Władysław Bartoszewski finansowany przez Niemców

Obrazek użytkownika Kazek
Kraj

Gazeta Polska donosi:

"Informacja o finansowaniu Kongresu Liberalno-Demokratycznego Donalda Tuska z pieniędzy niemieckiej CDU to nie jest jedyny sygnał świadczący o wpływie niemieckich pieniędzy na polską politykę. Władysław Bartoszewski, będąc szefem MSZ-etu w rządzie Jerzego Buzka, dostał 132 tys. marek z niemieckiej fundacji."

]]>http://niezalezna.pl/54712-wladyslaw-bartoszewski-finansowany-przez-niemcow]]>

Ale patrzymy do Wikipedii  a tam informacja  o czołowym dziennikarzu śledczym z Gazety Polskiej czyli o  Cezarym Gmyzie

"W 2003 był stypendystą niemieckiej Fundacji Roberta Boscha w Berlinie]]>[17]]]>. Jest wiceprezesem fundacji Medientandem, zajmującej się polsko-]]>niemiecką]]> współpracą dziennikarską i programem stypendialnym dla dziennikarzy z krajów niemieckojęzycznych."

]]>http://pl.wikipedia.org/wiki/Cezary_Gmyz]]>

Co to się porobiło ?

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (17 głosów)

Komentarze

nie wiem dlaczego takie niskie oceny wpisu.

Pozdrawiam 5x

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1437396

...lubię Twój sarkazm :))...niskie oceny, ponieważ wytykanie tzw, "prawicowym" dziennikarzom ich grzeszków nie cieszy się tutaj popularnością wśród niektórych tutejszych...na "niezależnej" taki njus jest zaraz odławiany, po przekopaniu na metr w głąb przez Strażnika Forum:))))))))...dlatego cieszę się, że na tym forum można wyrazić swoją opinię i nie jest wycinana...natomiast bezsilni pałkarze bez argumentacji mają pełne ręce roboty...najbardziej mnie śmieszy, gdy do pałkowania zabierają się "purpuraci" z fioletową rangą :)))...ale oczywiście ja tutaj nie dyskutuję dla punktów, bo to dziecinada...dołożyłem 5*, a i Tobie mizernego punkcika 5+:))...pozdrawiam niepoprawnie

Vote up!
4
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1437435

Fundacja Roberta Boscha należy do jednych z pierwszych partnerów finansujących działalności Fundacji Krzyżowa w czasach jej powstawania na początku lat 90ych. Od tego momentu fundacja sukcesywnie wspiera projekty edukacji polityczno-historycznej oraz projekty międzynarodowej współpracy, do których należą między innymi rozwój działalności Miejsca Pamięci w latach 2002-2005 oraz aktualny program Georg Bell Fellowship w Krzyżowej.

 

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JQZQOj6ybYM

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1437399

Dodajmy jeszcze że Gmyz jest duchownym !  Może jeszcze jedno : w przeciętnej lemingowej głowie nie mieści się myśl, że są fundacje w których szef nie bierze wszystkich pieniędzy do kieszeni za pośrednictwem "Złotego Melona", "Całej Mrówki". 

Vote up!
3
Vote down!
0


#1437429

ludzie trzymajcie mnie...

Inwestycja, a potem jeden niewinny malutki tekst we właściwym momencie.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1437458