Dzisiaj cała Polska powinna kibicować Mariuszowi Wachowi

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

     Dzisiaj w Rosji jest święto Dnia Jedności Narodowej, które przypada w dzień w rocznicę odbicia Kremla przez Rosjan w 1612 roku zdobytego przez Wojsko Polskie. W historii jednie Wojsko Polskie zdobyło Kreml w Moskwie i zawiesiło tam biało-czerwoną flagę. Tego nie udało się powtórzyć Napoleonowi Bonaparte czy też wojskom hitlerowskim. Tak to My Polacy zdobyliśmy, jako jedyni moskiewski Kreml.

     W dzisiejszy Dzień Jedności Narodowej w Kazaniu na gali bokserskiej w walce wieczoru wystąpi nasz twardo stojący na nogach jak lokomotywa na torach polski bokser Mariusz Wach, którego żaden z przeciwników w jego karierze w ringu nigdy nie znokautował.  Przeciwnikiem Wacha będzie Aleksander Powietkin, będący wielokrotnym mistrzem Rosji w boksie amatorskim oraz mistrzem Europy i mistrzem świata w boksie zawodowym federacji WBA. No cóż przed Wachem bardzo ciężka przeprawa, ale i czas walki oraz jak sądzę przeciwnik w ringu nie jest przypadkowy. Już wyobrażam sobie rosyjskich dziennikarzy sportowych mówiących jak to rosyjski mistrz zdeklasował Polaka.

     Zazwyczaj gale boksu zawodowego organizowane są w weekend, z racji możliwości przybycia na widowisko sportowe jak najwięcej kibiców.  Dzisiaj jest jednak precedens, chodzi o danie pstryczka w nos Polakom. Powietkin będzie dążył za wszelką siłę znokautować Mariusza Wacha, aby dać pole dla rosyjskich medii do wyśmiewania się i dowcipów o Polsce i polskich sportowcach, jak sprytny plan powiedzie się.

     Dlatego z całych sił dziś będę trzymał kciuki z Mariusza Wacha aby wygrał na punkty z Powietkinem !

     Obaj pięściarze przegrali tylko z młodszym z braci Kliczka. Faworytem jest Powietkin, ale mam nadzieję, że dzisiaj Mariusz Wach w Kazaniu powtórzy gest Kozakiewicza z Olimpiady w Moskwie.  

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (11 głosów)

Komentarze

Dlatego z całych sił dziś będę trzymał kciuki z Mariusza Wacha aby wygrał na punkty z Powietkinem !

--------------------------------

Na PUNKTY???

Jak on ma wygrać kiedy uderza prostym wówczas, kiedy stoi 3 metry od Ruska?? - A po najmniejszym ruchu Ruska chowa się za podwójną gardę i wtedy Rusek leje go jak kota.. Już po 7 rundzie chciałem wyłączyć oglądanie.

Vote up!
2
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1497680

Dziękuję Wszystkim za zamieszczone komentarze pod moją skromną notką. Pragnę również podziękować bohaterowi wieczoru Panu Wachowi, za walkę przez siedem rund lewą ręką z mistrzem Rosji nie używając w walce Pana prawej ręki. Mam nadzieję, że po tej walce Pan Wach pożegna się z ringiem zawodowym i zostanie ochroniarzem w dyskotece w Pcimiu Dolnym, gdzie bije się klientów lewą ręką by prawą nie zabić. Mam również nadzieję, że nigdy więcej Pan Wach w ringu w USA nie wystąpi w barwach biało-czerwonych, gdyż to będzie wstyd dla Polski. Na koniec jeszcze gorące podziękowania dla komentatorów z TV Polsat Sport za ambitny doping polskiego pięściarza walczącego w Rosji.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1497685

Mam wrażenie nieodparte że Napoleon Bonaparte Moskwę zajął....

Vote up!
0
Vote down!
0

STAHS

#1497682

No i podziękowania dla Pana Sędziego za obiektywizm i ochronę polskiego pięściarza przed ciężkim nokautem w ostatniej 12-ej rundzie. Gratuluję RSC dla Pana ogłoszonego w ostatniej rundzie i mam nadzieję, że w nowej pracy będzie Pan o wiele bardziej rzetelnie wykonywał swe obowiązki. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1497687

Mam wrażenie nieodparte że Napoleon Bonaparte Moskwę zajął....

---------------------------------------------

 

Wrażenie masz dobre, ale.. Napoleon NIE ZDOBYŁ, tylko ZAJĄŁ OPUSZCZONĄ.. spaloną.. i PUSTĄ Moskwę..

 

Vote up!
0
Vote down!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1497710

że bokser nie dorósł do zwycięstwa.

Vote up!
0
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1497693

Panooowie...

 

Kciuki to poganie! My powinniśmy sie i innych nauczyc, by ŻEGNAĆ sie pobożnie w intencji Wacha, czy ISI

Dośc pogaństwa w TV, sami musimy to zmienić.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1497734