Poparł swój list...

Obrazek użytkownika maciej1965
Kraj

Jak podaje ]]>Niezalezna.pl]]>, prezydent Komorowski poparł list części Rodzin Smoleńskich dotyczący budowy pomnika ofiar katastrofy z 10.04.2010. Jednka okazało się, że list ten był tworzony w... Kancelarii Prezydenta RP!

Może dlatego, że w programie Word, pod którym list pisano, istnieje opcja autokorekty, błędów ortograficznych nie zauważono....

(screen wpolityce.pl)

]]>http://niezalezna.pl/60404-komorowski-napisal-list-ktory-pozniej-poparl-...]]>

]]>http://niezalezna.pl/60408-tylko-u-nas-kancelaria-prezydenta-przyznaje-z...]]>

]]>http://niezalezna.pl/60443-rodziny-smolenskie-nie-dadza-sie-podzielic-pr...]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

po kolesiu, któy uważa że gaz się wykopuje.

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#1445759

a wydobywa,ale to juz jest inna inszosc.

#1445772

najpierw się wydobywa, a potem przeobraża się w kopalinę (od wściekłych zaczadziałych kolegów)

#1445919

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445760

Zgadzam się co do charakterystyki obu postaci. Jednak nie mogę zgodzić się z opinią, że postępowanie Kaczyńskiego jest niewłaściwe. Od dawna media starały się nam wmówić, że polityka to coś brudnego, od czego przyzwoity człowiek powinien się trzymać jak najdalej. I może dlatego, że wielu w to uwierzyło, polityka jest tak brudna i brutalna. Kaczyński jest dowodem, że można uczciwie podchodzić do polityki. Jeśli ludzie tacy jak on mieli by wymrzeć jak dinozaury, to nie będzie nadziei dla nikogo. A nadzieja umiera ostatnia...

M-)

#1445780

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Niestety zbrutalizowanie się polityki na świecie jest faktem. Nie istnieje już kodeks honorowy, który przekładał się na politykę. Azjatycka dzicz która panoszy się od 70 lat w Polsce, popierana przez naszego odwiecznego wroga Niemcy i  przy współudziale żydomasonerii  zbrutalizowała politykę, zmieszała z gnojem wszelkie zasady i wartości.

Śp. Prezydent Lech. Kaczyński był wspaniałym, szlachetnym, dobrym i wrażliwym człowiekiem i właśnie dlatego w obecnych barbarzyńskich czasach całkowicie nie nadawał się na polityka. 

Te wspaniawłe cechy, których był posiadaczem, dyskwalifikowały go i praktycznie skazywały na porażkę polityczną, był można powiedzieć owcą wśród stada wilków.

Bardzo szanuję Lecha i Jarosław Kaczyńskich jako osobowości, jako ludzi, niestety ich rycerskie cechy ni jak nie przydają się w dzisiejszej polityce.  Dziś trzeba być chamem, prostakiem i bucem pełnym buty i bez skrupułów,  żeby przetrwać, żeby być skutecznym, bo tylko tacy dziś zwyciężają.

Lech tej oczywistej prawdy nie chciał zrozumieć, chciał zachować swój świat z dzieciństwa, szarmancki, dystyngowany, szlachetny i wrażliwy.  Poległ za ten świat i swoje przekonania.

A ja bym chciał, żeby z Jarkiem było inaczej. Broniąc uparcie swoich zasad i przekonań pogrąża Polskę, ciagnie ją za sobą. Przecież gdyby naprawdę chciał już dawno miałby pełnię władzy. Ale trzeba chcieć, trzeba na jakiś czas stać się bucem i despotą jak choćby  Piłsudski, jak Orban.  Inaczej biada Polsce.

 

TzW

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445793

"Śp. Prezydent Lech. Kaczyński był wspaniałym, szlachetnym, dobrym i wrażliwym człowiekiem i właśnie dlatego w obecnych barbarzyńskich czasach całkowicie nie nadawał się na polityka. 

Te wspaniawłe cechy, których był posiadaczem, dyskwalifikowały go i praktycznie skazywały na porażkę polityczną, był można powiedzieć owcą wśród stada wilków.

Bardzo szanuję Lecha i Jarosław Kaczyńskich jako osobowości, jako ludzi, niestety ich rycerskie cechy ni jak nie przydają się w dzisiejszej polityce.  Dziś trzeba być chamem, prostakiem i bucem pełnym buty i bez skrupułów,  żeby przetrwać, żeby być skutecznym, bo tylko tacy dziś zwyciężają."

http://niepoprawni.pl/comment/1445793#comment-1445793

**************

"Był politykiem słabym, strachliwym i niewydolnym, wchodził w szemrane sojusze z Izraelem.  Swoją nieudolność próbował przykryć szalonymi  szarżami na Gruzję a potem na Smoleńsk.  Zadufanie i chora pycha nie pozwoliły mu przewidzieć faktu, że brawurowe ale żle przygotowane szarże często  kończą się  porażką."

http://niepoprawni.pl/comment/1445733#comment-1445733

 

******************

Aż trudno uwierzyć, że to pisała jedna osoba. Za 6 godzin taka metamorfoza ? Szok ! "Któremu"  wierzyć?

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445887

Jak obserwuję Komorowskiego , to nie mogę zrozumieć jak taka osoba może piastować najwyższy urząd w Polsce.
Pamiętam śp .Lecha Kaczyńskiego to był prezydent w każdym calu , powaga , obycie , dobre maniery wiedział jak się zachować , był człowiekiem o bystrym umyśle i dlatego musiał zginąć .

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1445770

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wydaje mi się, że nie zginął dlatego, że miał dobre maniery, był szarmancki i obyty. Zginął ponieważ  prowokował Putina i nie był na rekę paru innym osobim. Zginął bo nie  zachował dostatecznych środków ostrożności. 

 

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445774

Śmiało! Jak opluwać to na całego!

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1445858

Oczywiście nie zginął tylko z tego powodu  , ale między innym . L.Kaczyńskim było człowiekiem odważnym potrafił przeciwstawić się dla dobra Polski , nie dał sobie w kasze dmuchać i był nie kupienia.
Chciał rozliczyć tych co działali na szkodę państwa , i odsunąć od polityki  a co za tym idzie miał wrogów we własnym państwie jak i po zagranicami .
Ginie jeden człowiek i ktoś za to odpowiada , ginie Prezydent z żoną i z elitą Polski i nikt nie odpowiada , przecież to jest jakiś kosmos , nie do przyjęcia .
Jeszcze jedno daje panu minusy chociaż nie zawsze czytam tekst .
Nikt nie powiedział że w pana przypadku musi być sprawiedliwie ,

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1445867

 

Poprem !

poprem ten swój liścik.

Pomnik wybuduje !

PO marzenie swoje ziści:

po wyborach "rządzić" dalej

bendom PeO wskie

h......

 

i postkomuniści

#1445863

POmyłka obywatelska prezydęta

 

Grubymi nićmi szyta to intryga
z której Bronisław  już się nie wymiga,
pomnikiem nie zdobywa się poparcia
dla koryciska, pełnego żarcia.

 

Pozdrawiam.

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445884