, Jordanii, etc. Ba, nie wolno nawet wwozić produktów izraelskich czy np. prasy, książek i.t.d. Doszło do porozumienia Izraela z FIFA i jest jak jest...

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

casium

#1594306

Bo do 'swojego' Państwa przybyli w większości z wielu państw z Europy i ta zbieranina próbuje grać 'pierwsze skrzypce' w wielu dziedzinach

Vote up!
2
Vote down!
0

To ya.

#1594922

Reprezentacja Izraela w piłce nożnej od 1929 roku jest członkiem FIFA(gdy państwa Izrael nie było na mapie świata). Do 1974 roku należała do AFC(Azjatycka Konfederacja Piłkarska ), później doOFC (Konfederacja Piłkarska Oceanii), CAF(Afrykańska Konfederacja Piłkarska), nawet CONMEBOL(Południowoamerykańska konfederacja piłki nożnej), a w 1994 roku została przyjęta do UEFA.

Pzdr.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1594262

...bierze udział w festiwalu  piosenki Eurowizji i wygrywa?

Vote up!
7
Vote down!
-2

Verita

#1594267

http://www.innyswiat.most.org.pl/18/oszustwo.htm

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1594304

pozornie tylko europejskich działaniach przypomina dowcip z czasów wzmożonej aktywności Gierka, kiedy to obywatel przemęczony ciężką pracą i zafrasowany chciał odpocząć i włączał telewizję, a tam Gierek - teraz szydzi, otwierał lodówkę, żeby coś zjeść, a tam Gierek - szydowskie produkty, to ostatecznie bał się otworzyć butelkę, aby mu z niej Gierek - nachalni, rozpanoszeni szydzi nie wyskoczyli!!!

I tak właśnie teraz w Polsce jest, szyd, na szydzie i szydem pogania! Ważne jest, i podkreśla to niby polski żont, że szydom się coś podoba lub nie, szydzi coś akceptują lub nie, szydzi się na coś zgadzają lub nie, ale to jest do k***y nędzy Polska i nie chcemy tej nachalnej proszydowskiej retoryki, bo mamy swoje, własne polskie sprawy, a im nic do tego!

Nie chcemy o nich słuchać, wiedzieć i ich oglądać, mają swój izrael i szydo-amerykę i tam niech zostaną nie narzucać się Polakom!!!

Z powodu ich kłamstwa, chamstwa, pomówień, agresji, antypolonizmu i nieuczciwości, po prostu przejedli się nam jak trzydniowy barszczyk -  szygać się chce!!!

Vote up!
16
Vote down!
-1
#1594308

Prawdziwa.TV Historia, Kultura,tak zaszydzona że mało kultury i histori tam Polski.

Czy TVP też już zaszycona ???

Kurski niezmywalny jak kiedyś urban.Aż ślini się z duposzydostwa jakie uprawia.

  Prezes nie ogląda TVP i gu... Goobchodzi co Kurski nam pokazuje.

Znowu czytałaś Fredka mi w myślach.I jeszcze publikujesz cudze myśli.I co mam zrobić????

Masz 5

:-)))))

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

Mateo

#1594332

Jutro w związku z wynikiem dzisiejszego meczu Pani Ambasador Izraela, Anna Azari wyda specjalne oświadczenie. Jak dowiedziałem się od anonimowego informatora związanego z Ambasadą tego kraju, kwoty wymaganych odszkodowań zostaną znacznie podniesione.

8-)))))))))

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0
#1594310

pochodna wpływów politycznych w Europie, jak zgaduję. muszą byc jednak jakies powody, przedstawiane np. w prasie i przy organizacjach. może płaczą, że z Arabami i Murzynami nie da się zrobic zawodów? może mają się - i inni (kto?) uznają, że są bastionem europejskosci, więc przynależą (jak?)? a może jakies pajace kiedyś uznały, że lezą w Europie, kto wie

 

Vote up!
4
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1594311

 IZRAEL O WŁOS OD WYGRANEJ Z POLSKĄ

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1594313

- kibicuje Żydom udając cały czas Polaka.

W młodości mózg sobie lepiej z tym radzi a teraz będzie macą zagryzał polską wódkę i palił menorę na choince zamiast lampek.

A na wigilię obrzezane napletki w sosie własnym - niech to h... strzeli.
Na parady równości też zaczął latać z gołą d... pomalowaną tęczowo jak pawian.

A tu link dla przypomnienia "kultury" tej bolszewickiej świni:

https://www.youtube.com/watch?v=xjML66zijaI

Vote up!
8
Vote down!
-1

***** tvn.

#1594340

 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1594319

Pytasz Krzysztofie,

......Może ktoś mnie oświeci dlaczego Izrael jest traktowany jako państwo europejskie.......

 Więc Ci zaśpiewam:

Bo dla żydków Europa TO jest dojna krowa!

Dzięki Polsce egzystują tutaj już od wieków.

I polina im się chce - więc piłka kopana:

- my z jewropy siem wywodzim!

AJ! WAJ!

ta joj! da dana dana.......

&

No i jeszcze dodam - już nie śpiewająco, że to jest nasza własna wina, że w Polsce Naszej szyd za szydem stoi, i szydem POgania. Najciekawsze w TYM wszystkim, że o TYM nam szydówka Przypomina. Wyjątkowa szydówka, bardziej chyba Polka. Bardziej Polska niż te wszystkie POPy, co to udają Polaków. Że nie będę palcem wskazywał. Wszyscy wiemy. Samiśmy ich wybrali, na nich głosowali......

POLECAM TO nas budzenie przez szydowską Polkę. Przez WIELKIE P........:

https://youtu.be/vZ2OdsRyyic

NIE WYBIERAJMY!!! 

nigdy więcej  szydów. Na żadne publiczne stanowiska. Sprawdzajmy rodowody do trzeciego pokolenia! Albo nawet do czasów tej szydowskiej Esterki, która wokół paluszka (?) swego owinęła naszego Kazimierza Wielkiego.

No i zaczęły się szydowskie schody. I wciąż po tych szydowskich schodach schodzimy, miast wznosić się na wyżyny. Szydostwo chce nas zjeść! I swój polin wznieść!

Czy im na to pozwolimy?!

oby nigdy NIEEEEE!

https://www.youtube.com/watch?v=Oz2GfdE8kPo

Vote up!
10
Vote down!
0
#1594327

Ano dlatego, że to żydzi założyli Jewrejsojuz i kierują go na swoje "właściwe tory" - kierunek nakreślony przez Marksa i Engelsa. Nie udało się opanować świata przez wykonawców rosyjskich, próbują przez jewrejpejskich w czym nie mały wkład ma i Polska - precyzyjniej - żydzi udający Polaków pod Polakom zrabowanymi nazwiskami oraz wszelaka "swołocz" szabesgojska. Widzimy to na co dzień.

Vote up!
6
Vote down!
0

antyleming

#1594337

Dziękuję za wszystkie komentarze. Wczoraj oglądałem mecz a później "ziuziu". 

Oczywiście jest wiele argumentów, aby Żydzi walczyli w funkcjonowali jako państwo w Europie i to nie tylko na niwie sportu. Mam jednak jedno zastrzeżenie: dlaczego Izrael nie może walczyć na swoim kontynencie? Odpowiedź jest też bardzo prosta. Ich szowinizm i okupacja Palestyny spowodowały, że tam są alienowani w każdej postaci. Gdyby nie byli szowinistami i byli skłonni do zawarcia pokoju takiego obrotu sprawy by nie było.  

Stworzyli dla Palestyńczyków swoiste getto i ja się nie dziwię, że są przez Arabów znienawidzeni, choć i Arabowie są Semitami i ich religia jest bardzo zbliżona do judaizmu i po części Talmudu. 

Ale dlaczego mamy - jako Europejczycy - zgadzać się, aby Izrael był traktowany jako państwo europejskie? No chyba, że to sami Żydzi dziś rządzą Europą i USA. I chyba tak jest, co jest bardzo negatywne dla wszystkich. 

Izrael cały czas potrzebuje dodatkowych ludzi żydowskiego pochodzenia. Dlaczego więc np. Żydzi amerykańscy nie przenoszą się do swojego państwa, o które zabiegali i o które walczyli? Może chcą mieć wpływ na innych? I to też jest niemal pewne. Poza tym światowa finansjera jest w rękach Żydów a ten, kto ma pieniądze może nawet "rządzić światem". 

Pomysł stworzenia Światowego Rządu (NWO) też jest ich dziełem. Podobnie jak pomysł dezorganizacji państw narodowych, bo po takiej dezorganizacji byliby jedynym krajem homogenicznym i mogliby zarządzać innymi. Stąd też pomysły redukcji populacji ludzi i promowanie takich zjawisk jak pornografia, eutanazja, aborcja, wykorzenianie z tradycji, antychrześcijaństwo i wiele innych. 

Uważam, że te działanie są antyludzkie i winniśmy z tym walczyć na wszystkich frontach. 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1594388

militarna ,sztuczny twor ktory bez dotacji czyli ukradzionych gojowskich pieniedzy by nie przetrwal.Ile trzeba forsy na ta militarna baze, ktora oplywa w dostatku,iaby utrzymac cala populacje darmozjadow tego sie nie dowiemy,ale pewne jest ze ciagle im malo wplywow z biznesu holokaustu,oplat za CO2,sprzedazy trucizn w postaci szczepionek inp.statyn,produktow GMO itd.oraz koszernego taxu - wymuszanego haraczu na producentach juz nie tylko zywnosci ale i na wszelkich towarach, ba nawet ulice i przejscia sa juz koszerne.
Podejrzewam ze duza czesc Zydow moze miec obywatelstwo jakiegos kraju europejskiego i oni tak naprawde nie utozsamija sie z Izraele panstwem ,ktore nie jest panstwem ich przodkow.
A o ile wiem to zydowskie panstwo Polin lezy w Europie ma zydowski rzad a w nim zydowskiego premiera prezesa i prezydenta a nad nimi czuwa genaralny guberanator Daniels jak kiedys Franka za okupacji niemieckiej.
Tak ze dziwi mnie ta naiwnosc w pytaniu dlaczego oni graja w euroPEJSKICH rozgrywkach.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1594433

zobacz synek tych Polaków wszędzie pełno, tylko w Warszawie same nasze

Vote up!
3
Vote down!
0

przypadkiem

#1594507