Pan Martin Schulz kulturalnym jest

Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

Słowo daję! Kulturalnym i grzecznym człowiekiem tylko... go czasem ponosi, ale to dlatego, że chyba nas nie cierpi. A może ma kłopoty? Ano ma, bo mu się unia rozlatuje. Właśnie dowiedział się, że Flandria (1) chce się wydzielić z Belgii... już nie tylko Cameron, Orban, Kaczyński, Zeman i Katalonia; ledwo ugaszono Szkocję, a teraz ci uchodźcy, no to się nerwowy robi.

Okazuje się, że mimo tych kłopotów nie na wszystkich szczeka. Potrafi się nawet zwracać uprzejmie i to bez wyniosłości i pogardy jaką zaprezentował w kierunku Polski.

Dziś (czwartek) odbyła się w Brukseli debata dotycząca Katalonii (2). W grudniu tego roku odbędą się wybory parlamentarne w Hiszpanii. Jak wiadomo wszystkim (tak sądzę) Katalonia ma wyraźne i sprecyzowane ciągoty do uzyskania suwerenności, żeby nie powiedzieć niepodległości, i odłączyć się od Hiszpanii.

I patrzcie Państwo jak się ten Martin Schulz delikatnie zachował... nie wytykał, nie groził palcem i nie krzyczał, że Katalonia chce zniszczyć unię. Martin powiedział mniej więcej tak:

Sprawa niezależności Katalonii to nie jest sprawa, którą należy dyskutować w Parlamencie EU, lecz należy ją rozwiązać w oparciu o konstytucję hiszpańską w parlamencie Hiszpanii. Oczekuję, że przywódcy Hiszpanii znajdą właściwe rozwiązanie, by Hiszpania mogła się cieszyć stabilnym rządem”.

- Ja (…!) [tu najpopularniejsze w kraju słowo – J.] - wykrzyknie niejeden.

Dziennikarzom powiedział zaś, że:

Jako przewodniczący instytucji europejskiej jest niejako zmuszony (zobligowany) do respektowania konstytucji państw członkowskich będących rdzeniem UE jak i również traktatów unijnych”.

Prawda jaki wyważony i miły pan?

Tylko do Polski ma takie, KJ Mać, jakieś uprzedzenie. Skąd mu to się wzięło?

Nie ta haplogrupa?

 

(1)

]]>http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/Bude-se-novi-glasovi-za-otcjepljenje-Flandrije-od-Belgije/347810]]>

(2)

]]>http://www.euractiv.es/noticias/noticia.php?noticia=11183]]>

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

Szanuje Polskę!. On nawet posiada żonę, pochodzącą z terenu Polski!. Pewnie dlatego, kiedy wpada w alkoholowe delirium, wrzeszczy do niej z miłością, "polnische schweine"!.

#1504875

He, he, he  polskie baby, " co to sie za Niemca wydaly" zostawmy lepiej na boku  ;-)  Bismark " tyz" mial Polke, a jaki lobuz z niego byl ? jak nas nienawidzil ? A ze " grzalka " z tego Szkopa jest, to juz oczywista oczywistosc. I co woda z mozgu czyni, to "tyz" oczywiste. Nieszczesciem jest, ze takie typy, takie degeneraty obsadzaja takie stanowiska...i to wlasnie mozna nazwac demokracja w jewropie. To jest dzisiajszy standart brukselskich technokratow i innych katow !

pzdr.

chris

#1504891

nie tracąc języka w gębie, odpowiada "du Teufelskerl, du Schweinehund" ;) !

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1504900

Wbrew pozorom (a może nie wbrew nim) jest to ważna informacja i pozwolisz, że ja polecę i prześlę dalej...

Pozdrawiam serdecznie

 

krzysztofjaw

#1504887

Schultz takze bedzie bardzo "kulturalny"..i pewnie powie "...sprawa niezależności Gornego Slaska to nie jest sprawa, którą należy dyskutować w Parlamencie EU, jednakze należy ją rozwiązać w oparciu o konstytucję EU. Oczekuję, że przywódcy RP znajdą właściwe rozwiązanie, by Polska mogła się cieszyć stabilnym rządem”....Potem rozwiaze w podobny sposob sprawe Szczecina, Pomorza, Mazur ..i poprze kulturalnie roszczenia zydo-banderowskie dotyczace ziem powiatow przemyskich i lubelszczyzny....Polsce zostanie wymarzona Judeopolonia bo i "tak nie umimi sie rzadzic".... 

#1504888

Hipokryci z pod znaku pani A.Merkel w UE m.in. pan Schulz ogłaszają że oni broń Boże nie atakują Polski, ani Polaków -ba oni kochają - ale tylko krytykują rząd pisowski i to na skutek skarg rodzimych Polaków (czyt. folksdojczów np Schetyna itd). Podobnie głosili bolszewicy, napadając w 1939 roku na Polskę że oni nie atakują Polski ,ani Polaków a jedynie rząd burżuazyjny, i to na skutek skarg rodzimych Polaków (np Marchlewski, Dzierżyński itd) ba przychodzą z internacjonalistyczną pomocą dla ukochanej Polski....a przy okazji wymordowali bądź wywozili na Sybir miliony niesfornych oczywiście burżujów po drodze odwiedzając Katyń. Podobną zresztą narrację panie Schulz stosowali pańscy przodkowie m.in Hitler, który przyszedł nam z pomocą dla uporządkowania spraw Polski (m.in czyszczenia rasy). Nie dajmy się nabrać na obecną "troskę " niemieckich liderów i... póki Polska nie zginęła ....zwiewajmy z tej UE, która stopniowo realizuje testament Hitlera.

#1504893

Jak ktoś mial i dziadka i ojca w Wehrmachcie ten po wyrzuceniu ze szkoły został lewackim aktywistą...no i droga do PE otwarta...herr Schulz nienawidzi Polski jak jego przodkowie po prostu...

Yagon 12

#1504895

#1504991

#1504992