Uchodźcy... globalne cele i walka kultur...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Świat

O uchodźcach, imigrantach powiedziano już niemal wszystko. Niestety w oficjalnym przekazie medialnym kierowanym dla przeciętnego Europejczyka ton nadaje lewacka politpoprawność fałszywie przedstawiająca tychże jako spolegliwych ludzi, w większości rodziny z małymi dziećmi, którzy uciekają przed wojną ratując swoje życie.

 

 W rzeczywistości - czego celowo i hipokrytycznie nie wydają się zauważać przywódcy UE i media głównego nurtu - 80-90% imigrantów to młodzi, agresywni i roszczeniowi mężczyźni, którzy z pewnością nie przyjeżdżają do Europy aby w przyszłości zasymilować się z jej mieszkańcami i przestrzegać europejskiego prawa a wprost przeciwnie - ich celem jest budowa w tej części świata przyczółków obcej nam cywilizacji islamskiej. Już teraz w takich krajach jak Francja, UK czy też Niemcy tworzą oni wraz ze sprowadzonymi do tych krajów rodzinami zamknięte enklawy będące beneficjentami europejskiego systemu pomocy socjalnej i stające się źródłem niechęci, przemocy i agresji wobec rodowitych Europejczyków wyrażające się m.in. np. rzucaniem przez imigrantów kamieniami w pociągi na Węgrzech czy też demolowanie samochodów na przedmieściach miast francuskich czy niemieckich przez już tam mieszkających. . Ponadto - w przeciwieństwie do lewackiego, zlaicyzowanego i konsumpcyjnego modelu europejskiej rodziny - są to rodziny wielodzietne, w większości których islam i religijny fanatyzm jest ich immanentną cechą. Oni nie są tolerancyjni i nie kierują się wartościami ukształtowanymi przez wieki w Europie a chrześcijaństwo jest jednym z ich największych wrogów.

 

Oczywiście - co pokazują dotychczasowe doświadczenia - ci młodzi imigrujący mężczyźni już niedługo właśnie sprowadzą do Europy swoje rodziny zwiększając liczbę tzw. uchodźców kilka lub nawet kilkunastokrotnie. Poza tym jednym z celów państwa islamskiego jest - o czym w ogóle się nie mówi - zapładnianie przez tychże uchodźców Europejek i tym samym rozszerzanie swojej liczebności oraz etnicznie zmniejszanie populacji rodowitej ludności europejskiej.

 

Powyższe jest jedną z form walki świata islamskiego z innowiercami a przede wszystkim z tzw. cywilizowanym zachodem: jest to globalna walka populacyjna, której celem jest oczywiście "zalanie" m.in. Europy swoją ludnością a tym samym rozszerzanie własnej kultury, zachowań, wiary, tradycji, języka, obowiązujących praw w naszej części świata. A jak wygląda ten ich szariacki kod kulturowy, który chcą zaszczepić na europejskim gruncie możemy już od lat doświadczać w różnych częściach świata, gdzie terroryzm i brutalna eliminacja innowierców jest codziennością.

 

Wśród imigrantów oczywiście jest wielu terrorystycznych bojowników, agentów tzw. państwa islamskiego, którzy przyjeżdżają do Europy kamuflując i zatajając swoje działania na rodzimych terenach. Starają się wyglądać jak zwykli nieagresywni uchodźcy, którzy perfidnie dziękują za ich przygarnięcie a w rzeczywistości mającymi nakreślone przez ich przywódców określone działania, których celem jest właśnie rozszerzanie cywilizacji islamskiej wszelkimi metodami.

 

Jaką to wobec tego hipokryzją cechują się wypowiedzi przewodniczącego Komisji Europejskiej czy też D. Tuskusia i większości mediów. Czy oni nie widzą tych wszystkich zagrożeń? Czy nie boją się rozkwitu terroryzmu i zatracenia przez Europę jej tożsamości?

 

Otóż wydaje mi się, że jest raczej wprost przeciwnie. Oni wszyscy zdają sobie sprawę z przyszłych skutków napływu  ludności islamskiej. Przecież jednym z podstawowych celów syjo-globalistyczno-lewackiego projektu zwanego UE są: likwidacja etnicznych państw narodowych a tym samym budowa totalitarnego jednolitego Państwa Europa, multikulturowa różnorodność występująca w tym państwie. i wykorzenienie chrześcijaństwa. Stąd też m.in. Polska ma rozkaz przyjęcia 12 tys. imigrantów (USA deklaruje 10 tys -sic!), których nie jesteśmy w stanie przyjąć i zapewnić im bytu a Węgry czy też Grecja są ostentacyjnie  krytykowane za swoje działania wobec imigrantów, które nacechowane są dbałością o własne interesy narodowe.

 

Jednocześnie jednak wiele starych państw UE stara się w jakiś sposób zapobiec katastrofalnym skutkom inwazji islamistów, czego przykładem może być np. Dania, która zamknęła swoją granicę kolejową z Niemcami. Innym przykładem takiegoż działania i chyba najważniejszym jest oczywiście narzucony przez Niemcy a tym samym przez UE kwotowy podział ilości imigrantów, których mają przyjąć poszczególne kraje UE. Jest to zapewne celowe działanie mające wprowadzić długookresowo islamski chaos we wszystkich krajach UE a szczególnie wśród nowych jej członków. Ten chaos ma sprawić, że zostaną osiągnięte długookresowe cele lewackich syjo-globalistów zmierzających do budowy jednolitego, lewackiego rządu światowego, co jest tym bardziej prawdopodobne, że m.in. finansowaniem całego procederu obecnej fali uchodźców zajmują się fundacje związane z G. Sorosem... a on jest jednym z najbardziej wpływowych przedstawicieli lichwiarskiej finansjery starającej się nadawać kierunek globalnym zmianom mechanizmów funkcjonowania świata. Europejski chaos ma też krótkookresowo zapewnić przewagę USA nad Europą oraz Rosją, co wyraża się m.in. tym, że NATO podjęło decyzję o zamknięciu przez Bułgarię przestrzeni powietrznej dla Rosji a właśnie tą drogą Rosjanie prawdopodobnie najłatwiej mogliby się dostać do Syrii i podjąć walkę z państwem islamskim, co w długim okresie czasu mogłoby radykalnie zmniejszyć napływ uchodźców z Syrii do Europy. Uwzględniając powyższe można stwierdzić, że obecna fala uchodźców jest też prawdopodobnie elementem globalnej rozgrywki wielkich tego świata (Rosja np. postawiła w stan gotowości wojennej swoją armię) oraz starciem cywilizacji chrześcijańskiej z islamską.

 

To tyle moich krótkich refleksji na temat imigracji (w większości islamistów) do Europy. Oczywiście wśród imigrantów znajduje się też niewielka część prawdziwych uchodźców a nie tylko tzw. ekonomicznych i cechujących się wspomnianymi, negatywnymi cechami kultury islamu i mającymi na celu walkę o jego światowe, religijne zwycięstwo. Można jeszcze w polityce UE a także USA dostrzec niesamowity dysonans między dotychczasową walką z fundamentalistycznym, islamskim terroryzmem  a obecnymi ich działaniami i wypowiedziami, które de facto otwierają drogę dla przyszłych działań terrorystycznych na terenie przede wszystkim UE.

 

A Polska? Niech się zajmie sprowadzeniem Polaków ze Wschodu i nie poddaje się dyktatowi niemieckiej UE, która szafuje europejską solidarnością a tak naprawdę jej działania wyrażają przede wszystkim interey największych państw unii, w tym przede wszystkim właśnie Niemiec (np. budowa gazociągu bałtyckiego)

 

P.S. Polecam trafny tekst M. Mojsiewicza: ]]>http://mojsiewicz.salon24.pl/668070,po-co-lichwiarstwo-pedzi-do-europy-20-milionow-muzulmanow]]>

 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

]]>http://krzysztofjaw.blogspot.com/]]>

kjahog@gmail.com

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.8 (8 głosów)

Komentarze

wobec uchodzców czynią wiele złego w umysłach Polaków. Przy całym szacunku dla instytucji i osoby papieża, uważam, iż nie rozumie on problemów Europy a zajmując jednoznaczne stanowisko w sprawie uchodźców, powoduje konsternację i oburzenie wiernych. Czy warto naażać na szwank dobre imię instytucji i godność głowy kościoła, dla którego tyle dobrego uczynili poprzednicy Franciszka, w tym św. Jan Paweł II ?

Vote up!
3
Vote down!
0

mika54

#1492993

"tyle dobrego uczynili poprzednicy Franciszka, w tym św. Jan Paweł II "

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

Istotnie tyle dobrego uczynili JP II i V XVI, że FI może spokojnie kontynuować. Proponuję zapoznać się najpierw ze znanymi znakomicie faktami. Musimy jednak zaczęć od semantyki

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html

zanim zabierzemy się do rzeczy z niej wynikających.

Vote up!
4
Vote down!
0

Serpel

#1493023

Tzw. "uchodźcy"

- http://kdgwna.blogspot.com/2015/03/syj.html#Nazd

i imperium globalne

- http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

ktoś może to nazwać NWO, jeśli mu się to lepiej podoba.

Zresztą pisaliśmy już o tym

- http://niepoprawni.pl/comment/1492627#comment-1492627

Vote up!
4
Vote down!
0

Serpel

#1493021

Jeżeli przyjmowanie niekontrolowanych ilości islamskich "uchodźcow" do mojej Ojczyzny  to podobno

test na przyzwoitość, to pozwólcie że pozostanę NIEPRZYZWOITA.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1493041

ja tez jestem Nieprzyzwoity !!!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1493050

To i ja przyłączam się do was jako Nieprzyzwoity.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493051

to jest nas juz "spora  grupa" , moze (taki jeden) jeszcze sie przylaczy -))))

Vote up!
3
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1493052

Wątpię, od jakiegoś czasu, nie poznaje(takiego jednego).

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493054

Kolego , kolego, Ty sobie uwazaj :-)))))))

ps.

 a w czym ta niby zmiana , dotyczy konkretnie czego ???

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1493062

Ja mieszkam w Polsce, więc mogę sobie nie życzyć najazdu kulturowo i religijno obcych ludzi.

Dla mnie moi rodacy za wschodniej granicy, są ważniejsi od wyznawców Allacha.

Najpierw Polacy, którzy czekają z utęsknieniem, aby państwo Polskie się o nich upomniało.

I jakoś przez 8 lat nic nie robią w tym kierunku.

A gdy Unia każe, pachołki z PO-PSL wnet wykonują zadanie.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1493065

Witaj Krzysztofie

Widzę, ze zostałeś okrutnie spałowany, choć notka, którą zamieściłeś, nie odbiega zasadniczo

od innych na NP.

No ale może masz ukrytych "fanów".

Co zaś do meritum, to sądzę że jest w tym co napisałeś dużo prawdy.

A wynika to stąd, że coś dziwnie cicho o skali kosztów finansowych całej operacji.

Mówi się o kosztach zasiłków, ogólnie socjalu, kosztach asymilacji itp. bzdury,

a zupełnie pomija się koszty OCHRONY tychże "uchodźców" przed, nazwijmy to

"autochtonami".

Bo ja jakoś czarno widzę te obozy "uchodźców", kiedy zdarzy się PIERWSZY

gwałt, morderstwo lub zamach...

Ale może o to w tym chodzi, aby muslimy nas sprowokowały,

a porządek będzie zaprowadzać Bundeswehra?

A wtedy Niemcy podniosą wrzask na cały świat, że przecież oni już wcześniej

mówili o Polskim rasiźmie?

Jedno na teraz podpowiada mi logika i "czuj".

To jest mina, na której ma wylecieć w powietrze narodowa struktura państw w Europie.

Upadłe państwa mają w tym zamyśle same zgłosić się po ochronę, do

NIEWYBIERALNYCH władz unii...

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1493075

Jak wynika z mojego tekstu... to też jestem nieprzyzwoity.

Leniwcu... powoli wracam do blogowania, które przerwłaem na kilka miesięcy ze względów zdrowotnych. Jeżeli zaś chodzi o "fanów" to pojawiło się ich kilku po moim tekście o rzezi wołyńskiej i okrucieństwie Ukraińców z OUN-UPA na Polakach. Widocznie jeszcze n ie zapomnieli.

Jeżeli zaś mówimy o uchodźcach to oficjalnie winę za ich napływ można przypisać USA za Irak czy Afganistach oraz rewolucjom w krajach na Bliskim Wschodzie, które zostały sfinansowane i zainspirowane przez USA. W Europie winę ponoszą bezpośredniop Niemcy, które same zaprosiłyu imigranrantów i obiecali, że przyjmą wszystkich. Dziś Niemcy próbują oddalić swoje winy i rozłożyć je na inne kraje UE. Niemcy są głównym rozdającym w UE i niestety są tak naprawdę od wieków antypolskie. Dali Tuskowi stanowisko za jego poddaństwo wobec A. Merkel, zgodę na rurociąg północny, sprzedaż naqszych aktywów Niemcom, pomocy dla waluty Euro (to kuriozum... pomagaliśmy Euro, którego nie mamy) oraz za wiele pomniejszych i większych aktów poddaństwa... 

 

Nieoficjalnie zaś oczywiście całym exodusem uchodźców (raczej młodych jurnych mężczyzn, z których wielu to bojownicy ISIS) ktoś musi kierować a wiadomo, że na chaosie i wojnie zawsze zarabiali banksterzy...

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1493155

Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: