Kaczyński jedzie do Anglii ratować lemingi

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Możemy śmiało przyjąć, że ludzie wyjeżdżajacy do Wlk.Brytanii to ludzie o osłabionym poczuciu identyfikacji narodowej, a więc, nieco upraszczając, lemingi. Mieszkają i pracują w Anglii, nie żyją otoczeni atmosferą kultury polskiej, a już z pewnością nie są zakorzenieni w kulturze angielakiej. Tacy ludzie znikąd.

A teraz wyobraźmy sobie Anglików, stykających się z obcokrajowcami takimi jak Polacy. Anglicy są generealnie powściągliwi i tolerancyjni, ale to nastawienie ma swoje granice. Każdy człowiek lubi wiedzieć i rozumieć, co się dzieje w jego otoczeniu. Dlatego oswaja swoje miejsce życia, dom ozdabia ulubionymi ozdobami, ustawia zdjęcia, wiesza obrazy, zaprasza od czasu do czasu przyjaciół. Przestrzeń życiowa musi być oswojona.

Nawet jednak tolerancyjny Anglik, żyjący w takim międzynarodowym otoczeniu, zaczyna czuć się obco, nieswojo i popada we frustracje. Stąd się biorą nastroje antyimigranckie, niekoniecznie konkretnie antypolskie. Proszę sobie włączyć radio, telewizor i na dodatek gramofon, zobaczycie Państwo jak długo da się wytrzymać taką kakafonię.

Lemingi, z racji słabej wyobraźni, nie są w stanie tego zrozumieć i bronią się przed nastrojami antyimigranckimi twierdząc, że przyczyniają się do wzrostu dobrobytu społeczeństwa angielskiego. Ale co to ma do rzeczy w życiu codziennym ? To jest kwestia zupełnie abstrakcyjna. Pieniądze, które dostaje i wydaje Anglik nigdzie nie mają napisane, że zostały wypracowane przez Polaków. Na codzień liczy się ta nieznośna kakofonia.

W tej sytuaci trudno dostrzec, poza finsnsowymi, korzyści z takiej sytuacji. Imigranci i pokolenie ich dzieci a może nawet i wnuków skazane zostaną na kulturową marginalizację. Może nawet ich dotknąć wykluczenie, które stało się przyczyną radykalizacji kolejnych pokoleń imigrantów muzułmańskich. 

Lemingi wpadły w pułapkę własnej naiwności.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (10 głosów)

Komentarze

Pozwole sobie wkleic tylko 2 linki:
http://www.naszestrony.co.uk/uk/wielka-brytania/7122-iv-marsz-zolnierzy-wykletych-londyn-06-03-2016-pomnik-lotnikow.html

http://polskie-echo.com/niedziela-5-marca-v-marsz-zolnierzy-wykletych-w-londynie/

Moze zechcialby sie Pan zapoznac z nimi,pozniej smialo niech Pan jeszcze raz napisze:
Możemy śmiało przyjąć, że ludzie wyjeżdżajacy do Wlk.Brytanii to ludzie o osłabionym poczuciu identyfikacji narodowej, a więc, nieco upraszczając, lemingi. Mieszkają i pracują w Anglii, nie żyją otoczeni atmosferą kultury polskiej

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/127006#comment-form

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Bardzo rozezlil mnie ten wpis,poczytalem inne.:

Jeżeli chodzi o odmienne poglądy na rzeczywistość to są one efektem albo niekompetencji albo intelektualnego lenistwa. Poglądy bowiem ustala się przez użycie komponentu racjonalnego, poznawczego, umysłu, podczas gdy oceny dokonywane są, a decyzje podejmowane, w oparciu o działanie komponentu emocjonalno-uczuciowego. A to są dwie różne władze umysłu. Pierwsza służy do tego, żeby przeanalizować dostępne fakty, druga żeby je ocenić i wybrać jak najkorzystniejszy z własnego punktu widzenia sposób działania..

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/kto-korzysta-na-falszywych-pogladach

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

i jeszcze jeden:

Powodem mojej reakcji jest przekonanie o błędnej strategii, jakiej się wszyscy poddajemy. Ta strategia doprowadziła prostą drogą do pojawienia się zjawiska fake news.

Tak od siebie dodam; Panie,nie pluj pan na ludzi tylko dlatego ze wychechali i mieszkaja za granica,

"A teraz wyobraźmy sobie Anglików, stykających się z obcokrajowcami takimi jak Polacy. Anglicy są generealnie powściągliwi i tolerancyjni"

Co Pan wiesz o Anglikach.

Vote up!
6
Vote down!
-2

mirek

#1535729

Gdzie tu Pan widzi plucie ?

Tekst nie dotyczy wszystkich emigrantów, lecz raczej ryzyka jakim jest emigracja sama w sobie. Miałem w domu takiego, szczęśliwie krótkoterminowego, półemigranta.

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1535730

"Gdzie tu Pan widzi plucie ?"

Prosze raz jeszcze przeczytac Panskie slowa:

"Możemy śmiało przyjąć, że ludzie wyjeżdżajacy do Wlk.Brytanii to ludzie o osłabionym poczuciu identyfikacji narodowej, a więc, nieco upraszczając, leming"

Nie bede szukal wiecej linkow czy przykladow dzialalnosci poloni,Pan juz ma swoje zdanie.
Mysle,ze obrazil Pan wielu Polakow mieszkajacych poza Polska.Panie bylem juz nazwany oszolomem,moherem,ale teraz nawet i lemingiem,koniec swiata.

Vote up!
6
Vote down!
-2

mirek

#1535732

Gdzie tu Pan widzi plucie ?

Tekst nie dotyczy wszystkich emigrantów, lecz raczej ryzyka jakim jest emigracja sama w sobie. Miałem w domu takiego, szczęśliwie krótkoterminowego, półemigranta.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1535731

https://www.youtube.com/watch?v=H4uuPNTTy2M

co tu wiecej pisac,same lemingi prawda?

Vote up!
7
Vote down!
-2

mirek

#1535733

Miło oglądać taki pochód i bardzo miło brać w nim udział. ale parę tysięcy ludzi na manifestacji to jeszcze nie cała Polonia.Wydaje mi się więc, że proporcja lemingów wśród emigrantów w Europie Zachodniej jest taka sama albo wyższa niż w kraju.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1535751

I pod tym Pana zdaniem z przyjemnoscia sie podpisuje.
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1

mirek

#1535755

Nie wszyscy Polacy zmuszeni do emigracji to lemingi - nazbyt często trzeba uciekać z Ojczyzny by ratować życie i zdrowie.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

 

Z kolei nie wszyscy Brytyjczycy to Anglicy.

Anglicy, lub inaczej Anglo-Sasi, to kanibalistyczne plemiona germańskie z bazą w południowej Skandynawii i od ok. 1200-lat okupujące Wyspy Brytyjskie (i większość pozostałych terytoriów naszej planety).

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

 

Brytyjczycy to z kolei ludność celtycka (haplogrupa R1b) z domieszką aryjsjką (Piastowie/magowie/druidzi) i słowiańsko-sarmacką (haplogrupa R1a) oraz późniejszymi pozostałościami po rzymskiej okupacji.

Największe skupiska tej rdzennej brytyjskiej ludności to Irlandia, Szkocja i Walia i nie należy ich mylić z germańskimi okupantami Anglikami (proto-semicka haplogrupa I).

 

Wszelkie starcia między Anglikami i Polakami, czyli Germanami i Słowianami są podobnie jak te między Anglikami i Iryjczykami, czyli Germanami i Celtami częścią wielowiekowego dążenia tych proto-semickich pustynnych ludożerców okupujących Europę już od ponad 9000-lat (do Skandynawii dotarli ok. 5000-lat p.n.e. zakładając tam bazę i wskutek kazirodztwa i kanibalizmu jeszcze bardziej się degenerując) do dominacji nad całym światem (Deutschland über alles).

 

Postrzegając tego typu konflikty nie przez pryzmat narzuconych podziałów społecznych, religii, granic administracyjnych, języków urzędowych i.t.p., lecz bazując na tradycji kulturowej i związanej z nią przynależnością etniczną, co staje się wprawdzie technicznie coraz prostsze, lecz wskutek  politycznie-propagandowego zakłamania i etnocydu coraz trudniejsze, musimy dojść do wniosku, że nasza prastara cywilizacja obejmująca od wielu tysiącleci znaczne obszary Eurazjii charakteryzująca się rozwojem rolnictwa, astronomii, metalurgii, literatury, wynalazczości i.t.p. dziedzin, kojarzona z udomowieniem kóz, owiec, koni, uprawą zbóż i sadownictwem, wynalazkami koła, rydwanu, stali, komputerów (najpierw mnemonicznych, a od ok. 400 p.n.e. mechanicznych), łodzi podwodnych (przed 300 p.n.e.) i.t.p. została zatrzymana w rozwoju na tysiąclecia właśnie przez inwazję proto-semickich plemion zwanych później germańskimi, przez kilkusetletnią okupację semicko-afrykańskiej mafii z południa Apenin - t.zw. imperium rzymskiego, i trwającej do dziś inwazji germańsko-tureckiej, zwanej w jej początkowej fazie "wędrówką ludów".

 

Nasza własna kultura i tradycja znana jako cywilizacja wedyjska, kultura scytyjska, aryjska, prasłowiańska, cywilizacja etruska, celtycka i.t.p. została brutalnie uwsteczniona o ok. 2000-lat, nie tak bardzo przez bezwzględnych, brutalnych i dekadentnych apenińskich okupantów, lecz właśnie przez proto-semickich kannibali, ich semickich "underdogs"- Żydów i wschodniosyberyjskich tureckich partnerów - Hunów, Awarów, Chazarów, Seldżuków, Ottomanów, Turków.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/germansko-turecka-dominacja-w-eurazji

 

W panującej sytuacji należy radykalnie pozbyć się wewnętrznych (zazwyczaj germańsko-sowieckich) zagrożeń w Polsce i wzmożyć współpracę, głównie w dziedzinie nauki i kultury, z bratnimi lecz wyalienowanymi już przez stulecia germańskiej okupacji celtyckimi, celtycko-słowiańskimi i słowiańskimi społecznościami Europy zachodniej, m.in. Brytyjczykami (Szkotami i Walijczykami). Starożytna flaga Walii, mimo upływu ponad 2000-lat wyraźnie pokazuje związki z dynastią wojowników Druk-Drak-Krak, do której należeli też wojownicy aryjskich Piastów, założyciele Krakowa, Peruzji i Pérouges. Zawierająca wedyjskie koło Swaroga biało-czerwona flaga iberyjskiej Kantabrii, oraz wysoki odsetek aryjsko-słowiańskiej krwi (haplogrupa R1a) wśród jej ludności, dużo wyraźniej pokazuje starożytne związki podzielonej przez germańską okupację zachodniej Europy z macierzą. Tylko wspólnie możemy przeciwstawić się germańskiej (Anglo-Saskiej, Niemieckiej, "Europejskiej"…) okupacji i powrócić do wedyjskich korzeni. Zjednoczenie okupowanej przez germańskich kannibali Irlandii, czy wycofanie tureckich okupantów z greckiego Cypru byłoby pierwszym światełkiem na drodze z mroków ludożerczego ciemnego "średniowiecza" zwanego "cywilizacją zachodu" na drodze do wolności.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gy%C3%B6rgy_D%C3%B3zsa

http://www.ibtimes.co.uk/german-police-officer-detlev-guenzel-trial-over-pure-horror-cannibalism-killing-1462269

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1535747

Nie ucz Pan anglisty o Anglikach.

I proszę mi nie serwować mitologii, bo wszystkie narody zamieszkujące Europę, to Indoeuropejczycy, z nielicznymi mozliwymi wyjątkami.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1535750

Te "nieliczne wyjątki" to sumarycznie ok. 30%, z których Germanie (w Europie zachodniej ok. 20%) rządzą, eksploatują, narzucają wszelkie "prawdy", prawa i zwyczaje:

haplogrupa I - proto-Semici (Filistyni, Germanie, Albańczycy, Bośniacy, Rzymianie, niektóre "ludy morza"…)

haplogrupa J - Semici (Żydzi, Arabowie…)

haplogrupa N - Turcy (europejskie ludy ugro-fińskie, Turcy, Turkmeni, Tatarzy, Czeczeni…)

haplogrupa E - Afrykańczycy (Rzymianie, potomkowie śródziemnomorskich piratów, "ludów morza", n.p. Adolf Hitler)

 

Jedynymi ludami europejskimi, lecz NIE indo-europejskimi z tej grupy są europejskie ludy ugro-fińskie.

Radzę zastanowić się nad znaczeniem słów, n.p. indoeuropejczyk NIE jest człowiekiem używającym języka indoeuropejskiego, podobnie jak ja NIE jestem Chińczykiem wklepując te słowa za pomocą chińskiego komputera, lecz człowiekiem związanym GENETYCZNIE i KULTUROWO z haplogrupą R1a lub nieco szerzej R1, chociaż ludy R1b, t.zw. celtyckie mają znikomy historyczny (w znaczeniu starożytności) związek z Indiami - za to nieco głębszy z Egiptem i innymi państwami Afryki

Tak n.p. ludy ugro-fińskie, pomimo że są starożytnym rdzennym ludem europejskim NIE są Indoeuropejczykami.

 

Z wyżej wymienionych ludów najbliższymi krewnymi Indoeuropejczyków są Turcy (haplogrupa N), którzy podobnie jak Amerykanie właściwi, przezywani Indianami (haplogrupy, P, Q, R1b) a nawet Chińczycy (haplogrupa O) wywodzą się z haplogrupy K i stanowią niejako pozostałości po wczesnych (azjatyckich) fazach ewolucyjnych Indoeuropejczyków (haplogrupy R1a).

Wspólnych przodków z proto-semickimi Germanami (haplogrupa I) należy szukać w Afryce conajmniej 80000-lat p.n.e.

 

Ze względu na systematyczny etnocyd i systematyczne niszczenie dóbr kultury indoeuropejskiej (w internecie n.p. przez cenzurę i falsyfikaty) przez proto-semickich, semickich i tureckich najeźdźców i okupantów wiele z najstarszych śladów kultury zachowało się jedynie w nieskorelowanych i ukrywanych artefaktach oraz w nieco powszechniejszej mitologii.

Wiedzę o Aryjczykach (Brahminach, Piastach, Magach, Druidach) doszczętnie sfałszował i zdyskredytował Afrykańczyk Adolf Hitler i Semita Julius Pokorny oraz ich proto-semiccy koledzy, "Towarzystwo Thule", współzałożone przez żydowskich finansistów socjalistyczne "NSDAP" i.t.p., pra-słowiańska, aryjska, wedyjska, buddyjska swastyka została zawłaszczona, zdeprawowana i doszczętnie zdyskredytowana, podobnie jak późniejszy chrześcijański krzyż i cały niemal kościół. Przeciętny ogłupiony mieszkaniec naszej okupowanej planety, a szczególnie przeciętny nordycki proto-semita myśli, że Aryjczyk to nie szlachetny Indoeuropejczyk (Słowianin, Hindus, Tadżyk, Kirgiz, Pers…) lecz proto-semicki albinios ludożerca, a sami proto-semiccy ludożercy, głównie członkowie "Ku Klux Klanu" uznają się za "Europeiczyków" i "Chrześcijan". Germańska wersja zawłaszczanej Wedy i Buddyzmu przypomina raczej salon kosmetyczny. Podbici i zniewoleni w XIV-wieku przez proto-semickich "Niemców-Austriaków" Węgrzy zmuszani byli w XVI-wieku przez "katolickich" Joannitów i.t.p. do kannibalizmu, a zaledwie 100-lat wcześniej publiczne smażenie Jana Husa stanowiło atrakcję "Soboru" w Konstancji, podczas którego germańscy mordercy indoeuropejskiej arystokracji, m.in. rodów Piastów, Przemyślidów i Arpadów otrzymywali podbite i zagarnięte ziemie, nieudolnie przetłumaczone nazwiska, zawłaszczone herby i tytuły.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gy%C3%B6rgy_D%C3%B3zsa

 

Należy uczyć się wyczytywać historię i prawdę z języka, toponomii, mitologii, zwyczajów, ornamentów, melodii, sztuki i.t.p. zamiast ją ignorować i przejmować narzucane przez okupantów "oficjalne" i "naukowe" kłamstwa.

 

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/terroryzm-w-europie

Vote up!
4
Vote down!
0
#1535754

Vote up!
4
Vote down!
0
#1535757

Bezsens z łączeniem genetyki i kultury. My mamy bardzo bliskie związki kulturowe z Węgrami, choć żadnych genetycznych. Szkoda czasu na takie tezy bo są nieproduktywne.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1535762

Kemingi rozumieją świat poprzez ekran ogłupiacza - czemu się więc dziwić?

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1535783

2009- Ratujemy banki!
2011- Ratujemy Grecję!
2013- Ratujemy Ukrainę!
2015- Ratujemy uchodźców!
2016- Brexit.
2020- Ratuj się kto może!

Vote up!
0
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1535828