Jak Pan Bóg zadrwił sobie z wrogów Kościoła…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Po fiasku ratowania dzików przed reżimem Kaczyńskiego (w związku ze stanowiskiem KE), w święto Trzech Króli totalna opozycja rozpoczęła kolejną wojnę. Totalną wojnę z Kościołem:

- Nasza inicjatywa to pierwszy krok na drodze do świeckiego państwa. Zaczynamy od uregulowania kwestii religii w szkołach, bo w szkołach wszystko się zaczyna. Nie widzimy też żadnych podstaw do finansowania kościoła z budżetu państwa – mówiła Barbara Nowacka, liderka stowarzyszenia Inicjatywa Polska, na konferencji rozpoczynającej zbiórkę podpisów pod petycją "w sprawie podjęcia prac legislacyjnych zmierzających do uchwalenia ustawy o świeckim państwie".

Totalny atak na Kościół nie jest niczym nowym dla komunistów, dla których od czasów Lenina wiara w Boga to opium dla ludzi. Obecnie już marginalna Nowoczesna partyjka ustami swej lewackiej przewodniczącej od dawna tę wojnę prowadzi: Chcemy rozdziału Kościoła i państwa - mówiła szefowa klubu Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer podczas niedzielnej konwencji programowej partii. Zapowiedziała, że Nowoczesna, gdyby doszła do władzy, zakończy finansowanie lekcji religii przez państwo oraz wprowadzi dobrowolny podatek kościelny. - Nie ma zgody na sojusz tronu z ołtarzem! –krzyczała szefowa marginalnej partyjki.

Do wojny z Kościołem przystąpił też niezawodny Grzegorz Schetyna- szef Platformy Obywatelskiej, któremu udało się pożreć Nowoczesną. Schetyna występując w Grafffiti PN zapowiedział „redefinicję relacji państwo-Kościół” oraz „próbę cywilizacji tych relacji" (sic!) . Schetyna uznał te relacje za barbarzyńskie, więc Platforma Obywatelska gdy zdobędzie władzę to je ucywilizuje... Zapewne w ramach jednej ustawy, która pozbawi Polaków nie tylko 500+, niższego wieku emerytalnego i polskiej waluty – ale i Kościoła. Kościoła, bez którego nie powstało by Państwo Polskie…

(]]>https://twitter.com/PolsatNewsPL/status/1082916584337952768]]>)

Na początku nowej wojny z Kościołem i Panem Bogiem stała się jednak rzecz straszna! Coś, czego najwięksi komuniści (włacznie z tow. Kwaśniewskim , Czarzastym i Millerem) nie przewidzieli. A na pewno już nie przewidziały tego lewaczki Nowacka i Lubnauer oraz lider POKOmunistycznej koalicji Grzegorz Schetyna!

Pan Bóg zebrał ich wszystkich w Bazylice Mariackiej w Gdańsku na pogrzebie ich brata Pawła Adomowicza!

Mało tego – ich brat na którego zwłokach usiłują odzyskać koryto pt. POLSKA – został pochowany w tejże Bazylice! I to na oczach Lisa, Michnika, Scheuring-Wielgus, Czarzastego, Millera, Olejnik, Owsiaka, Tuska, Kwaśniewskiego, agenta Bolka, prezesa Rzeplińskiego, Borsusewicza i oczywiście Schetyny!

Pogrzeb kościelny w asyście wojska i przy obecności premiera i prezydenta RP zrujnował kolejną wojnę totalnej opozycji przeciwko Polsce, zanim się zaczęła! Jedyne, na co było stać pro-niemieckie i lewackie władze m. Gdańska, którym marzy się rozdział Gdańska od Polski, to przesunięcie prezydenta i premiera do piątego rzędu ławek. Paradoksalnie więc, w pierwszych rzędach zasiedli ci, co walczą z Panem Bogiem, z polską tradycją i ciemnogrodem, dla którego Krzyż Jezusa Chrystusa był, jest i pozostanie jedynym kompasem i Nadzieją na tym świecie.

Pan Bóg choć nierychliwy – zaledwie w dwa tygodnie po święcie Trzech Króli – zadrwił sobie z tych wszystkich, którzy zamierzają Polaków pchnąć w świat bez Boga, bez moralności i bez Prawdy… Bo post-komunistyczne lewactwo, beneficjenci układu z komunistami na naszych oczach dzisiaj Prawdę nazywają nienawiścią a ich jedynym celem jest zdobycie absolutnej władzy.

Jak ją łatwo utracić, świadczy przykład ś.p. Pawła Adamowicza…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (27 głosów)

Komentarze

Dobrze napisane, jednak jest jeszcze jedna rzecz, o której nie wspomniałeś. Mianowicie współpracy przedstawicieli kościoła z tymi, którzy chcą wyrugować Boga ze szkół i życia publicznego - igrają z Bogiem, ja bym się bał...

Vote up!
20
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578907

......współpracy przedstawicieli kościoła z tymi, którzy chcą wyrugować Boga ze szkół i życia publicznego - igrają z Bogiem, ja bym się bał...

Kiedyś gdzieś wpadła mi w oko INFORMACJA na temat tychże "przedstawicieli". Nie wiem skąd człowiek upubliczniajacy TĘ INFORMACJĘ miał wiedzę, no ale wiedza była dość porażająca. Dotyczyła mianowicie kleryków rozpoczynających "karierę" w Polskim Kościele. Wiedza dotyczyła "otczestwa" tychże kandydatów do TEJ kariery. TO był dokument.    Z jego lektury wynikało, że są TO ludzie o rodowodzie myckowatym, no i że ich zadaniem jest właśnie to o czym Wspomniałeś wyżej Szanowny SolidarnyX. - wyrugować Boga chcą ze szkół, i z życia publicznego......no a po tym posadowić na czosnkowych fundamentach ten ichni polin. Ten syf ickowy w Naszej Katolickiej Polsce. Wiele odsłon i oblicz ma ta agenturalna działalność wrogów Polski, których celem odwiecznym jest Naszej Polski unicestwienie.  Kłania się wiekopomne dzieło Wielkiego Stanisława Staszica, księdza właśnie - "O przyczynach szkodliwości żydów".         

STANISŁAW WAWRZYNIEC STASZIC - Wolna Polska

wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/07/O...

O PRZYCZYNACH SZKODLIWOŚCI ŻYDÓW I ŚRODKACH USPOSOBIENIA ICH, ABY SIĘ SPOŁECZEŃSTWU UŻYTECZNI STALI Do przyczyn wielkich nieszczęść narodu polskiego należą żydzi. Niebaczni przodkowie nasi od skończenia się domu Piastów, ciągle nie zważali na postęp cywilizacji Europy, ani użytkowali z doświadczeń innych narodów.

     

Jednym z tych oblicz, twarzy zniewolenia i niszczenia Naszej Ojczyzny dzisiaj, jest oblicze gostka, gówniarza, który spadł z "księżyca", i wodzi na smyczy "naszego" prezydenta! i przed którym czołgają się je lity polityczne warszawki, i nie tylko.

Imię tego wodziciela i twarz jego myckowatą zna każdy. Jonathan jemu ?????  

Vote up!
9
Vote down!
0
#1579013

poeta - co do kleryków, to sam widziałem kiedyś jak jeden z nich w sobotę na głos powiedział "jutro niedziela, jak ja nie lubie niedziel, tylko proboszcz lubi niedziele, bo kasa wejdzie". Niedziela, dzień Pański, a kleryk nie lubi Niedziel, bo wtedy ma więcej "roboty" - no i jaki z takiego kleryka będzie potem ksiądz?

 

Co ko Bazyliki Mariackiej to od lat jest ona prawie zamknięta dla wiernych - wejdziesz tylko poprzez specjalne bramki tuż przed mszą i podczas mszy - zaraz po mszy bramki zamykają i.... sezon turystyczny, zwiedzająniemcy 9i nie tylko) groby tam pochowanych - zarabiają na zmarłych. Juzwidziałem nie jedna osoba im w oczy mówiła jakie to ochydne ale od lat nic nie zmieniają.

Co do dominikanów, to fakt, że sąpo części umoczeni w Amber Gold - więc wszystko to do siebie pasuje i ich postawa.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1579021

No Widzisz SolidarnyX, jak Potwierdziłeś to moje wspomnienie z przeszłości. To moje gdzieś kiedyś. Dla nich przecież najświętszy jest sabatday nigdy Sunday. Takich gostków Polska "gości".

WON! Stąd

zanim zatańcują na śmierć:

https://www.youtube.com/watch?v=jJ8_XlXJdD8

NASZĄ POLSKĄ ŚWIĘTĄ ZIEMIĘ - przy wsparciu Juda szy

https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/07/O_przyczynach_szkodliwosci_zydow.pdf

Vote up!
5
Vote down!
0
#1579040

Strach przepełnił umysły rzeszy grzeszników i przywiódł ich na próg Świątyni gdzie otrzymali oczekiwane - od kapłanów uspokajające zaklęcia a od urzędników Cesarza zapewnienia o ochronie roztaczanej nad sumiennie płacącymi ustalone daniny.

Jutro, jak wcześniej,co dnia.pokrzepieni świadomością jak ich "jest wielu" znów zaczną zbierać się w miejscach Bogu niemiłych. Aby stamtąd miotać bezsilne złorzeczenia i wznosić jałowy, jazgotliwy lament do Władcy Ciemności ,który wciąż nie kwapi się ustanowić ich namiestnikami swojej władzy na ziemi.

Zwykła kolej rzeczy,zdeterminowanych głupców niezdolnych do zrozumienia ani dzieła stworzenia ani własnej postaci i roli przez nie określonej,przynależnych do sfery Chaosu dalekich od ludzkich racjonalnych czy twórczych wyborów. 

Vote up!
12
Vote down!
0
#1578913

Co ciekawe, to wszystkie te tuzy dziennikarstwa ćwierkały z jednego hipokryzyjnego klucza a tacy jak Janecki, Ogórek to wywoływali wręcz obżydzenie. Łosiewicz nawet krzyżyk schowała pod czarną, żałobną sukienkę w TVPINFO.

Nieudolna mistyfikacja gdzie widać na pierwszy rzut oka to tworzenie takich "faktów smoleńskich", czyli mataczenie.

Dziwna i niespotykana rzecz to to, że prezydent Gdańska był operowany. Po ujawnieniu danych z sekcji o ciosie nożem w serce jest oczywiste dla każdego medyka, że ten człowiek żył jeszcze na tej estradzie 2-3 min. Dalej leżał około 20 min. do przyjazdu pogotowia (był reanimowany czyli wyciśnięto z ciała resztkę krwi, dosłownie) po czym trafił około godz. 21 do szpitala na stół operacyjny. 
Zwracam tylko uwagę jako laik, że mózg żyje w takich warunkach ok. 15 min. więc po co było robić operację na zwłokach? Komu potrzebne były te 12 godzin do ogłoszenia śmierci skoro zgodnie z tym co przekazano w telewizjach człowiek nie żył już 20:05? 
Znowu jakiś "mały smoleńsk"?
P.S. Może wypowie się jakiś lekarz?

cytuję komentzrz z innego portalu umieszczony pod tym moim wpisem:
"Andrzej Strzeminski6 godzin temuWyróżniona odpowiedź
Bardzo sluszna uwaga, bo podono cios nozem przecial aorte, a jesli to prawda to zakladajac ze cala objetosc krwi krazacej u prez. Adamowicza mogla byc ok. 5 l., to musial sie on zupelnie wykrwawic w ciagu ok. 40 skurczow serca. Dr Andrzej Boldireff Strzeminski"

Vote up!
12
Vote down!
0

panMarek

#1578957

sposób dokonania zbrodni, bardzo fachowo i celnie zadane ciosy, we właściwej kolejności, także zachowanie bezpośrednio po niej wskazuje na fachowca wysokiej klasy, takiego jak np. komandos lub przynajmniej mający takie przeszkolenie, a poza tym na żadnym z filmów nie widać  jego twarzy - przypadek? nie sądzę, raczej ustawka, zatem nie ma realnego dowodu, że to zrobił to ten nieszczęśnik, co wyszedł z więzienia!

Także fakt masażu serca u człowieka ugodzonego nożem w serce wskazuje na celowe działanie eliminujące ofiarę!

W sumie to z daleka śmierdzi służbami specjalnymi i dobrze zaplanowanym działaniem!

Pytanie tylko czy tzw. polscy politycy brali w tym udział? taki np. rudy zdrajca, czy inni pazerni na władzę i pieniądze, niekoniecznie zdradzieccy liberalni lewacy???

Wydarzenia, które nastąpiły po tej tragedii też wiele wyjaśniają, a kolejne zapewne wyjaśnią jeszcze więcej, aż strach sie bać co jeszcze Polskę i nas Polaków czeka???

Dobry Boże miej nas Polaków i nasza tak rozdrapywaną i rozgrywaną Polskę w swojej nieustającej opiece!!!

 

 

 

Vote up!
15
Vote down!
0

Tantum nudam veritatem

#1578979

cios nozem w serce jest smiertelny... Gdyby zabojca byl "fachowcem najwyzszej klasy" - to albo szybko opuscilby scene i ukryl w tlumie (gdyby byl to atak "na zlecenie" - tak by bylo), lub zaatakowal inne osoby - wszak mial na to dosc czasu.

Jego zachowanie po zabojstwie - swiadczy najwyrazniej o chorobie psychicznej. Na dodatek policja byla informowana o jego chorobie jeszcze przed opuszczeniem wiezienia...

Mozna stwierdzic, ze to PO samo sobie zgotowalo taki los - bo przeciez recydywista po 4 napadach na banki z bronia w reku zostal skazany w 2014 na 5 lat wiezienia (tyle zadal prokurator, tyle zasadzil sad) - zamiast na 10 czy 15. 

Vote up!
7
Vote down!
0

mikolaj

#1578986

z pewnością słyszałeś o zabójcach zadaniowanych, "zdalnie sterowanych" do wykonania poleconych zadań. To wydarzenie nosi wszelkie cechy takiej zleconej i zdalnie sterowanej przez służby specjalne roboty.

Przypomnę , że broń psychotroniczna jest obecnie dość powszechnie używana, a była już stosowana nawet w Wietnamie, zatem słuzby mają za sobą kilkadziesiąt lat doświadczeń w realizowaniu ustawek przy uzyciu tej broni!

Wiele zmian politycznych i oczywiscie gospodarczych na świecie, mniejszych i większych było tak realizowanych, zatem nie mów Kolego, że nie wiesz, czy nie słyszałeś, bo trudno w to uwierzyć :))))

Vote up!
10
Vote down!
-1

Tantum nudam veritatem

#1578994

prezydent Stanow Zjednoczonych - a jedynie burmistrz miasta sredniej wielkosci ( w skali Europy).

W Polsce nie ma (poki co) instytucji szkolacych "zabojcow zadaniowanych" .

Trzeba zwrocic uwage, ze szkolenie takich ludzi (jesli rzeczywiscie jest gdzies prowadzone) - wymaga lat a nie miesiaca - a zabojca wyszedl na wolnosc w grudniu 2018.

 No chyba, ze "zabojcow zadaniowanych" produkuje polski system penitencjarny - ale tez nie widze powodu, dla ktorego na "pierwszy strzal" wybrano Adamowicza. 

Vote up!
6
Vote down!
-1

mikolaj

#1579003

  Nie używał broni, bo jak można nazwać bronią gazowiec i atrapy. Zastanawiające jest, że okradał banki na tak symboliczne kwoty, raptem po kilka tyś. złotych. Po zabójstwie i cyrku medialnym położył się na scenie. Tak postępuje zabójca? Tak postępuje człowiek, który wie, że wywinie się małą karą, bo wspaniałomyślnie zostanie okrzyknięty wariatem. No i właśnie mamy potwierdzenie tej hipotezy. Medialnie już okrzyknięto go niepoczytalnym...Więc chyba wnioski nasuwają się same...Tym pokazem, chyba chodzi o przekaz..., że jeszcze możemy wszystko, nawet przy świetle jupiterów. Może jednak mamy prowokację, aby rozpisać przyspieszone wybory parlamentarne... Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1578997

Decyzja o usadowieniu VIP-ów w ławkach należała do rodziny i organizatorów (księży z Bazyliki Mariackiej) i to oni zadecydowali, że w pierwszym rzędzie siedzieli sami agenci z małżonkami: Oskar, Bolek i Alek. Za nimi niewiele od nich lepsi, ze smoleńską kłamczuchą i sprzedawczykiem polskich banków na czele. Urzędujący prezydent i premier Rzeczpospolitej wcześniej już wiedzieli, że tak dalekie miejsca zostały im przypisane i dobrze, że na to się zgodzili.

Również oficjalne wystąpienia były dokładnie zaplanowane. Żałośnie wyglądający przyjaciel rodziny zamordowanego prezydenta Aleksander Hall, w rozpiętym kołnierzyku, przekrzywionym krawacie i takiej marynarce, mówił głównie o nienawiści, tej płynącej z mediów publicznych, która jego zdaniem doprowadziła do tej tragedii. Po nim dominikanin ojciec Wiśniewski (Dominikanie z kościoła Św.Mikołaja dostali kiedyś dużą kasę z Amber Gold, którą podobno mieli oddać) też głównie o nienawiści, udając że nie słyszał tego, co przed chwilą nienawistnie powiedział Hall. Dominikanin ciskał gromy na nienawistników, rządzących kłamców, bo przemawiał jakby w imieniu nieżyjącego Adamowicza (on by tak powiedział). Dziwne, że dostał ogromne brawa, bo 3.5 tys. (bazylika w większej części była pusta) obecnych, to byli głównie tacy jak Adamowicz i jemu podobni. Na koniec, braciszek prezydenta Adamowicza, stojąc przy ołtarzu zaczął żebrać o głosy w nadchodzących wyborach. To takie kwiatki z uroczystości pogrzebowej, najlepszego, niezłomnego, najuczciwszego, bogobojnego prezydenta Gdańska. Arcybiskupie Głódź, na co jeszcze czekasz? Santo Subito 

Vote up!
20
Vote down!
0
#1578962

zachowuja sie dzisiaj - jakby nic sie nie stalo ( "nic sie nie stalo" tyczy atakow na Kosciol) sadzajac w pierwszych rzedach uroczystosci pogrzebowych swoich najwiekszych wrogowi a uczestniczac masowo - legitymizuja "totalnych" w oczach wierzacych. 

Czyzby stosowali zasade: "jak ktos uderzy cie w jeden policzek - nadstaw mu drugi"?

Nie podejrzewam... nie mysle tez, ze Pan Bog spowoduje nawrocenia komunistow i post-komunistow. Raczej przeciwnie: wykorzystaja oni latwowiernosc biskupow do walki z dzisiaj rzadzacymi - by zaraz po przejeciu wladzy (oby nie szybko) powrocic do swoich zlych zamiarow wobec Kosciola .

Vote up!
13
Vote down!
0

mikolaj

#1578985

hierarchowie Kościoła w Polsce Powiadasz Mikołaju. Kiedyś gdzieś, już nie pamiętam kiedy, ale pamiętam, że słowa te padły z ust Prawego Hierarchy Kościoła w Polsce, nie przebierańca POPa, czyli P ełniącego O bowiązki P olaka. Otóż słowa TE, które zapamiętałem, mówiły o TYM, że Kościół w Polsce, TO JEST WSPÓLNOTA WIERNYCH. To MY jesteśmy. MY POLACY.  Hierarchowie to są słudzy, których życie wybrane przez nich ma służyć wiernym wyznawcom Świętej Wiary w BOGA Prawdziwego i Syna Jego Zrodzonego z Maryi Dziewicy....... z JAKIEGOŚ POWODU PRZECIEŻ  ci hierarchowie nie dopuścili, aby przeprowadzona była lustracja wśród nich po 89tym..... Po owocach ich poznacie, mówią słowa Księgi Ksiąg.

Poznajemy, jacy hierarchowie są, i jaki to jest polski rząd. i KTO JEST KTO.......

Vote up!
6
Vote down!
0
#1579077

Niestety - papiestwo tez skrecilo na lewo - i dzisiaj prawie oficjalnie mowi sie o "kosciele lagiewnickim" .

 

Vote up!
0
Vote down!
0

mikolaj

#1579103

Nie wiem czy to jest znane IPN. Gdzieś na początku lat 50-ych kiedy już było jasne, że nie da się tak po prostu zlikwidować Kościoła w Polsce bezpieka umieściła niewielką liczbę agentów w ...seminariach. To zupełnie inna operacja niż księża patrioci czy werbunki agentów. Czasem się nad tym zastanawiam. Jaki był dalszy los projektu. Czy nie został po 56 przejęty przez towarzyszy radzieckich i nie był kontynuowany.   

Vote up!
2
Vote down!
0
#1579198

Należy zapytać proboszcza Brandtke czemu rzekomy katolik Adamowicz nie ma w okolicy grobu żadnego znaku krzyża św.

Vote up!
10
Vote down!
0

wujal

#1579015

Gdzie mycki i menory na tym polityczno-ekumenicznym sabacie?

Gdzie Schudrich z Danielsem? Aaaa! Nie chciało im się pozdejmować krzyży!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1579042

Czyniona przez kapłanów to komedia

Czarna jak kir żałobny zwisający

Tu od trupa gawiedź odgradzający

 

A ekspiacja  musi być uczyniona

By wyprosić Boga i naprawiona

Wina której się dopuszczono śmiało

Strzeżcie się Boga bo będzie bolało

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1579044

Bardzo ładnie napisany, dosadny i bez złośliwości. Piękny tekst, dawno takiego nie czytałem.

Za pozwoleniem, chciałbym go rozpowszechnić.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1579125

komentarze do tego artykułu są beznadziejne i nie w temacie, tak, jakby Wam zależało aby odwrócić uwagę czytelników od sedna tematu. Jak chcecie szukać sensacji i obwiniać kogoś za mord, to załóżcie osobny temat. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1579126

z Pana Boga wychwalając aborcjonistę, propagatora sodomii i człowieka nieuczciwego jakby był święty. 

Vote up!
4
Vote down!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1579248