Jest granica dla fanatyków PO?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Od dekady wmawia się nam że PiS dzieli Polaków, że PiS rozpoczął wojnę Polsko-Polską. Środowiska które najgłośniej to wykrzykiwały, które utyskiwały na ten podział, że on szkodzi itp, itd. dostały od prezydenta Andrzeja Dudy szansę na rozpoczęcie łączenia Polaków i zakończenia wojny która ich przecież zdaniem niszczy Polskę. Napisał prezydent Duda list do Gazety Wyborczej, list pojednawczy, list mający być pierwszą jaskółką-co prawda wiosny ona nie czyni, może jednak ją oznaczać.

Co otrzymał w odpowiedzi? Porównanie do Putina od szefa gw, a od czytelników tej gazety dowiedział się np. że przez lata nie miał do nich szacunku, że kraj nie potrzebuje naprawy itp.

Pomijam już wartość merytoryczną bp np. skoro kraj nie potrzebuje naprawy to co chce Kopacz reformować;). Natomiast, w jaki sposób prezydent Andrzej Duda mógł przez lata nie mieć szacunku do swych cytuję "niewyborców" to nie wiem:). 

Jak wiec widać czytelnicy wyborczej wolą by było tak jak jest. By móc nadal pluć, dzielić Polaków. Okazało się że na złodzieju czapka gore.

Przez ostatnie lata głównym zmartwieniem "rozumnych" było też poparcie Kościoła dla jednej opcji politycznej. Utyskiwali nad tym wszyscy "rozumni". Słyszeliśmy że nie może ksiądz z ambony mówić na kogo głosować, popierać konkretnych polityków. Podczas czwartkowej mszy odprawianej w intencji Bronisława Komorowskiego doszło do rzeczy niesłychanych. Były już prezydent usłyszał od księży przeprosiny za "niesprawiedliwe słowa", które w ostatnich dniach padły z ust ludzi Kościoła.

Ks. Aleksander Seniuk, który odprawiał mszę, powiedział, że oprócz niego do przeprosin poczuwają się inni obecni w kościele księża: ks. Andrzej Luter, ks. Kazimierz Sowa, a także ks. Stanisław Opiela.

Ksiądz Sowa, choć czy to jeszcze ksiądz? Na jego własnym profilu ciężko znaleźć jego zdjęcie w stroju księdza. O wiele łatwiej znaleźć tam zdjęcia z... Komorowskim lub Komorowskiego. Na jego profilu, na szczycie jest post wklejony przez osobę której zdjęcie zdobi tęczowe tło...To tylko dopełnia obrazu całości. Czekam aż sam ks. Sowa ustawi sobie takie tło... 

Księża Ci są tak zaślepieni politycznie że nawet nauka Kościoła np. w temacie In vitro nie jest w stanie ostudzić ich polityczny zapał. Księża Ci w swoim politycznym zaślepieniu pomijają stanowisko Kościoła z powodu którego Komorowski usłyszał słowa krytyki od episkopatu. 

Czy ktoś wcześniej słyszał by jakiś ksiądz, biskup w trakcie mszy podważając naukę Kościoła popierał konkretnego polityka? Kościół zawsze przypomina by wybierać polityków kierujących się nauką Kościoła. To chyba jest zrozumiałe. Nigdy wcześniej nie było przypadku by popierający jakiegoś polityka księża, w trakcie mszy przepraszali go za to że z powody odejścia przez niego od nauki Kościoła został on skrytykowany przez episkopat. Okazuje się iż dla tych księży ważniejsza jest polityka niż nauka moralna Kościoła. To jest coś niesłychanego.

Jest też jeszcze kolejny przykład dla całkowitego psucia obyczajów i do budowania podziałów. Podczas obchodów 71 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego padły takie słowa   Dajemy prezydentowi urlop na pięć lat, ale za pięć lat spotkamy się tutaj, musimy się spotkać panie prezydencie. Ja będę obserwował z góry czy dotrzymacie tej obietnicy - dodał generał Ścibor-Rylski.

Muszę przyznać że nie spodziewałem się iż rządy PO wyrządzą Polsce tyle szkód. Że środowisko PO będzie tak sfanatyzowane, że nie tylko będzie odrzucać rękę wyciągniętą do zgody-i to na podstawie idiotycznych zarzutów, o który wymieniłem wcześniej. Fanatycy PO dla wyrażenia swych politycznych poglądów nie cofną się nawet do pomijania nauki Kościoła-mimo iż są..księżmi. Na koniec, środowisko PO nie omieszka wyrazić swych poglądów politycznych także podczas obchodów Powstania Warszawskiego i to w sposób całkowicie otwarty...

Obawiam się że naprawienie szkód jakie Polsce wyrządził i będzie wyrządzać do października fanatyzm PO nie uda się szybko naprawić. Takiego poziomu fanatyzmu nie było wobec żadnej poprzedniej władzy. To tylko przykłady z ostatnich dni. Kłamstw Lisa i Karolaka czy zachowania np. rektora UJ który z powiedzeniem prawdy o etacie prezydenta Dudy czeka do ogłoszenia wyników wyborów nie będę wracać. 

Na koniec warto przypomnieć stały element wśród fanatyków PO-jak wygra PiS opuszczam Polskę! To też pokazuje jak oni rozumieją demokrację. Czy może być większy dowód sfanatyzowania i zaślepienia politycznego niż taka deklaracja? Przecież Ci ludzie podważają demokrację i jej zasady. Jak można z powodu decyzji wyborców rozważać publicznie wyjazd z kraju?  

Czy tacy fanatycy PO powinni mieć wpływ na działanie instytucji państwa? Czy dla fanatyka PO jest jakaś granica której on nie przekroczy dla swej partii?  Czy z ludźmi chcącymi wyjechać z kraju z powodu "złego" głosowania można się porozumieć?  

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

To nie są fanatycy PO czyli partii czy jakiegos programu. To sitwa beneficjentów "układu", który od lat bezkarnie rozkrada Polskę. To ludzie, którzy sami siebie mianowali "elytą" i dzieki temu gardza reszta Polaków. PO-fanatycy to po prostu złodzieje i przestepcy. A ks. Siowa i inni "księża-postepowcy"? Po prostu dzisiejsi hierarchowie nie mają siły by zdyscyplinowac takie gnidy. Prymas Wyszyński załatwił by ten problem w pięc minut..

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1489961

To sitwa beneficjentów "układu", który od lat bezkarnie rozkrada Polskę. To ludzie, którzy sami siebie mianowali "elytą" i dzieki temu gardza reszta Polaków. 

Coś w tym jest...

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1489983

Witam! To nie sa fanatycy,ale pospolici zlodzieje i bandyci POwiazani mafijnymi ukladami! Wyjada z kraju? Niektorzy maja za wiele za uszami ,aby w kraju pozostac w obawie przed odpowiedzialnoscia karna! Przyklad nowego prezydenta pobudzil ruch patriotyczny Polskiego spoleczenstwa,wiec ta banda czuje sie szczegolnie zagrozona! Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1489966

Ja tam wole jawnych wrogów od fałszywych , czy przyczajonych przyjacioł : ..."mawiał mądry Ben Akiba : masz przyjaciół strzeż sie ich, wrogów zwalczysz jakoś chyba , masz przyjaciół, więc przyjaciół strzeż sie swych...

Vote up!
4
Vote down!
0
#1489971

Ja tam wole jawnych wrogów od fałszywych , czy przyczajonych przyjacioł : ..."mawiał mądry Ben Akiba : masz przyjaciół strzeż sie ich, wrogów zwalczysz jakoś chyba , masz przyjaciół, więc przyjaciół strzeż sie swych...

Vote up!
1
Vote down!
0
#1489972

Dajmy im czas po wyborach - do konca roku - niech opuszcza Polske rzadzona przez PiS. Zwolnia kilkaset tysiecy dobrze platnych stanowisk w administracji i przemysle (glownie tym "panstwowym") - robiac miejsce dla powracajacych z zagranicy fachowcow, dla ktorych w PRL-bis pracy nie bylo...

Ksieza - tez ludzie - i poglady maja rozne... (maja do tego pelne prawo) nie zapominajmy o "ksiezach- patriotach" czy mniej jawnych wspolpracownikach SB w sutannach... - to od wiernego zalezy przeciez - na msze prowadzone przez ktorych ksiezy uczeszcza.

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1489979

Dajmy im czas po wyborach - do konca roku - niech opuszcza Polske rzadzona przez PiS. Zwolnia kilkaset tysiecy dobrze platnych stanowisk w administracji i przemysle (glownie tym "panstwowym") - robiac miejsce dla powracajacych z zagranicy fachowcow, dla ktorych w PRL-bis pracy nie bylo...

To by byłó dobre. Jeszcze taki licznik jak ten Balcerowicza im zrobić;)

 

Vote up!
2
Vote down!
0

zuberegg

#1489985

Nie wyjada bo tu na migrze trzeba ciezko pracowac. Na obibokow nie ma tu miejsca.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
1
Vote down!
0

casey

#1490031

Wiecie wole byc porownany z Putinem niz z jakims przyglupem z po. Przed Putinem na bacznosc staja a z ci durnie z Polski posmiewisko robia.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

casey

#1490040