Gregor to "agent wpływu" PiS-u...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Gdyby nawet tzw,.opozycja chciała, podobnie jak w 2007 roku, ukryć swoje prawdziwe intencje, to dziś już się nie uda. Nie tylko dlatego, że Polacy gremialnie przejrzeli na oczy. po ośmiu latach ośmieszania i niszczenia kraju przez PO-sitwę. Ale jest jeszcze Gregor. Po jego sobotnim wystapieniu w Gdańsku nikt już nie może mieć wątpliwości co do intencji powrotu do wladzy PO-mafii. Z ust jej szefa uslyszeliśmy wszyscy co jest jądrem programu - "by było jak było". Czyli ma być III RP - bis, gdzie "zyje sie lepiej - wszystkim kolesiom". Zamiar  poityki historycznej poprzez likwidację IPN-u wskazuje wyraźnie, że PO-szusći już bez zahamowań przedstawiają się jako "europejska awangarda", o której nie da sie inaczej mówić niż - konfidenci obcych. Po drugie - zapowiedź likwidacji CBA oznacza ogromną ilość spraw korupcyjnych , dotyczących kolesi z PO i tylko taki pomysł może uratować wielu z PO-lityków od zamiany ław poselskich na sądowe. Dodatkowo eksponowanie TW "Bolka" jako ikony kongresu pokazuje kto robi za "autorytet" dla tego środowiska. Doszczętnie skompromitowany Wałęsa, do tego Krzywonos i Borusewicz to juz na tyle znaczone karty,że nikt rozsądny nimi grać nie powinien. Słowa TW "Bolka", że "trzeba odebrać władzę PiS bo rozmontował wszystkie układy" nie wymaga komentarza. W sumie, jeśli ktoś wierzył jeszcze, że PO wyciągnęła wnioski z klęsk wyborczych ubiegłego roku, to był w sobotę zawiedziony.

Dodając do tego kuriozalną "czarną manifę" feminazistek można spokojniej patrzeć na działania PiS. Słowa "nowośmiesznej" posłanki "Schleswig"- Wielgus skandującej - "Dość dyktatury kobiet" i tłum ogłupiałych paniulek, powtarzających bezmyślnie ten tekst, najlepiej pokazuje poziom intelektualnego zagubienia elyty III RP. I na koniec - PiS ma jeszcze sporo czasu by spokojnie wprowadzać kolejne Dobre Zmiany, ale pamiętać trzeba, że najłatwiej potknąć się o własne sznurowadła...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Bój Gregora, Bolka, Bogdana i Henryki,

to bój ich ostatni,

słodkiej kradzieży,

skończył się radosny czas.

Zaprzańcy są już w objęciach programu

Więzienie 25 lat +

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1521082

Witam! Ostatnia wypowiedż Kopaczki,musimy się zjednoczyć i odsunąć PIS od władzy,bo Oni przyjdą po nas! Po uczciwego się nie przychodzi. Więc ta jej sugestia sugeruje,jak wiele nieujawnionych spraw kryminalnych mają za uszami. Czują już,że stary układ sędziowski się niedługo rypnie.Pozdrawiam!

ronin

#1521091

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1521093

3671 to jest twój numer taktyczny (resortowy) ? Czy tyle bajtuf masz głupoty pod sufitem ?

#1521096

głupszych głupot od tych bajtów być już nie może.

Himalaje ! som. Niedostępne dla innych.

Tylko zas......ą 

Ten Nasz Piękny Niepoprawny Portal.

A KYSZ !  zgiń przepadnij maro nieczysta 

 

#1521098

Wystarczy wejść w dokumenty urzędowe, rejestrujące przywiezionych zza Buga Polaków komunistów w 1946 r. Skąd zza Buga, stanowiska ojca i matki i po zawodach. G. Braun był blisko rozwiązania problemu, ale przyszło te parszywe 8 lat PO-PSL.

Nasza Szkapa

#1521147

Słąbość, brak koncepcji, głupota, to cechy działań "opozycji". Jawnych działąń. Ale odpowiedzmy dlazego tyle histerii. Yagon słusznie sugeruje, że to strach przede wszystkim. Tak, oczywiście, brudu za uszami aż grubo, a to co dotąd ujawniono poraża. Wrzeszczą więc na całą Euroę, że reżim PiSowski, straszny, autorytarny, faszystowski, że Kaczor to Stalin i Hitler w jednej osobie itd. Jest to forma obrony. Jeśli którykolwiek z POwców zostanie formalnie oskarżony i dostanie wyrok to będzie wrzask, ze likwiduje się "demokratyczną opozycję" i reżim pastwi się nad przeciwnikami politycznymi. Gra "opozycji" jest całkiem zrozumiała i kto wie czy nie będzie częściowo skuteczna. Oni mają silne poparcie w Brukseli, no i popiera ich agentura, czy raczej agentury ulokowane wewnątrz kraju. To z ich strony grozi PiSowi największe niebezpieczeństwo, bo wrzaski jawnej "opozycji" odzewu społecznego nie mają i raczej nudzą niż interesują. 

Końcowy wniosek Yagona najważniejszy. PiS może się potknąć na swoich błędach, których ostatnio sporo się zdarzyło. Niepotrzebnie. 

Traczew

#1521149