wieszczoo - blog

Obrazek użytkownika wieszczoo
Blog

Cześć

Dawno nic nie pisałem, starałem się czytać. Nie miałem weny, by pisać. Bo oczywistym jest, że materiałów do opisania jest wiele. Ciągłe porażki Rządu, upadek tego kraju, brak jakiejkolwiek moralności doprowadza mnie do rozpaczy.

Nie pomyślałbym, że kiedykolwiek mi się to przydarzy, ale "nie dziwi mnie nic już", nie mam już sił potępiać tych POpaprańców. Są tak przewidywalni, są tak prości w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Kraj

Tytułowa Temida, gdyby istniała w polskich realiach byłaby kobietą szczęśliwą. Wróciłby jej wzrok za pomocą pani Kopacz, jej szalę trzymałby Komorowski, a z mieczem biegałby Tusk. Opaskę za to założyłoby się Polakom.

Kilka dni temu, po "próbie samobójczej" pułkownika Mikołaja Przybyła, pisałem apel o nieufność względem wszelkich newsów i wrzutek.

Chciałbym przedstawić Wam mój punkt widzenia na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Kraj

Obserwowanie mediów przez kilka ostatnich lat nauczyło mnie jednego - niczemu i nikomu nie ufać, nie brać niczego za pewnik.

Dzisiaj od rana zostaliśmy zbombardowani informacją o próbie samobójczej płk Przybyła. W Internecie zaskakująco szybko pojawił się film uwieczniający strzał (obróbka z kamery obrazu i dźwięku - materiał nadający się na upublicznienie w zaledwie kilku minut). Również w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Blog

Kto jest za tą partią? Dlaczego na nią głosuje? Czy robi to we własnym interesie?

Wielokrotnie powtarzałem we wszystkich moich komentarzach wśród znajomych, że nie mam nic przeciwko wyborcom PO. Jeżeli mają interes w głosowaniu na tę partię - niech głosują! Ważne, żeby każdy głosował za opcją mu przyjazną. Nie dziwię się, że agenci sowieccy głosują na PO, SLD, PSL, Palikota. Nie dziwie się, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Kraj

Kiedyś to były czasy! Żeby Polak Polakowi mógł zaufać, trzeba było się tyle nastarać, tyle nagimnastykować, tyle naobiecywać i nakadzić! Jesteśmy w gruncie rzeczy nieufni. Wynika to może z historii, naszych doświadczeń, mentalności. Od małego Polak oszukuje Polaka. Pamiętacie grę "zamknij oczy, otwórz buzię"? Co bardziej psotny kolega, tym gorszy smak w ustach ;).

Po luźnym wstępie chciałbym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Historia

Rusyfikacja Narodu Polskiego miała już miejsce w polskiej historii kilkakrotnie. Należy się zastanowić, na czym polegało owe "zruszczanie", jakie miało początki i jak oddziaływało na ludzi.

Wiele osób wyobraża sobie rusyfikację jako gwałtowne wprowadzenie urzędowego języka rosyjskiego, wykluczenie innych języków ze szkół, usunięcie wszelkich symboli narodowych, masowe zasiedlanie terenów...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Gospodarka

Jak to jest z polską gospodarką? Zmienił się prezes GUSu i od tamtej pory nasza rodzima gospodarność dostała jakby nowe płuca. Wzięliśmy pełen wdech i na tym wdechu przemy do przodu nie zważając na nic po drodze. Czy jest tak dobrze, że nawet rezerwy pieniężne nie są nam potrzebne?

Zacznijmy od propagandy medialnej mówiącej o tym, że świat nas chwali, a tylko zły PiS gani. Nie zagłębiając się w...

0
Brak głosów