Platforma a zatem Ojczyzna na skraju przepaści !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Towarzysze i obywatele ! Rodacy !

Dziś, gdy legalnie wybrana Platforma Obywatelska i jeszcze bardziej legalnie wybrane stronnictwo sojusznicze, stojące po stronie WSI - znaleźli się na skraju przepaści – wzywam wszystkie zdrowe siły narodu do obrony naszego wzorcowego systemu, którego zazdroszczą nam inni. Tym systemem jest nasza demokracja, której nie jest w stanie zagrozić Kaczyński. Dlatego wykluczam absolutnie, że mają być powtórne wybory. Tylko ci, którzy nie znają polskiego prawa dzisiaj mogą tego rodzaju herezje głosić. Bo polskie prawo, polskie sądy i prokuratura stoją dziś po stronie demokracji, którą stworzył Donald Tusk wraz z panem Waldkiem a teraz ja ją tworzę w sojuszu z Panem Januszem.

Mam nadzieję, że także społeczeństwo stanie po naszej stronie, wyrażając swoje przywiązanie do naszej partii i sojuszniczego stronnictwa ! Że uczyni to na spontanicznie organizowanych masówkach w zakładach pracy i w urzędach państwowych. Już dziś docierają do mnie sygnały o zobowiązaniach załóg pracowniczych, o zwiększeniu produkcji, czy też o wykonaniu planu na 2014 rok przed terminem. Dotyczy to na przykład załogi Zakładu Pogrzebowego na Powązkach, która zobowiązała się wykonać plan roczny przed dniem 1 grudnia. Otrzymuję też raporty o zwiększeniu planu przez urzędy skarbowe w ilości wystawianych domiarów podatkowych o circa 56 koma trzy procenta w porównaniu z okresem minionym! Systematycznie wzrasta też spust surówki….

Dlatego chcę uspokoić Polaków. Demokracja funkcjonuje i nawet tak poplątane sojusze jak SLD i PiS nie są w stanie zagrozić demokracji w Polsce. Taką groźbą dla naszej demokracji byłoby odsunięcie od władzy w tych wyborach naszej partii i sojuszniczego stronnictwa...

Towarzysze i obywatele ! Rodaczki !

Nikt nie broni Państwowej Komisji Wyborczej. Nie stanęła na wysokości zadania jeśli chodzi o liczenie głosów i podawanie w odpowiednim czasie wyników tych wyborów. Ale nie mylmy niewydolności tej instytucji z fałszowaniem wyborów. Bo kto może powiedzieć, że wybory zostały sfałszowane? Na pewno nie politycy - o tym może zdecydować sąd. Czy my dzisiaj podważamy wiarygodność takiej instytucji jak sąd ? My, czyli Platforma Obywatelska oraz sojusznicze stronnictwo nigdy nie podważy wiarygodności takiej instytucji jak sąd III RP. Sąd, któremu udało się przez ostatnie 25 lat wybronić twórców naszej państwowości. Takich jak nieodżałowany tow. Jaruzelski, czy też tow. Kociołek, Kania oraz towarzysz Kiszczak Czesław. Dlatego wszyscy twórcy naszej demokracji, której nam świat zazdrości – mogą dziś spać spokojnie. Platforma czuwa, a Sąd uzna wybory za ważne i za kolejny tryumf naszej ludowo-obywatelskiej demokracji w drodze ku postępowi !

Chciałabym, aby wszyscy zachowali spokój, bo dzisiaj ten spokój jest potrzebny, aby wyciągnąć słuszne wnioski, mieć możliwość i dać sobie szansę bardzo szczegółowego przeanalizowania, co się wydarzyło. Tak, jak dzięki spokojowi udało nam się szczegółowo przeanalizować aferę hazardową, aferę Amber Gold, aferę informatyczną, czy aferę podsłuchową – że nie wspomnę o tysiącu innych afer, które do dziś w spokoju analizujemy wraz z naszymi sojusznikami w rządzie, w prokuraturze i w sądach.

Dlatego musimy dać odpór tym siłom, które usiłują podpalić Polskę: Nie można kosztem polskiej demokracji, polskiego prawa, naszego prawa, budować potęgę swojej formacji politycznej. Mówię oczywiście o Kaczyńskim, a bynajmniej nie o Platformie i o jej sojuszniku!

Okazuje się bowiem towarzysze i obywatele, że partia, która arytmetycznie wygrała te wybory, dzisiaj nie jest w stanie rządzić w tych sejmikach, stworzyć koalicji.  Wiem o tym już dzisiaj mimo tego, że do dzisiaj PKW nie podała jeszcze wyników wyborów. Okazuje się zatem, że wybory nie polegają na arytmetyce, a więc na tym co sobie policzą komisje wyborcze. A tym bardziej, kogo wybiorą Polacy ! Bo władza nie wynika z arytmetyki, tylko z fizyki i z praktyki dnia codziennego . Teoretycznym państwem zatem praktycznie rządzą i nadal rządzić będą ci, którzy mają fizyczną władzę w całej III RP.  Czyli koalicja PO-PSL, której potrzebny jest dzisiaj spokój i tylko spokój...  

Dotyczy to także następnych wyborów, gdzie także arytmetyka będzie bez znaczenia tym bardziej, że jak stwierdził NIK - PKW także i w następnych latach nie będzie zdolna przeprowadzić wybory. A więc wybory na zasadach arytmetyki. Dlatego pragnę jeszcze raz uspokoić Polaków, przerażonych możliwością destabilizacji państwa: PO wraz z PSL i prezydentem do tego fizycznie nie dopuszczą !

Wkrótce po stabilizacji nastąpi bowiem tak oczekiwana przez zdrowe siły narodu pacyfikacja. Jej celem będzie zapewnienie spokoju w naszym teoretycznym państwie na następne lata- a kto wie – może i na dziesięciolecia ?

Pragnę w tym momencie zacytować głos zatroskanego obywatela III RP, opublikowany dzisiaj na portalu internetowym, w związku z próbą podpalenia Polski przez Kaczyńskiego.

Ludwik F. pisze:

„Mam 42 lata. Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie. Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się karmą dla psów (najtaniej mi wychodzi).

Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat.

Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę. Popieram PO bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza.”

Dlatego dzisiaj towarzysze i obywatele - zanim zrobimy kolejny krok naprzód - zapewniam was, że partia wraz z sojuszniczym stronnictwem zawsze będą walczyć z Narodem o lepsze jutro !

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Cieszyłby się jeszcze bardziej, gdyby wiedzial, ze wprawdzie stoimy nad przepaścią, ale niedługo dokonamy wielkiego kroku naprzód.

 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

cui bono

#1452160

dzięki naszemu niezłomnemu przywódcy narodu zrobiliśmy wielki krok na przód.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1452168

Juz za sam ten wpis dzisiejszy na blogu nalezy sie "awans" a za caloksztalt to juz conajmniej Admiral

Vote up!
8
Vote down!
-1

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1452169

No i proszę, Stefan Jaworski, przewodniczący PKW podał się dzisiaj do dymisji. Jak w takim razie wygladają tzw. odmenty szaleństwa naszego prezydęta Bula-Gafy Komorowskiego. Wygląda na to, że w tym odmętach wciąż tkwi nie kto inny, tylko nasz umiłowany przez naród prezydęt, który wedłu COBOS-u moze liczyć już prawie na 80% poparcia, a poparcie to cały czas rośnie, tak jak wyniki wiejskich chłopców z PSL

Vote up!
7
Vote down!
0
#1452175

Słuchając naszego Bula-Komorowskiego (oby rządził wiecznie), nie dowiedziałem się jednak od jakiej to mendy mamy szaleństwo teoretycznego państwa. Państwa, o którym mówi dziś cały świat – przy okazji trwających szósty już dzień wyborów.

Szaleństwo od mendy jest bowiem na miarę naszych możliwości, z czego powinniśmy odczuwać dumę i niewątpliwą satysfakcję. Ono jest warte zagajnika zasadzonych dębów, oraz zbudowania okazałej gajówki w tym zagajniku, gdzie po trudach rządzenia mógłby przysiadywać sobie nasz Namiestnik (oby rządził wiecznie) – z nieodłączną fuzyją na kolanach…

Vote up!
5
Vote down!
0
#1452179

Proszę nie mylić parcia z poparciem.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1452180

POmożecie towarzysze z WSI i miast, a kontrrewolucji PISu mówimy stanowcze nasze nie. A kto POdniesie rękę na władze ludową, to mu ją utniemy. POzamykamy wszystkie zaplute karły reakcji z PISu, by nam nie przeszkadzali w budowie ludowej Ojczyzny. POkazemy towarzysze naszą czujność klasową.

By żyło się lepiej towarzysze.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1452181

Dla Pana "5".     Przed wyborami byłam w Niemczech i zdziwiłam się dlaczego nagle na "szpermilach" tyle dywanów.  Teraz już wiem pod naszymi tak pełno, że potrzebujemy następnych.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1452186

Kapitalny tekst Kapitanie.

Vote up!
3
Vote down!
0

markiza

#1452208

 

"FRASZKA na koparkę - jaruzelską" &
 

była sobie raz kopara.

wicie, rozumicie.
z tej ferajny, co to teraz
u koryta.
przed nią słonko było z Peru,
wicie, rozumicie.
"Oskar" matoł,
sąsiadów najmita.
 
dziś kopara w cieniu bula
ruskiego agenta.
 
ten ci w Polsce "teras"
najważniejszy.
słupki rosną, krzywa rośnie,
i kopara święta.
I ten mundur taki na niej
jaruzelski...
 
wszedła w buty generała
bardzo szybko.
i do twarzy jej w tych wszystkich
orderach.
za nią bossbul też w mundurek
szybciutko.
 
duet 
POLSKA
ma !
jak jasna cholera.
 
Jaki numer wywiną dwa ciemniaki ?
kto te dwa nakręca
zera ?

 
syf wyborów to był wstęp do
przewałki:

 
Grudzień blisko - więc
szanujmy tradycję !

bul ma wizję i nadzieijię

na przetrwanie !
 

ma nadzieiję bul
w
 koparce
     jaruzelskiej !

 

czasem też po cywilnemu chodzi,

jak ma kontrol  szefowej.

zza

Odry:

Powiało grozą… Merkel: Tylko wspólnie z Rosją możemy zabezpieczyć bezpieczeństwo Europy

opublikowano: 20 listopada 2014, 13:18

Fot. PAP/Maciej Kulczyń

 

Tak a propos szefowej zza Odry i szefa szefowej, czyli Wołodii P.

 

Ostatnio na szczycie chyba G20 (20 ?) w Brisbane w Australii, cały cywilizowany świat, wszyscy przywódcy wszystkich krajów świata ignorowali przestępcę i terrorystę, szefa szefowej Angeli, sadzając go gdzieś tam w ostatnim rzędzie na sali obrad, a wcześniej na lotnisku bidaka nie miał kto powitać i uścisnąć mu oficjalnie prawicy,                                                                                                                                                                                                                                     więc musiał to zrobić jakiś miejscowy ruski urzędas tam w Australii.

 

Wziął się więc Wania i obraził i wyszeł sobie z sali obrad i poszeł do hotelu.

 

A za nim ukradkiem szefowa kopary jaruzelskiej w Polsce,  Angela.

 

Konferowali tete a te w pokoju hotelowym Wołodii przez podobno 6 godzin.

Obgadywali interesa ?

A może sprawdzali ?

cuś..

 

Za przyzwoitkę był podobno jakiś jewropejczyk z brukselki. No ale jak znam się na polityce, i stosunkach dwustronnych,                                                            to pewnie Wołodia go zamknął w łazience hotelowej albo w jakiejś innej szafie,

albo dał mu na piwo i kazał zamknąć oczy.

i uszy

Coby nie orzeszkadzał w ....szczy....cie dwojga szefów.

Choć raczej myślę sobie, że była agentka Wołodii zwerbowana w Moskwie, nie jest ... A właściwie to dalej jest, bardziej agentką niż szefową.

Tej samej rangi co szef.

były.

 

ale oni i tak zawsze razem.

Jak te papużki nierozłączki.

od wieków.

 

I tylko Polska bierze w d......

i od germańców o od sowietów:

 

 
powtórka wciąż z "rozrywki" jest
Vote up!
6
Vote down!
0
#1452212

ale real groza

chyba nie zostało nic innego jak odwołać się do Boga

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

piciubata

#1452219

" NARÓD, KTÓRY NIE SZANUJE SWEJ PRZESZŁOŚCI,                                                                                                     NIE ZASŁUGUJE NA SZACUNEK TERAŹNIEJSZOŚCI,                                                                                                             I NIE MA PRAWA DO PRZYSZŁOŚCI"......  

                          Marszałek Józef Piłsudski 1867 - 1935                                                                                                                                                                                                   

Tak Piciubato.

Nie

zostało Nam nic innego, tylko odwołać się Do BOGA,

jak czyni ten Rycerz

poniżej:

 

BÓG

POWODUJE, ŻE SIĘ STAJE......

 

To Dzięki NIEMU

Polska Przetrwała TE długie wieki od czasów Piastów i Kołodziejów, mimo, że unicestwić JĄ chcieli i najeżdżali wielokrotnie wciąż wszyscy.

i ci z lewa i ci prawa i

i z północy, zza morza  hordy barbarii szwedzkim potopem,

i tabuny dzikich tatarów i turków z południa.

 

Dziś to samo się odbywa tylko inaczej.

 

Dziś banksterzy i wielkie koncerny światowe drenują nasz DOM z pieniędzy i zmuszają do emigracji Młodzież Wspaniałą Polską.

Miliony Młodych Polaków. Młodych małżeństw z małymi dziećmi.

Dziś z zachodu niemiecka "caryca" i car ze wschodu pętlę z rury gazowej zarzucili na Polskę,                                     jak kiedyś hordy dzikusów zarzucały swe arkany na szyje Pięknych Polskich Kobiet porywając JE do swoich haremów.

Dziś Polskę niszczy ruski agent pod żyrandolem, bredząc od rzeczy o 25 latach wolności.

"wydrapanej pazurami",

jak obwieścił światu całemu z trybuny wysokiej przemawiając na zgromadzeniu ONZ w Nowym Jorku.

"zasłużony" wielce intelektualista. weteran walk o wolną Polskę.

wolną !!!

od POLSKOŚCI !

"wzór patriotyzmu". antypolak i bolszewik na smyczy WSI

 

TAK,

wolna Polska.

wolna wolnością

do bezprawia, do wolności w niszczeniu i rozrywaniu Polski jak postawu czerwonego sukna, o czym uświadamiał książę Bogusław Radziwiłł Polskiego Rycerza Andrzeja Kmicica na kartach "Potopu" Henryka Sienkiewicza,

myśląc, że on taki sam zdrajca i obrzydliwy sprzedawczyk.

 

Gorze ! Gorze !  Gorze nam !

Soroka !

krzyczał Pan Andrzej i kazał lać sobie na głowę kubły zimnej wody ze studni, by ugasić ten żar, po tych rewelacjach zdradzieckiego polsko litewskiego magnata !

Bogusława Radziwiłła, który wraz z braciszkiem swym, Januszem i z innymi zdrajcami, na zamku w Kiejdanach, podpisali  pakt z diabłem, królem szwedzkim i wydali Naszą Ojczyznę, Polskę w ręce dzikich, zamorskich hord  Carolusa Gustavusa....

 

Przypomniała mi się w tym momencie słynna umowa gazowa, którą inny zdrajca, współczesny, bezmózgi, Władysław Pawlak, obrotowy, antypolak, pewnie na polecenie pryncypała, jakiegoś, podpisał na długie lata cyrograf z podobnym diabłem i z jego Gazpromem,

nazajutrz po smoleńskiej zbrodni.

 

Czyż nie jest to jawny zdradziecki akt antypolaka, ścierwa na usługach obcego mocarstwa ?

 

Wracam do Henryka Sienkiewicza, do kart Jego Pięknej Książki, do Bohatera, Polskiego Rycerza, który ochłonął już po rewelacjach objawionych mu przez...

pomyłkę....

Potop szwedzki wtedy, następstwo zdrady w Kiejdanach. Podobnie jak to miało miejsce przy okrągłym stole, i w Magdalence,

wieki później.......

 

Porwał po tych rewelacjach dzielny Polski Rycerz, Andrzej Kmicic, zdradzieckiego magnata Bogusława Radziwiłła ze środka wojsk szwedzkich, pragnąc rzucić niewolnika, zdrajcę pod nogi Króla Polskiego Jana Kazimierza, by okupić swe winy, gdy otumaniony przez Janusza Radziwiłła i oszukany, przystał do zdrajców.......

Oblężenie Jasnej Góry, obraz z pracowni klasztornej

A później była Obrona Częstochowy i Klasztor był Jasnogórski.....

I obudziła się

POLSKA

Nasza i zaczęła bić szwedzkiego najeźdźcę. Wszędzie. Jak Polska długa i szeroka.

Oddziały chłopów co

"Żywią y Bronią"

 

Oddziały szlachty, wszyscy chwycili za broń,

i musiał uciekać do siebie za morze, szwedzki najeźdźca, któremu zachciało się być i królem Kraju Polan i zachciało się złodziejowi

Skarbów Jasnogórskiego Skarbca.

Musiał uciekać. Został pokonany.

Pospolitym Ruszeniem Narodu.

Całego.

Po tym jak Jasna Góra Dała Przykład Obrony i Tchnęła Ducha w Naród uśpiony.

I Naród Zwyciężył.

Z Pomocą Bożą i Pomocą Najświętszej Panienki....

A później były Śluby Króla Jana Kazimierza we Lwowie i Maryja Została Królową Polski.....

 

Wspaniała Wielka Historia Ocalenia Polski, Ocalenia Narodu Polskiego. Jego Istnienia....Ile było Takich

HISTORII

na przestrzeni wieków ?

A dziś ?

 

Dziś rząd okupacyjny bula lewatywy, ruskiego agenta, który przyłożył się w sposób przerażający do smoleńskiej zbrodni, dziś ten człowiek, rękoma swych urzędników wyrzuca z Polskich Szkół naukę Historii.

 

Zaiste,

za takie działania powinien,

co najmniej !!!

jak Janukowycz, ukraiński satrapa, zmuszony być do ucieczki..... Po śladach tamtego.

Do tych samych, którzy ruskimi serwerami wjechali kreaturę pod żyrandole i na dywany Belwederu,

po to tylko !

by mieć powolnego swym żądaniom sługę i marionetkę,

  na stanowisku P rezydenta sąsiedniego kraju.

Kurica nie ptica !!!

 

 

Jak Polska długa i szeroka dziś wszędzie agentury, wszędzie niszczyciele Naszej Ojczyzny, których jedynym działaniem jest destrukcja.

Wszystkiego.

Ruina, Wszystkiego.

 

nie ma stroczni, nie ma łupków

jest platforma i rząd głupków !

 

Nie ma już banków, stoczni, fabryk, cukrowni,                                                                                                                         PKP.                                                                                                                                                                                          Jest tylko bajzel, sitwy, gangsterzy, banksterzy i przekręty, i afery i tysiące afer. i KRĘCENIE

LODÓW !!!

jak Polska długa i szeroka jest.

I jest tylko królestwo bezprawia ! gdzie nie istnieją sądy niezawisłe i prokuratury !

gdzie tylko  dziwny twór jest P K W,                                                                                                                                             co organizuje wybory, i zamiast wyników natychmiast, głupki liczą i liczą. Już tydzień prawie, TO, co w każdym normalnym kraju znane jest natycmiast.

No ale u nas twór zbulały.

NOWOTWÓR !!!

ch......dupa i kamieni kupa !

Jak to policzyć ?

ale liczyć można.

trzeba !

do u.......śmierci !

 

nowotwór komoruski !

gdzie nie ma nic normalnego, tylko wszystko jest zbulałe i zdegenerowane a głupek spod żyrandola powtarza jak mantrę swoje brednie o 25 latach wolności i sadzi dęby, i uśmiecha się jak kretyn, wysyłając jednocześnie tabuny ciężkozbrojnych bandytów z policji, by gorzej jak za komuny ZOMO, atakować na ulicach Warszawy i innych miast POLSKI

PATRIOTÓW,

Którzy Kochają Swoją Ojczyznę Polskę. Swój Kraj. Swoją Matkę, Jak Mówił o Polsce Polski Papież, Święty Jan Paweł Drugi, Całując Jej Świętą Ziemię, tak, jak Dziecko całuje dłonie Matki Swej....demonstrując Swe przywiązanie i Miłość do  NIEJ........

Święto Wielkie DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA, w kolejną rocznicę niesione                                                                                                                         ŚWIĘTE, BIAŁO CZERWONE FLAGI.

 

bandycka, komoruska policja atakuje PATRIOTÓW. strzela z armatek z pocisków, bije pałami, razi gazem po oczach .

hukiem granatów !

złoczyńcy i bandyci wysłani przeciwko

PRAWYM POLAKOM.

 

ośmielają się ścierwa komoruskie wyzywać PATRIOTÓW od faszystów.

 

wtórują im mendy żurnaliści i najróżniejszej maści szechtery i myszkiewicze, baumany, baumy i stolzmany.

wstrętne obrzydliwe polactwo, co pluje z ekranów i ze swych szmatławych gazet na

PRAWYCH  POLAKÓW.

NA POLSKĘ !!!

 

Nie macie szans, ścierwa !

wasz czas się kończy.

was zmiecie wiatr

HISTORII

i zostanie po was tylko smród !

 

to wy wszyscy,

zbulałe polactwo, żurnaliści, komuniści, przefarbowani na tęczowo i różowo.                                                                                                                                  cała ta nćpana tuskomoruska hołota, wraz z tymi dzikimi hordami bandytów z policji,

wy !!!

jesteście odpowiedzialni za całe to zło co dzieje się dziś w

POLSCE

 

  http://www.mpolska24.pl/post/7286/25-70-lat-bandytyzmu-pod-szyldem-i-w-majestacie-panstwa-polskiego

 

za ten 

EXODUS

Milionów Młodych Polaków z kraju, z zielonej bananowej

wyspy matoła, głupka, Don Alda !

kraju,

który stał się kondominium rusko - niemieckim, teoretycznym państwem, w którym zamiast suwerenności pozostaje

ch.... dupa i kamieni kupa !!!

 

Co stanie się "Jasną Górą" ?

Co stanie się "Obroną Częstochowy" ???

By nastąpiło przebudzenie....

 

DOPOMÓŻ BOŻE

I WYTRWAĆ DAJ....

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1452238

Ten punkcik to za babcie. To jest właściwa postawa i wzór do naśladowania. Mój jest ten kawałek podłogi.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#1452590