Przywódcy Polski, Czech, Węgier, mają cojones (jaja)

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Kastraci z Brukseli chcą przymusić Polskę i inne kraje grupy wyszehradzkiej  do przyjęcia miodu w postaci muzułmanów , który przelewa się im uszami.

Poprawność polityczna nie pozwala wymusić na muzułmanach przestrzeganie prawa, bo będzie to rasizm.

Kastraci popierani przez lewactwo i posłów PO, chcą ubogacić polskie kobiety gwałtami , które w Europie Zachodniej są codziennością, chcą żeby u nas wybuchały bomby, chcą żeby w Polsce powstały no go zone, gdzie rządzi szariat i mułłowie z brodami.

Dlaczego nikt nie powie tego głośno, że za to wszystko odpowiadają Niemcy ze słynnym herzlich wilkommen  do muzułmanów  kanclerz Makreli. 

Niemcy zafundowali Europie  dwie wojny światowe, teraz najazd muzułmańskiej dziczy. Niech Włochy żywią i utrzymują dziesiątki tysięcy czarnych, skoro nie potrafią zabezpieczyć swoich granic. Fala emigracyjna, która wlewa się do Europy z Afryki  przy współudziale mafii i organizacji pozarządowych może zalać Europę.

Nawet gdy pontony z emigrantami są 5-10 km od brzegu Libii to wiozą ich ponad 200 km do Sycylii. Przejęcie emigrantów i odwiezienie ich z powrotem  do Libii nie mieści  się im  w głowie. Przecież ci tzw. emigranci  zapłacili przemytnikom po kilka tysięcy dolarów od osoby, którymi  oni być może dzielą się zarówno z organizacjami pozarządowymi jak i pogranicznikami.

Zastanawiam się kiedy Włosi powiedzą dość i zaczną odwozić emigrantów do Libii, może jeszcze musi być ich ze 2 mln. , setki kobiet zgwałconych, ileś tam morderstw i rabunków, wówczas otworzą oczy.

Na szczęście przywódcy krajów Grupy Wyszehradzkiej mają jaja i nie pozwolą żeby poprawnopolityczni kastraci z Brukseli  narzucali im swoją wolę, niezgodną zresztą z żadnymi zapisami traktatowymi.

]]>http://wpolityce.pl/polityka/344230-gowin-nie-bedziemy-robic-niczego-pod-presja-i-dyktatem-brukseli-jestesmy-gotowi-bronic-swoich-racji]]>

 

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (14 głosów)

Komentarze

...WON z Polski, chcecie uprawiać swoje wynaturzenia, to macie swoją Sodomę i Gomorę(Berlin, Bruksela) i tam możecie to praktykować i się ubogacać z kozojebami do woli, jak tak za nimi optujecie i ich pragniecie.

A do Polski, nie będzie przyjmowania, zaciekłych wrogów chrześcijaństwa.

Bóg Honor Ojczyzna, i wszystko jasne, a kundle POlityczne mogą sobie wyć z bezsilności.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1542023

Pełna zgoda.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1542026

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

d nnych krjów Schngn...
Vote up!
2
Vote down!
-5

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1542029