Rewelacje Wałęsy

Obrazek użytkownika ender
Blog

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostre-slowa-b-prezydenta-lech-kaczynski-jest-winny,1,4193699,wiadomosc.html

"Prezydent Lech Kaczyński i jego otoczenie doprowadzili do takiej sytuacji – tego można było uniknąć".

Jeżeli Wałęsa nie chce widzieć dokumentów które świadczą o stworzeniu precedensowych dwóch wizyt przez Rząd Tuska, to ja już nie mam nic do powiedzenia. Oprócz jednego. Albo jest pożytecznym głupcem, albo ma czerwonkę.

I jeszcze jedno. Ilość rewelacji dzisiaj daje do myślenia. Wiśniewski, Wałęsa, tajemniczy film z monitoringu Okęcia...Czyżby coś miało zostać tym przykryte? Jak dla mnie wygląda jak klasyczna dezinformacja przez stworzenie szumu informacyjnego.

Brak głosów

Komentarze

którzy głosowali na chama bolka, żenujący mędrek, chlapie co mu ślina na ozór przyniesie, zresztą on szybciej chlapie niż myśli......10

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#138605

Proszę o linka :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#138612

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/nowe-doniesienia-ws-katastrofy-tu-154-gen-blasik-z,1,4193737,wiadomosc.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#138620

Przeczytałem wypowiedź Wałęsy. Należę do pokolenia aktywnego już zawodowo w 1980 roku. Lech Wałęsa był dla wielu z nas bohaterem i wzorem do naśladowania. To mógł być wielki kapitał dla Polski przyszłości. I on to wszystko zmarnował. W zasadzie nic się nie zmieniło - walki o słuszną sprawę nie powinno się opierać na osobowych autorytetach. Będziemy dalej robić to co do nas należy.
To jak się nazywa ta pani co za pieniądze...?

Vote up!
0
Vote down!
0
#138618

Naród w totalitaryźmie zostal oszukany i tylko dlatego Walęsę wyniesiono na fotel prezydenta??? Dzisiaj wiemy, że to nawet nie my??? Bo w takim systemie, kart wyborczych, wladza ma sposoby na falszowanie wolnych wyborów??? Podobno??? Więc wracająć do czerwonki czy glupca, to ani jedno, ani drugie, poprostu funkcjonariusz, dziś już napewno, na etacie, postkomunistycznej, uwlaszczonej na majątku narodowym, spolecznym, naszym zbroniarzem komunistycznym. Zbrodniarzem, w jednym szeregu z KIszczakiem Jaruzelskim, Michnikiem i tej calej poustawianej przez Moskwę, ich wladzy w Polsce??? Poprostu jest po tej drugiej stronie, jak przyjdzie co do czego??? Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#138619

zgadzamy się tu więc, tylko Pan nazywa to 'funkcjonariusz' a ja 'czerwonka'...takiego nic nie ruszy, za lat x będzie się śmiał z tego co zrobił, wyparłwszy wcześniej wyrzuty sumienia...

Vote up!
0
Vote down!
0
#138621

Nawet gorszy od Jaruzela i Kiszczaka bo po czyjej oni są stronie było wiadomo od zawsze a Wałęsa jest w mojej ocenie dużo od nich gorszy bo kłamie całe życie, to co zrobił, kim teraz jest to się nazywa zdrada.

POZDRAWIAM

Vote up!
0
Vote down!
0
#138632

I ja podzielam zdanie Panów. Jeżeli Walęsa wypowiada się o odpowiedzialności w tej akurat sprawie to jest to nie tylko nieporozumienie, nie tylko głupota, ale brak jakiejkolwiek refleksji nad sobą.
Co do rewelacji z Okęcia to ja poczekam na stenogram z tej "kłótni"; albo co tam, nie będę czekał, sam sobie napiszę!
Kto mógł być świadkiem tej "kłótni"? Ano zobaczymy... oby to byli wiarygodni świadkowie, może sam Wałęsa?;)
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#138634

Nie należy zwracać uwagi na wypowiedzi ludzi niepoczytalnych!

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy Zerbe

#138651

Pozwolę się nie zgodzić. Uważam, że należy nagłaśniać tak kłamliwe wypowiedzi ad absurdum, aby przynajmniej do niektórych zamglonych to dotarło, kim naprawdę jest były (p)rezydent. Chowanie głowy w piasek nie da tego efektu. Należy nagłośnić, i pamiętać. Rozliczyć, po odbyciu kary wybaczyć i nigdy nie zapomnieć. Bo zapomnienie to gruba kreska która prowadzi do powielania błędów przeszłości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#138665

"podpisałem bo wszyscy podpisywali"
powiedział wczoraj nasz medrzec europy TW BOLEK
chodzi oczywiscie o wspołprace z SB
natomiast górale mawiaja
TYLKO GÓWNO PŁYNIE Z PRADEM

pzdr.............
"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

Vote up!
0
Vote down!
0

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

#138687

Wałęsa był produktem ulepionym z gliny i gówna, przez Kiszczaka i służbę bezpieczeństwa. Teraz, należy głębiej się zamyślić, nad przedwczorajszą wypowiedzią Pana reżysera Brauna...Demontaż komuny, w sowieckiej Europie wschodniej, był zapoczątkowany przez Stasi i KGB już w latach 80-ych. Kto więc obalił komunę i po co?. W Polsce uczynił to na pewno, Kiszczak z Jaruzelskim. Dla kogo i po co?....

Vote up!
0
Vote down!
0
#138694

Masz rację, Wałęsę trzeba już wreszcie olać.
Muldi

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#138693

Wręcz odwrotnie. Wiele osób ma odruch wymiotny na widok Bolka i dlatego trzeba wręcz pokazywać zażartość z jaką broni POlszewików. Zrobi im niedźwiedzią przysługę. germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#138696

Z przyjemnością informujemy, że w związku z licznymi pytaniami, rozważamy wyprodukowanie smoleńskich krzyżyków zaprojektowanych jakiś czas temu przez Ma (wygląd krzyżyka przedstawia ilustracja).

Decyzja zależy od tego ilu z Was chciałoby taki mały (25mm wysokości), posrebrzany, patynowany, emaliowany krzyżyk w formie wpinki mieć? W związku z koniecznością oszacowania przez nas możliwości i ilości produkcji prosimy chętnych o podanie deklarowanych ilości w 2 wariantach:

1. Cena 7zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.
2. Cena 9zł za krzyżyk + jednorazowy (niezależny od ilości krzyżyków) koszt przesyłki w wysokości 5zł.

Na podstawie tych danych będziemy mogli zadecydować czy i jaką ilość krzyżyków będziemy w stanie wyprodukować.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza: