Dla polityków i pismaków opozycji potrącenie na pasach to już niemal sport.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem ale, wydaje mi się, że przejście dla pieszych tzw. zebra to jakieś magiczny totem dla ludzi od Bronka i niby dziennikarzy z GW. Najpierw Wujec potrącił na pasach człowieka, ale się z tego wymigał,  Sąd uznał go za niewinnego.  Później Michnik u Lisa powiedział tak: No to mnie się zdaje, że jeżeli tu się nie stanie coś takiego, co ja nie jestem w stanie przewidzieć - że Bronisław Komorowski po pijanemu na pasach przejedzie niepełnosprawną zakonnicę w ciąży, no to oczywiście, że będzie prezydentem! 

No i ostatnio nijaki Najsztub upolował na pasach 77 letnią staruszkę, to , że nie miał aktualnego OC, ani badań technicznych nie przeszkadzało mu jeździć, do tego najprawdopodobniej od 2008 roku powinien stracić prawo jazdy, ale urzędnicy tak go kochają  dziennikarzy Michnika , że ten fakt zataili i Najsztub dostanie niewysoki mandat.

Ludzie Michnika są na specjalnych prawach, ich prawo nie obowiązuje.

]]>https://wpolityce.pl/gwiazdy/361246-super-express-piotr-najsztub-przejechal-kobiete-na-pasach-nie-mial-prawa-jazdy-i-waznego-oc]]>

]]>http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/urzednicy-kryli-najsztuba-tajemnica-prawa-jazdy-znanego-dziennikarza_1021862.html]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

dlatego "poluja" na zakonnice w ciazy na tych pasach...

Vote up!
1
Vote down!
0

mikolaj

#1549992

Bronki i Adasie pewnie tak.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1550015

Mówili w telewizji, że zabrano Najsztubowi prawo jazdy i że nie posiada go od 2008 r.

Co do tego mają urzędnicy, jeśli Policja już zabrała, a on nie odzyskał.

A za spowodowanie wypadku powinni go po prostu zamknąć.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1550012

Ano to, że urzędnik ze starostwa nie wysłał dokumentów do odpowiedniego urzędu i sprawa się rypła.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1550014

Sprawa jest ciekawa !

Najsztub jechał samochodem o którym nie wiadomo czy był sprawny, bo nie miał aktualnych badań. Miało to wpływ na przebieg i konsekwencje wypadku. Powinien ponieść koszty badań pojazdu przez biegłych. Mandat za nieposiadanie aktualnych badań nie wchodzi w grę gdy JUŻ DOSZŁO do wypadku.

Przepychanki, zatrzymane - odebrane, czy zatrzymane - nieodebrane, są bez sensu ! Tu nie chodzi o złamanie jakiegoś przepisu, czy prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Spowodował wypadek z własnej winy i woli, był świadomy. 

 

Vote up!
2
Vote down!
0


#1550049