Media rządzą

Obrazek użytkownika Kuki
Blog

Łżemedia namierzają jakiegoś półgłówka na facebooku i robią zadymę na skalę kraju - takie jest prawdziwe oblicze demokracji w III RP.

Wyobraźcie sobie, że nasze akcje są podobnie promowane w łżegazetach i łżetelewizjach. Ile mielibyśmy podpisów pod Listem - petycją do IPN w sprawie bredni Grossa albo jak szybko znak "krzyżyka smoleńskiego" pojawiłby się na ulicach, albo ilu ludzi przyszłoby na akcję "Las smoleński" czy podobne OB-CIACH-u?

Tak jak Putin dzierży w garści kurki od gazu, tak łżemedia dzierżą kurki od informacji i puszczają w obieg to, co im pasuje, co robi ich politykę, nawet jak jest chamskie i prymitywne.

Brak głosów

Komentarze

Pozwolę sobie przekleić w charakterze komentarza:

„Pierwszą ciekawą rozmowę odbyłem z reporterką telewizji ufundowanej ze środków zgromadzonych w trakcie aferyżelazo, czyli TVN tow. Waltera. Reporterka ta widząc mój kapelusz podbiegła do mnie i z porozumiewawczym uśmieszkiem (w stylu „my biedni inteligenci musimy się męczyć w jednym kraju z tymi obciachowymi religiantami”) zaczęła rozmowę:
- co pana łączy z Chuckiem Norrisem, którego urodziny dzisiaj obchodzą tu młodzi ludzie?
- Poza kapeluszem? Może to, że obaj jesteśmy chrześcijanami.
Reporterka nieco skonsternowana pyta dalej:
- Ale przyszedł tu pan na urodziny Chucka Norrisa?
- Nie, przyszedłem uczcić pamięć Prezydenta Polski i pozostałych 95 ofiar Smoleńska.
Reporterka daje szybki znak swoim kolegom od sprzętu, lampa gaśnie, kamera się wyłącza. Wywiad skończony.”

http://krzysztofskalski.nowyekran.pl/post/6206,taras-dostal-z-polobrotu

pozdrowienia

Gadający Grzyb

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#142671

No właśnie. To jest jaskrawy przykład na tendencyjność "zaprzyjaźnionych" z .....no właśnie z KIM ??? mediów. Dziennikarze nie wypełniają swojej służebnej względem nas- widzów - roli, ale na określone zamówienie swoich mocodawców [często z zagranicy]kreują rzeczywistość, przetwarzają fakty w taki sposób abyśmy zrozumieli i uwierzyli w TO co MUSIMY uwierzyć. Że jest to manipulacja niezgodna z prawdą - nieważne. Mamy w Naszej Polsce wilczy kapitalizm dlatego z prywatnymi mediami typu tvn czy polsat sobie nie poradzimy [najlepiej obniżać ich oglądalność], ale trzeba walczyć o OBIEKTYWNĄ I POLSKĄ TVP. Do tego mamy prawo i ....OBOWIĄZEK.

#142677