Cały świat zapłakał. Zmarł David Rockefeller

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Trudno wymienić całe zło, które dokonał i za jakie był odpowiedzialny. Urodził się 12 czerwca 1915 roku w rodzinnej willi w Nowym Jorku. Zmarł 20 marca 2017 roku w wieku niespełna 102 lat. Ten człowiek nikogo już nie zabije. Szkoda tylko, że ma godnych siebie następców.

Mówi się, że śmierć jest równa dla wszystkich. To nieprawda i głupota dla naiwnych! Powiedzenie, że złego diabli nie biorą, ma mocne podstawy. Nie można śmierci kilkumiesięcznego niewinnego dziecka porównać do śmierci człowieka (zakałę tego świata) z niesławetnej dynastii Rockefellerów, odpowiedzialnej za cierpienie, wykorzystywanie i agonię milionów ludzi na całym świecie.

O wielu sprawach się nie mówi, m.in. o tym, że bogacze - ludzie bez sumienia - żyją dłużej. Karmieni hormonami, sterydami, zachowują sprawność do późnej starości. Jednak umierają w męczarniach, bo sztucznie wzmacniany organizm się broni przed śmiercią.

Poniżej cytaty z portalu Bankier.pl

David Rockefeller był ostatnim żyjącym wnukiem Johna D. Rockefellera (1839-1937), magnata naftowego i twórcy rodzinnej fortuny, który uważany jest za najbogatszego człowieka w historii, i najmłodszym synem Johna D. Rockefellera Juniora (1874-1960), fundatora Rockefeller Center w Nowym Jorku.

Fortuna zmarłego (...) szacowano przez magazyn "Forbes" na 3,3 mld dolarów. Rzecznik Fraser Seitel powiedział, że w ciągu życia Rockefeller darował na cele dobroczynne blisko dwa miliardy dolarów różnym organizacjom, wśród nich m.in. Museum of Modern Art (MoMA) w Nowym Jorku i nowojorskiemu Rockefeller University.

Za dobryś pan!

Stojąc na czele banku Chase Manhattan (obecnie po fuzjach JPMorgan Chase) w latach 1969-81, Rockefeller zbudował sieć tak bliskich relacji z przedstawicielami rządów i ponadnarodowych korporacji, że komentatorzy mówili, iż bank prowadzi własną politykę zagraniczną. Szacuje się, że przez całe życie spotkał 200 przywódców różnych krajów świata; za granicą sam często był przyjmowany tak, jakby był głową państwa.

]]>http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmarl-David-Rockef]]>...(link zewnętrzny)

Klan Rockefellerów, niemieckich żydów aszkenazyjskich (pochodzenia azjatyckiego, tzw. Hazarowie) należy do najbardziej znienawidzonych rodów na całym świecie. Wszyscy wiemy jak podle John D. Rokefeller, dziadek Davida, doszedł do majątku.

Jaruzelski 25 września 1985 roku (nr 10 „Uważam Rze” z października 2015 r.) spotkał się z Rockefellerem, gdzie już wtedy dzielono Polskę na strefy wpływów i planowano wyprzedaż naszego majątku. Konieczne było również zlikwidowanie przemysłu i podniesienie podatków-kosztów pracy. Dzięki czemu, jak swoją rozmowę z amerykańskimi dyplomatami relacjonował Stanisław Tymiński, Polska nie zaleje USA swoimi tanimi produktami.

Już wtedy rozmawiano o zalewie rynku polskiego modyfikowanymi genetycznie produktami roślinnymi - GMO.

Czy naprawdę ktoś wierzy, że majątek Rockefellera wynosi jedynie 3,3 mld dolarów? Tyle to może wynosi jego kieszonkowe na paliwo do swoich samolotów.

Rockefeller chorował na serce. Podobno kilka tygodni temu przeszedł siódmy przeszczep serca. Ile ludzi musiało umrzeć, by ten człowiek mógł żyć. Bez wątpienia zabrakło dawców dla ludzi znacznie młodszych i takich, którzy bardziej od Davida R. przydaliby się światu uczciwie pracując, np. mechaników samochodowych, stolarzy...

Skąd brali dawców? Nie zdziwiłbym się, gdyby mordowano ludzi, specjalnie do tego celu hodowanych. Teoria spiskowa? Nie bądźcie naiwni. Tacy ludzie są pozbawieni skrupułów moralnych. Są zdolni do wszystkiego.

Bez wątpienia do przeszczepu serca Rockefellera doszło w 2015 roku o czym donosiły media na całym świecie. Mówiło się, że to czwarty przeszczep serca miliardera. Rockefeller przeszedł jeszcze co najmniej dwa przeszczepy nerek.

Rokrocznie na przeszczep organów w USA czeka 122 000 osób.
]]>https://www.doz.pl/czytelnia/a12277-USA_pozwala_na]]>...(link zewnętrzny)

Informacje są sprzeczne. Dziennik Fakt 30 kwietnia 2015 roku pisał:

David Rockefeller miliarder i filantrop pomyślnie przeszedł szóstą transplantację serca. - Czuję życie pulsujące w całym moim ciele - cieszy się miliarder, który w czerwcu skończy 100 lat.
]]>http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/david-rockefel]]>...(link zewnętrzny)

Pierwszy przeszczep przeszedł w 1976 roku. Przeszczepy serca, nerek i innych narządów... Korumpowanie władz wielu państw. Niszczenie konkurencji i władających nią ludzi. Produkowanie niezdrowej żywności i odpowiedzialność za ubożejący ludność całego świata system finansowy.

Bez wątpienia piekło zyskało kolejnego mieszkańca.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (14 głosów)

Komentarze

Te 3 miliardy to jakiś żart?

To był najbogatszy osobnik na Ziemi. To był czołowy szkodnik. Wyjątkowo o tym zmarłym nie da się nic dobrego powiedzieć. Ja bym mu jeszcze zarzucił przywódctwo w grupie przestępczej, która przeprowadza MEGAholocaust na ludzkości świata, którą pragną ograniczyć z 7 do 1 miliarda ludzi. Robią to wszelkimi sposobami: szczepionki, pseudolekarstwa, trująca żywność, trujące plastiki, GMO, wywoływanie konfliktów zbrojnych, aborcja, eutanazja itd. Ich lista sposobów wyniszczenia ludzkości jest długa i ustawicznie poszerzana po kazdym spotkaniu Bilderbergów.

Niestety ma przestępców/następców, a ci niestety mają środki finansowe liczone w tryliony dolarów. Lekko nie będzie.

Vote up!
10
Vote down!
-2

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1535686

a to nie był czasem reptilianin?

podobno zmieniają klimat pod kolonizację obcych form życia

Vote up!
9
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1535694

Należy zwrócić uwagę na jedną kwestię. Lista 100 Najbogatszych Ludzi na Świecie Forbesa to lista 100 osób, które "chwalą się" swoim majątkiem (pewnie też nie całym). Ta 100 ludzi, wśród prawdziwych bogaczy, zapewne uchodzi za ledwie klasę średnią.

Ja czekam wciąż na ranking 100 Najbogatszych Fundacji na Świecie. 

Każdego bogacza stać na prawnika, a każdy prawnik powie jedno. Najbezpieczniej jest trzymać majątek w Fundacji. Z punktu widzenia prawa, majątek fundacji jest odrębny, niezależny i gospodarczo nie jest wliczany w majątek założyciela fundacji. 

Tym samym ktoś może być bankrutem, a jego Fundacja (którą będzie zarządzał) będzie posiadała pół Świata. Oczywiście żaden ranking najbogatszych ludzi tego nie pokaże. 

Dodatkowe korzyści? Majątek w Fundacji może przejść pod zarząd każdej osoby (dziecka, dziadka czy kolegi) bez zbędnych formalności (wystarczy powołać nowy zarząd) i przede wszystkim... bez podatku od spadku i darowizn.

To dlatego większość bogaczy jest takimi "filantropami" kurka ich mać.

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0

www.krzysztofwojczal.pl

#1535695

Ofiar służących luksusom, bezpieczeństwu i przedłużeniu życia tego, jednego z wielu, bandytów było miliony. To m.in. dzięki lobbingowi jego ojca Błękitna Armia gen. Hallera została ograniczona w działalności i wręcz zdemobilizowana przez prezydenta Woodrowa Wilsona, co dało pełną swobodę przestępczej działalności Rockefellerów, Rothschildów, Hencklów, Bushów, Harrimanów, Hearstów, Hohenzollernów, Göringów… na okupowanych Słowiańskich, głównie Polskich ziemiach.

Wskutek walki o profity między germańskimi i żydowskimi okupantami doszło do przygotowywanej już w 1910 roku na Górnym Śląsku przez Hencklów i Hohenzollernów "Wielkiej Wojny" (t.zw. I Wojny Światowej), sowietyzacji (Parvus, Lenin…), układów Hitler-Stalin i kontynuacji "Wielkiej Wojny" (t.zw. II Wojna Światowa), stopniowego wprowadzania agendy Rockefellera, t.zw. NWO .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencje_Gestapo-NKWD

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nowy_porz%C4%85dek_%C5%9Bwiata

 

Zrabowane piastowsko-celtyckie posiadłości w Davos zajmowane są również w przez agenturę Rockefellera, sowieckiego Żyda, syna masowego mordercy NKWD Oleksandra Stolzmanna vel Kwaśniewskiego i jego siostrę, insidera m.in. skoków rabunkowych i zawłaszczeń typu "pożyczki frankowe".

http://burisma.com/ru/sovet-direktorov/

http://socjologiakrytyczna.blog.onet.pl/2011/09/17/czerwone-dynastie-aleksander-kwasniewski/

http://niezalezna.pl/40502-tylko-u-nas-skany-dokumentow-ws-jolanty-i-aleksandra-kwasniewskich

http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5544518,ipn-bialystok-wykopaliska-przy-areszcie-sa-juz-pierwsze-szczatki-wideo,id,t.html

http://www.aferyprawa.eu/Afery/Stolzman-Izak-ojciec-prezydenta-Aleksandra-Kwasniewskiego-Zdzislaw-Kwasniewski-UB-owiec-zbrodniarza-rosyjski-Zyd-Prawda-o-rodzinie-Kwasniewskich-993

 

To do Rockefellera, którego ojciec już od ponad 90-lat okupuje Górny Śląsk, przyłączając się do okupujących Śląsk już od ok. 800-lat Niemców (Habsburgów, Hencklów, Luxemburgów, Hohenzollernów, Bushów…) i ich Żydów (Rothschildów, Friedländerów, Gieschów…) udał się po wskazówki "nasz wielki wybawca" Wojciech Jaruzelski.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anaconda_Copper

https://pl.wikipedia.org/wiki/Silesian-American_Corporation

http://www.rp.pl/Historia/310279872-Jak-Wojciech-Jaruzelski-dogadywal-sie-z-Rockefellerem.html

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r

http://www.bankier.pl/forum/temat_pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r,20237493.html

http://www.videofact.com/jaruzelnyc3.html

http://komsomol.pl/

 

Jednego z udziałowców tej bandy, wnuka okupującego od conajmniej 90-lat Górny Śląsk Prescotta Busha - Jeba Busha - przyjął jako pierwszego zagranicznego "gościa", jeszcze jako prezydent elekt, Andrzej Duda.

http://niezalezna.pl/67934-jeb-bush-na-spotkaniu-z-andrzejem-duda

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,18136289,_Jeb_Bush_chwali_Polske__Duda_zapomnial_mu_powiedziec_.html

 

Tymczasem niedobitkowie Piastów, zdradzonych i wciąż mordowanych właścicieli tej ziemi, założycieli Państwa Polskiego są nadal prześladowani, torturowani, kaleczeni i mordowani a ci, którzy zwracają się do obecnych "władz państwa" o umożliwienie powrotu do ich własnych domów, z których zostali brutalnie wypędzeni są ignorowani a ich pisma pozostają bez odpowiedzi.

Nawet taki "wpływowy" polityk jak Antoni Macierewicz, czy Rzecznik Praw Obywatelskich, którego obowiązkiem jest zająć się taką sprawą z urzędu udają głuchych i ślepych, nawet nie potwierdzając otrzymania korespondencji. Sądy i prokuratury czynią to od kilkudziesięciu lat odpowiadając na wnioski i przypomnienia o zwrot zrabowanego majątku napadami band w cywilu, ciężko uzbrojonych oddziałów antyterrorystycznych, porwaniami, aresztowaniami, torturami i trwałymi okaleczeniami. Rabowane są również dokumenty m.in. paszporty czy dowód osobisty.

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/1289-ostatni-sejm-cywilizacji-piastow

http://niepoprawni.pl/blog/sbbwinteriapl/list-otwarty-do-zygmunta-miernika

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1535765