EKSKOMUNIKA EWY KOPACZ

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

EKSKOMUNIKA EWY KOPACZ

KOPACZ U PAPIEŻA

 

Jak trwoga to do Watykanu. Ewa Kopacz znalazła w końcu czas, by udać się na audiencję do papieża Franciszka. Notowania PO spadły poniżej 19 procent, trzeba być pobożną, wierną katoliczką u stóp Ojca Świętego. To była audiencja polityczna, a nie religijna ekskomunikowanej Kopacz de domo Lis. Prywatna audiencja trwała zaledwie pół godziny . Kopaczowa podarowała Ojcu Świętemu drzewko jabłoni. Nie wiadomo czy chciała w ten sposób zareklamować polskie jabłka, czy nawiązać do biblijnego drzewa i kuszenia do grzechu jakiemu uległa jej biblijna imienniczka pod namowami szatana w postaci węża. Nie wiemy, czy Kopaczowa pochwaliła się papieżowi Franciszkowi tym, że według kodeksu prawa kanonicznego jest od lat siedmiu osobą ekskomunikowaną. To ona, jeszcze jako minister zdrowia , wspólnie z Adamem Michnikiem i jego żydowską gazetą antykościelną i antykatolicką wzięła aktywny udział w hańbie akcji "kuszenia", mającej na celu zabicie dziecka. Zbrodni dokonanej na  dziecku 14-letniej Agaty z Lublina, która długo broniła się przed dokonaniem aborcji w głośnej sprawie jeszcze z 2008 roku. Trwał wówczas swoisty wyścig z czasem, ponieważ mijał już okres, w którym polskie prawo pozwalało na legalne usunięcie ciąży.

To właśnie Kopaczowa znalazła i osobiście wskazała dziewczynie szpital w Gdańsku, który wyraził zgodę na zabicie jej poczętego dziecka. I to było następne morderstwo Kopaczowej po wielu decyzjach uśmiercania Polaków przez podległe jej ministerstwo zdrowia. Dalszy ciąg zbrodni przejął Arłukowicz z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Kopacz była tak zdeterminowana aborcją 14-latki, że dziewczynę odwieziono na egzekucję rządową limuzyną!

Dzisiaj szefowa upadającego w niesławie rządu próbuje udawać przykładną katoliczkę ścieląc się u stóp papieża Franciszka, choć dokonując  zbrodniczego czynu znalazła się poza Kościołem, a jej ekskomunika nastąpiła automatycznie i jest wiążąca z mocy samego prawa. Stopień zakłamania, cynizmu i faryzeuszostwa tej wrednej baby bije wszelkie rekordy obłudy, zakłamania, hipokryzji, konformizmu. To raczej nie przypadek, że jej nazwisko de domo brzmi Lis. Mamy nadzieję, że ta nafaszerowana łgarstwem i pospolitym chamstwem baba zniknie raz na zawsze z życia publicznego, ponosząc sprawiedliwą karę za swoje niecne czyny, za nieludzkie potraktowanie ofiar zamachu smoleńskiego i jej publiczne sejmowe kłamstwa z Tuskiem w tle.

KOPIA WPISU KOKOS26 

http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/ekskomunikowana-kopacz-u-papieza

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (15 głosów)

Komentarze

Jak bym czytał tekst Kokosa26 z 19 czerwca ale może się mylę. http://niepoprawni.pl/blog/kokos26/ekskomunikowana-kopacz-u-papieza

Vote up!
8
Vote down!
0
#1485510

...pewnie zapomniał podac źródło i dać odnośnik do linka z moim tekstem.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1485527

Wprowadza gender, promuje aborcje, a jedzie do Watykanu, i udaje jaka ona katoliczka, przed Papierzem.

Tak POstępuje cała Zjednoczona Platforma Obywatelska, co innego mówi przed kamerami, a PO cichu robi co innego, by żyło się lepiej towarzyszom.

Beata Szydło premierem

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1485529

Zdarza się najlepszym, ale warto sobie ten tekst przypomnieć - brawa dla obu blogerów

Vote up!
6
Vote down!
0
#1485555

Panie Mirosławie przepraszam bardzo, już dodałem Pana link

                                    Pozdrawiam

                                                    Alek

Vote up!
2
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1497071