Sitwa w panice

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Żyjące od lat  w świecie równoległym "elyty" III RP zupełnie nie przejmują się realnymi problemami, a całą uwagę skupiają na stwarzaniu wymyślonych zagrożeń i spraw. Oczywiście najważniejszym punktem programu jest straszenie PiS-em i jego nienawistnym prezesem. Po ośmiu latach niszczenia kraju, pogdrdliwego i butnego traktowania Polaków, PO-sitwa uderza w ten sam co zwykle zakłamany ton.Oprócz tego funkcjonariusze me(n)diów na polecenie oficerów prowadzących niemal każdego dnia wrzucaja kolejne "szczury", by można było na ekranie ogłupiacza nadal kreować zakłamaną rzeczywistość. Ataki na prezydenta Dudę są juz stałym elementem kampanii PO-mafii. W zamazywanie realliów wpisują się doskonale także "transfery" politycznych mętów - Michała Kamińskiego, Giertycha, Napieralskiego, Dorna itd do "obywatelskiej" bandy. Wiadomo też, że ratunku w PO szukali dawni liderzy PJN-u - Paweł Kowal i Elżbieta Jakubiak.I co Pan na to Panie Gowin? Ludzie od ćwierć wieku pasożytujący na Polsce i żyjący świetnie z publicznych pieniędzy nagle poczuli, że darmowe koryto może się skończyć. No to poszli do czerskiej "Canossy" i znów są na listach. Ich brednie o "służbie publicznej", "pracy dla społęczeństwa" obrażają intelekt Polaków. Tu rację ma niestety Kukiz. Proszę popatrzeć na pierwsze trzy miejsca na listach wszystkich sejmowych "partii". przeciez to znów ci sami, znani z afer, przekrętów i skandali ludzie. Po wyborach parlamentarnych w sejmie ponownie znajdzie się 70-80% obecnego składu. Ci ludzie mają dokonać jakościowej i moralnej Zmiany w Polsce? "Elyta" sama siebie nie wyrzuci naśmietnik...

Za me(n)dialna zasłoną Kopacz-ka gorączkowo szuka ratunku w UE. Ponieważ wszyscy wiedzą,że jest atrapą, wymyśloną przez Tuska, nie-rząd PO-PSL otrzymuje po prostu polecenia do wykonania, nikt nie sili się nawet na udawanie dysklusji z niemiecko-rosyjskimi jurgieltnikami. Ma być 10 tysięcy emigrantów w Polsce? Jawohl ! - i tyle. PO-sitwa liczy, że całkowita rezygnacja z polityki zagranicznej pozwoli liderom mafii uzyskać w Brukseli gwarancje bezkarności za lata złodziejstw i przestępstw. No i za Smoleńsk...Nie ulega wątpliwości, że od dawna wywierane są naciski na prezesa Kaczyńskiego i liderów PiS by jesienią "po europejsku" potraktować PO-szustów. To także będzie test dla nowej władzy. Może się ugiąć i wtedy zmarnowane zostaną nadzieje i entuzjazm rozbudzone w maju. a może pójśc drogą Orbana, uczciwie i zgodnie z prawem rozlicxająć PO-mafię.To wielki ciężar Panie Prezesie, ale i szansa na rozpoczęcie poslkie drogi do wolności i suwerenności.

A co do emigrantów muzułmańskich zalewających Europę czyli prawdziwego problemu numer jeden obecnie, to mam kilka pytań, którymi wcale nie zajmują się łżennikarze ale i publicyści prawicowych mediów. Dlaczego teraz (a nie np. roku temu) zaczęła się ta "wędrówka ludów"? Czemu muzułmanie obsesyjnie próbują dostać się do chrześcijańskiej Europy, zamiast szukać azylu u braci w wierze - np. w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie itd? Skąd biedni uciekinierzy mają pieniądze (i to niemałe) by opłacić przemytników przerzucających ich przez Morze Śródziemne. Jak to się dzieje, że większość "uciekinierów" to młodzi mężczyźni w wieku poborowym? No i najważniejsze - dlaczego lewacy z UE robią wszystko by przyjąć na kontynent jak najwięcej nieasymilujących się, wrogich chrześcijaństwu - muzułmanów?! Czy nienawiść do wiary, narodowej tożsamości, rodziny- może aż tak zaślepiac...? Przypomina to słynne zdanie Lenina o zachodnich mocarstwach - "Kapitaliści to tacy idioci, którzy pożyczą nam pieniądze na kupno sznura, na którym ich powiesimy"...Historia lubi się powtarzać...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (8 głosów)

Komentarze

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_OqiQvk8lEHNErlSdyYFgzeCpwQGmTAJl,w400.jpg

#1492302

Protokoły mędrców Syjonu ... Protokół X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.

Otwarcie granic dla muzułmańskich uchodźców to żadne rozwiązanie, mają inną kulturę i nie dadzą się zasymilować . Każdy naród ze swoją religią, kulturą powinien mieszkać w swoich krajach . Chyba że zamiar jest jeden rozwalić państwa Europy od środka. ( Plany wielkiego Syjonu). Dlaczego USA i Izrael nie przyjmują uchodźców tylko np Polska?

Pozdrawiam :-)

#1492303

Większość posłów i senatorów pozostaje "na służbie"... służb specjalnych. Obecnych i byłych ich pracowników. Po "okragłym stole" do parlamentu trafiali praktycznie jedynie układowicze. Bardzo często ludzie o brudnych rękach. Uwikłani w afery gospoddarcze, skandale obyczajowe, etc. Nieuki i nieroby. Choć wielu posiada tytuły naukowe, doświadczenie zawodowe. Tak się składa, że w życiu im nie wyszło, to i za drobnym wsparciem do parlamentu doszli.

Okupują marną polską demokrację od 25 lat. 

I tak pozostanie po 25 października 2015 roku. Zanosi się na kolejny "okrgły stół" i "grubą kreskę" dla oszustów z PO i PSL.

 

 

Zdzisław Mac

#1492359

Pomyliłem się we wcześniejszym komentarzu. Dużo się zmienia. Na dobre.

Zdzisław Mac

#1506530