EWA KOPACZ ANIOŁ ŚMIERCI - NA METR W GŁĄB

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

EWA KOPACZ  - ANIOŁ ŚMIERCI - NA METR W GŁĄB

Teren katastrofy rozkopaliśmy na metr w głąb - oświadczyła z mównicy sejmowej Ewa Kopacz. Jeszcze jedno bezczelne kłamstwo.

Dr Mengele rychło zyskał wśród więźniów Auschwitz miano Anioła Śmierci. Czyny tego zwyrodniałego doktora medycyny są ogólnie znane. Propaganda hitlerowska wcale nie kryła się z ujawnianiem jego działalności, nazywając ją "pracą naukową dla dobra ludzkości".

Jakim mianem określić działalność Ewy Kopacz, posłanki na Sejm RP, ministra zdrowia? Uzyskała miano "Doktora Śmierci", nie tylko w społeczeństwie przerażonym jej działalnością publiczną  w służbie zdrowia ale również w środowisku lekarskim i wśród farmaceutów. Te opinie są mi znane z osobistych rozmów z lekarzami i farmaceutami, jako, iż wywodzę się z rodziny lekarskiej z tradycjami. Te wszystkie opinie Ewa Kopacz ma "głęboko i szeroko", etc., skoro jest zaprzyjaźniona i popierana przez Donalda Tuska i UE. Ten bezwzględny rusofilski premier, trzymający się kurczowo władzy, dla którego priorytetem są słupki sondażowe, a nie dobro społeczeństwa, uważa Ewę Kopacz za znakomitego ministra zdrowia, godnego awansu na marszałka Sejmu RP. Czyniąc Ewę Kopacz drugą osobą w państwie, wystawia sobie premier świadectwo działania antypolskiego. Jego przyjaźń ze "Związkiem Radzieckim na czele" świadczy po raz kolejny, że jest "Naszym człowiekiem w Warszawie", co z całą satysfakcją obwieszcza kremlowska www.gazieta.ru.

Rosjanie ukradli dokumenty zmarłych i karty kredytowe Andrzeja Przewoźnika, kokpit samolotu. Kości zmarłych do dzisiaj leżą na terenie zbrodni. Poza tym zamienia się zwłoki, plombuje trumny, fałszuje sekcje zwłok, jak np. Zbigniewa Wassermana czy Przemysława Gosiewskiego. W dniu dramatu wybito szyby w samolocie i poprzecinano instalacje. Za ujawnienie tych zdjęć TVP zlikwidowała "Misję specjalną" Anity Gargas , a dziennikarkę po prostu wyrzucono z pracy. Minister Spraw Zagranicznych Rosji oświadczył, że niszczenie samolotu to był wybryk chuligański, Leszek Miller powiedział, że te części potrzebne są do badań, a jeszcze inny decydent ze strony polskiej oświadczył, że to jest nieprawda, że nic się nie wydarzyło z rozbijaniem szyb, cięciem wraku, czy przecinaniem instalacji, że to wymysł Jarosława Kaczyńskiego. Czyli kłamstwo na kłamstwie, łajdactwem poganiane.

Minister zdrowia Ewa Kopacz nie była obecna podczas sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej, pomimo złożonych o tym zapewnień w Sejmie RP.

Antoni Macierewicz przywołał fragment rozmowy z rzecznikiem Naczelnej Prokuratury Wojskowej, płk Zbigniewem Rzepą, zamieszczony w "Gazecie Wyborczej". Rzepa pytany, czy polscy prokuratorzy i patomorfolodzy uczestniczyli w sekcjach zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy, odpowiedział, że nie.

Okazuje się z wypowiedzi prokuratury wojskowej, że wbrew temu o czym nas zapewniano przez ubiegły rok, nie było prokuratorów i nie było patomorfologów przy sekcji zwłok ofiar smoleńskich. To rzeczywiście jest samo w sobie szokujące, ale trzeba do tego jeszcze dodać, że przecież my wszyscy, na posiedzeniu Sejmu, byliśmy zapewniani przez minister Kopacz, która robiła to na polecenie Tuska, iż właśnie byli - prokuratorzy i zwłaszcza patomorfolodzy - powiedział Macierewicz.

"Jeśli chcesz przeżyć w polskich szpitalach, to lepiej umrzyj" - powiedział mi jeden z pacjentów oddziału neurologicznego Szpitala im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.

- Panie, zna pan piosenkę Pietrzaka "Rzygać się chce"?  odpowiedział mi jeden z lekarzy Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka  Centrum Medycyny Ratunkowej, w ramach odpowiedzi na moje pytanie dla "Kuriera" Chicago, co może powiedzieć o osiągnięciach, lub niedoskonałościach Centrum Medycyny Ratunkowej wrocławskiego szpitala.

"Polskie szpitale z powodu zadłużenia są pozbawione podstawowych leków, nawet tych ratujących życie"  powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" Bogdan Dziatkiewic dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku.

"Nawet na planowane zabiegi w naszym szpitalu pacjenci czekają w długich kolejkach" ? powiedział Andrzej Nowakowski, naczelny lekarz Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu.

"W budżecie państwa nie ma już pieniędzy na umarzanie długów placówek służby zdrowia, a zapewnienia Ewy Kopacz o sprawnie działającej służbie zdrowia są tak aroganckie, jak i bezczelnie kłamliwe"- powiedział lekarz Centrum Leczenia Bólu,  proszący o zachowanie anonimowości ( nazwisko znane redakcji "Kuriera" Chicago ). Ta placówka Centrum Leczenia Bólu w mieście wojewódzkim została w połowie roku 2010 pozbawiona dotacji Narodowego Funduszu Zdrowia, w ten sposób pozostawiając cierpiących pacjentów bez pomocy lekarskiej w połowie leczenia.

Niektóre szpitale przestały chorym wydawać posiłki, nierzadkie są wyłączenia energii elektrycznej czy zaopatrzenia w wodę. Co tragicznego może się wydarzyć z braku energii elektrycznej w czasie zabiegu operacyjnego?  Takie pytania dyrektorów szpitali do Ewy Kopacz pozostają bez odpowiedzi.

Krakowskie przyszpitalne Centrum Diabetologiczne odmawia bezpłatnego leczenia chorym na cukrzycę. Wizyta u lekarza jest płatna 55 zł, natomiast na bezpłatną wizytę refundowaną przez NFZ czas oczekiwania wynosi około pół roku.

Przychodzi do głowy retoryczne pytanie, co mają uczynić chorzy na cukrzycę bez pomocy lekarskiej, bez insuliny czy leków przeciwcukrzycowych. Według własnego rozeznania, wynikającego z rozmowy z lekarzem endokrynologiem, pacjent chory na cukrzycę, pozbawiony leczenia insuliną lub leków przeciwcukrzycowych na pewno niedługo umrze. A czy to będzie śmierć spowodowana hiperglikemią  (przecukrzeniem) ,czy też śpiączką cukrzycową z braku leków, w tym insuliny, będzie zapewne odnotowana w statystykach ministerstwa zdrowia jako śmierć naturalna spowodowana cukrzycą.

Czas oczekiwania na wizytę u specjalisty wynosi około pół roku, a np. w przypadku choroby niedokrwiennej serca (choroba wieńcowa  czy migotania przedsionków), okres oczekiwania na wizytę u kardiologa jest taki sam.

Systematycznie pogarsza się jakość podstawowej opieki medycznej, nie istnieją już gabinety pogotowia ratunkowego w całym kraju, można liczyć jedynie na pomoc odpłatnej pomocy ratunkowej firmy Falck, ale tylko przy zakupie rocznego abonamentu  niewyobrażalnie drogiego.

Nie istnieje w kraju doraźna pomoc medyczna, nawet odpłatna, bez abonamentu. Marnotrawione są pieniądze publiczne, postępuje degradacja szpitali. Najbardziej dramatyczna sytuacja panuje na Dolnym Śląsku, gdzie większość placówek znalazła się na krawędzi bankructwa.

W wielu przychodniach specjalistycznych w kraju najbliższy wolny termin jest w roku 2012. Początek maja to czas, w którym placówki opieki zdrowotnej powinny mieć jeszcze sporo pieniędzy. Nic podobnego, np. szanse dostania się do chirurga naczyniowego w roku 2011 nie istnieją. Ratująca życia diagnostyka przy pomocy rezonansu magnetycznego jest możliwa w roku 2012. To samo dotyczy pomocy onkologicznej w całym kraju. Zbliżamy się do granicy całkowitej zapaści, w niektórych regionach kraju już przekroczonej.

Za to odbędzie się ogromnym kosztem Euro 2012, m. in. na stadionie im. Stepana Bandery we Lwowie, ukraińsko - hitlerowskiego atamana, założyciela "SS Galizien" do spółki z wrogami Polski, ukraińskimi bandytami spod znaku OUN - UPA  wznoszącymi na lwowskich ulicach hasła: "śmierć Lachom".

Na szczęście Zakład Ubezpieczeń Społecznych refunduje obrządki pogrzebowe.

Zbliżają się wybory parlamentarne w 2019 roku. Telewizja lansuje postać Ewy Kopacz, jako wybitnej Polki, która po wygranych wyborach w b.r. (2019) uzdrowi nasz kraj. Czyżby na metr w głąb?

Jako przeciwwagę dla post komunistki Ewy Kopacz prezes TVP-Info Jacek Kurski powołał komunistkę Magdalenę Ogórek kandydatkę SLD na prezydenta Rzeczypospolitej  z rekomendacji tow. Leszka Millera na szefową awanturniczej audycji "Studio Polska" i partnerkę w głupawym programie "W tylewizji ekstra"- wyłącznie dla matołków z durnowatymi wierszykami "poety" Marcina  Wolskiego z Magdaleną Ogórek w tle.

"Haj żywiot towariszcz Stalin" - skazal towariszcz Leszek Miller - tak się powinna nazywać audycja "Studio Polska"

WYKREŚLIĆ Z PARSZYWEGO TYTUŁU "STUDIO POLSKA" SŁOWO POLSKA!!!

Tymczasem Rafał Ziemkiewicz (w towarzystwie Magdaleny Ogórek) pod koniec stycznia (dzień po tym jak ambasadorka Izraela skrytykowała nową ustawę o IPN), napisał: - Przez wiele lat przekonywałem rodaków, że powinniśmy Izrael wspierać. Dziś przez paru "głupich względnie chciwych parchów" czuję się z tym jak palant.

 Mówić lub pisać o Żydach "parchy" jest niedopuszczalnym sformułowaniem rasistowskim zawartym m.in. w "Mein Kampf" Adolfa Hitlera.

Jak na takie sformułowania reaguje Muzeum Historii Żydów Polskich Polin?

Patrz ]]>https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/muzeum-pokazuje-wpisy-ogorek-i-ziemkiewicza-na-antysemickiej-wystawie-jest-reakcja-publicystow-aa-k5jV-7QLb-3CXa.html]]>

 

 

 

 

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Rafał Ziemkiewicz o Żydach: "chciwe parchy". Ciekawa jestem co by powiedział publicysta? Rafał Ziemkiewicz, gdyby jego nazwali  "chciwym parchem"?

Wydawać by się mogło, że na antysemickie komentarze najczęściej mogą się decydować osoby przynajmniej teoretycznie anonimowe w sieci. Ale na komentarze pozbawione dobrego smaku zdecydowali się także znani prawicowy publicyści.

 

"Przez wiele lat przekonywałem rodaków, że powinniśmy Izrael wspierać. Dziś przez paru głupich względnie chciwych parchów czuję się z tym jak palant" – napisał na Twitterze Ziemkiewicz, wywołując oburzenie sporej części komentatorów.

Rafał Ziemkiewicz przekroczył nie tylko poczucie dobrego smaku ale wykazał się antysemityzmem, co jest ścigane prawnie!

Vote up!
8
Vote down!
-5

lwowianka

#1579764

Magdalena Ogórek asystowała przy tej wypowiedzi "ty parchu". Ona też powinna za to odpowiadać, a nie wygrażać się Muzeum Polin i wyzywać Żyda Borowskiego, że zmienił nazwisko.

I to są dziennikarze panie Kurski? Jak panu nie wstyd!!!

Vote up!
5
Vote down!
-7

Bozena Lukawska

#1579765

a gdzie wnioski?

Trzeba było za całokształt zaniechania działania posadzić na 6 miesięcy w wydobywczym  i skazać wraz z współsprawcami a dzisiaj nie byłoby konkurencji?

Pan R. Z. brzydko w kontekście powiedział co powiedział. Bardziej  istotnym jest asystowanie państwu Izrael? Język , którego używa cechuje się wysoką erudycją i bystrym spojrzeniem na rzeczywistość,  lecz dla wielu odbiorców stanowi przejaw mowy wysoce niepoprawnej vide cyt. " „Kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień... "

PS

https://www.uziemkiewicza.pl/publikacje/felieton-interia/715-czy-izrael-jest-g%C5%82upi

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1579779

Autorom przypominają się "dobre czasy"kiedy za słowo prawdy szybciutko leciało się etapami na Kamczatkę. Ubolewają, że dzisiaj Polacy nie skorzy do "kablowania". A Ziemkiewicz powiedział to co myśli znaczna część Narodu, a na pewno wszyscy Polacy po tej akcji z IPN.

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-6

antyleming

#1579786

A jednak nie podobalo to sie rowniez "Polakom " z Niepoprawnych... widac to bowiem po minusach pod Panskim komentarzem...

Aj wej ilu tu "Polakow" na Niepoprwnych :-)))))))

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1579800

Panie "szum", wypraszam sobie takich hejterskich artykułów....efekt ma Pan pod siedzibą TVP  - barbarzynski atak na kobietę.2.02.2019

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1579792

Jezeli Panski komentarz, to nie sarkazm, to chyba tym nickiem troche sie Pan " przechwalasz"

:-))))))))

 

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1579802

Amatorszczyzna w całej rozciągłości, nic tu do myślenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1579826

Magdalena Ogórek zaistniała w mediach przede wszystkim jako kandydatka na prezydenta RP w 2015 roku z ramienia SLD. W wyborach prezydenckich startowała z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, na którego czele stał wówczas Leszek Miller. Wbrew pozorom Magdalena Ogórek wykazywała duże zainteresowanie polityką jeszcze przed ogłoszeniem jej kandydatem na prezydenta. Na początku swojej kariery zawodowej odbywała staże i praktyki w Biurze Integracji Europejskiej, działającym przy Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego "Alka" i Kancelarii Premiera Donalda Tuska.. Ogórek przez dwa lata pracowała w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji koalicji PO-PSL, a następnie zaczęła współpracować z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Co ciekawe, już w 2010 r. zaangażowała się w przygotowywanie kampanii wyborczej Grzegorza Napieralskiego (była członkinią jego sztabu wyborczego).

Ma zapatrywania lewicowe i nie rozumiem dlaczego pracuje w TVP-info?

Vote up!
4
Vote down!
0

Bozena Lukawska

#1579829

Ale my o Panu, a nie o mnie :-))))

I powtarzam od lat, amator i owszem lecz zdecydowany...

Gdy patrze na tych "zawodowcow" , to rece opadaja... poza tym nie ladnie sie wychwalac :-)))))

A Pan, ze zapytam, to zawodowiec czy amator ?

Bo, ze " myslacy" to mozemy doczytac :-)))

No coz, nie bedziemy zadrazniac..., ze myslacy, to wierzymy na slowo :-))))

Vote up!
3
Vote down!
0

chris

#1579836

Tak Amatorze, KAŻDY,  kto o sobie publicznie taką opinię wydaje, wystawia sobie jednocześnie świadectwo. A jakie ono ??? No coment............ 

Pozdrawiam 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1579865

Troche enigmatycznie, choc calkiem zrozumiale ;-)))))))

lub mozna wyrazic to odwrotnie....

pozdrawiam

Szczesc Boze

ps.Tyle zesmy Polakami ile Polskosci w sercach naszych ;-)

ps.2

Jeszcze z 2 lata bedzie okienko otwarte na powrot do kraju...

pozniej bedzie trudniej..., a nawet bardzo trudno...

Takie sa moje " prognozy"..., a ja bardzo rzadko sie myle...bardzo...bardzo...rzadko...

Wez to prosze pod uwage...

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1579911