POLAKOŻERSTWO Z MILLEREM W TLE

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

POLAKOŻERSTWO Z MILLEREM W TLE

Tekst publikowany 13 listopada 2011 r. Czy zaszły od tamtego czasu zmiany społeczno-polityczne? Tak. Naród wybrał nowego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz dokonał właściwego wyboru - partii Jarosława Kaczyńskiego do sprawowania władzy. Po owych wyborach w 2015 roku SLD nie wszedł do parlamentu. Tak chciał Naród.

Dzisiaj tzw. totalna opozycja jednoczy się z postkomuną SLD z upadłym Leszkiem Millerem i Palikotem bis Barbarą Nowacką w dodatku postkomunistką. W tym postkomunistycznym poczcie figurowała Magdalena Ogórek powołana przez postkomunę - totumfackiego Leszka Millera na kandydata prezydenta RP. Dzisiaj dzieją się rzeczy dziwne inspirowane przez Dobrą Zmianę, jakby niepomną wydarzeń opisanych niżej. Prezesem Telewizji jest Jacek Kurski odznaczony ostatnio orderem Inki.

Zachodzą pytania:

- Danuta Siedzikówna "Inka", wielka polska bohaterka, Żołnierz Wyklęty, była jedyną w gronie Żołnierzy Niezłomnych Polski Podziemnej?

-  Inni Żołnierze Wyklęci nie uzyskali takiego Honoru jak Inka, dlaczego?

- Laureat odznaczenia orderem Inki, prezes telewizji państwowej Jacek Kurski powołuje Magdalenę Ogórek - przyjaciółkę polityczną Leszka Millera, kandydatkę postkomuny na prezydenta RP - do sprawowania funkcji publicznych w telewizji państwowej - Studio Polska etc. Dlaczego głosujący na PiS oglądają takie programy? Ja nie oglądam już w ogóle telewizji, właśnie prezentowanej przez postkomunę w Dobrej Zmianie. Myślę, iż nie jestem wyjątkiem w gronie zwolenników PiS.

PONIŻEJ TEKST Z LISTOPADA 2011 ROKU

"Niezmiernie rzadko słyszymy o antypoloniźmie, natomiast środki masowego przekazu bębnią o antysemityźmie poszerzonym obecnie o faszyzm żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych sił Zbrojnych, czy Żołnierzy Wyklętych i innych bohaterów podziemia niepodległościowego. Czołowym faszystą w Polsce jest Jarosław Kaczyński, zagrażający polskiej racji stanu. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz Waltz sprowadza do Warszawy na obchody Święta Niepodległości dla chichotu historii bandytów neohitlerowskich z Niemiec. Preludium do powtórki 1 września 1939 roku ! Radiostacja Gliwice w nowym wydaniu, czy prowokacja bolszewicko – hitlerowska z Jedwabnego? Czy prowokacja tuskowo – policyjna z 11 listopada 2011 roku miała na celu tylko zmianę przepisów o zgromadzeniach publicznych, czy jeszcze manifestację siły rządzących? Jeszcze nie przebrzmiały echa bandytyzmu Niemców i policji w Warszawie w Dniu Święta Niepodległości, a już wszystkie niemieckie bandziory zostały zwolnione przy niebywałym poświęceniu polskich sędziów trwających na posterunku do 2 w nocy. Pan Miller oświadczył, że policja zdała egzamin. Panie Miller odsyłam Pana do filmu  „Ostatni wyskok nazi-kaczystow” autor jwp  niepoprawni.pl gdzie sześciu policjantów znęca się nad jednym starym, człowiekiem zwyczajnie przechodzącym, kopiąc go w głowę i maltretując w sposób hitlerowsko – bolszewicki. Czy zmieni Pan fałszywą melodię? Jeżeli nie, to Pan jest taki sam jak niemiecka banda neonazistowskich bojówkarzy i przyuczonej policji. Czy Pan się zastanawiał kiedykolwiek z Tuskiem i Komorowskim jak skończyli Hitler / samobójstwo /, Stalin / otruty /, Ceausescu /rozstrzelany z żoną/, Sadam Hussain / powieszony/, Kadaffi  zamordowany przez lud /, Beria / rozstrzelany/, Bierut /otruty w Moskwie/. W Niemczech wytoczono Honeckerowi proces o zdradę stanu, korupcję i zbrodnie popełnione w czasie zimnej wojny (ze szczególnym uwzględnieniem 172 Niemców, którzy zostali zabici w czasie prób ucieczki na Zachód w czasach jego reżimu. Czy Pan do spóły z Kopacz, Tuskiem, Klichem, Komorowskim ma czyste sumienie smoleńskie? Czy Pan się zachowuje propolsko? Jak się Panu wydaje Panie Miller i innym rządzącym, czy Pan jest Polakiem? Czy pańscy współpracownicy w MSWiA są zachwyceni pańskimi postawami? Słuchy chodzą, że nie. Pozostaje Panu podwójna garda razem z Grzegorzem Lato, który przy „sposobności” „zbiegiem okoliczności” wycofał Orła Białego z koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej. Rodziny Katyń 2010 powróciły z wizyty u Ojca Świętego. Czytał Pan w „GW” „Patriotyzm jest jak rasizm”? Co Pan na to? Czmychaj Pan póki czas!!! Do bratniego Związku Sowieckiego! Najlepiej! Podpal Pan Reichstag i zwal na Kaczyńskiego w swoim stylu. Może otrzyma Pan order od Merkel jak Tusk".

Źródło:

]]>http://3obieg.pl/polakozerstwo-z-millerem-w-tle/]]>

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 3 (15 głosów)

Komentarze

    Drogi Panie. ja tych Polakożercow pokroju Millera nie postrzegam jako postkomunę, ale jako czystej krwi komunistów bandytów reżimu. Te SQ..yny przetrwały w polityce jedynie brakiem dekomunizacji w Polsce, co jest chichotem historii! Co takie szczujnie pokroju sekretarza PZPR Święcickiego robią w Polskim sejmie?.Pozdrawiam!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1572379

A co w tej materii robił i robi PiS??? By tą czerwoną zarazę raz na zawsze usunąć.

Uchwala ustawy i je potem wetuje, by było jak było!!! Przypomnę Ci bo może zapomniałeś o ustawie degradacyjnej.

By zdegradować czerwonych morderców w mundurach. I znowu w życiu PiS-owi nic nie wyszło.

Kto kogo chce w  ch..a zrobić???

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1572413

      Witaj Marku! Ktoś Cię zbanował. O niczym nie zapomniałem i też boli. Ta Osoba, to nie cały PIS. My dalej będziemy trwać. Idzie jak widzisz po wybojach, ale idzie i czerwone polactwo tego nie zmieni. Kto tych bandytów miał sądzić, skoro musieliby zacząć od siebie. Towarzystwo UBoli paraduje z konstytucją, a jakoś narodowców nie widać. Jednak jestem stanowczo pewien, że wygramy walkę o praworządną Polskę. Pozdrawiam! 

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1572422

lecz Pana nienawiść do p. Magdaleny Ogórek wykazana tutaj w kolejnym już tekście sprawia wrażenie jakiegoś paranoicznego uprzedzenia!!!

Pani Ogórek jest osobą bardzo inteligentną, mającą olbrzymią wiedzę oraz broniącą w TVP polskiego patriotymu i Kościoła -  a przez to robiącą znakomitą robotę dziennikarką przeciwko zbrodniczej, postbolszewickiej mafii z PO, czyli na  rzecz Polski.

Gdyby nie przedziwne uprzedzenia jakim Pan z nieznanych przyczyn uległ - mógłby się Pan sam przekonać oglądając programy z jej udziałem. Co polecam.

Żałosne jest powoływanie się na teksty z portalu "3obieg" prowadzonego przez człowieka, który wcześniej zaczął prowadzić portal Nowy Ekran (właścicielem portalu był agent WSI) od publikacji materiału znanego generała LWP i agenta sowieckiego, w którym tow. generał wychwalał Rosję i Putina. Portal ten, obecnie "Neon24", związany jest z rosyjską agenturą wpływu - jest on antypolski i czysto prorosyjski, znany także jako ''ścierwoneonówka"!!

Vote up!
10
Vote down!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1572387

Szanowny Panie,

W Polsce istnieje wolność słowa i o nią walczymy m.in. na tym portalu. Jeżeli ktoś prezentuje inne poglądy jak pańskie, nie oznacza to wcale,iż Pan ma rację, a adwersarz tej racji nie ma. To uwaga pierwsza dotycząca Pana wpisu powyżej.

Natomiast nie pozwolę, aby Pan mnie obrażał i zachowywał się bezczelnie..

Powinien mnie Pan przeprosić za fragment wpisu cytuję:...lecz Pana nienawiść do p. Magdaleny Ogórek wykazana tutaj w kolejnym już tekście sprawia wrażenie jakiegoś paranoicznego uprzedzenia!!!

                             Nie łączę wyrazów poważania

                                                      Aleksander Szumański

Vote up!
6
Vote down!
-3

Aleksander Szumanski

#1572411

Żałosna jest hipokryzja Andy aandy cyytuję:

Cytuję:

Andy-aandy 09.12.2011 09:44:47 „NOWY EKRAN” - a więc ścierwoneonowiec!!!

Vote up!
3
Vote down!
-1

Aleksander Szumanski

#1572534

Za moje teksty wyrzucili mnie z Nowego Ekranu - jeszcze przed zmianą nazwy portalu na NEon24 i zmianą profilu na typowo agenturalny - filorosyjski...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Bez poważania...

Vote up!
4
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1572541

Andy - aandy  "Łże kak sobaka w rogu". Jak wynika w spisów "Neon24.pl" to wcale go nikt nie wyrzucił z neonu patrz SERENDIPITY http://salski.neon24.pl/

Andy-aandy - Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... ———————————————— Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą każdego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos"

"DODAJ DO ULUBIONYCH

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

832 posty 5387 komentarzy 630894 odsłon

Serendipity

 

FacebookWykop.plŚledzikTwitterBlip.plGoogle BookmarksSitehooverRSS

Za oszczerstwa i kłamstwa bolszewickie powinni go Panowie Administratorzy z nieoprawnych  zbanować

Ode mnie: wypieprzaj dziadygo bolszewicka. Pisze w neonie od 2011 roku do dzisiaj. Won brechaczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

lwowianka

#1572614

Nie osądzajmy pochopnie, różniąc się zdaniem co do M. Ogórek. Oczywiste jest, że nie jest ona legitną prawicówką, odniosła swój medialny sukces niczym celebrytka czy inna karyna, przecież to tylko twarz z tv. O politykach zmieniających opcję raczej nie mamy dobrego zdania. Brak potępienia i ostracyzmu jest polskim rakiem, co najlepiej widać wśród tzw. elit i oczywistych zdrajców, ludzie mają, co chcą a potem kolejne zadziwienia. Kto wgl się tym interesuje jak chociażby w przypadku niejakiego Jakiego, który wyrósł na młodego wilczka PiSu a jest pokazywany niczym bohater ludowy jakiś (kto głupi, niech sobie wierzy, jak to stał pod blokiem i wszystko zawdzięcza sobie czy tam czego to nie dokonał)- ot, taki przykład, jeden z masy.

A u neonowej nazibolszewii bywały amnestie, co nie zmienia faktu, że banowali masę ludzi, co wie każdy, który zna temat. Były z tym niezłe cyrki, bywało też, że usuwano a po czasie przywracano martwe konto, można spytać bywającej i tu administratorki- banownicy pod nickiem "patria" (która naturalnie niczego złego w życiu nie zrobiła bo mamy na to jej słowa).

 

Vote up!
2
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1572661

Nie byłoby prawicy gdyby nie lewica. To jedna prawda. A druga prawdą jest to, iż w Polsce nie ma lewicy, tylko istnieje postkomuna z b. premierem SLD Leszkiem Millerem i całą bolszewicką bandą nazywającą się lewicą.

Wszelkie kontakty z osobami, które kiedykolwiek współdziałały z SLD - dla Dobrej Zmiany nie są pożądane, a wręcz niepochlebne i mogą być wykorzystywane przeciwko Zjednoczonej Prawicy.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Bozena Lukawska

#1572406

Nagranie, po którym Magdalena Ogórek powinna zapaść się pod ziemię ze wstydu. Co teraz mówi o Kwaśniewskim?

https://natemat.pl/219341,nagranie-po-ktorym-magdalena-ogorek-powinna-zapasc-sie-pod-ziemie-ze-wstydu-co-teraz-mowi-o-kwasniewskim

– Wolałabym, by określać Kwaśniewskiego jako przedstawiciela głębokiej postkomuny. Mówmy tak jak jest – stwierdziła ostatnio Magdalena Ogórek. Internauci natychmiast przypomnieli jej wspólny występ z byłym prezydentem.

Ogórek wypowiedziała słowa o Kwaśniewskim, gdy współgospodarz jej programu w TVP Info wspomniał o byłym prezydencie. – Ja jeśli pozwolisz, lekko cię poprawię. Ja bym wolała, żebyś używał sformułowania: Aleksander Kwaśniewski jako przedstawiciel głębokiej postkomuny – wypaliła, czym wprawiła w konsternację wielu komentatorów.

Bo jak zapomnieć, że historia relacji Ogórek z Kwaśniewskim sięga 2002 roku? Jak zapomnieć, że Ogórek pracowała w kancelarii Kwaśniewskiego? W końcu: jak wyprzeć z pamięci, co się działo, gdy SLD wystawiło dzisiejszą dziennikarkę TVP jako kandydatkę w wyborach prezydenckich?

Po sieci krąży filmik, który dobrze podsumowuje to, jaką drogę przeszła Ogórek. Występuje w nim z Kwaśniewskim, a ten zachwala jej kandydaturę, mówiąc, że "będzie wierna wartościom lewicy".

Zresztą, nie pierwszy to już raz, kiedy hipokryzję Ogórek widać jak na dłoni. Podobnie było w przypadku jej wypowiedzi o Martinie Schulzu.

Magdalena Ogórek wolałaby tego nie pamiętać. Jednak Internet nie zapomniał jej spotkania z Martinem Schulzem.

Są takie sytuacje w życiu, o których wolelibyśmy zapomnieć. Tym razem przy okazji wyborów w Niemczech. Niektórzy dostrzegają korelację między sromotną przegraną Magdaleny Ogórek a najgorszym wynikiem SPD w powojennej historii polityki w Niemczech.

https://natemat.pl/218357,magdalena-ogorek-wolalaby-tego-nie-pamietac-jednak-internety-nie-zapomnialy-jej-spotkania-z-martinem-schulzem

 

 

 

 

 

Vote up!
10
Vote down!
-1

lwowianka

#1572410

I po co?

Cobym nie napisała albo skasują, albo nawalą minusów jak niespełna rozumu, a i tak nikt nie słucha co mówię, przegrani ludzie.

W życiu nie dupa i walenie jest najważniejsze, osobiście "szczam" na to.

Kto sie troche interesuje historią słyszał o deklaracji Arbroath, wiek XIII. Przerobimy ją na nasze potrzeby, bo mi pasuje do tego, co jest dla mnie najważniejsze.

...for, as long as but only I alone remain alive, never will I on any conditions be brought under stupid people rule. It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that I am fighting, but for freedom – for that alone, which no honest man gives up but with life itself.

Przetłumaczta se i weżta do serca na zawsze.

Vote up!
1
Vote down!
-2

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1572646

Pozdrawiam Pania i zgadzam sie czesto z Pani opiniami

Vote up!
0
Vote down!
-2

H44

#1572780

"Zgoda buduje" - mówił Komorowski , było też "A. Duda to się uda"

Widzisz Halinko pole manewru masz nieograniczone.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1572818