Mamy awans na Mundial - a "totalni" nadal bełkoczą o "różańcowym ciemnogrodzie" Polaków...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po czwartkowym postanowieniu NSA, obnażającym zakłamanie i matactwa HGW, nawet w PO-mafii dostrzeżono, że "pani pHezydent" ciągnie całą sitwę na dno. Dlatego Gregor, Neumann a nawet Trzaskowski (jedyny znany działacz PO, który wspomógł finansowo Polkę - co prawda kwotą 20 groszy ale zawsze) wezwali HGW do stawienia się przed Komisją Weryfikacyjną. Ponieważ "pani pHezydent" raczej tego nie zrobi, wiedząc, że udowodnienie świadkowi kłamstwa w zeznaniach to pewny wyrok, czeka ją zjazd bez trzymanki z Po-drabinki. Już w piątek ogłosiła, że nie będzie się ubiegać o reelekcje do zarządu PO-mafii, ale to obecnie za mało. HGW jest teraz politycznym trupem,a trzyma się jeszcze powierzchni tylko obecnością w stołecznym ratuszu. Tylko każdy tydzień pozostawania jej na urzędzie wzmaga korupcyjny smród nad Warszawą. Gregor ma problem - musi go rozwiązać szybko - co by nie zrobił przyniesie straty...i dobrze PO-szustom...

Ogromny sukces akcji "Różaniec do granic", milionowa frekwencja Polaków w kraju i poza granicami, wywołał piekielne wycie lewaków. W zgodnym  chórze "oburzonych" wyli -Swetru, Janda, Stuhrów dwóch, tęczowa Środa, wygrzebany w śmietniku Palikot, michnikoidy z GWna (z Dominisią na czele), Cimoszewicz, bezmózgie "czarne wdowy" (z towarzyszką Lempart na czele). Czyli lewackie szambo znów wybiło. Zapewne po cichu "oburzonych" wspierają "postępowcy" z PO czy "nowośmiesznych", Biedroń, niedo-rzecznik Bodnar i Kindzia Gajewska w dodatku. Wczoraj wielu uczestników Różańca deklarowało modlitwę i za tych nieszczęśników, odmóżdżonych przez me(n)dia albo kupionych za sorosowe srebrniki. Może choć odrobinę przyzwoitości i rozumu Oddasz im Boże...?

Martwi mnie zachowanie otoczenia pana prezydenta Dudy. Nie wątpię,że jest on nadal zwolennikiem Dobrej Zmiany, ale niespecjalnie przekonują mnie słowa i działania jego bliskich współpracowników. No bo jeżeli szef BBN - Soloch (z długą kartą w Unii Wolności), po wykazaniu mu, iż nie przeprowadził żadnej weryfikacji podległych sobie pracowników, za całą odpowiedź ma bełkot o "wojnie hybrydowej" i atak na ministra Macierewicza - to chyba jest powód do obaw. Po odejściu pani minister Sadurskiej i ministra Magierowskiego dośc szybko w otoczeniu prezydenta zaczęto szeptać a potem mówić o jakiejś "partii prezydenckiej". Pomysł tak samo irracjonalny jak "Polska co jest najważniejsza" w 2010 roku. Za mało wiem by wydawać zdecydowane oceny ale jak patrzę na twarze panów - Łapińskiego  (zdecydowanie niesłowiańską), Solocha czy Kolarskiego - to wątpliwości rosną zamiast maleć. A minister Szczerski po prostu radzi sobie średnio...Chce wierzyć, że Dobra Zmiana nie zostanie zatrzymana wskutek działań oficerów byłych służb i obcych mocodawców, lecz martwię się. Nie tylko o reformę SN i KRS. Bo po co pan prezydent zawetował ustawę o Regionalnych Izbach Obrachunkowych, pozwalając tym samym na sankcjonowanie zPOdziejstwa i korupcji w samorządach, szczególnie wojewódzkich? Dla mnie sprawdzianem intencji głowy państwa będzie nie KRS czy SN ( choć gruntowna zmiana tam jest niezbędna) ale reforma ordynacji wyborczej do samorządów. Bo bez niej PO-sitwa tu na dole przetrwa i zatrzyma Dobrą Zmianę w 2019 roku...obym się Boże mylił...

I na koniec - piłkarze wywalczyli awans na przyszłoroczny Mundial w Rosji- serdeczne gratulacje dla trenera Nawałki i całej drużyny ! Tylko oszczędzajcie nasze słabe serca Panowie - proszę. No i wreszcie wszyscy zawodnicy polscy śpiewają hymn przed meczem, a nie mamroczą coś pod nosem jak bywało do niedawna. Dobra Zmiana dotarła do polskiego futbolu...?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (13 głosów)

Komentarze

co ma piłkarski awans do różańcowego bełkotu i  kaczej zmiany? 

Vote up!
0
Vote down!
-10

nieważne, co mówisz. Ważne, co robisz.

#1549869

Dla jednych "różańcowy bełkot " a dla innych WIARA i MODLITWA " ........ dla jednych "kacza zmiana" a dla drugich początek wolności  od POpapranej rzeczywistości ..... reasumując , zaczerpnę z twojego komentarza  - jesteś CHAMEM !

Vote up!
12
Vote down!
0

orgi

#1549872

gratulacje dla Biało-Czerwonych :)

GRATULACJE dla Lewego .Brawo Kapitanie 

ad Prezydenta,no niestety ale mojego ani męża GŁOSu już nie dostanie,nie i już

A dlaczego?

Skoro nie panuje nad BBN,i nad jego szefem,to coś na rzeczy musi być,Mnie ,staremu Solidarnościowcowi przypomina pewnego naszego lidera z przed laty,o którym dzisiaj już wszyscy zapomnieli/na szczęście/ ta sama duma,ten sam podbródek i taka sama "nieomylność " i to wieczne "Ja,ja,ja"

Fakt,ze na krzesło nie włazi,kieliszków damom nie zabiera,ale to za mało jak na Prezydenta,dzięki niemu niestety reforma sądownictwa będzie miała problemy a na dodatek ten "dziwny " rzecznik i jego aroganckie wypowiedzi.

serdeczne pozdrowienia z drogi  do naprawy Naszej Polski :)

Vote up!
13
Vote down!
0

gość z drogi

#1549873

Nic dodać nic ująć, popieram.

Co innego mówił przed wyborami, a co innego robi gdy został prezydentem.

A wojenkę którą zaczął z panami ministrami Macierewiczem i Ziobrą, oraz wetując ustawy o sądach, dają dużo do myślenia, o jego podejściu do dobrej zmiany.

Dobra zmiana wykonaniu pana Dudy, to pomoc dla żydo-komunistów w togach i tych POlitycznych, by kara ich nie dosięgła, za niszczenie Polski jakiej dokonali.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1549895

to są Fakty,a jak mówi i pisze Klasyk,"z Faktami się nie dyskutuje|"

serdeczne pozdrowienia z drogi do Naprawy Polski,Naszej Polski :)

Vote up!
4
Vote down!
0

gość z drogi

#1549901

Bohatersko walczysz z wierzącymi katolikami broniąc swoich ideałów. Tylko jakich?

Ciekawe czy byłbyś tak odważny i skrytykowałbyś publiczne czytanie koranu?

Czy nie musiałbyś później założyć dodatkowe zamki w drzwiach i oglądać się za siebie idąc ulicą?

Vote up!
6
Vote down!
0
#1549886

Wściekłe wycie diabelskiego pomiotu na "Różaniec" tylko potwierdza, że to bardzo dobry i właściwy kierunek.

Natomiast co "partii prezydenckiej"... czy ktoś jeszcze pamięta pana Tomaszewskiego (tak, tak, był kiedyś taki jegomość w naszej polityce) i traktowane przez wszystkich śmiertelnie poważnie jego groźby o zakładaniu "własnej partii"? Albo panią Kamelę co to też szumnie zakładała swoją partię? Tak się jakoś dzieje, że odpowiednio wysoko postawionym ludziom o słabych głowach bardzo łatwo kompletnie odkleić się od rzeczywistości i zupełnie stracić poczucie realizmu. Mam nadzieję, że prezydent Duda okaże się mądrzejszy od wyżej wymienionych i nie da się na to złapać swoim "doradcom" (nic nie sugerując - kimkolwiek by nie byli).

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1549871

"Wściekłe wycie diabelskiego"

wyją,bo ich zabolało :)

serd pozdrowienia :)

Vote up!
11
Vote down!
0

gość z drogi

#1549874

Uczestniczyłem w modlitwie różańcowej, modliłem się o mądrość dla prezydenta Andrzeja Dudy, dotrzymanie obietnic wyborczych oraz o determinację we wprowadzaniu reform.

Vote up!
10
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1549878

Co, święty różaniec pali i przeszkadza UBewatelu Jastrząb???

Vote up!
8
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1549879

Treść postu:
(...)Po-drabinki(...)
(...)PO-mafii(...)
(...)piekielne wycie lewaków(...)
(...) W zgodnym chórze "oburzonych" wyli -Swetru, Janda, Stuhrów dwóch, tęczowa Środa, wygrzebany w śmietniku Palikot, michnikoidy z GWna (z Dominisią na czele), Cimoszewicz, bezmózgie "czarne wdowy" (z towarzyszką Lempart na czele). Czyli lewackie szambo znów wybiło. Zapewne po cichu "oburzonych" wspierają "postępowcy" z PO czy "nowośmiesznych", Biedroń, niedo-rzecznik Bodnar i Kindzia Gajewska w dodatku. Wczoraj wielu uczestników Różańca deklarowało modlitwę i za tych nieszczęśników, odmóżdżonych przez me(n)dia albo kupionych za sorosowe srebrniki. Może choć odrobinę przyzwoitości i rozumu Oddasz im Boże...?(...)
Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.

Orgi w komentarzu: http://niepoprawni.pl/comment/1549872#comment-1549872
(...)od POpapranej rzeczywistości ..... reasumując , zaczerpnę z twojego komentarza - jesteś CHAMEM !(...)
Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.

Misio w komentarzu: http://niepoprawni.pl/comment/1549871#comment-1549871
(...)Wściekłe wycie diabelskiego pomiotu na "Różaniec" tylko potwierdza, że to bardzo dobry i właściwy kierunek.(...)
Jako obrażliwe określenia zbiorowośc ludzkiej podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.

Jestem jaki jestem w komentarzu http://niepoprawni.pl/comment/1549879#comment-1549879
(...)UBewatelu Jastrząb???(...)
Jako obrażliwe określenie podpada pod przestępstwo definiowanym w 216 art. KK.

Vote up!
0
Vote down!
-2

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1549916

Nie potrafia sie cieszyc!!!

Ja natomiast mialam dwa powody radosci. Pierwszy ten rozancowy, ktory pokazal, ze Polacy potrafia sie jednoczyc, ze kochaja swoja ojczyzne i modla sie tez za caly swiat. I ten drugi sportowy - bo jestesmy tak spragnieni medalu. Do przodu POLSKIE ORLY !

Vote up!
4
Vote down!
0

Gosia

#1549923