Afera w łódzkiej Platformie

Obrazek użytkownika demonica
Historia

Posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska oskarża współpracownika ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka i prezesa jednej z podległych mu spółek o pomawianie jej na forach internetowych. Miał ukrywać się pod nickiem lennon1. - Będę wnioskować o usunięcie tego człowieka z partii – powiedziała Śledzińska-Katarsiańska.

- Sprawa ciągnie się od kilku lat, ale jej finał rozgrywa się dziś. – Parę lat temu na łódzkich forach internetowych udzielał się człowiek ukrywający się pod nickiem lennon1. Pisał, że Drzewiecki jest narkomanem i gangsterem a Śledzińską-Katarasińską nazywał alkoholiczką – mówi „Wprost” dziennikarz „Dziennika Łódzkiego” Marcin Darda.
Śledzińska-Katarasińska twierdzi, że dziś już wiadomo, kto był autorem tych wpisów. – Do ukrywania się pod tym nickiem przyznał się pan Zbigniew Papierski – mówi. Papierski jest członkiem łódzkiej Platformy i bliskim współpracownikiem Cezarego Grabarczyka. Zajmuje stanowisko prezesa pocztowej spółki Postdata kontrolowanej przez Ministerstwo Infrastruktury. Był też szefem kampanii wyborczej kandydatki na prezydenta Łodzi Hanny Zdanowskiej. Typowano go nawet na wiceprezydenta, ale jego kandydatura upadła, gdy na jaw wyszła sprawa lennona1.

Grabarczyk twierdzi, że nie słyszał jeszcze o tej sprawie, ale zapewnia, że zapyta Śledzińską-Katarasińską, o co chodzi. Śledzińska-Katarasińska mimo to nie daje za wygraną: - Dziwnym trafem aktywność lennona1 zbiegała się w czasie z moją rywalizację w partii z Czarkiem Grabarczykiem. Podejrzewam, że ten człowiek mógł być sterowany. Będę wnioskować o usunięcie go z Platformy - zapewniła.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Afera-w-PO-lennon1-musi-odejsc,wid,12997094,wiadomosc_prasa.html

“Niepokalana” (wg swego mniemania)ISK może powinna wyjaśnić swoje po(d)stępki, np. :
- pije tylko wysokoprocentowe syropy – nie stać na normalna wódę lub Cognac dla uprzywilejowanych ?
- redaktorka „Głosu Robotniczego”, tuby PZPR, w 1968r -w swoich artykułach gnoiła studentów i „starszych braci”, z którymi dziś jest tak zbratana ?
Po prostu – niech swoimi własnymi słowami wyjaśni znaczenie słowa HONOR, oczywiście ze swojego punktu widzenia.
Stara prawda "szumowiny zawsze wypływają na wierzch"

Brak głosów

Komentarze

Śledzińska-Katarasińska alkoholiczką, Drzewiecki narkomanem... Faktycznie to wielka afera, że ktoś napisał o tym w internecie. Czy będzie zarzut ujawnienia tajemnicy państwowej?

#120752

Merytorycznie nie mogę się wypowiadać, ale coś widać, że monolit PO wyraźnie się rysuje lub innymi słowy platforma zaczyna tonąć, więc by zmniejszyć obciążenie wyrzuca się tych mniej przydatnych. Kto uratuje łódzką platformę przed zatonięciem IŚK czy ZP?

#120760

Posłanko, nie pijcie syropu!
Syrop na kaszel, np. tussipect, możesz zastąpić dopalaczem.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Obibok na własny koszt

#120795