Kijowski, Wałęsa i Thun - "Prawdziwi Polacy".

Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
Kraj

Panowie niejaki Mateusz Kijowski i pełniący niegdyś funkcję prezydenta Lech Wałęsa, wraz z panią Różą Thun udzielili wywiadu niemieckiej gazecie. Pan Wałęsa domaga się w nim od władz EU interwencji w Polsce, włącznie z wyrzuceniem Polski z tegoż szacownego gremium. Z kolei Pani Thun poinformowała spragnionych wiedzy Niemców, iż J. Kaczyński to dyktator czytający nazistowską prasę.

Właściwie słów brak, aby komentować tego rodzaju enuncjacje. Z jednej strony mozna próbować wzruszać ramiona i uznawać to jako żałosne podrygi trójki całkowicie skompromitowanych ludzi. Z drugiej strony, zastanawiam się, czy całkowite lekceważenie takich słów, jest dobrą strategią. Od lat ludzie pokroju pani Thun na tym żerują. Czy naprawdę pan J., Kaczyński nie powinien spróbować wytoczyć procesu pani Thun? Czy naprawdę nie ma mozliwości prawnych, aby nauczyć takich "polityków", że muszą ponosić odpowiedzialność za idiotyzmy, które wypowiadają? Ile czasu jeszcze będą sobie pozwalać na taką bezczelność?

Bezkarność rozzuchwala.

 Przy okazji nie sposób nie zauważyć, że panowie Kijowskii Wałęsa, i pani Thun to kolejna emanacja Targowicy, choć wyjątkowo prymitywna i nieinteligentna. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

od ludzi tego pokroju, bo to nie ma sensu, oni żyją w swoim świecie i na 100% nie mają normalnego kontaktu z rzeczywistością, a Ty Thomasie i tak bardzo elegancko i uprzejmie  obeszłes się z tymi "prawdziwymi Polakami", co ja myślę o tym towarzystwie lepiej nie mowić:))) już dość punktów karnych nazbierałam, a zatem zachowam się taktownie i powiem tylko, ze Polsce tacy Polacy nie są do niczego potrzebni.

 

Vote up!
9
Vote down!
-4

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1524921

Ja myślę dokładnie to samo, co ty prywatnie, ale napisać tego nie mogłem.

Natomiast, gdy widzę te podłe mordy, to mi ciśnienie skacze:)

Pozdrawiam!

Ps. Fajny ten twój nick:)

 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1524969

...jesteś Równym Góściem. Dobrze, że stanąłeś w obronie R&B.

Ona nie tylko ma fajny nick.... Ona jest  kapiealna i bardzo szczera ....a poza tym, jest żoną naszego Niepoprawnego Druha.

serdeczności Olu !

Marek

Vote up!
6
Vote down!
0
#1524977

Trzeba poradzić się prawników. Proces cywilny mółby "panią" Thun nauczyć rozumu. Bo to przecież ewidentne pomówienie, no bo skąd Thun wie co Kaczyński czyta. Ciekawe, jak po wygranym przez JK procesie, thun musiałaby odszczekać to oszczerstwo. Ogłoszenie wykupione w pasie niemieckiej? Polski sąd mógłby skazać Thun w Polsce, za czyn popełniony za granicą, a dotyczący spraw krajowych?.Niejasna sprawa. Ciekaw jestem opinii prawników.

A swoją drogą tego typu wypowiedzi osób znajdujących się w opozycji wobec obecnej władzy swiadczą o całkowitym odlocie i o narastającym przerażeniu. Dotyczy to TW Bolka zwłaszcza, bo już niedługo Instytut Sehna ma wydać opinię na temat raportów owego Bolka dla SB.

 

Oj będzie się działo..  

Vote up!
11
Vote down!
0

Traczew

#1524924

Również jestem ciekaw opinii prawników.

Choć, patrząc przez pryzmat polskiego wymiary sprawiedliwości, wierzę, że za odpowiednią gratyfikację, sędzie może

usprawiedliwość każdą podłość i chamstwo.

 

Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0
#1524970

wymienieni, nie tylko nie czują związku z polskością, ale i go po prostu nie mają (etnicznie, bo do podstawówki polskiej chodzili). Dla mnie ich zachowanie nie jest zbyt zaskakujące czy dziwne - dotyczy to nie tylko tej trójki. Oczywiscie mozna inaczej, obdarzyć ich (kogoś z nich)  mniejszym lub większym zaufaniem, względnie choćby stwierdzić, że "etniczność" nie ma znaczenia", pobredzić o Joselewiczach, a potem kolejny raz się dziwić, że ...  nie wspierają Polski

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1524926

Dla wyciągniętego z niebytu szczwanego alimenciarza Kijowskiego, debilki Thunowej i konfidenta Wałęsy polskość to jedynie obrona własnych interesów. Nic ponad to.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1524971

To racja - tych PO-szustów boli tylko kara finansowa albo....pobyt w ZK...

Vote up!
11
Vote down!
0

Yagon 12

#1524936

Też tak sądzę. I dlatego chciałbym, aby wreszcie ktoś zrobił ten pierwszy krok.

Nawet w imieniu pana Jarosława.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1524972

Gdyby Żył Sienkiewicz miałby temat (i dowody) do napisania euroPotopu.

Vote up!
8
Vote down!
0

Kolejorz

#1524938

Dobry pomysł.

Choć nie wiem, czy raczej by się nie załamał.

Mentalności tych europadalców i ich adherentów w postaci skarłowaciałego moralnie Wałęsy i błaznów Thun i Kijowskiego nie da objąć w żadnych ramach.

Czasem mam wrażenie, że już chyba oryginalni targowiczanie jawią się przy nich jako jeszcze jednostki mające cechy ludzkie. 

Pozdrawiam. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1524973

Spraw Święty Bolku, ty donośna siło,

żeby nam, zaprzańcom, było tak...jak było.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1524974

Mieszkowski "ustalił właśnie nowy poziom dna"!

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1524978