Goła baba na Marszu 11 listopada w Stolicy

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Z wielkim zaciekawieniem przyglądam się komentarzom polityków z różnych partii politycznych w sprawie ujawionego nagrania z zatrzymania posła Wiplera. Generalnie obóz prawicowy twierdzi, że policjanci przekroczyli swoje uprawnienia, z czym nie zgadzają się politycy aktualnie rządzącej Platformy Obywatelskiej, która jak sama jej nazwa wskazuje jest partią dla Obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. Zatem według polityków Platformy dla Obywateli policja działała prawidło bijąc Obywatela tego Państwa będącego pod wpływem alkoholu, co można rozumieć także, że policja może każdego pobić pałkami czy trzeźwy czy pijany, to nie robi różnicy, jeśli uzna to za stosowne i będzie to działanie zgodne z prawem.

   Z dwa dni Marsz Niepodległości w Stolicy Kraju nad Wisłą. Ciekawostką jest, że Partyzant wolnego słowa wraz ze swym legionem prawdziwych patriotów rodem z Gazety Polskiej odciął się zupełnie od idei upamiętnienia przez odzyskania przez Polskę niepodległości w Stolicy udając się do grodu Kraka, aby tam świętować 11 listopada anno domini 2014. Obwieszczając ten fakt Partyzant wolnego słowa nastraszył potencjalnych uczestników Marszu Niepodległości w Warszawie, twierdząc że władza wywoła burdy uliczne, które będą wykorzystane w kampanii wyborczej. Szczere, to nie ma pojęcia czy to blef czy może Partyzant wolnego słowa ma jakoś tajemną wiedzę i dlatego wraz ze swym patriotycznym legionem uciekł do Krakowa. Zatem jedno jest pewne będą prowokacje na marszu warszawskim i apeluję do jego uczestników, aby nie dali się sprowokować do działań niezgodnych z prawem i współpracowali z policją w celu ujęcia sprawców wybryków chuligańskich, jeżeli takie wystąpią.

   Teraz o tytułowej gołej babie. Otóż na jednym z serwisów internetowych furorę zrobiło nagranie jak naga kobieta wchodzi na stację benzynową w Krakowie, staje w kolejce, kupuje piwo i zwyczajnie wychodzi jakby nigdy nic. Pracownicy stacji i klienci sklepu na stacji benzynowej udają, że jest wszystko normalnie, albo że nie widzą. Właśnie na tym polega działanie prowokatora, aby Państwo będący świadkami bulwersującej sytuacji mieli wrażenie, iż jest to normalne zachowanie. W taki właśnie sposób prowokator zyskuję aprobatę dla swych działań, mając Państwa wymuszone poparcie poprzez zastosowanie manipulacji psychologicznej. Celowo podałem drastyczny sposób manipulacji społecznej na przykładzie gołej baby, dlatego aby Czytelnikom utkwił w pamięci.

   Będąc uczestnikiem marszy Niepodległości w ubiegłych latach, mam pytanie czy może wiadomo, kto kupił i zapłacił z transport palety z kostką brukową, która znalazła się na trasie marszu 11 listopada? Kostka brukowa znajdująca się na palecie została użyta przez prowokatorów do obrzucenia kordonu policji zabezpieczających bezpieczeństwo podczas marszu Niepodległości. Paleta kostki brukowej nie kosztuje 50 złotych, tylko o wiele więcej ... właśnie! 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (18 głosów)

Komentarze

....grodzkie......????

Co wtedy?

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449751

Grodzkie to były w ubigłą sobotę i padał deszcz.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1449766

O rany!

Jeśli padał deszcz, to pewnie "grodzkie" się ubrało w namiot, żeby nie zmoknąć.

:)

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1449767

Odruch wymiotny!

Vote up!
4
Vote down!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1449779

Jak to ładnie ze strony ich opłacających, że przygotowali paletę kostki brukowej, w związku z czym prowokatorzy nie musieli jej wyrywać z bruku, jak to miało miejsce na Majdanie.

 
Vote up!
6
Vote down!
-6

Lotna

 

#1449769

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

miał w kolejnym Gapolu ujawnić szczegóły nagranej rozmowy z Lepperem i psińco.

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1449773

Vote up!
6
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1449816

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dzięki. O niezgraniu ataku na squaty nie wiedziałem.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1449830